Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weasel

Ulubiony program kulinarny

Rekomendowane odpowiedzi

No ludzie, kto uderzy czyms oryginalnym?

Dla mnie nie ma nic lepszego niz Podroze Kulinarne Roberta Maklowicza. Choc dobija mnie fakt, ze lepszy z niego historyk niz kucharz (oblizywanie lyzek i innych sztuccow, maczania paluchow i inne niemilosiernie niehigieniczne zachowania). Ktos woli cos innego? A moze podacie kilka, bo ja wiem, ze cos tam Linda robil, ale kiedy to leci(alo) to nie wiem... Inne tez na pewno sa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nic nie przebije Podrozy Kulinarnych Roberta Maklowicza, przynajmniej jak dla mnie.(z tym oblizywaniem to fakt...nie wiem czemu tak robi :) ) Jest jeszcze gotuj z Kuroniem na TVN bardzo późno w nocy. Konwancja programu jest wkurzająca co najmniej tak jak "Kto nas tak urzadził" al Kuroń smakowicie gotuje az miło popatrzeć :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo kiedys cos takiego "Graj z Kuroniem" ale to bylo chyba na TVP1 albo 2.

Calkiem ciekawe - jak zrobic cos z niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podroze kulinarna Roberta Makłowicza" i "Gotój z Kuroniem" ta sa najlepsze programy kulinarne. Poza tym tylko oni umieja ugotowac cos naprawde extra (a zwlaszcza Kuroń - on robi bardziej wyszukane potrawy :finger: ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ludzie, kto uderzy czyms oryginalnym?

 

"Kochanie! Co dzis na kolacje!?" - ulubiony program mojej zony!

 

Dla mnie nie ma nic lepszego niz Podroze Kulinarne Roberta Maklowicza.

 

Bo nie ma nic lepszego!

 

oblizywanie lyzek i innych sztuccow, maczania paluchow i inne niemilosiernie niehigieniczne zachowania).

 

Po pierwsze, wiemy, ze to co pitrasi jest jadalne, poniewaz przezyl i pojawia sie dalej :D

Po drugie, pokaz mi knajpe czy ciastkarnie gdzie tak nie robia...

 

Ktos woli cos innego? A moze podacie kilka, bo ja wiem, ze cos tam Linda robil, ale kiedy to leci(alo) to nie wiem... Inne tez na pewno sa...

 

Bogus to sie nawet na piwie nie zna ;), On tylko: Q**a, zabije cie... :D

 

[Edytowane: 18/7/2003 przez mrówa]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam program małkowicza jest najlepszy chociaż facet moim zdaniem to gotować nie umie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróże kulinarne Roberta Makłowicz - nigdy nie było lepszego programu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mrowa! Wyedytuj tego posta bo stracisz wiarygodnosc argumentacji jak kbedziesz najezdzal na innych za bluznienie!

On tylko: Q**a, zabije cie... :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie ma nic lepszego niz Podroze Kulinarne Roberta Maklowicza. Choc dobija mnie fakt, ze lepszy z niego historyk niz kucharz (oblizywanie lyzek i innych sztuccow, maczania paluchow i inne niemilosiernie niehigieniczne zachowania).

no coosz - chyba juz wszystko zostalo powiedziane - pozostaje napisac - zgadzam sie w calej rozciagosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A się też wypowiem, choć może od innej strony: Makłowicz nie dlatego jest tak popularny (czy też jego program), że świetnie gotuje, ale dlatego, że ma tak ujmującą i sympatyczną osobowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie ma nic lepszego niz Podroze Kulinarne Roberta Maklowicza. Choc dobija mnie fakt, ze lepszy z niego historyk niz kucharz (oblizywanie lyzek i innych sztuccow, maczania paluchow i inne niemilosiernie niehigieniczne zachowania).

no coosz - chyba juz wszystko zostalo powiedziane - pozostaje napisac - zgadzam sie w calej rozciagosci :)

 

j.w.

Podroze Kulinarnye Roberta Maklowicza sa DE BEST :D :D :D

Czasmai nawet jak robi potrawy z zeczy ktorych nie lubie to i tak slinka mi cieknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podróże kulinarne Roberta Makłowicz - nigdy nie było lepszego programu :) 

 

I z ta wypowiedzia sie zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program Roberta Makłowicza lubię oglądać nie ze względu na potrawy (chociaż również) ale przede wszystkim dla tego że ten koleś jest świetnym narratorem i potrafi ciekawie opowiadać nie tylko o kuchni ale tez o miejscach w ktorych przyszlo mu gotowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

lubię oglądać Podróże kulinarne Roberta Makłowicza

 

fajne dania, poza tym lubię gościa - wygadany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak nie oglądam takich programów regularnie, bo moja strsza ma chyba 2 całe półki takich książeczek z przepisami, wiec nie potrzebuje oglądać takich programów, ale czasem jak się przełącza po pgogramachi i nie ma co oglądać i akurat takie coś się trafi to chętnie oglądam, niezależnie od tego kto ten program prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A się też wypowiem, choć może od innej strony: Makłowicz nie dlatego jest tak popularny (czy też jego program), że świetnie gotuje, ale dlatego, że ma tak ujmującą i sympatyczną osobowość. 

mąło tego, on potrafi bardzo soczyście opisywac to co się dzieje z potrawą, no i człowiekowi wtedy ślinka cieknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślinka mi cieknie do momentu jak widzę jak zapala palnik maszynką gazową - jakoś ten widok pozbawia mnie apetytu, lepiej by to wyglądało z zapałkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ślinka mi cieknie do momentu jak widzę jak zapala palnik maszynką gazową - jakoś ten widok pozbawia mnie apetytu, lepiej by to wyglądało z zapałkami

Purysta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mrowa! Wyedytuj tego posta bo stracisz wiarygodnosc argumentacji jak kbedziesz najezdzal na innych za bluznienie!
On tylko: Q**a, zabije cie... :D 

Weasel, niechce zeby to wygladalo jak stawanie za mrówa, ale jeszcze nie wiesz o co chodzi?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie zwrocilam uwagi na to z4 Maqklowicz np oblizuje palce hehe ;]] ale i tak jehgo program poki co jest najlepszy...bo jakis nawy na polsacie nie pamietam nazwy jest *be* tam pokazuja przez 15min jak wybrac dany produkt/narzedzie w supermarkecie;pppppppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makłowicz rządzi! Młodszego Kuronia jak widzę, że pichci na ekranie to zmieniam kanał, działa mi na nerwy jakoś tak :o

 

[Edytowane: 22/8/2003 przez CarnAge]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróże kulinarne Roberta Makłowicz :D jak widze jakie on tam przysmaki robi to mi ślinak cieknie :P ( a w szczegulności jak robi rybki, mnieam :P:P:P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo pana Makłowicza - oglądałam niedawno jeden z jego programów, jakąś powtórkę chyba...

No i zapalczywie gotował na dziobie jakiegoś okrętu wojennego zrazy po nelsońsku, potem wędrował po kambuzach i takie tam.... generalnie cały program był pod kątem "marynarskim". Ślicznie. Potem powiedział, że marynarze, jak schodzą na ląd, to powinni udać się do takiej knajpy, gdzie będzie im się morze przypominało, choćby poprzez siedzenia a'la huśtawka - takie deseczki podwieszone na sznurkach do sufitu - i zaprezentował taką knajpę z takimi huśtawkami. Nawet coś tam pichcił.

Tyle że ta knajpa znajduje się w Zakopanem. Poznałam, bo byłam. Marynarze mają ciut daleko jakby... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choc dobija mnie fakt, ze lepszy z niego historyk niz kucharz (oblizywanie lyzek i innych sztuccow, maczania paluchow i inne niemilosiernie niehigieniczne zachowania).... 

a wedlug mnie to jest wlasnie urok tego kolesia :)

ja bardzo lubie jak on gotulej i czasem nawet sam gotuje z jego przepisów :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubie taki niemiecki program kulinerny "Kochduell". Nie pamietam teraz na jakim kanale leci, ale zabawa polega na tym, ze widzowie kupuja produkty do 10 euro a pozniej pomagaja kucharzom w przygotowaniu z tego jakis potraw na czas :) Swietnie sie to oglada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...