Forum PCLab.pl: Dragon Ball Kai vs Z - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Dragon Ball Kai vs Z

#21 Użytkownik jest niedostępny   BigTiger 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 28 Lipiec 2015 - 13:59

Zobacz postBiegomił, o 28 Lipiec 2015 - 11:09, napisał(a):

Poki co Dragon Ball Super jest bardzo slaby. Nic sie dzieje, i fabula nudna. Lipa.

Wyszły dopiero 3 odcinki... ty tak na serio? :E

#22 Użytkownik jest niedostępny   Jaycob 

• You're breathtaking!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 07 Sierpień 2015 - 13:08

Dodaj obrazek
:E

#23 Użytkownik jest niedostępny   wawrzuch1 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 13 Sierpień 2015 - 10:17

eeee polubiliśmy dragon bala za podróż son goku po świecie jak biegał od wioski do wioski a nie za walkę gdzie było parę kresek z freeza cellem albo majin buu niby trenowali specjalnie na nich ale to przez podróż było ciekawie seria kai obdarła dragon bala z tego co najcenniejsze a seria super to zasługa komputera niż pracy ołówkiem ale takie czasy taniej wychodzi

eeee polubiliśmy dragon bala za podróż son goku po świecie jak biegał od wioski do wioski a nie za walkę gdzie było parę kresek z freeza cellem albo majin buu niby trenowali specjalnie na nich ale to przez podróż było ciekawie seria kai obdarła dragon bala z tego co najcenniejsze a seria super to zasługa komputera niż pracy ołówkiem ale takie czasy taniej wychodzi

#24 Użytkownik jest niedostępny   Mikkonen 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Sierpień 2015 - 15:10

Jestem właśnie na etapie oglądania Kai w jakości HD z amerykańskim dubbingiem - dodam tu od razu że wypada on wg mnie ZNACZNIE lepiej od oryginalnego japońskiego, którego jakoś nie trawię. Już francuski jest dla mnie dużo bardziej przyjemniejszy :) Zetkę oglądałem grube lata temu w RTL 7, więc szczerze to za wiele z tego już nie pamiętam. Kai jest świetne właśnie dla odświeżenia sobie całości dla kogoś, kto jarał się zetką dawno temu w szkolnych czasach. Jest podrasowany technicznie i co najważniejsze wywalone są odcinki oraz sceny nic nie wnoszące do fabuły oraz, co najważniejsze, nie budujące klimatu. A było takich sporo, nawet całych odcinków. Super oglądałem pierwsze 5 odcinków - jak na razie serial rozwija wątek z filmu Battle of Gods, nie wychodzi to w sumie jakoś źle, ale też jajec nie urywa. Zobaczymy jak będzie dalej. Sam film generalnie był dla mnie kaszanką więc po serialu wiele więcej się nie spodziewam.

Aha, Kai ogląda mi się świetnie, tylko co poradzić na żonę która śmieje się że bajki oglądam :E

Ten post był edytowany przez Mikkonen dnia: 15 Sierpień 2015 - 15:18

#25 Użytkownik jest niedostępny   TmK 

• HM
  • PipPipPipPipPip

Napisany 22 Sierpień 2015 - 11:22

Zobacz postBigTiger, o 28 Lipiec 2015 - 14:59, napisał(a):

Wyszły dopiero 3 odcinki... ty tak na serio? :E

ep6 i serio bieda straszna. Obok zetki to coś nawet nie stało. Taki Frieza miał jakiś motyw, kot chce tylko się nażreć.

#26 Użytkownik jest niedostępny   plmnb 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 03 Styczeń 2016 - 12:26

Zobacz postMikkonen, o 15 Sierpień 2015 - 15:10, napisał(a):

Jestem właśnie na etapie oglądania Kai w jakości HD z amerykańskim dubbingiem - dodam tu od razu że wypada on wg mnie ZNACZNIE lepiej od oryginalnego japońskiego, którego jakoś nie trawię. Już francuski jest dla mnie dużo bardziej przyjemniejszy :) Zetkę oglądałem grube lata temu w RTL 7, więc szczerze to za wiele z tego już nie pamiętam. Kai jest świetne właśnie dla odświeżenia sobie całości dla kogoś, kto jarał się zetką dawno temu w szkolnych czasach. Jest podrasowany technicznie i co najważniejsze wywalone są odcinki oraz sceny nic nie wnoszące do fabuły oraz, co najważniejsze, nie budujące klimatu. A było takich sporo, nawet całych odcinków. Super oglądałem pierwsze 5 odcinków - jak na razie serial rozwija wątek z filmu Battle of Gods, nie wychodzi to w sumie jakoś źle, ale też jajec nie urywa. Zobaczymy jak będzie dalej. Sam film generalnie był dla mnie kaszanką więc po serialu wiele więcej się nie spodziewam.

Aha, Kai ogląda mi się świetnie, tylko co poradzić na żonę która śmieje się że bajki oglądam :E

Ja osobiście wolę Francuski voice acting jeśli chodzi o DB. "AtąSją ,ŻepaPossible :E"

Ten post był edytowany przez plmnb dnia: 03 Styczeń 2016 - 12:28

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2