Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ricky7

Telewizor 42", Full HD, MPEG-4, DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję dobrego telewizora 42" FullHD z tunerem MPEG-4 i wbudowanym odtwarzaczem DVD (podobno takie są). Cena to do 2,5k. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sony Bravia i nie spotkałem się z telewizorami LCD/LED z wbudowanym DVD :D ale po co ci to nie lepiej na pendrive zrzucać filmy i pod telewizor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci tuner MPEG4? Też Polecam Bravie ewentualnie Philips. Spokojnie dostaniesz 100 hz sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do telewizji naziemnej kup sobie taki tunerek http://www.ntvc.pl/dekodery-hd/152-test-tunera-maximum-t-102.html, http://www.ntvc.pl/dekodery-hd/92-maximum-t-102-usb-pvr.html

Sam kupiłem 3 takie sztuki, dla całej rodziny ;) obraz żyletka a dekoder ten to jeden z najlepszych w swojej klasie.

Specem nie jestem ale wydaje mi się że te wbudowane tunery MPEG4 nie oddadzą ci tak wiernie obrazu jak zewnętrzne maszynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akuratnie korzystałem ok. 2 miesięcy z telewizji naziemnej z dekodera wbudowanego w Panasonica i obraz bardzo dobry - od niedawna mam N, to za bardzo porównać nie moge, bo tam większość tych kanałów to HD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja telewizji nie oglądam, więc mi jakoś zajebiście dobry obraz potrzebny nie jest. Rodzice sobie zażyczyli telewizora 42", żeby na luzie odbierał cyfrową telewizję. Co do tego odtwarzacza - mówili, że ktoś sobie taki kupił i też by chcieli. Osobiście mówiłem, że lepiej wrzucać film na pendrive i podpiąć pod TV, no ale...

 

Możecie polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci tuner MPEG4? Też Polecam Bravie ewentualnie Philips. Spokojnie dostaniesz 100 hz sprzęt.

 

:hahaha:

 

Panas G30 i wsio. Wbudowane DVD to było ok za kineskopów. Teraz to za 100zł kupisz coś zacnego. Albo za róznicę w cenie między TV z wbudowanym DVD kupisz spokojnie BD Sharp Aquos z opcja montażu na ścianie (1000zł)

I czemu ma być LCD? :hmm: podaj 2 sensowne powody

 

edit:

ORION TV32FX555BD ma wbudowany BLU-RAY. Kupcie sobie dwa, bo kosztuje jakieś 1300zł. Ale będzie szpan :heu:

Masz jeszcze Sharpy serii DX2 z BD wbudowanym. Ale cenowo nie wyrobicie. Np w 2009, w październiku ceny wyglądały następnująco

46 cali 3,993 USD

40 cali 2,943 USD

 

edit:

Sony tez takie robi, ale niech Cię cena nie powali.

 

edit:

no i Toshiby z serii DB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję dobrego telewizora 42" FullHD

 

 

Ja telewizji nie oglądam, więc mi jakoś zajebiście dobry obraz potrzebny nie jest.

 

Zanim podasz dwa powody dlaczego nie plazma, zdecyduj które z powyższych cytowań jest prawdziwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję wybrać się do marketu i wziąć to co wciśnie sprzedawca. I tak bedą zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ma racje dzis widziałem plazme panasa z wypalonym napisem elektroword plazma praktycznie do wyrzucenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ma racje dzis widziałem plazme panasa z wypalonym napisem elektroword plazma praktycznie do wyrzucenia

 

jak jakiś idiota ustawił statyczny obraz na nie wiadomo jak długo to nie ma się co dziwić. Autem też byś jeździł z obrotomierzem cały czas na czerwonym? :hmm:

ja mam od roku X20, super TV. Nie ma nawet FHD co jest plusem. Potrafię zostawić na cały dzień jeden program i zadne dolo się jeszcze nie wypaliło.

 

I zapytam... kto ma rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...