Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Gry w Origin potrafią się dublować i np. u mnie na liście jest dwa razy DS, ME ale można dać ukryj. Teoretycznie nie powinno być problemów ;) Czyli jak zrobisz refunda i kupisz, w razie czego suport w pl jest telefoniczny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 praktycznie nie żyje ,hardline dawno umarł, a 1 umiera powoli... wybór należy do Ciebie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 praktycznie nie żyje ,hardline dawno umarł, a 1 umiera powoli... wybór należy do Ciebie ;]

Z tym BF4: https://bf4stats.com/ :lol2:

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele macie jakiś pomysł jak ten zafajdany Origin uruchomić ? Robiłem reinstall systemu i niestety nie mogę zainstalować do końca aplikacji (wywala komunikat "Origin przestal działać" , wcześniej miałem problem z jednym z plików .dll ) pracuję na Win 7 Ultimate, mam Visual C++ 2015 zainstalowane itp... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem przez kartę 2 gry ale w aplikacji nie ma kafelek gier tylko wybija że kupiłem 2 gry jak je dodać i pobrać?

Edytowane przez spinacz66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu się czeka na kupione gry przez sklep za nim pojawią się w bibliotece bo w emailu dostałem 30min a dalej nie mam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile czasu się czeka na kupione gry przez sklep za nim pojawią się w bibliotece bo w emailu dostałem 30min a dalej nie mam ?

Od razu mają się pojawić. Miałem to samo tylko na uplay. W Ubi wygląda to tak: dzwonisz na infolinie podajesz dane i opisujesz problem, do 2 dni masz zwrot kasy na konto/kartę płatniczą. Podejrzewam, że w EA jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny do pogrania w fife?

 

nick na Origin : Kriiisu_93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy będę posiadał Orgini Access to rozumiem, że będę mógł grać w BF 1,V, Madden itp do woli (gry które są w tym abonamencie)? Bo czytam i czytam, ale nie jestem pewien czy to tak działa. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa rodzaje abonamentu. Jeden kosztujący 60zł i drugi 15zł. W przypadku tego pierwszego masz dostęp do wszystkich nowych premier gier EA (np. Battlefield V, Anthem) oraz ponad 150 innych gier znajdujących się w asortymencie sklepu Origin. Abonament za 15 zł ma tą samą ofertę poza dostępem do premier. Masz np. Battlefront 2 ale w/w gry będą w pełnej wersji z ograniczeniem do 10 godzin gry. Ogólnie polecam abonament za 15 zł bo pozwala pograć przez wiele godzin w najnowsze gry, a tym samym wyrobić sobie opinie przed zakupem, a poza tym ma się dostęp do ogromnej biblioteki wielu innych gier (seria Crysis, Dragon Age, Mass Effect, pillars of eternity, dead space itd). W gry te można grać bez żadnych ograniczeń przez cały czas trwania abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak często dodawane są gry do biblioteki? Zastanawiam się czy wykupić roczny pakiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma raczej reguły... chociaż może uważniejsi obserwatorzy coś zauważyli?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wy też macie teraz problemy żeby pograć w BF3 oraz BF4??? przeglądarka serwerów pokazuje pełne gry np: 60/64 graczy a po wejściu zero ludzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy będzie więcej tego typu usług na rynku dla PC?

Już jest Humble Monthly, gdzie w abonamencie można znaleźć w miarę tytuły, mówi się też o tym, że Game Pass dostanie PC tową wersję, bo na razie tych gier na PC jest niewiele; Forza 4 i GoW4 + pierdółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam batlefield 3 od 2012 roku długo nie grałem itp zapomniałem maila do konta i nie mogę go odzyskać ale mam klucz w bibliotece gier na steam grę mogę pobrać ale nie moge się zalogować przez zapomniany mail moge to jakoś odzyskać ???? czy można gdzieś zadzwonić ??? lub napisać maila (jeżeli chodzi o maila to nie chce mi się w to bawić bo nie wiem kiedy dostanę odpowiedz) dodam że miałem kiedyś steama na tego maila i steam też nie działa prawdopodobnie został skradziony i właśnie chyba przez maila zmiana nazwy konta itp ewentualnie moge kupić na originie za 30zł ????

 

Ogólnie w opcjach Origina mój mail jest taki sam do którego nie mogę się zalogować więc nie mogę zmienić maila co chciał bym uczynić ;/

Edytowane przez Boczkins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany mam problem

bo zainstalowałem fife 19 chciałem sobie ja odpalić naciskam graj i nic sie nie dzieje przez chwile jest w menadżerze zadań ale zaraz znika

win 7 64bit

 

pc

i3 4150

8gb ram

hd7770 od gigusa v2

 

niby wszystkie te visual i net framework mam najnowsze sterowniki do karty też mam najnowsze jakie są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Macie jakiś problem z wejściem do Origina? Ciągle mnie wrzuca w tryb offline.

Edytowane przez jacenty101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie kwasny.gif mnie też zrzuca do offline przez co nie mogę pobrać Battlefield 1 sad.gif stanąłem na 90%

Coś pewnie grzebią scratchhead.gif

 

Na Steam chyba nie ma takich fikołków ??

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko sięgnąć pamięcią to odwieczne problemy z tą cholerną platformą mad2.gif

Wolna chwila na rozrywkę, a tutaj jak zawsze coś nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, chciałem sobie pograć w Apex Legends, a tu dupa. Średnio to wygląda. Patrząc na Twitch, to oglądających jest na poziomie oglądalności Escape From Tarkov, to musiały serwery ostro paść. Bo nie wszędzie leżą.

Edytowane przez jacenty101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...