Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Głupie pytanie - jak się wylogować z Batllelog'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mówią, że nie ma głupich pytań... :)

 

Po najechaniu kursorem na nick rozwija się lista dostępnych opcji; ostatnia to wyloguj.

 

Mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też to znalazłem, problem w tym że ponajechaniu lista się sama nie wywija, a po kliknięciu pokazuje na 0,5s...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wiecie może dlaczego podczas pobierania dodatku do bf3 , gdy mam np : 2.50gb pobrane , to jak zatrzymam aby wróciła normalna prędkość pobiernia ( po 20 min spada do 300kb/s ) to cofa mi pobrane pliki do 1.1 gb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam Origina w trybie offline bo grając w DA III dzięki temu mam mniej crashy tylko że nie zlicza mi wtedy godzin ile gram. Co prawda niby nic ale owa wiedza by mi się przydała z samej ciekawości. Da się to jakoś ustawić lub czy jest na to jakiś sposób czy po prostu origin tak już ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny piątek już na orginie, niektóre gry są w niezłych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem przecenionego Titanfalla :D szkoda że BF4 nie ma w wersji EU :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy AC3 Deluxe edition na originie zawiera się też podstawowa wersja gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem przecenionego Titanfalla :D szkoda że BF4 nie ma w wersji EU :kwasny:

Ja też. Dla USA cena to 5$, dla Polaków 30 PLN, bo przecież zarabiamy 2 razy więcej od nich...

 

PS. Nie narzekam tylko polecam trick z wtyczką Hola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem przecenionego Titanfalla :D szkoda że BF4 nie ma w wersji EU :kwasny:

W multi wydaje mi się, że można ustawić oryginale głosy.

 

Edyta.

A nie w 4 nie mogę zmienić w swojej wersji

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie - zastanawiam się nad kupnem kilku gier z okazji black friday...

Zastanawiam się czy czasami gry nie są tańsze w grudniu, bo pamiętam, że każdego dnia w tamtym roku była promocja, ale niestety nie pamiętam cen :/

 

Jak myślicie, teraz kupować kilka gier czy codziennie sprawdzać jaka jest promocja?

 

Drugie pytanie to mam takie: kupiłem konto z grą battlefield 3, okazuje się że to jest rosyjska wersja, można kupić jeszcze raz polską bez problemu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Proszę mi pomóc bo mam problem. Dzisiaj na pltformie Origin zakupiłem w promocji "czarny piątek" - NFS Hot Pursuit 2010.

Podczas włączenia gry i za logowania się w grze do Autologu wyskoczyło jeszcze abym podał kod produktu kiedy go wpisałem to wyskoczyła informacja że: "ten kod został już maksymalnie wykorzystany" :o

Teraz nie moge grać przez sieć!

Poradźcie co z tym z robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem wczoraj Titanfalla, zainstalowałem go i po próbie uruchomienia jakiejkolwiek gry wyświetla mi się taki problem:

"Utracono połączenie z serwerem

Przekroczono limit czasu połączenia z serwerem"

Wie może ktoś jak to naprawić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie problemy z serwerami EA spowodowane czarnym piątkiem i promocjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale czarny piątek minął a Titanfall wciąż mi nie działa :/

Ktoś wie może o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem na allegro legalny klucz origin do Dead Space 2 Gra bez problemu aktywowała sie i zainstalowała. Jednak po próbie uruchomienia pojawia się okienko z informacją "internetowe sprawdzanie daty premiery" Klikam ok okienko znika i nic sie nie dzieje. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? To są jakieś jaja. Gra została wydana 4 lata temu, a oni sprawdzają datę premiery. Finał jest taki,że nie mogę uruchomić legalnie zakupionej gry. W takich sytuacjach wcale nie dziwię się piratom, którzy robią sobie bekę z legalnych użytkowników nazywając ich frajerami.

Edytowane przez melepeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym gownem , że co pobiore troche % dodatków do bf4 , to mi cofa do 20 % i tak w koło ? Znowu cos mistrzowie gier ea cos chciało ulepszyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem na allegro legalny klucz origin do Dead Space 2 Gra bez problemu aktywowała sie i zainstalowała. Jednak po próbie uruchomienia pojawia się okienko z informacją "internetowe sprawdzanie daty premiery" Klikam ok okienko znika i nic sie nie dzieje. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu? To są jakieś jaja. Gra została wydana 4 lata temu, a oni sprawdzają datę premiery. Finał jest taki,że nie mogę uruchomić legalnie zakupionej gry. W takich sytuacjach wcale nie dziwię się piratom, którzy robią sobie bekę z legalnych użytkowników nazywając ich frajerami.

 

Magia kluczy z allegro niewiadomego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wygląda w 16:10/9 w wyższej rozdzielczości? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości odpaliłem. Działa na Dosboksie, odpala się na pełnym ekranie w 640x480. W samej grze nie ma opcji zmiany rodziałki, nie grzebałem czy w Dosboksie da się to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... chrome ciagle mnie prosi o update pluginu do bf-a , po czym go sciaga , instaluje i... po wyjściu i wejściu w ponownie w przegladarke od nowa to samo.

Jest jakiś "myk" zenu go zainstalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

 

Mam pewien problem. Chcę zmienić sobie nick, ale zapomniałem odpowiedzi na pytanie awaryjne. Co robić w takim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie gier na polskim Origin to jakaś żenada.Od wczoraj odrzucało mi każdą transakcję z karty jak i z Paypala przy okazji blokując łącznie jakieś 20zł.Nie wiem tylko jakim cudem kupując przez hola zagranicą wszystko poszło gładko do tego jest taniej.To już nawet nie jest śmieszne.Polska dla EA to chyba nawet nie kraj trzeciego świata.Bo kupując przez Meksykański Origin zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...