Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

forum

Cos blokuje gre MMO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zwracam sie o pomoc do doswiadczonych uzytkownikow.

Uzywam sobie do rozrywki gry internetowej MMO Lineage 2,jednak mam z nia problem.Po uruchomieniu gry wyskakuje ekran logowania (login i haslo) do konta na serverze.Po wpisaniu hasla kompletnie nic sie nie dzieje,wyglada tak jakby cos blokowalo,jesli sie wpisuje zle haslo powinna byc informacja "wrong pass" -takiego info tez nie dostaje,wyglada to tak jakbym nie mial polaczenia z login serverem.

 

Uzywam Win7 x64 lub Vista x64 , net mam z dynamicznym ip i dziele go routerem.Niestety slabo sie znam na tych wszystkich firewallach,portach itd.

Uzywajac gogle probowalem wylaczyc firewall`a ,defendera,antyvira nie mam,probowalem otwierac porty pod windowsem nic nie pomaga :(

 

Dodam ze zmienilem na kompie Win7 na WinXP i gra dziala (czyli konfiguracja routera odpada [?]) jednak chce uzywac win7.

Powyzsze czynnosci naprawcze przeprowadzalem z youtube ;) ale wydaja sie poprawne.

Moglby mi ktos doradzil w paru krokach jak sprawdzic co i gdzie blokuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ,bo go wywalilem zeby miec pewnosc ze nie blokuje

 

sciagnalem cports.exe ktory pokazuje jakie porty sa otwarte[?] i jaka aplikacja korzysta

pod winxp mam nazwe pliku gry , ip servera i port gdy sie zaloguje ,natomiast na win7 nic i nie przechodze ekranu logowania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...