Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BitGamer

Porysowane auto ? Porady :(

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka to znowu ja dawno sie nie odzywałem ale juz jestem wiec tak efekt wosku koloryzującego i regeneratora lakieru no super ale czuje nie dosyt .

Byłem dzisiaj w sklepie kupiłem 100 ML Mojego lakieru według kodu który miałem w bagażniku nie kupiłem lakieru w sprayu tylko normalny w plastikowym opakowaniu do tego kupiłem w sprayu Lakier bez barwny + Rozcieńczalnik Ekstrakcyjny do odtłuszczania i teraz pytanko jak zrobic to tak zeby było ok najpierw wszystko ładnie Rozcienczalnikiem potem lakier rozprowadzić np małym pędzelkiem dac temu wyschnąć 24h i potem popsikać to lakierem bez-barwnym ??? i 24 poczekac ? potem na to regenerator rys + wosk i git ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazowsze :E

 

Ale na poważnie - jak się na tym nie znasz to nic nie rób. Takie zaprawki nigdy dobrze nie wyglądają ;) Ja mam dużo gorsze przerysowanie z wgnieceniem i nic z tym nie robię, bo nie widzę sensu...Jak ma jakoś wyglądać, to lakier bazowy chyba po wyschnięciu trzeba wygładzić i wypolerować, a potem dopiero klar i znowu polerka.

 

A po co jeszcze regenerator rys na nowy klar? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos trzeba pokombinować póki co sprawdzę na zderzaku jak to bd sie prezentowac i najwyzej cos z dzwiami ogarne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że ten top z basha jest możliwy w rzeczywistości :lol2:

To jest PCLab, a nie rzeczywistość :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos trzeba pokombinować póki co sprawdzę na zderzaku jak to bd sie prezentowac i najwyzej cos z dzwiami ogarne :)

 

Po co? tu obtarte, tam obtarte, jutro będzie jeszcze w innym miejscu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bd

 

Nie wiem czemu, ale wk***** mnie jak ktoś mówi bd zamiast będę/będą/będziemy :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie będzie naprawa nawet bliska profesjonalnej i pewnie to spiepsujesz, ale ja bym zrobił tak:

odtłuścić powierzchnię przed malowaniem, uzupełnić lakier tam gdzie go brakuje, niech będzie 24h na wyschnięcie, spolerować papierem ściernym 2000 na mokro (dobrze byłoby jeszcze poprawić pastami polerskimi), odtłuścić, bezbarwny 2-3 warstwy w odstępach 20 minutowych, 3 dni schnie, polerka papierem 2000 na mokro, polerka mleczkiem polerskim, polerka pastami polerskimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym, jesli nie zamierzasz nim jezdzic przez pol roku tylko dluzej i tak Ci te rysy/wgniecenia przeszkadzaja, to zamiast marnowac teraz na to czas i pieniadze wzialbym sloik, przebil zakretke i nakleil na nim karteczke "na lakiernika" i na wiosne oddal do fachowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym, jesli nie zamierzasz nim jezdzic przez pol roku tylko dluzej i tak Ci te rysy/wgniecenia przeszkadzaja, to zamiast marnowac teraz na to czas i pieniadze wzialbym sloik, przebil zakretke i nakleil na nim karteczke "na lakiernika" i na wiosne oddal do fachowca.

Moim zdaniem jak kolegę tak kłują w oczy te rysy, to jak "zalepi" je na własną rękę i zobaczy efekt końcowy, to i tak odda auto do lakiernika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak kolegę tak kłują w oczy te rysy, to jak "zalepi" je na własną rękę i zobaczy efekt końcowy, to i tak odda auto do lakiernika :P

 

Sa spore szanse na to ze przy matowieniu objawi sie swiatu gola blacha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...