Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tash

Gdzie kupić mocne żarówki?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie w sumie dość proste ale ciężko mi znaleźć odpowiedź - gdzie teraz dostanę żarówki 100W i 80W? Ew. urządzenia grzewcze 100W i 80W?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie już nie kupisz, a 1 września z tego co wiem, zostały wycofane żarówki 60W :E Pozostaje, tylko allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach też są, tylko jakoś się nazywają, "przemysłowe", czy jakieś tam. W Niemczech się je sprzedaje jako urządzenia grzewcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Leroy Merlin :) Tylko na opakowaniu napisane 'nie do użytku domowego' ale to ta sama żarówka co zawsze tylko ten napis musieli dać przez unię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupisz ale musisz szukac. U mojego brachola w hurtowni gdzie pracuje kupili 120 tysięcy żarówek 60 W:D:D Zarobia na tym nieźle:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem kila żarówek halogenowych marki PILA w biedronce po 4,99zł , taka żarówka pobiera 70W a świeci jak 92W (nie jest to jakieś energooszczędne badziewie, wygląda jak zwykła żarówka, tylko w środku jest trochę inaczej zbudowana) według mnie nie ma różnicy między tą żarówką a tradycyjną 100W w jakości oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...