Skocz do zawartości
Mr. 3

Jestem GRACZEM i szukam najlepszej dla siebie myszki.

Rekomendowane odpowiedzi

- obecna mysz: SS Rival

- powód zmiany gryzonia: Brak progresu w CS:GO mimo godzin treningu, beznadziejna jakość mat bocznych

- rozdziałki w grach: rozciągnięte 1280x1024

- DPI: 800

- czułości w grach: 0.9

- czułość w Windows: bezpośredni odczyt

- czułość w sterach myszki: 800dpi

- pełny obrót: 60-70cm

- gram w: CS:GO

- podkładka: SS QCK+

- ilość przycisków: podstawowe + 2 boczne

- budżet: 300zł

- chwyt: palm

- uwagi: Jestem otwarty na wszelkie propozycje, lecz kształt Razera DA mi kompletnie nie odpowiada. Mimo, że całe życie spędziłem na profilowanych mogę spróbować symetrycznej, jeżeli ta pozwoli na komfortowe ułożenie 1+2+2 ;) Co do rozmiarów łapska to na Rivalu środkowy ma jeszcze 1-1.5cm wolnego. Na szerokość jest w sam raz

z duzych symetrycznych masz DM1 proS, zowie fk1, zowie za(aczkolwiek musiał byś chwyt zmienić, dupe mają dość wysoką i są specyficzne).

 

Przede wszystkim zwiększ czułość 60-70cm to koszmar, prosi grają najczęściej w przedziale 35-50(zresztą sam poszukaj jest pełno informacji).

 

Btw co było powodem, że Rivala kupiłeś, nie czytałeś o jego sensorze, o jakości ?

Edytowane przez RaVen01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie będę się rozpisywał, bo mam konkretne wymaganie: jak najbardziej podobna do razor deathadder 2013 w chwycie. Myszka po prostu leży mi bajecznie w dłoni, ale szukam czegoś podobnego by mieć jakieś odniesienia. SS Rival 300 też był wygodny, ale znowu boczne przyciski wymagałyby przyzwyczajenia, czemu jeszcze warto się przyjrzeć?

 

Fajnie jakbym się z gotówką zmieścił w 300 zł razem z podkładką.

Edytowane przez buri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie będę się rozpisywał, bo mam konkretne wymaganie: jak najbardziej podobna do razor deathadder 2013 w chwycie. Myszka po prostu leży mi bajecznie w dłoni, ale szukam czegoś podobnego by mieć jakieś odniesienia. SS Rival 300 też był wygodny, ale znowu boczne przyciski wymagałyby przyzwyczajenia, czemu jeszcze warto się przyjrzeć?

 

Fajnie jakbym się z gotówką zmieścił w 300 zł razem z podkładką.

Deathadder elite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odpada, bo zwykła by mi starczyła. Jednak mam pytanie czy przesiadka z myszki A4 Tech X-748k i podkładki qck mini (obie dość stare i wysłużone) na Zowie EC-1/Deadthadder 2013 (raczej będę zastanawiał się między nimi) z podkładką Zowie P-TFX nie będzie szokiem? Pewnie na początku tak, ale bawiłem się na szybkich podkładkach w marketach i fajnie to działało, wiadomo w grach to zawsze inaczej.

 

Uzupełniłem zgodnie z pierwszym postem:

 

- obecna mysz: A4tech 748K - mysz na wykończeniu

- powód zmiany gryzonia: rolka, przyciski wszystko się psuje

- rozdziałki w grach: Full HD

- DPI: 800-1200

- czułości w grach: CS 1.6 około 2, CS:GO 6 - (wtedy zmieniam DPI), wracam do gier i raczej będę schodził z czułością w dół

- czułość w Windows: 6/11

- czułość w sterach myszki: -

- pełny obrót: -

- gram w: CS, TF2, planuję bf1, lubię solo gry akcji

- podkładka: qck mini

- ilość przycisków: scroll, lewy i prawy, 2 boczne

- budżet: ~300

- chwyt: palm-finger

 

-uwagi: mam sporą dłoń 19,5 cm 

Edytowane przez buri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim ;)

Wieki tu nie zaglądałem, widzę, że forum trzyma na chwilę obecną poziom, kiedy z dwa lata temu było o to słabo. Cieszę się, że ten dział trzyma się, bo sam pamiętam, ile poświęciłem godzin, pieniędzy, testów - by tutaj też fajnie doradzać.

 

 

Potrzebuję zastrzyku gotówki, więc o zgrozo - postanawiam coś, czego bym po sobie nie spodziewał.

Sprzedaję aviora 7000(sk edycje) ze swojej kolekcji. Myszka kupiona jakoś w zime 2k14-początek 2k15, łącznie na niej może pośmigałem z 3-4 miesiące, po czym schowałem do szafki z myszkami. Okazjonalnie wyciągana potem do testów. Więcej szczegółów na pw :)

 

z duzych symetrycznych masz DM1 proS, zowie fk1, zowie za(aczkolwiek musiał byś chwyt zmienić, dupe mają dość wysoką i są specyficzne).

 

Przede wszystkim zwiększ czułość 60-70cm to koszmar, prosi grają najczęściej w przedziale 35-50(zresztą sam poszukaj jest pełno informacji).

 

Btw co było powodem, że Rivala kupiłeś, nie czytałeś o jego sensorze, o jakości ?

 

Przepraszam kolego, ale pisanie takich postów jest głupie, by nie używać innych określeń. Czułość to jest indywidualna sprawa i nie powinno się w jej kwestii na nikim wzorować. Prosi to też nie jest wyznacznik. Zresztą, byś się zdziwił jak większość tych prosów nie jest nikim nadzwyczajnym, a dwa, średnia graczy FPS-ów to właśnie 25-40cm, ale się znajdą takie ananaski, jak np michu(ale za prosa go nie uznaję :E). Po prostu taka jest większość, to tak jak z praworęcznymi, dominują, ale mańkut wcale nie będzie gorszy.

 

Odpowiada Ci na to osoba, która w 1.6 grała na 129cm/360 i tak się czuła najpewniej i uwierz, przy takich ustawieniach wykorzystywałem 100% swojego potencjału.

Obecnie jest to 1.4 400(za13). Zdziwiłbyś się z jaką łatwością mogę wykonywać szybkie ruchy i strzelać flickshoty.

 

 

Wracając do mojej nieaktywności. Wpadłem tu tylko z powodu tego aviorka, ale chwilkę zerknąłem na posty i mnie jakoś no, chwyciło jak za starych czasów. Może w wolnym czasie, jak będę jakiś w pełnej energii - przysiądę, nadrobię braki i sam coś skomentuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję nowej myszki. :)

 

- obecna mysz: steelseries rival 300

- powód zmiany gryzonia: myszka profilowana, ja jednak preferuję symetryczną

- czułości w grach: niskie/średnie

- czułość w Windows: niskie/średnie

- gram w: LoLa, przymierzam się do CS:GO, szukam myszki głownie pod te 2 tytuły

- podkładka: Tesoro

- ilość przycisków: preferuję główne + 2 boczne

- budżet: 150 zł

- chwyt: używam coś między claw grip a finger; rival (ze względu na swoją wielkość) był bardziej pod palma, ale jakoś nie mogłem się przyzwyczaić do zmiany chwytu

- uwagi:

Mam 2 myszy na oku - ss rival 100 i DM1 PRO.

Dużo prośba, jeśli macie porównanie tych myszek to opiszcie proszę, która lepiej wg Was się sprawuje? Oczywiście jeśli macie inne propozycje, to chętnie wysłucham.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

poszukuje najlepszego dla siebie gryzonia(czego nie trudno się domyślić, skoro piszę w tym temacie)

 

obecna mysz: A4Tech X760 Blue Fire

rozdziałki w grach: 1600x900

DPI: 2500

czułości w grach: 0.5 (daje to mniej więcej taką samą prędkość kursora jak w Windowsie)

czułość w Windows: 6/11

czułość w sterach myszki: brak opcji

gram w: WoW(głównie), czasem jakiś fps

podkładka: A4Tech X7 Gaming - jeśli zmieszczę się w budżecie, to mogę wymienić

ilość przycisków: minimum 6, nie licząc tych do zmiany DPI i innych, których nie można zaprogramować samemu

budżet: 100-150zł

chwyt: palm grip momentami fingertip

uwagi: po zakupie mojej obecnej myszy nie mogłem się nadziwić, jak dobrze ona działa(to moja pierwsza gamingowa mysz), chociaż naczytałem się o niej później sporo negatywnych komentarzy. W tej chwili jednak nadszedł czas na zmianę. Mam parę typów, m. in.:

Natec Genesis GX78 / 77/ 88

A4Tech Bloody Terminator TL80 / 90

A4Tech Bloody Sniper ZL50

 

Do każdej z nich mam jednak jakieś "ale".

Genesis - nie jestem do końca przekonany do tej firmy

Terminatory - dodatkowe przyciski są pod rolką i niewygodnie się z nich korzysta

wszystkie - tak, jak moja obecna mysz, mają sensory laserowe, a opinie o nich są bardzo różne i często polecane są raczej sensory optyczne, z tym że przy tak wysokim DPI, jakiego używam AVAGO 3050 i 3090 mogą być za słabe, więc musiałby to być PMW3310, którego nie wiem czy w tej cenie dostanę.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

update:

znalazłem jeszcze coś takiego:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/modecom-volcano-mc-gmx4-test-myszy-dla-graczy.html

Liczba przycisków mi odpowiada i ma optyczny sensor PMW3330.

Bardzo prosiłbym o jakąś podpowiedź w kwestii wyboru

Edytowane przez deef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale większości nie chce się dziesiąty dzień, dziesiąty raz odpowiadać na to samo pytanie.

 

DM1 pro jest większa. Do chwytu palcami, w tej cenie, zobacz ozone neon 3k (niedługo będzie recenzja na labie - mysz wypadła świetnie), albo MasterMouse S

edycja: Neon 3k - jednak nie. Mysz ma bardzo niską prędkość maksymalną i zauważalną akcelerację negatywną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam nowej myszki. Większość czasu pracowałem na logitechu (Mx400 , mx518, g400 , g400s) oraz 3 lata na razer deathadder. Nowe logitechi mi nie podchodzą. Poza tym wydaje mi się, że moja obecna myszka (logitech G400S) ma wolny czas reakcji ... albo mi się wydaje albo jest już wysłużona. Generalnie dobrze leży mi w łapie ten kształt logitechów (tych starszych właśnie bo te nowe już nie).

 

- obecna mysz: Logitech G400S

- rozdziałki w grach: 1920x1080

- DPI: 1800

- czułości w grach: 0,75 (niska)

- gram w: America's Army

- podkładka: Szmacianka od hyperX

- ilość przycisków: 2 + 1 lewy bok + przycisk na rolce

- budżet: bez ograniczeń

- chwyt: palm grip

- uwagi: porządne spasowanie elementów, dobra jakość elementów i aby nie pociła się w niej ręka

 

Wiem, że nie podałem wszystkich wartości ale obecnie nie mam możliwości ponieważ zmieniam platformę.

Chciałem też zapytać o te wszystkie ulepszacze (akceleracje wsteczne itd). Najlepiej podczas gry to wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

- obecna mysz: MS Comfort Mouse 3000

- powód zmiany gryzonia: jestem słaby w FPSy, może to wina myszki? :)

- rozdziałki w grach: 1920x1200

- DPI: 1000

- czułości w grach: 90/100

- czułość w Windows: środek

- czułość w sterach myszki: brak ustawień

- gram w: Overwatch (FPS), czasem gry typu Moba, dużo w różne cRPGi

- podkładka: Corsair MM400 (plastik) - http://www.corsair.com/se-fi/corsair-gaming-mm400-mouse-mat-standard-edition

- ilość przycisków: teraz nie mam żadnych dodatkowych, ale może jakieś by się przydały, nigdy z takiej nie korzystałem

- budżet: ok. 100 zł, jak jest ciekawa opcja, to może być więcej

- chwyt: Claw/ Fingertip Grip

- uwagi: co sądzicie o Lenovo M600 GX30J22781? Jest w promocji za 80 zł. A jak nie ta, to co polecicie? Do tej Lenovo najbardziej szczegółowy opis znalazlem w komentarzach na amazonie, cytuję:

ADNS-9500 sensor, good tracking.

Omron Switches. Only Right Handed.

Mouse is small, but little heavy after removing 4gms * 5 = 20gms weight.

You can manage acceleration (on/off) or in scale, i prefer 4/10(is not unstable like ADNS-3050 sensor) for FPS games like CS:GO

Supports upto 3200dpi (400/800/1600/3200).

Jak z moją obecną myszką? Wiem tyle, że ma sensor "Bluetrack", 1000 dpi, cześtotliwośc USB chyba 125 Hz.

Edytowane przez Dthlfwp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna mysz: Bloody TL8 Terminator

- powód zmiany gryzonia: myszkę mam od 3 lat, powoli sensor pada

- rozdziałki w grach: 1280x1024, 1600x900, reszta 1920x1080

- DPI: 400

- czułości w grach: 1.7

- czułość w Windows: 6/11

- pełny obrót: 60cm

- gram w: CS:GO, H1Z1, GTAV

- podkładka: Steelseries qck +

- ilość przycisków: whatever, to nie jest najważniejsze, chodzi mi tylko o dobrą myszkę

- budżet: +/- 250zł

- chwyt: claw grip

- uwagi: mysz na pewno optyczna, zastanawiałem się nad SS rival 100/300, zowie FK1/FK2/FK1+, proszę o argumentację :)

 

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótko:

 

- obecna mysz: SS Rival

- powód zmiany gryzonia: Rival dla mnie jest chwytem palm/finger, szukam czegość odrobinę mniejszego, aby mieć chwyt finger. Maty boczne:/

- rozdziałki w grach: 2560x1440

- DPI: 1600

- czułości w grach: BFy 10-15%, CS:GO 2,3

- czułość w Windows: 6/11

- czułość w sterach myszki: tylko dpi 1600

- pełny obrót: nie wiem

- gram w: głównie FPSy

- podkładka: SS QCK mini

- ilość przycisków: 4 wystarczą

- budżet: nie więcej niż 400PLN

- chwyt: finger

- uwagi: zmiana ze względu na chwyt, ogólnie Rival bardzo mi pasuje pod względem działania.

Edytowane przez Looke85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, szukam myszki dla siebie... im taniej tym lepiej.

 

Mam małą dłoń i szukam z pośród miliona myszek, jakie miałem w ręku wymiarami

 

Idealna jest ta, co mam (może dlatego,że mam ja 7 lat?) a4tech oscar x760 blue fire

 

Cooler Master Xornet 2 miałem i też jako tako daje radę.

 

Rival 100 też w miarę ok ale już prawie za duża jest dla mnie.

 

O chwycie myszki nawet nie wspominam bo to i tak zależy od tego, jaki myszka ma kształt - jakos inaczej trzymam Oscara a inaczej Xorneta a inaczej Rivala.

 

Na pewno wiem to, uwielbiam jak ruchy samego nadgarstka z myszką mi wystarczą - nie lubię latać kilometrów myszką.

 

DPI mam jakoś tak ok 1500 do strzelanek a do windowsa chyba ze 4000.

 

 

Także 4000 dpi musi być.

 

Muszą też być klawisze boczne pod lewym kciukiem. do przeglądarki oraz przycisk na wierzchu do dpi.

 

RIVALe 300 i inne tego giganty miałem i dla mnie to nieporozumienie... może jakbym miał ogromne dłonie to ok ale na pewno ich nie mam :) Po prostu ja mysz trzymam tak nijak - trochę claw trochę finger... a jak kładę całą łapkę na ogromnej myszy to robi się ona jak z drewna i nie da rady tak żyć.

 

a4tech zl5 sniper też do niczego.

 

RGB mile widziane.

 

 

PS. Wiem,że myszki mają jakieś fajne, ciekawe tryby pod konkretne gry ale takie ,w które akurat nie gram :) Są jakies tryby pod GTA V? Albo jakieś przydatne funkcje do tej gry?

Kiedyś się z takich wodotrysków śmiałem ale już nie bo mi coś tam bracia objaśniali jak w CS(chyba?) przydaje sie double click czy jakaś tam funkcja dzieki której szybciej strzelają w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Logitecha G600. Choć to też zależy do jakch gier, ja głównie inwestuję w MMO (odwieczny fan WoWa). Przez kilka dobrych lat używałem różnych myszek Razera, ale pod względem ergonomii i liczby przycisków do szybkich macr jednak Logitech bije na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok szukam myszki, która nie zepsuje się po niecałym roku od zwykłego użytkowania w grach, gryzoniem nie rzucałem o ścianę, kabla nie przyciskałem, ale po roku left click (A raczej right click bo mam odwrócone) po wciskaniu po wewnętrznej stronie (przy scrollu) w ogóle nie łapie albo robi dwuklik, po zewnętrznej dziaął tak na 70%, myszka to Steelseries Sensei RAW, więc symetryczne myszki jak najbardziej wchodzą w grę, profilowane dla praworęcznych odpadają poza tym nie mam specjalnych wymagań, przyciski z boku 2 wystarczą i tyle. Cena tak do 150zł, bo jak ma się znowu zje**ć po roku i polecieć do śmieci to ja podziękował. Gram sporo w shootery, ale nie chcę być pro więc nie musze miec najlepszego lasera na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie! Przymieżam się do kupna nowej myszki. Gry w które gram to głównie CS:GO ale zdażają się inne fpsy.

Moją obecną myszą była : Genius Deathtaker - który się zespół [*] obecnie mam A4tech Xgame Laser Oscar x750 Red Fire i nie jestem zadowolony. mysz często zrywa, gubi mój ruch - teleportuje.

Rozdzielczość w grach: CS:GO 1920x1080 resztę mam ustawioną na "Wysokie" od kiedy Zestaw PC pozwala : klik

DPI: 600 w sterach myszy.

Obrót o 360 stopni zajmuje mi 54cm

Czułość (w cs): 1.9, 6/11 windows

Gram w: CS:GO - na czym głównie chciałbym się skupić, Path of Exile, zdarzają się jakieś Paladinsy czy Battlerite. Jak nas najdzie ze znajomymi to odpalamy też BF3.

Moja podkładka: esperanza duża z podkładki jestem zadowolony, wątpię że chce zmieniać w najbliższej przyszłości.

Budżet: 150zł max z nadzieją na coś porządnego.

Zależy mi na tym żeby myszka była ze sprawdzonej firmy, i miała możliwość wymiany ślizgaczy, po w poprzednim egzemplarzu było to niestety niemożliwe ;/ Chciałbym też postawić na dokładność, o wytrwałość bym się nie martwił bo myszką nie rzucam :D ale z pewnością chciałbym aby była lekka.

Mój chwyt: Palm grip. Podrzucę fotkę DeathTakera - który bardzo wygodnie leżał mi w dłoni.GX_Gaming_DeathTaker_Mouse_review_0153DxO.jpg

Długość ręki (od nadgarstka do końca środkowego palca) 18-18.5 cm

Moje typy: Mysz A4 Tech X-748k ( ale czytałem że można trafić na ciulowy podmieniony sensor ) to chyba tyle, dotąd nie interesowałem się zbytnio w myszkach więc sugestie zostawiam znawcom :) Zagłębiam się powoli w temat i oglądam :

Z góry wielkie dzięki za sugestie i pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mam starego X-748k na avago i mogę polecić, do grama amatorskiego w fps, mmorpg, mmo jak znalazł. Wprawdzie mysza ma już 3~4 lata i wygląda jakbym ją kotu z gardła wyciągnął ale spisuje się bez problemów

Edytowane przez Gkar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się czas wymiany mojego G400 na coś nowego, w X-kom w promo jest Razer Deathadder Essential za 129zł, zamówiłem. Czy to dobry wybór w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- obecna mysz: netec genesis g55

- powód zmiany gryzonia: za mała na moją rękę. szybko się meczę grając nią

- rozdziałki w grach: w cs'ie 1.6 640x480/inne gry full hd 1920x1080

- DPI: 1600

- czułości w grach: m_yaw 0.22, m_pitch 0.22, sensivity 1.50

- czułość w Windows:6/11

- czułość w sterach myszki: -

- pełny obrót:21 cm

- gram w: Cs 1.6, CS:GO, WoT, LoL(czasami), L4D2 2,

- podkładka: brak ale zamierzam zakupić wliczając to zakup myszki czyli 130+/- zł i podkładka 50+/-

- ilość przycisków: 5 (mouse4, mouse 5) przydałby się.

- budżet:150zł

- chwyt: fingertip

- uwagi: musi być wygodna siedzę czasami 12godzin ale po 2 godzinach mam dość, ładnie wyglądać nie musi, spasowanie elementów byłoby dobre żeby się nią nie pokaleczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Zbliża się czas wymiany mojego G400 na coś nowego, w X-kom w promo jest Razer Deathadder Essential za 129zł, zamówiłem. Czy to dobry wybór w tej cenie?

Też zamówiłem, przed chwilą odebrałem paczkę i jestem zaskoczony - niestety negatywnie. Mysz ma okropnie głośne przyciski i dla mnie jest trochę za wąska i za lekka (przednik to Steelseries Sensei).

Chyba muszę zwrócić tego razera :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem, przed chwilą odebrałem paczkę i jestem zaskoczony - niestety negatywnie. Mysz ma okropnie głośne przyciski i dla mnie jest trochę za wąska i za lekka (przednik to Steelseries Sensei).

Chyba muszę zwrócić tego razera :/

A mi leży idealnie, bardzo wygodna. Jedyny minus dla mnie to przedni boczny przycisk jest za daleko od kciuka dla mnie. Poza tym bomba. Za te kasę warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MalagBaul

Wszystko zależy od dłoni i chwytu, ja mam problem z małym palcem, ale w tej cenie i tak nic lepszego się nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o Asus Spatha?Bo chyba ja kupie,kusi mnie ta mysz. :sunsmiley:

 

ktos ma,jakies wrazenia?

 

z mojej g900 jestem baaaardzo zadowolony,ale jest troszke za mala... :kwasny:

Edytowane przez oizo76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- obecna mysz: A4Tech x-748K

- rozdziałki w grach: 1440x900

- DPI: 800

- czułości w grach: 1.3

- czułość w Windows: 6/11

- czułość w sterach myszki: brak

- pełny obrót: ~50cm

- gram w: R6 Siege, CSGO, BF1

- podkładka: CM STORM SPEED RXL (chciałbym przy niej zostać)

- ilość przycisków: 5-6 (chciałbym 2 boczne pod kciukiem)

- budżet: 150zł

- chwyt: clawgrip

- uwagi: mam dość duże dłonie, więc gryzoń nie może być za mały. Kabel myszki może się ocierać o krawędzie biurka, więc zależy mi, żeby był grubszy kabel lub dodatkowo opleciony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...