Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maverick79

Asus K52j

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kupiłem wczoraj tego lapka. Jest na quad karta Hd 6370 M 4gb ranu itp. Przetestowałem go 3d markiem 06 wynik 4023.Gra wiedzmin 2 przycina test wydajnosciowy komputera 5.0. Co może być z nim nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednik - grafika jest słabiutka,mimo ciekawego numerka :P Trzeba było zapytać przed zakupem, to byś usłyszał,że dowolne radeony z trójką na drugim miejscu to karty które mają ledwo zastąpić integry a nie służyć do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz to akurat laptop mojego kuzyna ja mam akurat samsunga kupionego wczesniej z katra 310 M.Tez sie troche pospieszyłem bo mogłe kupic wtedy 330 M ale akurat mało gram.Chodz mam pytanie czyć mogł bym ja wymienić w przyszłosci na inna.Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy jest to układ na płycie głównej czy w specjalnym slocie. Zapewne na płycie więc lipton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: [Problem]K52J - wymiana karty graficznej

Proszę o wybaczenie, za te pytania ale co do laptopów to jestem całkowitym laikiem. Jest możliwość wymiany karty graficznej np na taką samą, w razie zepsucia lub na inną np lepszą?
..nie, karta vga jest wlutowana na stałe w płytę główną.

Źródło

 

To oczywiście dotyczy komputera Twojego kuzyna - modelu Twojego laptopa nie znam ale pewnie jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...