Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość larey

Ile płacicie za prąd/CO/wodę.

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na temat "czy i ile dajecie łapówki?"

 

Zależy za co i komu :E

 

 

Rodzina 3 osobowa, prąd 300, woda 160zł miesięcznie.Woda 1,3zł za 1m3 bez ścieków, a z ściekami trzeba doliczyć 130% do wody i wtedy mamy wodę ze ściekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość larey

A teraz najlepsze zmienie troche też pierwszy post. Ile płacicie za CO - centralne ogrzewanie bo ja płace ponad 3000zł rocznie w bloku!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 osoby,prąd 230 zł/m-c,woda 120/m-c,komp 8h/24,tv 7-8h/24 a za CO nie wiem,za rok jest roznie,kiedys byla doplata 700zl,ostatnio nadplaty 100zl,zalezy ile sie zuzywa,chociaz nie rozumiem tych dziwnych wyliczen,ogolnie nie wiem jaki jest rachunek zwykly tylko wiem te nadplaty i doplaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma jeszcze kanalizacji, a za wywóz szamba sobie liczą tak drogo, że ludzie albo sami wywożą na pola, albo wieczorami wrzucają pompę i wypompowują wodę :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie? Na wsiach płacisz za samą wodę, szambo wywozisz raz na jakiś czas (kilka miesięcy zazwyczaj), koszt kilkadziesiąt złotych.

Na wsiach szambo ma podobne ścieżki, co kanalizacja burzowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd 300 zł/m-c Woda 140/m-c Ogrzewanie (gaz ziemny) ok 8 tys rocznie (w tym gorąca woda + kuchnia).

Dom wolnostający 4 osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Płacę za czynsz w akademiku 295 zł. Nie wiem ile z tego idzie na prąd, wodę, gaz...

Czekam na temat "czy i ile dajecie łapówki?"

Przyjdzie kozia i spyta o cenę za prostytutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd 300 zł/m-c Woda 140/m-c Ogrzewanie (gaz ziemny) ok 8 tys rocznie.

Dom wolnostający 4 osoby

 

8 tysiecy. wow

 

Nie wiem ile idzie na gaz na ogrzanie wody w ciepłe miesiące ale w zimnych czyli listopad marzec to starcza wegiel za 1000 i drewno za kolejny 1000. także troche taniej.

 

No ale trzeba rozpalać w piecu i podkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd 300 zł/m-c Woda 140/m-c Ogrzewanie (gaz ziemny) ok 8 tys rocznie.

Dom wolnostający 4 osoby

Troche sporo za gaz. U nas wychodzi 3600zl rocznie gazem. Wszystko ocieplone, nowe okna, rurki miedziane, kaloryfery i jakis specjalny piec ekologiczny... nie pamietam jak sie nazywal. Ale podobno opary wylapywal jakos lepiej i faktycznie mniej zjada gazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem ile za 1m3 a za prąd musiał bym rachunku poszukać, bo raz na 6 miesięcy go dostaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie napisal nawet stawki za m3/kWh u siebie... Fejspalma

 

 

A po co?? pytał ile płacimy a nie jakie są stawki.

 

To chyba logiczne że nie wszedzie za 300 zł wyjdzie tyle samo prądu i wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co?? pytał ile płacimy a nie jakie są stawki.

 

To chyba logiczne że nie wszedzie za 300 zł wyjdzie tyle samo prądu i wody.

dlatego lubie tematy bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego lubie tematy bez sensu

 

Hehehe. Wsumie ten temat troche niema sensu. Ale ludzie sie pochwalili ile co chodzi w domu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za wodę zimną płacę 3,61 za metr sześcienny.

Gaz: będzie z 6000 PLN rocznie.

Prąd: 180 / miesiąc

 

Dom jednorodzinny wolnostojący, wiocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz najlepsze zmienie troche też pierwszy post. Ile płacicie za CO - centralne ogrzewanie bo ja płace ponad 3000zł rocznie w bloku!!!!!!!

 

Kilka zł, bo nie używamy ogrzewania (te grosze lecą, bo są nieszczelności). Zawsze mamy zwrot o ponad 1000 zł. Pod mieszkaniem jest piwnica z rurami grzewczymi dla całego bloku, stąd ogrzewanie niepotrzebne. Z nim to mogłabym w domu zakładać palmiarnię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie dwupoziomowe 135 m z tym ze gora jeszcze nie wykonczona - dol 85 m

2 osoby

 

woda, scieki ~ 100 zl/mc

prad ~ 80 zl

gaz do ogrzewania ~2500 rok

 

zadnych czynszow dom nowy nie najwyzszej klasy energetycznej ale tylko oczko nizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2 osoby (matka i ja) i mamy rachunek za prąd 200 pln co 2 miechy. Uzywamy - czajnik, komputer(sporo), laptop(rzadko), LCD TV (5h). Z tego co widze po innych to calkiem sporo płacimy :hmm:

--------------------

 

Szczota --> 10-15 routerów?! W hali fabrycznej mieszkasz?

Nie w hali a mam centrum dowodzenia nad swiatem na dachu. Jestem lokalnym ISP. Dlatego tez mi ciezko zliczyc ile dokladnie mam routerow czy AP u siebie. Szczegolnie teraz jak robie spora przebudowe sieci to musze redundancje zapewnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dom 295mkw

z tym ,że mieszkamy tylko na górze na >100m2 , prąd od 500 do 900 każdy rachunek , nie mam pojęcia co ile przychodzą.

woda ~500zł każdy rachunek też nie wiem co ile się to płaci

gaz w okresie grzewczym ~3000~4000 każdy rachunek , w okresie letnim jakieś grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie ile placicie za prąd? Na jak duża rodzinę? I co mniej więcej, po ile godzin u was chodzi? Pytam z racji bo płacę chyba największe rachunki u siebie na osiedlu.

To samo z wodą, a za wodę to już w ogóle mam o wiele więcej niż inni na moim osiedlu.

Ile płacicie za CO - centralne ogrzewanie bo ja płace ponad 3000zł rocznie w bloku!!!!!!!

 

Z góry mówię pytam z ciekawości.

To nie żadna ankieta ani nic. Po prostu jestem ciekaw bo już mnie to wkurza, nawet gość co nosi rachunki to gada że coś sporo tego.

 

 

Sam sobie właściwie odpowiedziałeś.Każdy płaci tyle ile zużyje.Moja mama np.jest sama i za wodę i ścieki płaci co dwa miesiące 100 zł.Za prąd co miesiąc płaci 60 zł.za gaz co miesiąc 60 zł.i pozostałe opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moja mama mieszka w domu jednorodzinnym i tyle płaci ile podałam wcześniej,czasami za zużycie wody wyjdzie więcej,czasami mniej,/jeśli gdzieś wyjeżdża na dłużej/,podobnie ma się sprawa z prądem.Bo wiadomo,że jeśli nikogo nie ma w domu opłaty są mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 osób w mieszkaniu studenckim. Prąd koło 120zł, gaz 10-15. Wodę mamy wliczoną w czynsz i jeszcze nigdy nie było dopłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prąd 170-200 zł co dwa miechy.

Gaz ok 25 zł co dwa miechy.

CO, woda nie wiem dokładnie bo jest w czynszu, ale co 3 miesiące mam za wodę zwrot 200-250 zł.

Na 2 osoby. Za ogrzewanie miałem zwrot 500 zł bo jestem człowiekiem zimnolubnym i rzadko grzeję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...