Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Davidvia0

Wyprzedaże po nowym roku?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się zapytać Was czy znaleźliście gdzieś, jakieś ciekawe oferty .... oferty sprzętu komputerowego, AGD, RTV, muzycznego (chociaż to raczej rzadkie) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej cos co ma coswspolnego z rocznikami

 

podpinam sie pod temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce cudów na miarę USA nie znajdziesz. 10, lub 20 procent ceny to maks jaki idzie znaleźć na półkach z napisem ' wyprzedaż '. Ale ogólnie to najwięcej w sklepach typu AGD i RTV ( mEdia Expert i ich monitory ). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz z USA ? dawaj linki dla mnie moze byc USA i UK jescze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm a widział ktoś z Was jakieś promocje w sklepach rowerowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten minus VAT to nic specjalnego. Sam pare razy sie nacialem na te ich promocje gdzie kosztowalo to wiecej niz bez minus VAT. Mendy nie wystawia FV tylko WZ. Wiec dla mnie to spora strata... szczegolnie ze mozna znalezc na necie sklepy gdzie mozna wyrwac troszke drozej ale FV wystawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaże u nas to w większości pic na wodę. Towary są często sprzedawane nawet drożej jak przed wyprzedażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten minus VAT to nic specjalnego. Sam pare razy sie nacialem na te ich promocje gdzie kosztowalo to wiecej niz bez minus VAT. Mendy nie wystawia FV tylko WZ. Wiec dla mnie to spora strata... szczegolnie ze mozna znalezc na necie sklepy gdzie mozna wyrwac troszke drozej ale FV wystawia

 

Co ty gadasz!

 

Kupiłem monitor na minus VAT, specjalnie tydzien przed pojechałem po to by sprawdzić czy taka sama cena i taka była - VAT

Na tej samej promocji, znajomy kupił lapka na firmę i wyszło tak, że zapłacił 2600 z 3200zł i dodatkowo z ceny 2600zł odchodzi mu VAT na firmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje w Polsce ? Sprawdzone w wakacje: zestaw lustrzanka + 2 kity w cenie 3199 czy 299zł, a potem przecena z 3699zł na 3399 lub 499zł :D Większość jest tańsza bo jest stara - wchodzi nowe i wydajniejsze, więc to normalne że coś starszego jest trochę tańsze. Co do wyprzedaży ubrań - w Polsce szkoda nawet gadać, większość na rzeczy, których człowiek i tak nie chciałby normalnie kupić lub w rozmiarach dla krasnala lub olbrzyma.

http://img32.imageshack.us/img32/9298/wyprz.png :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz!

 

Kupiłem monitor na minus VAT, specjalnie tydzien przed pojechałem po to by sprawdzić czy taka sama cena i taka była - VAT

Na tej samej promocji, znajomy kupił lapka na firmę i wyszło tak, że zapłacił 2600 z 3200zł i dodatkowo z ceny 2600zł odchodzi mu VAT na firmę.

:lol2:

Tylko weź pod uwagę że ceny jakie mają w Saturnie nawet w promocji "-VAT" są zwykle wyższe niż to możesz kupić w necie - i nie mówię tu o Allegro ;]

Jakoś te sklepy trzeba utrzymać.

Z zasady promocje obejmujące szerszy asortyment (nie konkretne produkty) w tego typu sklepach to ściema. Nie będą Ci sprzedawać np całego RTV "pod wodą" więc siłą rzeczy ceny są i tak wysokie.

 

Oczywiście można trafić prawdziwe okazje ale zawsze będą to konkretne produkty (wybrane modele) bo tutaj taki Saturn może kupić na stock np 1000-2000szt danego modelu laptopa i już ma dobrą cenę na wejściu żeby zajechać rynek :)

 

Tak czy inaczej przed skorzystaniem z promocji typu "-VAT" radzę te promocyjne ceny porównać z tymi w necie w większych sklepach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Te markety typu Saturn, czy MM są strasznie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj tylko nie MM/Saturn. Tam ceny są denne. A promocja polega na tym, że na chwilę zawyżą cenę, by potem ją zmniejszyć i drzeć się że jest MEGA WYPRZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj tylko nie MM/Saturn. Tam ceny są denne. A promocja polega na tym, że na chwilę zawyżą cenę, by potem ją zmniejszyć i drzeć się że jest MEGA WYPRZ.

Mamy przykład. Kupiłem jakoś we wrześniu za 109 zł mop parowy. Było to bez promocji. Teraz super okazja. Ten sam mop parowy przeceniony ze 189 zł na 129 zł :E Tylko, że on ceny 189 zł nigdy nie miał i nigdy tyle nie kosztował:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz!

 

 

No, jak kupowałem TV sprawdziłem jego cenę w Saturnie w promocji "bez VAT". Kosztował kilkanaście procent więcej niż w sklepie internetowym. Bez promocji. Z dostawą.

 

@up takie praktyki są niedozwolone. Niestety, nie znaczy to że niespotykane :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tak jak już ktoś napisał nie ma promocji i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj tylko nie MM/Saturn. Tam ceny są denne. A promocja polega na tym, że na chwilę zawyżą cenę, by potem ją zmniejszyć i drzeć się że jest MEGA WYPRZ.

 

Jak trafisz ...w Saturnie za xboxa 250 z 2 gierkami dałem 1450 - gdzie najtaniej w sieci w tym pakiecie było dokładnie to samo i to w jakimś dziwnym sklepie.

 

Generalnie w marketach oglądam i macam a kupuję .... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy przykład. Kupiłem jakoś we wrześniu za 109 zł mop parowy. Było to bez promocji. Teraz super okazja. Ten sam mop parowy przeceniony ze 189 zł na 129 zł :E Tylko, że on ceny 189 zł nigdy nie miał i nigdy tyle nie kosztował:D

W takich marketach to normalka. A naiwni ludzie lecą, aż mało się nie pozabijają, żeby załapać się na taką "super promocję". :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej iść już teraz, pooglądać, porównać ceny i zaatakować kiedy nadejdzie ta chwila ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce tak jak już ktoś napisał nie ma promocji i tyle.

 

Są promocje np. na ubrania, w ubiegłym tygodniu robiłem zakupy i wydałem kilkaset zł mniej niż te same rzeczy kupił bym na początku grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup rower i sprzedaj za pół roku, w lecie możesz kupić narty i sprzedać w zimie. Różnice w cenach są na prawdę spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowery mozna kupic taniej o jakieś 20% max. I pytanie czy na pewno potem sprzedaż drożej (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie po nowym roku, ale są tutaj często niezłe oferty. Czekam na dwupaki słuchawek od Sony w cenie jednej pary :)

 

A dziś Motka Atrix za 1099 PLN - myślę że konkretna okazja. http://www.ibood.com/pl/pl/

 

Oczywiście nie reklamuję tej strony, sam przed chwilą odkryłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...