Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iranek

PlusLiga 2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat nowego sezonu rozgrywek PlusLigi :)

 

Wystarczy rzut okiem na terminarz spotkań i już można zacierać rączki na konkretne mecze. W tym roku chyba znów na próżno szukać transmisji w otwartych kanałach TV, ale liczę na to, że DrHTV mnie nie zawiedzie i będą dobre transmisje online.

 

Nie będę wywoływać do tablicy, ale kilku użytkowników wie, że bardzo na nich czekam :D Chętnie powitamy także nowych kibiców, więc do napisania i życzę wszystkim udanego sezonu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do transmisji, to ostatnio kolega mi przesłał link do czegoś w stylu PlusLiga TV (nie wiem jak dokładnie się nazywało) i podobno mają tam być niektóre mecze na żywo. Ja oglądałem jakąś retransmisje, ale jakość bardzo dobra.

 

Z ciekawostek na początek sezonu. Nadal nie wiadomo "czyj" jest Kubiak :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jutro, czy transmisje na PlusLiga TV są bezpłatne - wydaje mi się, że ostatnio przekierowywało stamtąd na płatną iplę :hmm:

 

Jeśli chodzi o Kubiaka, to abstrahując od tego, że nie rozumiem, jak mogą być takie nieścisłości w umowach, liczę na jego grę w JW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są transmisje na DrHTV! :luxhello:

Niestety w meczu inauguracyjnym JW przegrało na wyjeździe z Częstochową.

Jutro baaardzo ciekawe spotkanie w Rzeszowie, gdzie przyjeżdża wzmocniony i odnowiony Olsztyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro baaardzo ciekawe spotkanie w Rzeszowie, gdzie przyjeżdża wzmocniony i odnowiony Olsztyn.

Olsztynianie pewnie przegrali 0-3, chociaż w 2 i 3 secie rozluźnieni pokazali ze mogą być groźni :P Resovia zagrała solidny mecz, grozer niszył na skrzydłach :thumbup:

Skra, Resovia, Fart oraz zaksa beda walczyć o trofeum :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są transmisje na DrHTV! :luxhello:

Niestety w meczu inauguracyjnym JW przegrało na wyjeździe z Częstochową.

niestety?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety?

:D

Fuu, bee, nieładna i niedobra Czewa :P

 

Za 45 min Zaksa gra z Fartem, czas zobaczyć Pujola na polskim parkiecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety?

:D

No właśnie. Ja coprawda od kilku lat w PlusLidze nikomu nie kibicuję, ale i tak najbliżej mi do Częstochowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki, ale to jest wątek stronniczy i będą się pojawiały wypowiedzi pejoratywne :E

 

JW pokonał dziś Politechnikę, ale mecz nie stał na dobrym poziomie - widać, że to początek sezonu i zawodnicy muszą się jeszcze zgrać.

No i Kubiak zagrał w barwach JW, czyli wszystko rozstrzygnięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak odkąd Czarni spadli z ekstraklasy nie emocjonuję się tą klasą rozgrywkową. Pozostaje mi póki co czekać na upragniony awans do 1 ligi. Ileż można się tłuc w 2 lidze. Mam nadzieję, że nabjliższy sezon będzie wreszcie zakończony sukcesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bl@ck, dawaj nam znać, co tam słychać w niższych ligach :)

 

Właśnie zakończyło się spotkanie Skra - Zaksa nieoczekiwanym wynikiem 0:3! Rouzier zrobił kawał dobrej roboty i myślę, że będzie on potężnym wzmocnieniem Zaksy na cały sezon. Może i jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale liczę, że takich spotkań będzie więcej i że w tym sezonie będziemy mieli nowego króla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ciekawiej zrobi się w PlusLidze :)

 

A co do niższych lig. Czarni grają w tym sezonie w grupie III 2 ligi. W naszych szeregach dwóch zawodników, których powinniście pamiętać z czasów gry w PLSie czyli Robert Prygiel i Marcin Kocik. Do tego kilku młodych chłopaków, mistrzów Polski juniorów i reprezentantów Polski z grup młodzieżowych.

 

W chwili obecnej po 3 kolejkach jesteśmy, z trzema zwycięstwami na koncie, liderem w swojej grupie. We wczorajszym meczu Czarni ograli na wyjeździe Pronar Hajnówka, spadkowicza z 1 ligi. Pronar Hajnówka - Czarni Radom 2:3 (26:24, 25:21, 16:25, 11:25, 16:18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Jastrzebie zagra jutro w finale KMŚ xD

 

niezly mecz zagrali z Brazylijczykami w polfinale :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JW osiągnął sukces już po wcześniejszym pokonaniu Zenitu Kazań, ale to co zrobili wczoraj było rewelacyjną niespodzianką dla kibiców :D

Dzisiaj finał z Trentino o 18:00!

 

Mam nadzieję, że potem w lidze nam już nikt nie podskoczy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekaw jestem, czy ktoś zwrócił uwagę na aspekty finansowe, jesli chodzi o awans do plusligi. 

 

 

 

 

Acha, Skra po prostu daje fory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiegul, przecież to nie tajemnica, że pieniądze to wszystko nakręcają. A co do Skry, to wiesz, że pół Polski cieszy się z batów, jakie dostają :E

 

Wczoraj Jastrzębie wygrało z Olsztynem 3:1, ale zamiast skomentować zwycięstwo chciałabym tylko podzielić się moją radością odnośnie powrotu Kadziewicza na nasze parkiety! Jestem ciekawa, czy będzie grał na takim poziomie, że będzie powoływany do kadry. Ostatnimi czasy jakoś gęsto u nas z kandydatami na środek.

 

Poza tym pojawiło się długo oczekiwane oświadczenie Wlazłego na temat jego nieobecności z kadrze - co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiegul, przecież to nie tajemnica, że pieniądze to wszystko nakręcają. A co do Skry, to wiesz, że pół Polski cieszy się z batów, jakie dostają :E

 

Wczoraj Jastrzębie wygrało z Olsztynem 3:1, ale zamiast skomentować zwycięstwo chciałabym tylko podzielić się moją radością odnośnie powrotu Kadziewicza na nasze parkiety! Jestem ciekawa, czy będzie grał na takim poziomie, że będzie powoływany do kadry. Ostatnimi czasy jakoś gęsto u nas z kandydatami na środek.

 

Poza tym pojawiło się długo oczekiwane oświadczenie Wlazłego na temat jego nieobecności z kadrze - co o tym myślicie?

A drugie pół Polski kibicuje tylko Skrze? Radujesz me serce :lovin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A drugie pół Polski kibicuje tylko Skrze? Radujesz me serce :lovin:

Drugie pół Polski nie kibicuje, tylko ma to gdzieś :E;)

 

Ale nie smutaj wiegulku, kryzys pewnie tylko przejściowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie pół Polski nie kibicuje, tylko ma to gdzieś :E;)

 

Ale nie smutaj wiegulku, kryzys pewnie tylko przejściowy.

 

Tak, przejściowy, a po nim agonia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 1:3 - zapowiadał się hit, a było bardzo przeciętnie. Dwie pierwsze partie pokazały, kto tu rządzi, a rządziła Skra z Wlazłym na czele. JW nie miał dziś ani zagrywki, ani bloku, ani szczęścia w piłkach przechodzących. Chyba potrzebują irankowego wsparcia na trybunach, muszę to przemyśleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 1:3 - zapowiadał się hit, a było bardzo przeciętnie. Dwie pierwsze partie pokazały, kto tu rządzi, a rządziła Skra z Wlazłym na czele. JW nie miał dziś ani zagrywki, ani bloku, ani szczęścia w piłkach przechodzących. Chyba potrzebują irankowego wsparcia na trybunach, muszę to przemyśleć ;)

Wtedy będzie więcej błędów po obu stronach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nic się w tym temacie nie dzieje, więc sobie trochę popiszę :cool:

 

Od tego sezonu wreszcie jesteśmy jedynym klubem siatkarskim w naszym mieście. Właściciel firmy Jadar zainteresował się bowiem siatkówką żeńską i w nią zaczął inwestować. I bardzo dobrze, bo będzie to chyba z korzyścią dla wszystkich.

 

W związku z tym kibice wspólnie z klubem prowadzą różnego rodzaju akcje promocyjne mające na celu ściągnięcie jak największej liczby osób na trybuny. Trener z prezesem i najbardziej znanymi zawodnikami klubu urządzają spotkania dla młodzieży w szkołach, a kibice starają się rozreklamować klub w każdy możliwy sposób. Stworzony został profil na facebooku informujemy na nim o wszystkich wydarzeniach. Przed najbliższym meczem z liderem naszej grupy drugiej ligi rozklejonych zostało ponad setka plakatów. Zobaczyć je można w autobusach, na przystankach autobusowych, w szkołach, marketach i sklepikach osiedlowych.

 

31760113893869620895313.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...