Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

staffer

Modem 3G do laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zostałem poproszony o znalezienie modemu 3G do laptopa, niestety to nie moja brocha. Po ustaleniach wyszło, że to ma być urządzenie pod USB (laptop posiada tylko USB i express card, drugie potencjalne urządzenie jest bez e c), do tego fajnie by było, żeby przy bazowych parametrach posiadało niezły zasięg i ew. możliwość zamontowania zewnętrznej anteny.

Budżet to 200-300 PLN.

Jako dodatek (nie powinno mieć znaczenia) - będzie wykorzystane do iPlusa.

 

Dzięki za wszystkie propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200-300 to router 3g kupisz :P

 

 

a jak modem to jakis huawei na allegro znajdziesz mase np e173 i duzo duzo innych za 120 spokojnie dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko do takiego routera trzeba jeszcze podłaczyc modem najlpiej na USB :)

Ja tez uzywałem e 173 i był spoko, to też zalezy od nadajnika który znajduje sie w poblizu modemu jesli nie obsługuj 3G, jest dość oddalony, lub korzysta z niego wielu użytkowników moze przełaczac się z UMTS na GSM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router 3g mnie nie interesi, ma to być w miarę przenośne, do lapka kolejny klamot z potrzebą własnego zasilania nie jest potrzebny...

Do Huawei jestem zrażony po obecnym mirażu modemu na PCMCIA + sekcji zasilania laptopa, w którym teraz ten iPlus działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router 3g mnie nie interesi, ma to być w miarę przenośne, do lapka kolejny klamot z potrzebą własnego zasilania nie jest potrzebny...

Do Huawei jestem zrażony po obecnym mirażu modemu na PCMCIA + sekcji zasilania laptopa, w którym teraz ten iPlus działa...

 

 

fakt router potrzebuje zasilania ale np taki d100 jest maly i zgrabny ;)

 

zdaniem wielu uzytkownikow modemy huawei sa lepsze od konkurentow biorac pod uwage sile anteny itp

 

jesli nie chcesz huawei kup konkurencje - proste, a i duzego wyboru nie masz ;)

 

edit: przypomnialo mi sie ze jest rowniez modem/router huawei ale nie pamietam dokladnego modelu - zasilany z usb, ciut wiekszy od normalnego modemu 3g ala pendrive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się na tym, że jutro odbieram Optiona ICON, numer 505 bodajże...

 

ED: odebrałem, UMTS załapał, 3 Mb download, także jestem zadowolony. Paluszek ma non readable flasha, który jest widoczny jako napęd, z którego instaluje aplikację do łączenia się, małą, sprawną i dosyć zgrabną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...