Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szymonokon

AMD FX-6100. Coś na ten temat :).

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jakoś nie widzę różnicy pomiędzy 30 a 60 fps a Ty widzisz pomiędzy 50 , 60 :lol2:

 

to z ciebie zaden gracz multi w takim razie i chyba jestes slepy , w unral turnament 3 przy 50 klatkach mozna przeciwnika w tylek cmoknąc a nie z nim zagrac w DM ,roznica w spadku do 50 jest ogromna akurat w tej grze ze to przepasc to samo w bc2 czy mw bo

 

kolejny gracz e-sportowy ktory multi gral tylko na publikach :lol2:

 

Wiem doskonale po co to się robi tylko to jest głupota!!!!!!!!

 

 

 

po tej wypowiedzi wątpie :kwasny: ,jesli ktos twierdi ze oc to glupota to zielonego pojecia nie ma o OC

 

 

 

Dokładnie podkręca się jeżeli nie ma płynności i fps schodzi poniżej 25 fps.

 

plynnosc w multi jest 63 klatki -''snafco'' :lol2: ,a nie 25 :E 25 to jest do singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z ciebie zaden gracz multi w takim razie i chyba jestes slepy , w unral turnament 3 przy 50 klatkach mozna przeciwnika w tylek cmoknąc a nie z nim zagrac w DM ,roznica w spadku do 50 jest ogromna akurat w tej grze ze to przepasc to samo w bc2 czy mw bo

 

kolejny gracz e-sportowy ktory multi gral tylko na publikach :lol2:

 

 

 

 

po tej wypowiedzi wątpie :kwasny:

 

 

Poczytaj sobie chłopi ile fps rejestruje ludzie oko i w tedy się wypowiadaj ok.

 

Zapomniałem jednak , że w dzisiejszych czasach wszyscy są PRO i najważniejsze jest KRRRRRRRRĘĘĘĘĘĘĘCCCCCIĆĆĆĆĆ!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie chłopi ile fps rejestruje ludzie oko i w tedy się wypowiadaj ok.

 

Zapomniałem jednak , że w dzisiejszych czasach wszyscy są PRO i najważniejsze jest KRRRRRRRRĘĘĘĘĘĘĘCCCCCIĆĆĆĆĆ!!!!!

pograj w hawx 2 i sam powiedz czy przy 50fps będzie płynnie :E

Czy w bc3 przy 35 bedzie płynnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z ciebie zaden gracz multi w takim razie i chyba jestes slepy , w unral turnament 3 przy 50 klatkach mozna przeciwnika w tylek cmoknąc a nie z nim zagrac w DM ,roznica w spadku do 50 jest ogromna akurat w tej grze ze to przepasc to samo w bc2 czy mw bo

 

kolejny gracz e-sportowy ktory multi gral tylko na publikach :lol2:

 

 

 

 

po tej wypowiedzi wątpie :kwasny: ,jesli ktos twierdi ze oc to glupota to zielonego pojecia nie ma o OC

 

 

 

 

plynnosc w multi jest 63 klatki -''snafco'' :lol2: ,a nie 25 :E 25 to jest do singla

 

 

Głuptą jest zarzynanie kompa dla lansu bo inni podkręcają to ja też!!!! I nie ważna ,że uzyskanie paru fps więcej ,które na nic mi się na przydadzą ponieważ mam już 60+ fps..

 

Kiedyś O/C to była pasja ...

 

pograj w hawx 2 i sam powiedz czy przy 50fps będzie płynnie :E

Czy w bc3 przy 35 bedzie płynnie :E

 

 

Sorry max ale wszystko co realnie przekracza 30 FPS mui być płynne :) Tak już jesteśmy zbudowani. (ludzie oko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie chłopi ile fps rejestruje ludzie oko i w tedy się wypowiadaj ok.

 

Zapomniałem jednak , że w dzisiejszych czasach wszyscy są PRO i najważniejsze jest KRRRRRRRRĘĘĘĘĘĘĘCCCCCIĆĆĆĆĆ!!!!!

:lol2::lol2::lol2::lol2:

 

25 klatek plynne w grach multi :rotfl:

 

pograj w hawx 2 i sam powiedz czy przy 50fps będzie płynnie :E

Czy w bc3 przy 35 bedzie płynnie :E

 

dokladnie ,w grach multiplayerowych plynnoscia jest 63 klatki i powyzej ,spadki do 40 widac gołym okiem -wie to kazdy gracz ktory miał cokolwiek wspolnego z e-sportem

 

 

a co do pro

 

tutaj nasza strona gamingowa do wszystkich gier :Dhttp://www.factor-gamers.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jestem nadczłowiekiem, bo w wielu grach widzę ogromną różnice między 30 a 60 fps, zaś przy odświeżaniu monitora CRT 50hz dostaję oczopląsu. Widzę też różnicę między filmem zakodowanym w 30 fps a 60 fps. Jutro zgłoszę się do NASA na badania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jakoś nie widzę różnicy pomiędzy 30 a 60 fps a Ty widzisz pomiędzy 50 , 60 :lol2:

 

 

 

Niestety jeśli synchronizacja pionowa jest włączona to każdy spadek poniżej 60 klatek jest odczuwalny.

 

 

Ja mam pytanie: Czy ten procek obsłużyłaby GA-MA790XT-UD4P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już się nie wypowiadam i tyle ode mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jestem nadczłowiekiem, bo w wielu grach widzę ogromną różnice między 30 a 60 fps, zaś przy odświeżaniu monitora CRT 50hz dostaję oczopląsu. Widzę też różnicę między filmem zakodowanym w 30 fps a 60 fps. Jutro zgłoszę się do NASA na badania ;)

nie, nie ,nie ,............nie mosze widziec powyzej 25 klatek :rotfl: ,ja tez chcem do NASA bo ja tez widze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się o co kłócić ;) Ja przykładowo podkręcam bo lubię a nawet nie dlatego że mi brakuje wydajności na stock. Walther wychodzi z założenia że podkręci, gdy sprzęt będzie zbyt wolny do danej gry. Ot taka różnica... każdy ma swoje racje ;) Na taki e-sport osobiście nie mam czasu... praca, rodzina, hobby poświęcają każdą minutę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że ludzkie oko nie jest w stanie rozróżnić więcej niż 30klatek to też gdzieś to czytałem, ale to jest niestety bzdura. Ludzkie oko nie odbiera na zasadzie FPS. To stwierdzenie było napisane przez gościa, który subiektywnie ocenił płynność w grach. Niestety odczucie płynności zależy od silnika w grze. Czasami płynne będzie się wdawać 30, a czasami odczucie płynności będzie wymagało 60 klatek.

 

Wobbler: niestety:

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=3010

chyba, że o jakąś inną rewizję chodzi (może są)

 

No na tej stronce też spawdzałem, ale miałem nadzieję, że po prostu nie zaktualizowali, albo nie testowali..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chipsety serii 7xx to loteria i dobra wola producenta...

 

I dokładnie, zależy jak gra została zrobiona, były już takie dyskusje, po co wracać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę, żadna płytra na chipsecie 7xx z AM3 (bez +) nie dostała wsparcia Bulldozera. Dla pewności możesz poczytać jeszcze release notes ostatnich wydań biosu.

 

I dokładnie, zależy jak gra została zrobiona, były już takie dyskusje, po co wracać...

Zgadza się, choć osobiste preferencje też nie są bez znaczenia. Dla jednego 25fps w BF3 całkowicie niweczy grywalność. Drugi, choć spadki odczuwa, jest w stanie dalej grać i odczuwać przyjemność z gry. Dlatego pewnie Waltherowi niepodkręcony Phenom 955 wystarcza "do wszystkiego". Nie wiedział jedynie, że jest wyjątkiem, a nie regułą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to też racja, kiedyś zdarzało się grac w gry mimo bardzo niezadowalających fps'ów, bez marudzenia,

 

szczególnie kiedy tytuły były tego po prostu warte (ot gta3 z zawaloną optymalizacją, zarzynająca wszystkie komputery z okresu, gothic3 podobnie),

 

a ktoś inny by po prostu nie dał rady przymykać oczu na niedostateczny komfort rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jestem nadczłowiekiem, bo w wielu grach widzę ogromną różnice między 30 a 60 fps, zaś przy odświeżaniu monitora CRT 50hz dostaję oczopląsu. Widzę też różnicę między filmem zakodowanym w 30 fps a 60 fps. Jutro zgłoszę się do NASA na badania ;)

 

chyba najlepszy tekst na labie, ktory to przeczytalem ostatniego czasu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 kl\s to wartosc zapewniajaca zludzenie plynnosci obrazu ruchomego 2d, nie wiem dlaczego usilnie powiela sie te bzdury przy okazji szybkosci generowania grafiki trojwymiarowej - tutaj roznica miedzy 30 a 60 kl/s jest jak najbardziej widoczna (w zaleznosci od zastosowanego silnika i typu gry czasami jest to wrecz dramatyczna roznica) i co istotniejsze odczuwalna w samej rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pewnie Waltherowi niepodkręcony Phenom 955 wystarcza "do wszystkiego". Nie wiedział jedynie, że jest wyjątkiem, a nie regułą ;)

W skali forum komputerowego może tak ;) Bo ogólnie nie jest wyjątkiem a właśnie regułą :P To nas "podkręcaczy" jest bardzo mało :E

 

 

edit

Zresztą mnie też niepodkręcony x3440 wystarcza do wszystkiego, a podkręcony jest tylko dlatego bo to lubię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skali forum komputerowego może tak ;) Bo ogólnie nie jest wyjątkiem a właśnie regułą :P To nas "podkręcaczy" jest bardzo mało :E

 

Czy ja wiem...

mam kompa ma Denebie X4 ale grajac BF3 uzywam i3 @4,4GHz.... jakos chyba lepiej chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem...

mają kompa ma Denebie X4 ale grajac BF3 uzywam i3 @4,4GHz.... jakos chyba lepiej chodzi

Ale ja nie neguję tego że po OC jest lepiej ;) Po prostu stwierdzam że on wcale nie jest wyjątkiem w skali ogólnej (w skali forum pewnie tak) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialo byc "mam" nie ze mają. byka zrobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to wymagania odnośnie płynności przyszły z wiekiem. Kiedyś grało się z przyjemnością Quake'a 2 czy Dooma przy 20 fps, nie wiedzą nawet co to jest fps ;) Teraz mam mało czasu na granie, ale jeśli już to robię, wymagam płynności. Przy 25 fps w BF3 tylko bym sobie zszargał nerwy.

 

Choć akurat w BF3 da się komfortowo pograć na niekręconym Phenomie, to był tylko przykład. W całkiem sporo gier jednak się nie da, głownie mam na myśli rts-y i strategie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotnie...wymagania co do gier odchodzą z wiekiem... no dobra, nie wymagania a chęci do grania :E Zresztą kiedy ja ostatnio w coś grałem... chyba w wieśka 2 jakoś w lipcu :hmm:

 

 

edit

Nawet go nie skończyłem, bo mi się wtedy karta posypała :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to wymagania odnośnie płynności przyszły z wiekiem. Kiedyś grało się z przyjemnością Quake'a 2 czy Dooma przy 20 fps, nie wiedzą nawet co to jest fps ;) Teraz mam mało czasu na granie, ale jeśli już to robię, wymagam płynności. Przy 25 fps w BF3 tylko bym sobie zszargał nerwy.

 

Choć akurat w BF3 da się komfortowo pograć na niekręconym Phenomie, to był tylko przykład. W całkiem sporo gier jednak się nie da, głownie mam na myśli rts-y i strategie.

 

w quake2 to uruchamialo sie konsole i wpisywalo sie jakies polecenie na FPS-y... nie pamietam bo to bylo w tamtym wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt na "szaraku" sie starciło troche czasu przy Quake II :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...