Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Matthew007

Tuner TV do laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić tuner TV ale nie znam się na tym za bardzo a chcę kupić urządzenie w którym bede miał możliwość podłączenia xboxa do laptopa,możliwość podłączenia kablówki,telewizji cyfrowej,oraz analogowej.

znalazłem coś takiego:

 

http://allegro.pl/tuner-hdtv-usb-gigabyte-u8300-hybrydowy-mpeg4-avi-i1927068533.html

 

http://allegro.pl/video-grabber-z-tunerem-tv-box-gr2-i1946449274.html

 

i chodziło by mi o to żeby mieć jakość fullhd gdy podłącze xboxa chodź nie wiem czy tak się da... w laptopie mam matryce fullhd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to obydwa tunery maja wejścia analogowy typu chich, czyli na pewno nie podłączysz xboxa w fullhd, tylko co najwyżej przez kabel AV z maksymalna rozdzielczością, o ile tuner ja odtworzy.

 

sam zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem (np na wyjazdy itd) jednak odeszłam od niego bo po1. nikt nie umiał mi doradzić. po2. kupiłem TV grabber którego konfiguracja mnie przerosła (pc nie chciał go wogóle widzieć) i odpuściłem temat, ciekaw jestem bardzo czy na którymś z tych tunerów Ci zadziała, jeżeli tak, daj proszę znać bo jestem bardzo ciekaw:)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=1958723997&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

znalazłem jeszcze takie coś ?? chyba że już rozwiązałeś problem i grasz na xboxie na wyswietlaczu z lapka ??jeżeli tak, to podziel sie co i jak zrobiłes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to odpada bo nie mam w lapku expresa :P musi byc na usb :) i chyba kupie ta karte co dałem wyżej, bo chce tez móc odbierać DVB-T,analog i kablówke, oczywiscie nie wszystko razem tylko zeby była taka mozliwosc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie nad tym zastanawialem ale podobno oprogramowanie tego tunera jest lipne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprogramowanie to najmniejszy problem - wystarczy Windows media center ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam, ktoś ma jakiś produkt, jakieś opinie ?? działa to :> ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można do tego tunera podlączyć xboxa bądź ps3? jak tak to czy widziałeś jakieś filmiki jak to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ponoc mozna, tak wynika z tego filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na przesylke ciagle, ma dojsc dzisiaj albo jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok tuner doszedl, dam znac za godzine, dwie, moze trzy jak i czy to działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy ;) mam nadzieje że zadziała z xkolckiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poki co zgrywam nowsza wersje sterownikow i konfiguruje windows media center, ale wydaje mi sie ze dolaczona antena moze byc za slaba.

mam 9 km do odbiornika w linii prostej i watpie czy zlapie jakies kanaly

edit: xboxa nie mam :P ale zabacze czy gamecube pojdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radio fm dziala bardzo dobrze, ale na dołączonej antence mam jakosc sygnalu 0% :hmm: jezeli chodzi o dvbt

 

 

 

edit: ok dziala, udalo mi sie zlapac kilka kanalow :P ale i tak antenka do wymiany ;)

 

EDIT2: nie wiem jak, nie wiem co ale chodzi mi juz dvbt w super jakosci ! :P

odbieram 11 kanałow cyfrowej telewizji naziemnej ;)

 

edit2: oprogramowanie od Avermedia jest skaszanione. Tuner dziala tylko w trybie zgodnosci z win 7 [mam win 7 hp 64bit] i uruchamiany jako administrator. Ale przestaje dzialac pilot xD. Jedyna alternatywa, i co wazne - dobra, jest Windows Media Center - polecam.

edit3: po aktualizacji wszystkich sterownikow i programu do odtwarzania wszystko dziala razem z pilotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...