Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iranek

PlusLiga 2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nic się w tym temacie nie dzieje, więc sobie trochę popiszę :cool:

No cóż, więcej tu podglądaczy niż pisarzy ;)

Tak czy siak mamy przerwę w rozgrywkach ze względu na Puchar Świata! Zaczynamy z Kubą w niedzielę o 7:00 rano - może do tego czasu wrócę już z wesela 8:E

Trzeba kibicować chłopakom!

 

bl@ck, jeśli chodzi o Waszą akcję, to naprawdę miło czyta się takie rzeczy. Życzę dużo satysfakcji z bycia wiernym kibicem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj satysfakcji jest i to sporo. W końcu po długich bojach odzyskaliśmy nasz ukochany klub.

 

A teraz trochę o meczu, który odbył się w sobotę. Jak już wspominałem Czarni podejmowali lidera naszej grupy. Drużynę, która w obecnym sezonie jeszcze nie przegrała, tracąc w 8 meczach 5 setów. Aż do wczoraj. Czarni nie dali szans przeciwnikom, kontrolując przez cały czas grę i wygrali 3:0 (20; 18; 18). Na meczu atmosfera świetna. Promocja meczu udała się fantastycznie. Na hali ponad 1000 osób, co jak na drugą ligę jest świetnym wynikiem. Mam nadzieję, że to początek powrotu atmosfery z dawnych lat.

 

czarnicamper.th.jpg czarnicamper2.th.jpg czarnicamper3.th.jpg czarnicamper4.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy zakładać osobnego wątku na Puchar Świata, ale: JEST! JEST! JEST! Wczoraj padła Kuba, a dzisiaj Serbia! :luxhello: Coś niesamowitego, takiego początku nie spodziewali się chyba nawet najwięksi optymiści. Brawo chłopaki! Jutro zmierzymy się z Argentyną, która wczoraj też pokonała Serbię, także ufff, będzie gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji obejrzeć żadnego z tych meczy, ale sam wynik bardzo cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił Kubiak w 4 secie przy stanie 23:22 rzucając się na jakieś krzesła i stoły żeby obronić piłkę to naprawdę szacunek. Przyznam, że jeszcze nie widziałem takiego poświęcenia na parkiecie siatkarskim. Tutaj LINK jakby ktoś chciał zobaczyć. Szkoda tylko, że nie udało się wygrać tej akcji;) Brawa dla chłopaków. Jutro kolejny "posiłek"... Argentyna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił Kubiak w 4 secie przy stanie 23:22 rzucając się na jakieś krzesła i stoły żeby obronić piłkę to naprawdę szacunek. Przyznam, że jeszcze nie widziałem takiego poświęcenia na parkiecie siatkarskim. Tutaj LINK jakby ktoś chciał zobaczyć. Szkoda tylko, że nie udało się wygrać tej akcji;) Brawa dla chłopaków. Jutro kolejny "posiłek"... Argentyna;)

gdyby kubiak miał te kilka cm wiecej :(

Polska :thumbup:

do boju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 3:1 z Argentyną, brawo! :luxhello:

Ależ żałuję, że mecze rozgrywane są o takiej porze, zostaje mi tylko relacja tekstowa na niezawodnym sport.pl.

Z tego co widzę, na boisku pojawiał się już Kurek, świetna wiadomość.

 

Jutro mamy dzień przerwy, a w czwartek czeka nas potyczka - oby jak najkrótsza - z Iranem. W tym samy czasie będzie rozgrywany wielki hit Brazylia-Rosja, aaale jestem ciekawa wyników!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku miałem wrażenie , że Polski zespół nie gra za dobrze na tym pucharze świata nie oszukujmy się wygraliśmy mecze z drużynami , które są kompletnie bez formy i praktycznie wszystkie mecze przegrywają . Można tutaj wyróżnić Argentynę , która ma dobry zespół ale młody i za bardzo się podpalają i robią bardzo dużo błędów i nie wytrzymują końcówek setów bo tak byśmy nie mieli takiej łatwej przeprawy z nimi a dzisiaj porażka z Iranem a wiemy , że trudne mecze dopiero będą jutro gramy z Japonią , która gra bardzo szybką siatkówkę i dobrze broni więc ciężko będzie wygrać a co dopiero z Brazylia i Włochami akurat te reprezentacje nam nie leżą i jak by słabo nie grały i tak z nimi przegrywamy jedyna szansa jest z Rosją bo z nimi od czasu do czasu wygrywamy.Konkluzja jest prosta z taką grą może nam być bardzo trudno być w pierwszej trójcę bo to ona zapewnia kwalifikacje do igrzysk olimpijskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest turniej, więc się odpręż bo nic nie wiemy kto w jakiej jest formie. Każdy zespół może mieć ten jeden dzień słabszy. Ja widzę w naszej drużynie ogromny potencjał a Iran to zespół, który wygrał 3mecze i jest czarnym koniem, więc naprawdę ja się nie dziwie, że naszym mogło dziś nie wyjść. Owszem zobaczymy jak zespół zareaguje jutro na Japończyków. To jest cholernie długi i męczący turniej- wszystko może się zdarzyć każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy też pamiętać, że co by o Iranie nie mówić, to są oni mistrzami Azji, więc coś tam zaczęli grać... Nie lubię takiego narzekania po jednym przegranym meczu, a może bardziej ogólnie - nie lubię narzekania - chłopaki na pewno wkładają dużo serca i wysiłku w grę i trzeba to docenić i ich wspierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie też obstaję za opcją bez paniki, w takim turnieju może się to wydarzyć, aaale to nie zmienia faktu, że więcej potknięć być nie może.

Liczę, że jutro z Japończykami zagramy swoje, choć pewnie trochę się nabiegamy i naskaczemy biorąc pod uwagę ich szaleńcze obrony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało się ograć Japonię, może nie bez problemów, ale dosyć gładko to poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:1 ale jednak w 1-wszym secie miałem nie tęgą minę :E Małym zaskoczeniem było wystawienie w "szóstce" wiśni, prawdopodobnie ta zmiana była podyktowana zmęczeniem świetnego Nowakowskiego. Bardzo dobrą zmianę dał Jarosz, który de facto został mvp meczu :) Jutro mecz z USA

 

POLSKA :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan wykonany :thumbup:

Przed nami 4 ekstremalnie ciężkie mecze, w których nie jesteśmy faworytami i jeden obowiązkowo zwycięski mecz z Egiptem. Mam nadzieję, że chłopaki się nie boją, tak jak ja :E

 

POLSKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że kompletnie nam nie wychodzą początki meczów, ze słabszymi drużynami da się to nadrobić, ale z lepszymi może być problem, ale... DAMY RADĘ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa pochwały należą się również Kubańczykom. Wygrana 3:1 ze słabiej dysponowanymi Włochami daje nam jeszcze lepszą sytuację w grupie i mniejszą presję co do dalszych losów turnieju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się później nie okazało, że to Kubańczycy okażą się lepsi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:0 z USA! :luxhello:

Z wypiekami śledziłam relację, z której wynika, że daliśmy Amerykanom solidne lanie!

 

POLSKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba wygrała z Brazylią 3:2.

Jutro gramy z Egiptem, mam nadzieję, że uda nam się przejść przez ten mecz gładko.

Dzisiaj jeszcze trzeba liczyć na Serbów, żeby chociaż punkt urwali Włochom, chociaż ja tak jak pisałem we wcześniejszym poście coraz bardziej obawiam się Kuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuby? Kuba teraz gra dla nas, od nas dostali bęcki 3:0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla nas dobrze by było gdyby teraz Argentyna wygrała z Włochami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie powtórkę i normalnie ręce same się składają do oklaskówwink.gif 

Gramy momentami niesamowicie. Mam nadzieję, że uda nam się wejść do trójki, bo należy się to tym chłopakom. Dawno nie wiedziałem ich tak pewnych siebie i mocnych psychicznie. A to przecież jest bardzo młody zespół mogący ze sobą pograć dobrych parę lat. Jutro wygrana z Egiptem, potem jeszcze ogrywamy Ruskich, może jakiś punkcik z Włochami i mamy awanswink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:0 z Egiptem! :)

Ponoć w słabym stylu, ale teraz liczy się tylko wynik, a siły zbieramy na piątek.

Poza tym, teraz wszyscy jesteśmy Argentyńczykami, którzy walczą z makaronami, póki co 1:1!

 

Edit: Niestety makarony wygrały 3:1, trzeba więc po prostu liczyć na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowy mecz będzie z Włochami jeżeli z nimi wygramy to 2 ostatnie mecze już nie będą miały żadnego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...