Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karkatos

lan,wan do SMA przejściówka

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie kiedyś znalazłem ale teraz nie mogę chwiałbym podłączyć taką oto antenkę http://allegro.pl/antena-wlan-wireless-lan-sma-5dbi-logilink-wawa-i1783407065.html do routera tylko przez LAN albo WAN bo tylko te wejścia mam wolne, mam internet radiowy i wejście wifi mam zajęte , aha i jeszcze jedno czy po podłączeniu będę mógł wysyłać internet przez antenkę.

 

PS. z góry dziękuje z rade i jak już ktoś znajdzie taka przejściówkę to prosił bym o link ja szukałem w internecie ale nie znalazłem może źle coś wpisałem próbowałem Lan do SMA ale nic nie wyszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jimasek
znalazłem może źle coś wpisałem próbowałem Lan do SMA ale nic nie wyszło

szukaj pod access point :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. z góry dziękuje z rade i jak już ktoś znajdzie taka przejściówkę to prosił bym o link ja szukałem w internecie ale nie znalazłem może źle coś wpisałem próbowałem Lan do SMA ale nic nie wyszło :(

nie ma i nie znajdziesz bo to całkiem inne technologie, potrzebujesz access pointa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze nawet jak znalazłbym taka przejściowe to nie mógł bym wysyłać internetu przez gniazdo lan albo wan, i jest to mozliwe tylko przez access point TAK ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...