Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

I3lade

ET-QW mp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Dzisiaj co się zarejestrowałem .

Więc przejdę do rzeczy .

Enemy Territory Quake Wars mam już kilka lat, lecz, gdy zawsze zerkałem, czy ktoś gra w multi, nikogo nie było..

I takie dwa pytania :

-Czy zechce ktoś zagrać w ustaloną datę i godzinę ?

-Czy, żeby działało Multiplayer muszę coś pobierać ?

 

 

Ajj.. Nie dodałem :

Jeśli chciałbyś ze mną zagrać, napisz na ten numer GG : 33701594 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moge zainstalowac , pyknanc jeden meczyk , moze ktos ze starego klanu tez sie dolaczy ? jak tak to bybylo warto zainstalować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Dzisiaj co się zarejestrowałem .

Więc przejdę do rzeczy .

Enemy Territory Quake Wars mam już kilka lat, lecz, gdy zawsze zerkałem, czy ktoś gra w multi, nikogo nie było..

I takie dwa pytania :

-Czy zechce ktoś zagrać w ustaloną datę i godzinę ?

-Czy, żeby działało Multiplayer muszę coś pobierać ?

 

 

Ajj.. Nie dodałem :

Jeśli chciałbyś ze mną zagrać, napisz na ten numer GG : 33701594 wink.gif

 

Nie wiem Kolego jak patrzyłeś, ale zawsze jest jakiś serwer na którym mozna sobie pograć.

Polecam serwer polskiego klanu:  Address: 193.93.45.118   Port: 27733

Musisz mieć tylko zainstalowany ostatni patch 1.5, no i odpowiednio ustawione filtry w wyszukiwarce gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: O. Dawno w to nie grałem, ale jak będzie więcej osób, to warto zainstalować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w to to w ogole ktos gra?? Jezu ile ja w to przegralem czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis z ciekawosci zainstaluje bo dawno nie grałem i dużo lepszej gry nie ma :P spr czy już martwa czy nie ;'p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Postanowiłem odkopać troszkę ten temat ze względu na to, iż z nieukrywaną przyjemnością stwierdziłem, że ETQW nadal żyje, ale do rzeczy.

Parę dni temu zainstalowałem ETQW w wersji 1.4. Odpaliłem grę i niestety był tylko jeden serwer. Coś nie dawało mi spokoju i pogrzebałem trochę w necie gdzie to stwierdziłem, że należy zaktualizować grę do wersji 1.5. Znalazłem patch i oczywiście zainstalowałem go.

Po uruchomieniu gry ujrzałem na liście prawie setkę serwerów – no i już jest pięknie pomyślałem, ale niestety nie tak do końca gdyż mój entuzjazm rozbił się o, PB który wywalał mnie z serwera z kodem błędu A1313C2.114.

Wiadomo, że PB nie wpiera już ETQW, ale jednak pozostali jakoś grali na serwerach z PB?

Troszkę mnie to zniesmaczyło gdyż przegrałem w tą grę masę godzin jako „wolny strzelec” oraz przez krótki czas prowadząc dywizję ClanPoland jako !CPL!Snyke i jak sięgam pamięcią nigdy ETQW nie sprawiało takich problemów.

Pobrałem z sieci plik pbsetup.exe no, ale jak się spodziewałem na liście gier nie widniało ETQW. Grzebiąc dalej w sieci natknąłem się na plik pbsetup.exe na liście, którego było ETQW i co ciekawe za pomocą tego liku PB zaktualizowało się do wersji (v2.114 | A1313) (v1.685 | A1313 | C2.114) – czyli wszystko, z PB powinno być ok., ale nie jest gdyż nadal wywala mnie z serwera z tym samym błędem.

Gra została przeinstalowana dwukrotnie. W filtrach gry wszystko ustawione na „nieważne” oraz zaznaczone PB a serwer jak wywalał tak wywala.

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu, ale pod platformę XP. W sieci jest jakaś tam niby konfiguracja pliku PB, ale dotyczy ona Win 7 a ja potrzebuje (niestety z konieczności) pod XP.

 

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Kupujesz terminal HP t640 i z głowy lub przy mniejszej ilości złącz i dysku zewnętrzym cokolwiek z r1505 np. igel m350c za ~100 zł. Lub szukasz laptopa z vegą, który powinien mieć hdmi 2.0, ale nie jestem pewien, czy nie obcinają tego w niektórych laptopach. W sumie to nie wiem, czy te terminale też nie mają obciętego displayport przy konwersji na hdmi, hmm... Osobiście właśnie będę składał coś takiego w większej obudowie chieftec CS-03B-U3 z resztek, od razu również jako magazyn syfu, ponieważ ma miejsce na 4 dyski i zatokę na napęd. Do kupienia za ~45 zł z zasilaczem...Ale w sumie nie wiem czy mi to potrzebne, skoro w moim przypadku dysk zewnętrzy i magazyn w głównym komputerze lepiej się sprawdzi  Więc, myślę nad zwrotem płyty głównej.    440mm x 140mm x 350mm, matx, sff zasilacz, pełnowymiarowe karty.  
    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...