Skocz do zawartości
Kris

Film - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Ja nie rozumiem takich filmów. Jeśli biograficzny to musi być na faktach a nie częściowo przerysowane itp. To może i dobry film ale nie jest to to dzieło biograficzne. Powinni dodać, że wydarzenia są oparte częściowo na faktach i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabójcze Maszyny - Początek filmu absurdalny, miasto o wadze kilkuset ton jedzie jak samochodzik zdalnie sterowany po tej scenie w ogóle nie czuć tej mocy i potęgi mobilnych miast. Jak dla mnie najlepsze momenty są gdy pojawia się Shrike, pewnie dlatego że jestem fanem Terminatora. Czegoś tu zabrakło, taki schabowy bez przypraw 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowgli: Legenda dżungli - 8/10

Nie otwieraj oczu - 7/10

Zwyczajna przysługa - 8/10

Pierwszy człowiek - 8/10

Ocean ognia - 7,5/10

Wilkołak 2010 - 7/10 dobra obsada

Rock'N'Rolla - 5/10 takie sobie, obejrzałem tylko ze względu na Gerarda

Tully - 8/10

The Meg - 5,5/10

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda - 8/10

Johnny English: Nokaut - 5,5/10 jest kilka fajnych momentów jak gogle VR, taniec w klubie, długopis w filiżance.

Godzilla: The Planet Eater - 5/10 dwie pierwsze części były spoko, ale tutaj coś się odwaliło i już tak dobrze nie było.

IO - 5/10 ogólnie nuda i mało Sci-Fi w Sci-Fi, ale przynajmniej można popatrzeć na Margaret

Niezniszczalny 2000 - 8/10 na film trafiłem przypadkiem bo nie było co oglądać i jest to dobra odmiana po Marvelach i DC

Split - 9/10 o filmie słyszałem już dawno i opis o czubie jakoś mnie nie przekonywał, ale po obejrzeniu Niezniszczalnego i dowiedzeniu się że to jego kontynuacja zaryzykowałem i McAvoy dał popis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Close 2019, Noomi Rapace w roli głównej, całkiem dobre filmidło jak na taki budżet, 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do wyboru IO i Close, obejrzałem ten pierwszy a o drugim zapomniałem na 2 tygodnie :E Dzięki za przypomnienie.

 

Close - 5/10 dupy nie urwało, obejrzeć się da ale jak płatny ochroniarz zakrywa lufę ręką aby ochronić klienta to rence opadywujom.

Edytowane przez Pentium D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polar obejrzany , kupa straszna ale da się wytrzymać do końca 4/10 :P

 

The Sisters Brothers 7/10 - świetna obsada ale sam film bez rewelacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kler 2018 - podobało mi się ukazanie czarnej mafii przez Smarzowskiego, do tego jeszcze moi ulubieni aktorzy jak Więckiewicz czy Gajos zagrali fenomenalnie, trzeba też wspomnieć o Barciaku i Jakubiku którzy też dobrze zagrali, ciekawy film 8,5/10." Złote, a skromne" moc. :D

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Guilty (Den skyldige) 2018 9/10 - Świetny duński thriller . Cos w stylu The Call (operator 112 odbiera telefon od porwanej kobiety) tylko o wiele lepszy . Wszystko dzieje sie praktycznie w jednym pomieszczeniu ale jest moc . Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem , polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Guilty (Den skyldige) 2018 9/10 - Świetny duński thriller . Cos w stylu The Call (operator 112 odbiera telefon od porwanej kobiety) tylko o wiele lepszy . Wszystko dzieje sie praktycznie w jednym pomieszczeniu ale jest moc . Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem , polecam :thumbup:

Uuuu! Jaram się! :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna w sieci pająka - 7/10 trochę szkoda, że są inne twarze niż w lasce z tatuażem, ale nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna we mgle - 8/10 - thriller z 2017 r. w obsadzie między innymi Jean Reno

Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teheran tabu - 8/10 - Trochę przygnębiający film o ludziach w pułapce religijnej. Ciekawy sposób animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green Book. Dobrze zagrany, zabawny i przyjemny film. Viggo wycisnął z roli wszystko, statuetka dla niego nie będzie sensacją. Dawno się tak w kinie nie uśmiałem, sporo naprawdę niewymuszonego humoru. 8/10.

 

Faworyta. Dobra produkcja z wyrazistymi rolami kobiecymi. Wszystkiego po trochu - perwersji, intryg i absurdu. Na kolana nie rzuca, ale też mnie specjalnie nie nudził. 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-34 - 8,5/10 dobry ruski film o czołgu, coś jak Furia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-34 - 8,5/10 dobry ruski film o czołgu, coś jak Furia.

O! a własnie miałem się pytać o ten film, bo widziałem na YT zlepek akcji w zwolnieniu i zrobiły na mnie wrażenie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

For the Love of Spock 2016, dokument o nieżyjącym już Leonardzie Nimoyu który wcielił się w tytułowego Spocka w oryginalnym serialu Star Trek jak filmach, o jego życiu, innych rolach itd. 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze filmy ubiegłego roku to Quiet Place i Overlord. Dziwię się że nie miały nominacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze filmy ubiegłego roku to Quiet Place i Overlord. Dziwię się że nie miały nominacji

pewnie tego że to słabe filmy max 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś Królik - 7/10 film miejscami trochę nierówny, ale jest kilka śmiesznych tekstów w polskim dubbingu i oceniam całość jako dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bumblebee 7/10

Chyba najlepszy film ze świata Transformers od lat. Fajna rozrywka dla całej rodziny.

 

Dla mnie najsłabszy. Powstał jedynie dla pieniędzy, bo nic nie wnosi do cyklu. Miła była ta przyjaźń z dziewczyną, ale film zupełnie bez polotu. Gdyby nie kilka zabójstw mógłby być dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faworyta 8/10 dobrze napisane i zagrane postacie, scenariusz tylko ok, zdjęcia i praca kamery ciekawe, film nie nudził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bird Box (Nie otwieraj oczu) - naprawdę jeden z gorszych scenariuszy jeżeli chodzi o thriller sci-fi. Masa głupot, durnowatych sytuacji i banałów. Na plus jedynie Sandra Bullock, która pomimo 54 lat jest nadal hot i poczciwy, dziadzio Malkovich. :whee:

 

Szmira totalna. 3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bird Box (Nie otwieraj oczu) - naprawdę jeden z gorszych scenariuszy jeżeli chodzi o thriller sci-fi. Masa głupot, durnowatych sytuacji i banałów. Na plus jedynie Sandra Bullock, która pomimo 54 lat jest nadal hot i poczciwy, dziadzio Malkovich. :whee:

 

Szmira totalna. 3/10

 

Pomyliłeś tematy, ten jest od takich szmir http://forum.pclab.pl/topic/893003-Film-czego-nie-warto-ogl%C4%85da%C4%87/page__st__700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...