Skocz do zawartości
Mr. 3

Jestem GRACZEM i szukam najlepszej dla siebie myszki.

Rekomendowane odpowiedzi

- obecna mysz:MX 518

- powód zmiany gryzonia:potrzebuję drugiej myszki na wyjazdy

- rozdziałki w grach:Taka jaka płynnie działa na lapku na PC FHD

- DPI:400-600

- czułości w grach:1-2.3

- czułość w Windows:standardowa

- czułość w sterach myszki:bez zmian (ustawiałem tylko dpi na kilka profili 0 przyśpieszenia

- pełny obrót:15-20cm?

- gram w:csgo/dota2

- podkładka: A4 Tech XGame X7 średnia nie największa/prześcieradło

- ilość przycisków:standard + po bokach must have

- budżet:250zł/50e

- chwyt:palm/finger

- uwagi:im mniej oczo^&*na tym lepiej,dokładność, Plug and play na +

 

Pytanie dodatkowe kupując w DE ową mysz w MM będą jakieś problemy przy próbie reklamacji w PL MediaMarkt-cie?(tak w razie W). [Zapomniałem zabrać ze sobą myszki]

 

Myślałem nad G403 jakieś przeciwwskazania?

Edytowane przez fiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos się orientuje gdzie (o ile to jeszcze możliwe) kupię Logitecha G600? Na alledrogo są tylko używane. W żadnym sklepie też nie udało mi się jej znaleźć. :mad:

 

Odświeżę trochę pytanie. Na alle pojawiły się g600 niby nowe. Co ciekawe w żadnym "normalnym" sklepie typu xkom, morele czy komputronik ich nie ma.

Jak myślicie może to być oryginalna g600? czy jakiś szajs z aliexpress.

 

Mój link

 

Mój link

 

Jeśli ktoś cokolwiek wie to proszę o pomoc czy warto kupić którąś z powyższych. Już od dłuższego czasu szukam tej myszki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem :)

 

Wypadłem już z obiegu i teraz nie wiem - szukam mychy dla brata. Ja z powodzeniem używam Kone Military, bratu też chcę kupić nowe Kone Pure - PixArt 3361 warty jest cokolwiek teraz? Czy coś innego za ~200PLN. Chociaż raczej tylko i wyłącznie Roccat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam myszki od firmy A4, bardzo polecam tą myszkę , ze względu na wytrzymałość, 5 trybów szybkości, niezawodność. A masz jakieś konkretne upodobania co do myszki? Może preferujesz myszke bez kabla? Ja taką miałem aczkolwiek często przerywało w najważniejszych momentach rozgrywki meczów w cs'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po dłuższej przerwie próbuję na nowo pograć w csa.

 

Obecnie mam na laptopie mysz A4 tech x-760H i na stacjonarnym Genius Maurus.

 

Lubię nieduże myszki raczej symetryczne, Maurus jest mocno średni, natomiast X-760h jest ok.

 

Potrzebuję 400 dpi do cs1.6 i 800dpi do csgo.

Brak predykcji, niska waga, szybki cichy klik.

 

Najbardziej precyzyjną myszką jaką kiedykolwiek używałem była Microsoft IM 1.1A, miała za to inne wady.

 

 

Tak na szybko przeczytałem, że jest teraz coś takiego jak Logitech G Pro.

 

 

Jaki sensor jest teraz najlepszy?

 

 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@domeq o ile jeszcze szukasz myszki, ile masz do wydania?

 

Kupiłem Logitech G pro, jest ok, ale szału nie ma...

 

Wydać mogę tyle ile potrzeba, ale bez przesady zależy 200-300... Jeśli istnieje jakaś myszka marzeń to zapłaciłbym więcej, ale to raczej wątpliwe.

 

 

Co byś polecał bo może będę potrzebował myszki do laptopa?

 

Sensor w g pro to jest ten najlepszy bez predykcji?

 

Grałem kiedyś w CSa IM 1.1a i precyzja była super. G Pro ma PMW3366DM, ale powiem szczerze ,że spodziewałem się znacznie więcej.

 

 

Kształt G pro mógłby być lepszy, ten jest moim zdaniem pod palm grip, tylko dla dzieci lub małych dłoni.

 

Dla mnie mysz jest trochę za długa i nie mam luzu między dłonią i myszką co blokuje mi trochę ruchy - mam na myśli ten garb.

Edytowane przez domeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktoś szukał coś taniego na dobrym sensorze jak nie jednym z topki i dobrze jakościowo wykonane to poleca Genius M6-400, 600, soft jak u logitecha, czy ss, fakt marka mniej znana w PL, ale jakościowo bardzo doże stoją te modele, M600 już kilka miesięcy testuję.

Edytowane przez mcrobert666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś w dłoni myszki A4Tech bloody v7m i v8m i może mi napisać która wygodniejsza, ew. która lepsza dla małej/dużej dłoni?

Czy myszka A4Tech bloody a90 blazing jest w czymś lepsza od v7m/v8m? (już gdzieś wynalazłem w internetach, że a90 me lepszy sensor, ale czy jest to gdzieś zauważalne w codziennym użytkowaniu?)

Edytowane przez DeVirt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Używałem do tej pory kilku myszy roccat, ale z powodu szybko pojawiającego się dwukliku rezygnuję z tej firmy na dobre.

Czy może ktoś podpowiedzieć, która firma ma w sofcie, tak jak roccat, osobne ustawienia czułości na osi X i Y (pion i poziom).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam takiej ale polecam Logitech G403. Też przerabiałem te same problemy z roccatem i nigdy więcej nie kupię nic z tej firmy.

 

Z Logitech nigdy nie miałem problemów a mam kilka myszek z tej firmy, nie które mają ponad 15 lat i działają dalej bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie logitech nie ma takiej opcji w sofcie a szkoda, bo w ręku leżą mi dobrze, a dobrych opinii takich jak Twoja jest dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa Mamba Wireless? https://www.razer.com/gaming-mice/razer-mamba-wireless (kod produktu: RZ01-02710100-R3U1)

W Synapse 3 na pewno jest możliwość ustawienia sensitivity dla osi X i Y. I uwaga, żeby się nie wkopać - bo nowa mamba w końcu jest optyczna (PMW3389), a w PL jeszcze jest dużo starych egzemplarzy na laserze, który jest do bani.

Wireless jest OK, nie zauważyłem żadnych lagów (choć używam Atherisa, ale też korzysta z tego samego nadajnika 2.4GHz AFT). Jednak Logitech na razie jest niedoścignione w tym wypadku, szczególnie jeśli chodzi o czas pracy na baterii/aku.

Edytowane przez Fisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po wielu latach niestety w końcu dokonała żywota moja G700 od Logitecha - bardzo lubiana i często używana przeze mnie mysz. Przez lata jednak moja "hardkorowość" zdecydowanie zelżała i doszedłem do wniosku że nie potrzebuje już myszy z tyloma bajerami. Dlatego też teraz szukam porządnej przewodowej myszy o wyprofilowanym kształcie. Gram w bardzo różne gry, ale w żadne hardkorowe FPSy ani nic w tym stylu dlatego tak naprawdę moimi jedynymi wymaganiami są jakość wykonania, trwałość i w.w wyprofilowany pod prawa dłoń kształt. Budżet: myślałem o okolo 150 zł, ale wiadomo - im taniej tym lepiej. Z góry wam dziękuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam myszki do gier, 80% to FPSy. Aktualnie posiadam Logitech M330, używam jej ze względu na ciszę oraz komfort. Ostatnio częściej gram. Dlatego chciałem kupić drugą mysz. Co kupić? W oko wpadła mi mysz BenQ Zowie FK2. Czy jest warta tej ceny? Czy są lepsze w tej kwocie, oraz czy będzie różnica po zmianie myszy na tzw. gejminogową :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam myszki do gier, 80% to FPSy. Aktualnie posiadam Logitech M330, używam jej ze względu na ciszę oraz komfort. Ostatnio częściej gram. Dlatego chciałem kupić drugą mysz. Co kupić? W oko wpadła mi mysz BenQ Zowie FK2. Czy jest warta tej ceny? Czy są lepsze w tej kwocie, oraz czy będzie różnica po zmianie myszy na tzw. gejminogową :E

 

Czy jest warta swojej ceny? Nie.

Czy jest dobrą myszką? Tak.

 

Zowie były zawsze firmą overprice.

 

Ostatnio najczęstszymi wyborami jest Logitech G403/G305, Roccat Kone Pure Owl Eye, Steelseries rival/sensei 310, Cougar Revenger S, DM1FPS.

Bardzo dobrymi, trochę bardziej budżetowymi myszkami są : CoolerMaster Mastermouse S, Logitech G102/G203, Evga torq X3, DM1PRO, Asus GT300, Ozone Neon M50.

 

Wszystko zależy od wielkości ręki i chwytu. Polecam Ci przejść się do sieciówek i przymierzyć. Steelseriesy, roccaty i logitech dorwiesz wszędzie

 

Ostatnio testowałem dużo myszek i na roccacie kone pure mi się gra najlepiej, ręka się najmniej męczy i mam najwięcej kontroli.

 

Różnicę powinieneś poczuć po około tygodniu napierdzielania w gierki fps.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, skoczę do sklepu i będę macał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony Logitech G203 Prodigy. Wszystko fajnie, ale chciałbym widzieć ile DPI mam podczas grania, informacja pokazuje się tylko podczas pracy na pulpicie i to nie zawsze. Jest jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam myszki dla siebie. Do tej pory używam Logitech G502 i jestem bardzo zadowolony z samego komfortu użytkowania (myszka leży bardzo dobrze), jednak popsuł mi się scroll i trzeba niestety wymienić. Co mnie czasem denerwowało w myszce to przypadkowe kliknięcie przycisków przy LMB. Gram głównie w MMORPG, LoLa i programuje więc dużych wymagań nie mam (nie chce myszki z 54398593 przycisków :P ). Zastanawiam się nad ponownym zakupem G502, ale może macie jakieś lepsze pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze pochwalić A4Tech Bloody Blazing AL90, nie nabywałem myszek tej firmy już od kilku lat, stawiałem na Logitech czy Roccat. Były różne modele budżetowe jak i highendowe. Co mnie zaskoczyło w tym modelu ? Na pewno jakość wykonania, super precyzyjny sensor i bardzo satysfakcjonujący "klik". Świetnie leży w mojej wielkiej grabie (a tego obawiałem się najbardziej). Oprogramowanie daje rade, daje pełną możliwość konfiguracji. Mysz posiada w sobie także ciężarki, które można sobie dostosowywać.

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Logitech G102 Prodigy ale lewy przycisk zaczyna już wysiadać po kilku miesiącach (podwójnie klika) czy może mi ktoś polecić jakaś podobna alternatywę? Żeby taka myszka byłą podobnie jak g102 lekka i żeby miała 5 przycisków ale może być większa. Chwyt: claw grip. Budżet: 120 zł

Edytowane przez dajos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tani Bloodytech S2. Po latach służby jednak czasem przyciski odmawiają posłuszeństwa, nie są również tak sprężyste jak kiedyś. Dlatego chciałbym wymienić go na coś nowego, i przy okazji bardziej rigczowego.

Posiadany model: BloodyTech S2

Gry: CS GO, Quake 3 Arena, Team Fortress 2, gram też w wyścigi, RPG-i,Grand Strategy itp. W ogóle po co mam to pisać? A, nie gram w MMO.

Długość dłoni: 19 cm

Szerokość dłoni: 8,5 cm

Preferowany chwyt: Palm / claw grip ( dotychczas korzystałem z fingertip, ale czasem zaczynam mieć z tego powodu bóle nadgarstka, dlatego jak już mam wydać hajsy, to na coś ergonomicznego )

Budżet: do 150 pln ( ew. 200 pln )

Podkładka: a4Tech gaming x7

 

Znalazłoby się coś w tym budżecie? Może być profilowana - jestem praworęczny.

EDIT: https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/17771#Specyfikacja

Co o tym myślicie? Warto? Nie orientuję się który producent myszek jest dobry, a który nie.

Edytowane przez mscislaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś podobnego do Zowie FK1, co polecacie ?

Edytowane przez Mario24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś podobnego do Zowie FK1, co polecacie ?

 

g pro wireless

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyszedł czas na zmianę gryzonia. Nie pamiętam nazwy pierwszych a4tech jakie miałem, a w śród nich była jedna co mi pasowała za 50 zł, ale dziś nie produkują takiej nietypowej myszki z przesuniętym scroll-em na lewą stroną więc. Później logitech g400 kompletnie nie przypadła mi do gustu po roku użytkowania więc palm grip odpada. Teraz mam Roccat Kone Pure Military Naval Storm ładnych parę lat i nie jest źle, aczkolwiek przy dłuższej grze bolą mnie palce więc jednak nie do końca finger mi służy. Typowy claw też na pewno nie. Jednak po przeczytaniu tego poradnika po raz n-ty KLIK doszedłem do wniosku że takie połączenie może być dla mnie strzałem w piątkę. Długość dłoni 19 cm. Gry FPS. Budżet 300 zł.

 

Bardzo często spotyka się połączenie claw z palm gripem, czyli palce są lekko ugięte, a górna lub środkowa część śródręcza opiera się na myszce - ten chwyt jest powszechnie używany na takich myszkach jak np. Zowie FK1, Mionix Avior, Deathadder, SteelSeries Rival, Kana V2, Sensei.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...