Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

viruz18

Czy warto na chwile obecna kupic ps3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakupić ps3 i moje pytanie jest następujące czy warto inwestować w konsole tej generacji jeżeli prawdopodobnie za rok lub 2 może pojawić się ps4 ?, wiem ze trochę się spóźniłem z kupnem ale głupio by było za miesiąc sprzedawać konsole bo wyjdą wzmianki o next genie, wiec jak myślicie warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto kupić. To dalej mocny sprzęt. Bibliotekę gier masz dużą a gry używane idzie wyrwać już za 20-30zeta na allegro (płyty blu ray są wytrzymałe).

 

No i co z tego, że może wyjdzie za rok może dwa albo trzy. Jak znając życie na początku biblioteka będzie uboga, konsola droga a ceny gier zabójcze. Do tego dochodzą też problemy wieku dziecięcego z konsolami. Pierwsze rewizje zawsze mają jakieś wady itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto kupić. To dalej mocny sprzęt. Bibliotekę gier masz dużą a gry używane idzie wyrwać już za 20-30zeta na allegro (płyty blu ray są wytrzymałe).

 

 

Proszę o linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już napisali moi poprzednicy - oczywiście że warto. Nie będę ukrywał że taki temat powstaje średnio raz na tydzień... Podejrzewam że chęć na granie masz właśnie teraz więc sprawa jest prosta. Kto wie, może za rok czy dwa chęć do zakupu konsoli minie - nigdy nic nie wiadomo. Nie ma sensu odmawiać sobie tylu fajnych tytułów.

 

Proszę o linki.

Allegro -> filtr cenowy do 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się waham czy znowu kupić ps3, czy lepiej zainwestować w upgrade kompa. Poprzednie ps3 niestety miałem krótko, bo zdechła na Yloda'a i w sumie za bardzo nie zdążyłem pograć w ciekawsze tytuły. Co zrobilibyście na moim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham to propagandę, gry za 30zł i kupi bez problemu GOW3 w cenie razem z wysyłką :lol2:

 

Teraz bez lania w wody, bo ostatnio robiłem zakupy i dostanie choćby U1 w cenie 30zł jest jak wygranie w totka, chyba, że mówimy o płycie w stanie agonalnym, a to przy starych grach rzadkością nie jest, bo duża część jest cały czas w obiegu. Dobra kolekcja i zabawa z PS3 to exy, a ich cena nie zejdzie do 30zł, powiem więcej taniej kupiłem nówki w sklepie niż używkę z wysyłką np. GT5 za 74zł, GOW3 za 79zł i rozpakowywanie bez negatywnych emocji. Jedyną grą jaką udało mi się dostać używaną za 35zł było KZ2, a tylko dlatego bo ominąłem wysyłkę i miałem możliwość sprawdzenia płyty przy odbiorze.

 

Jak ktoś uważa, że można to proszę kupić HR za choćby 50zł w dobrym stanie, z miłą chęcią pogram i bez wahania odkupię za pół stówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA kupilem za 3 dychy parę świetnych tytułów, Mirrors Edge, KZ2, Orangeboxa za 35 udalo mi się wyrwać, Bad company, LBP, wiec da się Kazubin wyrwać tanio swietne gry, wystarczy trochę na allegro popolować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exy które zauważyłem po filtracji to: Little Big Planet, Killzone 2, Heavenly Sword, Resistance 1 & 2, Motorstorm z czego większość to naprawdę wciągające produkcje. Sporo jest innych imo świetnych gier, Mirrors Edge, Fallout 3, Fifa 10. Można ograć, sprzedać, dozbierać i kupować Unchartedy, GOW'y i HR.

 

Najlepszy deal miałem z Resistance którego wyjąłem za 26zł z wysyłką. Płyta w niemal idealnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale kupić PS3 bez GT5/GOW3/HR/U1 itd. to bezsens i to totalny, a 35zł(wysyłka) za ME/OB to rewelacja jak nic mimo szacunku do tych tytułów (co z tym przedziałem 20-30zł rozszerzył się ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

aktualnie oglądam na youtube full walkthrough 720p gry Uncharted 2 (cały dzień oglądania) i powiem tak - warto jeszcze kupić ps3. Szkoda że nie ma pewności że ps4 będzie odtwarzał gry z ps3 - było by fantastycznie i wtedy odpuścił bym zakup ps3.... No ale pewności nie ma a Uncharted2 urywa jaja. Wystarczy że Uncharted 3 będzie na tym samym poziomie i będzie się działo. Naugty Dog spadło firmie Sony jak gwiazdka z nieba. Nie jeden fan x-boxa360 czy PC dał by się pokroić za taką ucztę jaką serwuje seria Ucharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie oglądam na youtube full walkthrough 720p gry Uncharted 2 (cały dzień oglądania) i powiem tak - warto jeszcze kupić ps3. Szkoda że nie ma pewności że ps4 będzie odtwarzał gry z ps3 - było by fantastycznie i wtedy odpuścił bym zakup ps3.... No ale pewności nie ma a Uncharted2 urywa jaja. Wystarczy że Uncharted 3 będzie na tym samym poziomie i będzie się działo. Naugty Dog spadło firmie Sony jak gwiazdka z nieba. Nie jeden fan x-boxa360 czy PC dał by się pokroić za taką ucztę jaką serwuje seria Ucharted.

a warto wspomnieć, że wcześniej robili Crasha Bandicoota :D Chyba po 3 części przestali i seria zeszła na psy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie oglądam na youtube full walkthrough 720p gry Uncharted 2 (cały dzień oglądania) i powiem tak - warto jeszcze kupić ps3. Szkoda że nie ma pewności że ps4 będzie odtwarzał gry z ps3 - było by fantastycznie i wtedy odpuścił bym zakup ps3.... No ale pewności nie ma a Uncharted2 urywa jaja. Wystarczy że Uncharted 3 będzie na tym samym poziomie i będzie się działo. Naugty Dog spadło firmie Sony jak gwiazdka z nieba. Nie jeden fan x-boxa360 czy PC dał by się pokroić za taką ucztę jaką serwuje seria Ucharted.

 

Nie rob tego !! ;)

 

Zagraj nie odmawiaj sobie takiego opadu szczeny. (na zywo gra wprost zniewala jak się ja pierwszy raz widzi )

 

Teraz playstation 3 jest konsolą którą trzeba po prostu miec.

Cena jest dośc atrakcyjna, mysle ze kazdego teraz stać na ps3.

 

Uncharted 3 nadchodzi ludzie kupujcie playstation 3 warto !! ;)

 

A tak btw.

 

Masa GENIALNYCH gier, jedne z najlepszych w ogole. (genialne exclusivy) do tego odtwarzacz bluray (filmy) w cenie mamy konsole :)

 

Warto choćby dla samego god of wara 3 .

 

Moje

must have:

 

GOD OF WAR 3

Uncharted 1

Uncharted 2

Uncharted 3 nadchodzi !!

Killzone 2

Killzone 3

HEAVY RAIN !!

Deamon's soul's

GRAN TURISMO 5

infamous 1,2

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots !!

Resistance 2

Resistance 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego !! ;)

 

 

 

Moje

must have:

 

GOD OF WAR 3

Uncharted 1

Uncharted 2

Uncharted 3 nadchodzi !!

Killzone 2

Killzone 3

HEAVY RAIN !!

Deamon's soul's

GRAN TURISMO 5

infamous 1,2

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots !!

Resistance 2

Resistance 3

 

Dodałbym jeszcze tylko Heavenly Sword, lekko niedocenina(?) gra ale również jedna z najelpszych tej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rob tego !! ;)

 

Zagraj nie odmawiaj sobie takiego opadu szczeny. (na zywo gra wprost zniewala jak się ja pierwszy raz widzi )

 

Teraz playstation 3 jest konsolą którą trzeba po prostu miec.

Cena jest dośc atrakcyjna, mysle ze kazdego teraz stać na ps3.

 

Uncharted 3 nadchodzi ludzie kupujcie playstation 3 warto !! ;)

 

A tak btw.

 

Masa GENIALNYCH gier, jedne z najlepszych w ogole. (genialne exclusivy) do tego odtwarzacz bluray (filmy) w cenie mamy konsole :)

 

Warto choćby dla samego god of wara 3 .

 

Moje

must have:

 

GOD OF WAR 3

Uncharted 1

Uncharted 2

Uncharted 3 nadchodzi !!

Killzone 2

Killzone 3

HEAVY RAIN !!

Deamon's soul's

GRAN TURISMO 5

infamous 1,2

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots !!

Resistance 2

Resistance 3

 

 

Swoim postem przekonałeś mnie do ponownego kupna ps3. Modernizacja komputera zeszła na drugi plan i kiedyś tam może nastąpi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do listy MH dodaj nowego MK, a trzymaj się z daleka od Tekkena/VF. I nie licz na 20-30zł (:E) oraz uważaj bo np. U1 w obiegu lubią już być "przytyrane", więc pakiet za 120zł U1 z U2 nie jest głupim pomysłem.

 

Pozdrawiam.

 

PS

Ewentualnie Fifa12, ale tu już musisz sprawdzić jak działa ci na PC, bo wersja PS3 przy zbliżeniach nie jest płynna i ma brak wsparcia natywnej 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kupiłem 2 tygodnie temu w MM za 849zł 160GB, od razu God of War 3 i GT5, z tym ze przy GoW3 przy każdym spotkaniu z 'bossem', ogladając lokacje, zachowanie Kratosa gdzies podświadomie zahacza odbiór o sztukę.

 

Na pewno warto, gier troche jest - na pewno lepsze exlusivy niż na Xboxa ( mam tylko Gersów 2, bo Halo mnie nie pasjnonuje ) , darmowe online bluray.

 

Nie ma co się zamykac do świata PC, konsole ( wg wielu ustępują bardzo pecetom, w szczególności graficznie, ale uwierz, ze nie zwrócisz na to uwagi na 50calowym ekranie ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

hm no w sumie oprócz Alan Wake i GOW3 ( z tym że Alan Wake jest sporo przereklamowany) to na x-boxa360 nie ma powalających hiciorów

 

edit.

a... przepraszam... Forza4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX ma kilka genialnych gier

 

GEARS OF WAR 2

GEARS OF WAR 3

FORZA 3

FORZA 4~!

FABLE II

HALO REACH

ALAN WAKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przemawia tylko seria Gersow i Alan Wake.

 

 

Moje

must have:

Okropnie malo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a warto wspomnieć, że wcześniej robili Crasha Bandicoota :D Chyba po 3 części przestali i seria zeszła na psy :(

No, straszna szkoda. Później to już taka padlina i kaszana, że szkoda gadać. Zrobili jeszcze Crash Team Racing czyli 4 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Uncharted 3 zrobią Uncharted Team Racing i zgodnie z tradycją zabiorą się za nowe IP :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zakładającego temat, kilka miesięcy temu sprzedałem 3,5 letniego fata PS3, i już kupiłem następną (slima), na dniach przyjdzie, gier jest teraz multum, jak wyżej koledzy wspomnieli, na allegro w przedziale cenowym 30-50 można tego wyłapać od groma, kasy nie starczy i głowa rozboli, co wybrać.

Ja np oprócz exów często też na konsolę biorę wszelkiego rodzaju wyścigi i zręcznościówki (multiplatformowe), mimo, że mógłbym spokojnie na piecu w nie grać, jednak przyjemniej mi się czochra na plejaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No słabe wnioski wyciągnęli z tej analizy, bo właśnie ubrali to w rasizm i seksizm AI  Gdzie to może wynikać np. z różnic w danych, bo skąd pewność, że AI została "nakarmiona" taką samą ilością danych każdej z ras? Jeżeli dali np. 80% danych dotyczących osób białych z różnymi chorobami oraz 20% danych pochodzących od osób czarnoskórych i potem kazali AI najpierw rozpoznać rasę, potem chorobę, to oczywistym jest, że model może być stworzony tak, że błędnie "uzna" że niektóre choroby dotyczą tylko białych więc u innych ras symptomów tych chorób już może nie wychwycić.  No ale łatwiej wyciągać wnioski pasujące do poglądu autora, który te wnioski pisał  Bo szkoda że artykuł skupił się na tak małym wycinku. W pracy jest napisane np. że model nauczył się rozróżniać (z różnym rezultatem, ale jest możliwość pójścia w tym kierunku) rozpoznawania chorób serca na podstawie obrazu tęczówki.
    • Jak tam sytuacja, poprawili, połatali można dodać do listy w co zagrać czy dalej lepiej nie tykać? 
    • Ludzie to dziwne istotki, nie próbuje już tego rozkminiać Przkład ostatniej "zadymy" z Dogma, recenzja Rocka i jego komentarzach z których potem wyszło że on nie widzi różnicy jak mu FPS spadnie do 40 czy tam 30.
    • USA to różne stany i różne prawa ale sam jakoś nie chciałbym żyć w tym kraju. Za dużo właśnie dzikiego kapitalizmu. Jest dobrze póki jesteś zdrowy i silny gorzej jak ci się coś stanie. Leki silnie uzależniające w jakichś stanach sprzedawali jak cukierki i w którymś stanie zrobiono eksperyment społeczny i zalegalizowano twarde narkotyki. Druga sprawa zobaczymy co będzie z tymi migrantami bo tam do nich miliony rocznie przybywają bez wiedzy, umiejętności i bogatych rodziców.
    • Nie ma prawie w ogóle, skończyłem wczoraj Emily i to niemalże to samo, w cut-scenkach są inne dialogi, czasem pojawiają się inne postacie w domu (w sensie, te same, tylko w innych miejscach xD), dowiesz się trochę więcej  z lore, jedyne co jest warte uwagi, to zupełnie inne wspomnienie, ale to tyle, nic co by zmieniło postrzeganie fabuły. IMHO można na spokojnie ominąć, albo walnąć speedruna na easy - mi zeszło około 3h przejście drugą postacią, czy było warto dla tego wspomnienia? No tak średnio bym powiedział xD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...