Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rockstargames.com/

 

No w koncu cos sie dzieje! :E Choc nie spodziewalem sie, myslalem, ze zostanie wydana na nowa generacje. Jesli nie to niech framrate poprawia, na ps3 zbyt dobrze to nie wygladalo.

 

Nie ma to jak zapowiedz trailera. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na ps3 zbyt dobrze to nie wygladalo.

Gra na obecnych kompach, z 4 rdzeniowym procem potrafi przyciąć :E :E

 

W RDR było już spoko, na bank zostaną przy tym samym silniku więc doszlifują jeszcze ten z RDR i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, platformy są jeszcze tajemnicą, czyżby gra była już na ps4 i X720? ;)

Edytowane przez janofon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

A jednak GTA V. Myślałem, że na piątkę trochę jeszcze poczekamy, a dostaniemy coś na kształt Vice City czy San Andreas. No cóż, postęp w branży w ostatnich latach jest jaki jest, więc pewnie na nową technologię nie ma co liczyć, szkoda. No chyba że nas zaskoczą - najlepiej od razu nową konsolą i nowym silnikiem GTA V. :E

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że na piątkę trochę jeszcze poczekamy, a dostaniemy coś na kształt Vice City czy San Andreas. No cóż, postęp w branży w ostatnich latach jest jaki jest, więc pewnie na nową technologię nie ma co liczyć, szkoda. No chyba że nas zaskoczą - najlepiej od razu nową konsolą i nowym silnikiem GTA V. :E

Cale RS. Cisza, cisza, zadnych info,a tu nagle bum - zapowiedz trailera. :E Vice City, San Andreas? Wywnioskowales to z tego plakatu na glownej? :E Mam nadzieje, ze tak nie bedzie, chcialbym cos NOWEGO. Moze Vegas? Szkoda, ze akacja bedzie sie dziac znowu w Stanach. Zobaczymy za tydzien czym nas zaskocza.

 

W RDR było już spoko, na bank zostaną przy tym samym silniku więc doszlifują jeszcze ten z RDR i tyle

To fakt, ale RDR to znacznie mniej detali niz w GTA, gdzie mamy ogromne miasto, mnostwo pojazdow, ludzi etc.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Vice City, San Andreas? Wywnioskowales to z tego plakatu na glownej? :E

 

To fakt, ale RDR to znacznie mniej detali niz w GTA, gdzie mamy ogromne miasto, mnostwo pojazdow, ludzi etc.

 

To były moje przewidywania sprzed dzisiejszej "zapowiedzi". I nie myślałem stricte o VC czy SA, lecz czymś na kształt. Po prostu poza GTA 2 (swoją drogą koszmarek i jedyna część, której nie lubię) każda kolejna część GTA znacznie różniła się od poprzednich technologicznie. Tym razem może tak nie być.

 

Vegas? Było jednym z miast w San Andreas, to nic nowego. :)

 

RDR było spoko pod względem technologicznym na PS3? No nie wiem, mnie te sporadyczne spowolnienia animacji i niska rozdziałka czasem przeszkadzały. Jeśli w GTA IV było jeszcze gorzej, to cieszę się, że grałem na PC. :P

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jesli robia GTA V jescze na ta generacje to wiedza co robia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

A właśnie, może klimaty przyszłości jak w GTA 2. :lol2:

 

Tfu, tfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck yeah, wreszcie. ciekawe gdzie się akcja będzie dziala ; >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juhuuu :D Oby tylko zostawili Euphorie gdyby nie ten silnik to GTA IV nie byłyby taki sam ;) ach ta zabawa z ciałami cos wspaniałego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cool: Wg. mnie ten styl "v" przypomina jakieś latynoskie klimaty? :E Co do kwestii grafiki to dla mnie starczy jeżeli będzie na poziomie IV i żeby poprawili płynnośc . Liczę na fajne miasto, klimacik i fabułę :P

GTA <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, o ja niewierny i głupi :E GTA V zostało właśnie zapowiedziane. Czekam na trailer i docelowe platformy (ciekawe, czy będzie na Wii U).

 

Szkoda, ze akacja bedzie sie dziac znowu w Stanach. Zobaczymy za tydzien czym nas zaskocza.

Nom, wszystkie części oprócz bodaj dodatku London (jak sama nazwa wskazuje :E) dzieją się właśnie tam. Mogliby dać Europę w końcu :)

 

:cool: Wg. mnie ten styl "v" przypomina jakieś latynoskie klimaty? :E Co do kwestii grafiki to dla mnie starczy jeżeli będzie na poziomie IV i żeby poprawili płynnośc . Liczę na fajne miasto, klimacik i fabułę :P

GTA <3

Spekulacje są różne. Plotki mówią o Los Santos, czyli rockstarowej wersji Los Angeles. Ta rzymska piątka przywodzi też na myśl skojarzenia z Vice City ( :heartpump: ). Byle do drugiego :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten dolar przypomina czasy prohibicji - ale w sumie nie zaatakowali by czasów zbliżonych do tych z LA Noire bo wtedy by nigdy nie zrobili dwójki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie mogę się doczekać kontynuacji jednej z najlepszych serii gier to uważam że rockstar ostatnio zbyt się rozpędził... Uważam że powinni zrobić coś ala vice city i san andreas czyli niejako rozwinięcia gta 3, a gta 5 wypuścić dopiero na konsolach nowej generacji. Obawiam się, że będzie to wyglądać identycznie jak gta 4 tylko że w innym mieście przez co niejako czar pryśnie. Nie będzie żadnych nowości w mechanice, fizyce, grafice a szkoda. Jak widać rockstar również stał się łapczywy na pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widać rockstar również stał się łapczywy na pieniądze...

Ładne pierdzielenie, gra z serii raz na 3 lata to skok na kasę, no trzymajcie mnie bo poręcz razem ze schodami urwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne pierdzielenie, gra z serii raz na 3 lata to skok na kasę, no trzymajcie mnie bo poręcz razem ze schodami urwę.

 

A myślisz przepraszam, że rockstar robi tylko gta? To zapraszam zapoznac się z tą stroną http://pl.wikipedia.org/wiki/Rockstar_Games

Jak dla mnie to jest tam ostatnio za dużo gier gta-podobnych.

I wypraszam używać słowa pierdzielenie w stosunku do mnie. Bo sam "pierdzielisz" mówiąc że gta 4 na obecnych kompach z 4-rdzeniowym procesorem tnie- widocznie nic Ci nie wiadomo o genialnej optymalizacji gta 4 na pc o której była mowa praktycznie wszędzie?

Edytowane przez GeMtin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz przepraszam, że rockstar robi tylko gta? To zapraszam zapoznac się z tą stroną http://pl.wikipedia.org/wiki/Rockstar_Games

Jak dla mnie to jest tam ostatnio za dużo gier gta-podobnych.

I wypraszam używać słowa pierdzielenie w stosunku do mnie. Bo sam "pierdzielisz" mówiąc że gta 4 na obecnych kompach z 4-rdzeniowym procesorem tnie- widocznie nic Ci nie wiadomo o genialnej optymalizacji gta 4 na pc o której była mowa praktycznie wszędzie?

Pokolei, poczynając od GTA IV, ze wspaniałej listy, którą podrzuciłeś, z pominięciem handheldów.

 

Midnight Club - nom GTA jak nic, mnie się wydaje, że to wyścigi.

Ballad of gay Tony, Lost and Damned - 2 dodatki, które mogą stanowić osobną grę ze względu na długość i zawartość. 2 dodatki, które zawstydzają 5-10 innych razem wziętych.

RDR - gra sandboxowa, o mechanice GTA, w zupełnie innym wydaniu, która wstrzela się w niszę. Prawie 3 lata po GTA IV.

 

Nie ma co, skoki na kasę mają ogromne, oferując gry, które dostarczają kilkadziesiąt godzin rozrywki, co 2-3 lata, jak się to ma do klepaczy corocznych tytułów na maksymalnie kilkanaście godzin?

 

Nie napisałem, że tnie, w rozumieniu regularnym, stałym, napisałem, że "lubi przyciąć" - sporadycznie. I wiem co piszę bo mam to przed oczami u siebie w domu, a po ostatnim patchu jaki wyszedł jest gorzej niż było.

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że w lutym dostaniemy zapowiedz GTA na konsole nowej generacji.

Puszczą trailera, wszystkim pospadają szczeny do podłogi, a nadole będzie napis only for playstation 4 and xbox 720 :)

 

Szczerze mowiąc chciałbym aby tak było ;D

Nowe konsolki początek 2013 i jako gra startowa GTA V.

W końcu by się coś ruszyło ;D

 

A 2014 Uncharted IV, killzone IV, GOD OF WAR IV, GEARS OF WAR IV( na UE4 :D )

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że wyjdzie jeszcze na tą generację konsol.

 

Ani Sony ani MS raczej nie śpieszy się z wydaniem nowych konsol bo to kosztuje.

Obecnie xbox360 jak i ps3 sprzedają się dobrze więc nie pozwolą sobie na wypuszczenie już nowych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug Kotaku gra bedzie sie rozgrywac gdzies w LA. Plotka jest takze to, ze bedzie to historia kilku osob w ktore bedziemy mogli sie wcielic.

 

Strengthening long-standing rumours for years that the next Grand Theft Auto would be set in Los Angeles or a fictional version thereof, a source familiar with the game told Kotaku today that those rumours are true. GTA V will be set in some version of LA, bringing the famous franchise to a place that last got the GTA treatment in the series’ top-selling Grand Theft Auto: San Andreas. (So much for our other dream GTA V cities.)

We’re also hearing from multiple sources that the game will feature more than just one playable character. That would seem to be a natural evolution for the series. Following the release of the PlayStation 2′s Grand Theft Auto III and Grand Theft Auto Vice City, PSP games set in the same cities as those console games, let player control a single new character apiece, establishing the idea that there’s more than one life worth living in a Rockstar-made GTA city.

Then, following the release of Grand Theft Auto IV the series’ creators at Rockstar Games allowed gamers to play as a second and then a third character in the exact same high-definition version of Liberty City. Those who bought the base game and the two downloadable episodes could choose from the GTA IV‘s menu whether to play as Niko Bellic, Johnny Klebitz or Luis Lopez. Each had their own lengthy, interesting and distinct playable story. A GTA V that features more than one playable hero would extend this concept further.

 

http://www.kotaku.com.au/2011/10/grand-theft-auto-v-will-be-set-in-los-angeles-may-star-multiple-characters/

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona gra, ktorej niecierpliwie wyczekuje. Na bank kupie w dniu premiery, bedzie gra roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...