Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Origin już oficjalnie zapowiedziało wprowadzenie do oferty gier zewnętrznych wydawców, miedzy innymi THQ, WB czy Capcom. Zainteresowani promocyjnymi cenami od EA? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Origin już oficjalnie zapowiedziało wprowadzenie do oferty gier zewnętrznych wydawców, miedzy innymi THQ, WB czy Capcom. Zainteresowani promocyjnymi cenami od EA? :E

 

Dokładnie :)

 

Beginning in November, EA's Origin service will offer PC downloads from Capcom, Warner Bros. Interactive and THQ. This third-party support means the service will be able to offerBatman: Arkham City, Saints Row: The Third and more.

 

The three publishers are the first to offer third-party support for the download service, which previously offered only EA games.

 

"Since launch, we've had overwhelming support from both publishers and developers across the gaming industry, recognizing Origin as an opportunity to deliver more of their great content straight to consumers across the globe," said Origin senior vice president David DeMartini.

 

Origin currently has six million registered users and 100 EA PC games available. More games will be available from Capcom, THQ and WB "in the coming months."

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie BFC 3 i co? W kampanie mogę normalnie włączyć ale z multi nic? Włączam przez orgin i nie reaguje w dolnym lewym rogu strony wyskakuje błąd?

 

wiecie jak temu zaradzić? jak włączyć to w koncu na Multi??

Edytowane przez dom4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ,

 

może mi ktoś tutaj pomoże . Zassałem sobie gra w pracy i przeniosłem na pendrive na domowy PC ale od kilku godzin mecze się żeby odpalić instalacje bez konieczności ponownego pobierania.

Jest na to jakiś sposób ? Oczywiście pliki wgrałem od odpowiedniego katalogu, ale ciągle mam tylko opcje pobierz.

 

 

/edit ,

 

wystarczy rozpocząć sciąganie i podmienić pliki po 1 % i daje rade.

Edytowane przez tiger188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zainstalować battlefielda 3 w innej lokalizacji niż C:\Program Files (x86)\Origin Games, bo mnie cholera weźmie?

Na C mam tylko 5GB wolnego i więcej się nie da zrobić, w samym orginie mam podane ścieżki na temp i same instalacje(bez problemowo instalują się tam crysis2, bbc2 itd). Po trzech godzinach ściągania okazało się że niema nic(jak u Kononowicza) za wyjątkiem pustego katalogu C:\Program Files (x86)\Origin Games. :mad2:

 

ps. orgin twierdzi że gra jest zainstalowana, wchodzi na battleloga, gra się nie odpala bo niema plików, jakaś paranoja.

 

Próbuje jeszcze raz ehhh... kolejna gra, która człowiek kupuje i najpierw musi się namęczyć zanim sobie pogra :mad:

 

/edit/

Za trzecim razem się udało, yupi..., ale co z tego skoro gra się nie uruchamia :mad2: :mad2: :mad2:

Edytowane przez o__0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest z multi logowaniem do ea ? bo mam konto kolegi z bfbc2 i jesli on dokupi bf3 i bedzie grał to ja nie bede sie mógł zalogować zeby w bfbc2 zagrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie jest ukryty live chat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem grę no i pierwsza rzecz wiadomo instalacja Orgin z płyty- potem aktualizacja,poszło szybko więc spoko-zakładam więc konto ,daję nick którego używam(dwa)w BBC2 i dupa-pisze że zajęty :hmm: trochę kombinuję co tu wymyślić sensownego -wpadam na pomysł , podaję nowy nick i hasło , jest ok' potem email ,wyskakuje komunikat że nie poprawne hasło lub email ,podaję więc hasło do konta EA loguję się i jest ok' tylko że w Orgin gdzie wyświetlają się moje gry mam nick który używam w BBC2 a nie ten który wymyśliłem?! o co tu k.. biega :E Jedno co mi się podoba to to że instaluje grę z płyty , a nie tak jak w Steam że próbuje ciągnąć z neta. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można na steam instalować z płyty. Ostatnio tak instalowałem z obrazu metro 2033.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem-można ale przeważnie mimo to Steam próbuje ciągnąć to z serwera-czasem trzeba trochę się pogimnastykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta "aplikacja" przeszukuje kompa i wysyła jakieś info do EA, poza komunikacją dot. gry w którą gram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam wysyła jak większość aplikacji , steam też wie jaki proc kartę itp rzeczy posiadasz.

Masz coś do ukrycia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numery kart kredytowych, piny, pity, przelewy.....? Budżet domowy.....?

Poza tym wrażliwe dane, które czasem muszę wynieść z roboty do domu....

Edytowane przez Pav3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, takich danych oni nie pobierają.

 

skad mozesz o tym wiedziec?! EA zdecydowanie napisalo ze moze pobierac to co chce i kiedy chce(w regulaminie, podczas instalowania origin), oraz rozpowszechniac to osobom trzecim! Moze akurat jemu nie podkradną bo po co takiej firmie jak EA jakis tam budżecik domowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś konkretnie wie, co pobierają?

Karta, procek, nie wiem, jakie gry są zainstalowane, czas spędzony z grą....Konkretnie, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś konkretnie wie, co pobierają?

Karta, procek, nie wiem, jakie gry są zainstalowane, czas spędzony z grą....Konkretnie, co?

 

EULA_Origin

 

2. Consent to Collection and Use of Data.

You agree that EA may collect, use, store and transmit technical and

related information that identifies your computer (including the Internet Protocol

Address), operating system, Application usage (including but not limited to

successful installation and/or removal), software, software usage and peripheral

hardware, that may be gathered periodically to facilitate the provision of software

updates, dynamically served content, product support and other services to you,

including online services. EA may also use this information combined with

personal information for marketing purposes and to improve our products and

services. We may also share that data with our third party service providers in a

form that does not personally identify you. IF YOU DO NOT WANT EA TO

COLLECT, USE, STORE, TRANSMIT OR DISPLAY THE DATA DESCRIBED IN

THIS SECTION, PLEASE DO NOT INSTALL OR USE THE APPLICATION.

This and all other data provided to EA and/or collected by EA in connection with

your installation and use of this Application is collected, used, stored and

transmitted in accordance with EA’s Privacy Policy located at www.ea.com. To

the extent that anything in this section conflicts with the terms of EA’s Privacy

Policy, the terms of the Privacy Policy shall control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pobiera dane, tylko jak jest włączony?

 

 

Ściągnij Process monitor to zobaczysz co "raportuje"

Tutaj masz screeny:

http://s1.directupload.net/images/111028/fglehhsj.jpg

http://s7.directupload.net/images/111028/enxmldba.jpg

 

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896645

 

"Coś tam wysyła jak większość aplikacji , steam też wie jaki proc kartę itp rzeczy posiadasz."

W Steam raczej trzeba było zaznaczyć zbieranie informacji o systemnie które domyślnie po instalacji w Steam jest wyłączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Szczerze gila mnie to, co wysyłają. U mnie mogą wysyłać, co tylko im dusza zapragnie. Wszystkie rzeczy, które mam u siebie są jawne, publiczne. Adres IP, MAC i inne dobrodziejstwa wiele aplikacji monitoruje, wysyła, loguje. Google, Microsoft, Urząd Skarbowy, ZUS, banki i lekarze pierwszego kontaktu i laboranci (wyniki prób wątrobowych i inne wyniki krwi) zbiera więcej informacji cennych niż zakichany Origin. W jakie gry gram, czy jakie gry mam na dysku, wielkie mi aj waj. Każdy na mojej liście przyjaciół takie dane zna. Zakichany Facebook, podajecie tam więcej informacji z życia niż Origin pobiera. Wyodrębnijcie komputer do grania od reszty, traktujcie komputer jak konsolę do gier, a resztę rzeczy na notebookach.

 

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy korzystają z komputera służbowego do grania w gry, czy też trzymają prywatne informacje, na kompie do grania. Jeszcze inni są tak inteligentni, że piracą na tych samych komputerach i dyskach - masakra.

 

Jawnie informują i tyle, plus dla nich. Zasada prosta jak świat, nie podoba się, to nie korzystaj. Korzystasz, dostosuj się. Nikt nikogo nie zmusza i za nikogo myślał nie będzie. To w Waszym interesie jest postawić i zabezpieczyć sejf z ważnymi dla Was danymi tak, by czołgiem nie można było go wydobyć, a nie zostawiać na środku ulicy z karteczką - mój szyfr do sejfu, dwa razy w lewo, dwa razy w prawo - czuj się, jak u siebie w domu.

 

A jak kogoś nie stać na luksus posiadania notebooka, czy drugiego blaszaka, to niech nie korzysta ze Steam, Origin, bo po prostu go na to nie stać i wtedy może lepiej zastanowić się nad PS3, X360?

Z całego serca Wam współczuję, bo za 10-15 lat po prostu od tego Wielkiego Brata zwariujecie albo będziecie żyć poza metropoliami pod mostem, jako wyrzutki i buntownicy.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z całego serca Wam współczuję, bo za 10-15 lat po prostu od tego Wielkiego Brata zwariujecie albo będziecie żyć poza metropoliami pod mostem, jako wyrzutki i buntownicy.

 

Z poważaniem

 

Wole to niz byc lemingiem, ktory pozwala sobie wszystko narzucac i jeszcze sie obrusza jak to zabieranie mu jego praw jest czyms normalnym i zupelnie nieszkodliwym. Od tego sie zawsze zaczyna, malymi kroczkami dojdziemy do jeszcze wiekszych naduzyc.

 

Bez powazania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...