Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BeKay

Dziwne ikony pulpitu

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno pojawił się problem z wyświetlaniem ikon aplikacji na pulpicie. Mają one wygląd, z którym się jeszcze nie spotkałem. Szperałem już w necie, jednak nigdzie nie udało mi się znaleźć rozwiązania mojego problemu. Do prób naprawy używałem TuneUp, jednak nie operacja się nie powiodła. Czy jakiś chirurg na sali mógłby mnie pokierować i podpowiedzieć, jak wyleczyć ikonki? Pod spodem zamieszczam screen pulpitu.

 

desktopwh.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinny być zwykłe ikony bez strzałek skrótów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj Sunrise Seven lub Vista Shortcut Overlay Remover. I jeszcze mozna w kluczu HKEY_CLASS_ROOT, szukamy lnkfile i usuwamy wpis IsShortcut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sunrise Seven też próbowałem, ale nic to nie dało. Możesz mi dokładniej wyjaśnić tę ostatnią metodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start --> Wpisujesz "regedit" --> klikasz HKEY_CLASS_ROOT --> szukasz i klikasz lnkfile --> po prawej stronie masz wpisy, usuwasz IsShortcut. Resetujesz kompa i powinno byc dobrze.

 

Jezeli chcesz znowu miec strzalke klikasz na wolne pole w prawym okienku --> Nowy --> Wartosc Ciagu --> I nadajesz taka nazwe jak byla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czegoś takiego, jak Inkfile, a tym bardziej IsShortcut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, usunąłem, pomogło. Wielkie dzięki za pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...