Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miały, np. "BattleFieeld 1".

Chodzi mi o nowy "Battlefront". Myślałem, że na trialu przejdę całą kampanię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1 nie miał pełnej kampanii więc nie rób zamieszania.

Były chyba z tego co pamiętam tylko 4 misje w trialu 10 godzinnym, dopiero jak pełna gra weszła do origin access to było wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem zwrot SWBF2, pozytywnie rozpatrzony od razu i dostałem mail że zwrócili kaskę.

Ktoś się orientuje ile mniej więcej idzie zwrot z tego Dotpay płacone przez Blik w bzwbk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem zwrot SWBF2, pozytywnie rozpatrzony od razu i dostałem mail że zwrócili kaskę.

Ktoś się orientuje ile mniej więcej idzie zwrot z tego Dotpay płacone przez Blik w bzwbk?

U mnie było to dwa dni robocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem tacie profil na Origin, bo chcę mu od czasu do czasu kupować gry przez Origin właśnie. Tata ma wolny internet, ciężko u niego ściągać gry i stąd moje pytanie: Czy jeżeli wejdę na jego profil u siebie w chacie i kupię mu grę i ją ściągnę u siebie na jego profil, to będe mogł u ojca zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Chce na moim kompie kupic grę, ale logować sie na ojca konto w Origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przenosiłem pliki gier origin i trzeba je skopiować do folderu gdzie są gry, a później sam origin przy pobieraniu zweryfikuje je jako pobrane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, które gry kolego wink.gif przy BF3, 4 kiedyś spokojnie ogarniało, a teraz coś dodali i nie idzie kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wykupię Origin accsess będe mogł grac w battlefied 1 w multi.

 

Jak dlugo trzeba miec aboanment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Origin Acess ma jak dla mnie jedna ogromną wadę, na Macach możemy kupić subskrypcję ale w nic nie pogramy, nawet jak osobno kupimy dana grę i można w Originie z niej korzystać. Ciekawe czy to celowe ,,przeoczenie'' EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś większy atak czy tylko ja jestem tym szczęśliwcem? :E

 

Zmieniliśmy hasło do Twojego Konta EA. Wiemy, że to niedogodność, ale mamy nadzieję, że rozumiesz nasze starania o zapewnienie bezpieczeństwa Twoich danych osobowych.

 

Co się stało?

Po wykryciu potencjalnie podejrzanej aktywności związanej z Twoim Kontem EA, zmieniliśmy hasło, aby chronić Twoje dane osobowe. W tej chwili nie mamy podstaw, by sądzić, że aktywność ta jest wynikiem nieupoważnionego dostępu do baz danych EA. Naszym zdaniem może ona być związana z phishingiem, stosowaniem słabego hasła, logowaniem się z połączenia współdzielonego lub korzystaniem z tego samego hasła na różnych stronach internetowych.

Edytowane przez overcloked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnego maila nie dostałem. Hasło działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś większy atak czy tylko ja jestem tym szczęśliwcem? :E

 

 

ja chyba tez

 

Witaj Dukk1zinho!

 

W dniu 1 kwietnia 2018 02:07:15 GMT adres adres e-mail powiązany z Twoim kontem EA został usunięty.

 

nuncanemvi1337@gmail.com

 

Jeśli zmiana nie została zainicjowana przez Ciebie, kliknij tutaj, aby przywrócić poprzedni adres e-mail i zmienić swoje hasło. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z działem pomocy EA.

 

Przyjemnej zabawy!

Zespół EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie mi konto dzwigneli,ktos jeszcze mial taka sytuacje??

 

Chce do nich napisac,ale aby skontaktowac sie online...musze sie zalogowac na swoje konto,a tego nie moge uczynic.

NIe mialem tam duzo gier,moze z 10,ale w ostatniego BF pogrywalem,no i nie moge zagrac w swoje ukochane BC2 :mad:

 

co robic w takim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw numer telefonu na stronie EA polskiego wsparcia, oddzwonią i powiedzą co i jak.

 

PS.

Na przyszłość najlepiej przypisać konto do telefonu.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam jak zostawic,jedyna opcja jaka ma to:

 

adzwoń do EA Help

Telefon: +48 22 39 70 840 Dziękujemy za kontakt z Electronic Arts. Nasi doradcy są dostępni od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 12.00 rano do godziny 21.00 wieczorem. Jeśli potrzebujesz pomocy poza tymi godzinami, prosimy zapoznać się ze stroną help.ea.com/pl/ Uwaga: obowiązują opłaty zgodne z taryfą operatora.

 

 

Mieszkam w UK i boje sie ze dzwonic z anglii pod ten numer ,przyjdzie mi srogi rachunek...tym bardziej ze pewnie na polaczenie z obsluga czeka sie dlugo :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz w uk skorzystaj ze wsparcia w uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

Na przyszłość najlepiej przypisać konto do telefonu.

Chętnie bym to zrobił ale jakakolwiek zmiana danych na koncie wymaga odpowiedzi na pytanie pomocnicze, które ustaliłem jakieś 10 lat temu więc nie pamiętam odpowiedzi. Musiałbym do nich dzwonić, a mi się kutfa nie chce, aż w końcu ugryzie mnie to w tyłek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaw numer do ciebie zadzwonią :E Integracja konta z nr telefonu najwygodniejsza, kluczowe zmiany muszą być zatwierdzone przez kod jaki dostaje się na smsa :)

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, orientuje się ktoś jak kupić grę w przedsprzedaży ( mówię o fifie 19), nie mając możliwości płatności internetowej ?

Myślałem, że doładuje konto EA kartami z empiku czy skądś tam ale dla preorderów to nie działa -_-.

 

Czy może mi ktoś taką grę kupić np mój kumpel logując się u mnie w domu ? - prezenty też dla preorderów nie działają.

 

Help me :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA przestało już aktualizować Origin? Bo już z pół roku nie widziałem aktualizacji klienta ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, chciałem kupić EA Access ale klient Origin "woła" o podpięcie konta Microsoft (które mam) i tutaj 2 pytanka:

- czy takie konto można później "odpiąć"/ zmienić?

- czy z za gry itp na Origin mogę płacić z portfela mojego konta Microsoft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

EA przestało już aktualizować Origin? Bo już z pół roku nie widziałem aktualizacji klienta ;p

Z miesiąc-dwa temu miałem aktualizację...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...