Forum PCLab.pl: Centrum F1 - Sezon 2012 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (21 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Centrum F1 - Sezon 2012 Oceń temat: ***** 2 Głosów

#41 Użytkownik jest niedostępny   paweł366 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 25 Marzec 2012 - 12:26

Do kiedy Perez ma kontrakt w Sauberze ?. To jest idealny kandydat na zajęcie miejsca Massy w Ferrari.

Ten post był edytowany przez paweł366 dnia: 25 Marzec 2012 - 12:28

#42 Użytkownik jest niedostępny   Klocuch12 

• spam, honor, pasek ostrzeżeń
  • PipPipPipPipPip

Napisany 25 Marzec 2012 - 12:30

Zobacz postpaweł366, o 25 Marzec 2012 - 13:26, napisał(a):

Do kiedy Perez ma kontrakt w Sauberze ?. To jest idealny kandydat na zajęcie miejsca Massy w ferrari.

Perez jest objęty programem młodych kierowców ferrari, najprawdopodobniej za rok zajmie miejsce Massy ;)
Wyścig pokazał prawdziwe umiejętności kierowców. Fernando po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszym kierowcą na świecie. Po pamiętnym wypadku Pereza w Monaco nie pozostało śladu. Młody ambity kierowca pokaże jeszcze nie raz na co go stać :) Bruno zadedykował 6-te miejsce wujkowi. Udowodnił, że jest niezłym driverem :D

#43 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 25 Marzec 2012 - 12:41

W końcu zapowiada się na to, że w F1 będzie się działo :D

Ten post był edytowany przez BeerBoobs dnia: 25 Marzec 2012 - 12:41

#44 Użytkownik jest niedostępny   Esotar 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Validating

Napisany 27 Marzec 2012 - 20:33

Bardzo bym chciał, aby ten sezon był ciekawy i zróżnicowany - tak jak tutaj koledzy piszą. Jednak popatrzmy na to wszystko z obiektywnego punktu widzenia. Moim zdaniem, McLaren zdominuje wyścigi które będą suche. Obym się mylił, ale coś mnie strzyka, że znowu jedna stajnia będzie wiodła prym...... Na ile mokrych wyścigów można liczyć w sezonie ? One na bank będą ciekawe. :thumbup:

Ten post był edytowany przez Esotar dnia: 27 Marzec 2012 - 20:34

#45 Użytkownik jest niedostępny   Dawid-18 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 28 Marzec 2012 - 06:55

nie zdominuje

#46 Użytkownik jest niedostępny   Esotar 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 28 Marzec 2012 - 08:26

Zobacz postDawid-18, o 28 Marzec 2012 - 06:55, napisał(a):

nie zdominuje

zdominuje. :E

#47 Użytkownik jest niedostępny   KajtekF1 

• "Silnik czołgu jest taką samą bronią jak działo główne"
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Marzec 2012 - 10:50

Spokojnie dopiero dwa wyścigi za nami.
Raczej wątpie w dominację całego sezonu przez cały sezon patrzać na wyniki dwóch GP.

#48 Użytkownik jest niedostępny   lukaszk99 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 30 Marzec 2012 - 12:03

Dziwi mnie ten zachwyt nad Perezem, gość już ma trochę przejechane w F1 i poza tym jednym wyścigiem niczego ciekawego nie pokazał. W 2011 roku miał dwa razy mniej punktów od Kamui. Ja na razie wstrzymuje się z zachwytem. Przy tym drugim miejscu Perez miał sporo szczęścia ze strategią, oczywiście tempo również miał dobre, ale byli szybsi na torze.

#49 Użytkownik jest niedostępny   Esotar 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 30 Marzec 2012 - 13:04

Zobacz postlukaszk99, o 30 Marzec 2012 - 12:03, napisał(a):

Dziwi mnie ten zachwyt nad Perezem, gość już ma trochę przejechane w F1 i poza tym jednym wyścigiem niczego ciekawego nie pokazał. W 2011 roku miał dwa razy mniej punktów od Kamui. Ja na razie wstrzymuje się z zachwytem. Przy tym drugim miejscu Perez miał sporo szczęścia ze strategią, oczywiście tempo również miał dobre, ale byli szybsi na torze.

Również uważam że Perez po jednym dobrym wyścigu medalu nie dostanie, trzeba jednak brać po uwagę, że ma w tym sezonie konkurencyjny bolid. Na tym torze, na suchej nawierzchni, o wiele szybszy od Ferrari. I to jest śmieszne, przecież korzystają z silników Ferrari. Jedynym kierowcą do którego nie mam na dzień dzisiejszy zastrzeżeń to Alonso. W poprzednich sezonach pokazał że potrafi jeździć również słabszym bolidem.

#50 Użytkownik jest niedostępny   SPEEDD10 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 30 Marzec 2012 - 16:12

Zobacz postlukaszk99, o 30 Marzec 2012 - 12:03, napisał(a):

W 2011 roku miał dwa razy mniej punktów od Kamui.

A wypadek w Monako? Na ilość zdobytych punktów w F1 wpływa za dużo czynników żeby sobie tak dywagować.
Dla tych co nie pamiętają przypomnę, że w swoim pierwszym wyścigu(Australia 2011) jako jedyny kierowca pojechał na 1 pit-stop, na nowych szybko degradujących się(porównując do Bridgestone) oponach Pirelli.

#51 Użytkownik jest niedostępny   kuuller 

• jesus can't play the music cuz he's nailed to the +
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 08:51

I jak ja mam cokowiek wytypować w tym sezonie? :E Rosberg pierwsze PP w karierze, Mercedes zajmuje frontową linię, a Vettel nie wchodzi do q3. Dopiero wyścig zweryfikuje formę Mercedesa, a w szczególności to jak ich bolid traktuje nowe opony Pirelli na tak wymagającym pod tyn względem chińskim torze.

#52 Użytkownik jest niedostępny   Klocuch12 

• spam, honor, pasek ostrzeżeń
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 10:40

Zobacz postkuuller, o 14 Kwiecień 2012 - 09:51, napisał(a):

I jak ja mam cokowiek wytypować w tym sezonie? :E Rosberg pierwsze PP w karierze, Mercedes zajmuje frontową linię, a Vettel nie wchodzi do q3. Dopiero wyścig zweryfikuje formę Mercedesa, a w szczególności to jak ich bolid traktuje nowe opony Pirelli na tak wymagającym pod tyn względem chińskim torze.

Mercedes będzie miał średnie temp wyścigowe i nie zdziwię się jak żaden z nich nie ukończy na pudle :P Ogórek 11:boink:, weber znowu lepszy. Tego rodzaju przetasowania w stawce zapewniają nam nareszcie ciekawy sezon, oby tak dalej :thumbup:

#53 Użytkownik jest niedostępny   szewskitomasz 

• Nie znam się, to się wypowiem.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 12:46

Lekkie opóźnienie z mojej strony za co przepraszam. Oto wyniki:

GP Chin - 2012
Shanghai International Circuit

Dodaj obrazek

Wyniki:

1 sesja treningowa:

Dodaj obrazek

2 sesja treningowa:

Dodaj obrazek

3 sesja treningowa:

Dodaj obrazek

Kwalifikacje:

Dodaj obrazek

Główny wyścig:

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez szewskitomasz dnia: 15 Kwiecień 2012 - 12:44

#54 Użytkownik jest niedostępny   lukaszk99 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 14:47

I Perez potwierdził swój talent, blisko 1 s wolniej od Kamui, a napinacze już wieszczą transfer Pereza do Ferrari. Nie ma to jak oceniać zawodnika na podstawie jednego dobrego GP. Gratulację dla Rosberga, ciekawy i wyrównywany sezon się nam szykuje bez dominacji Red Bull-a :D

#55 Użytkownik jest niedostępny   paweł366 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 15:54

Zobacz postlukaszk99, o 14 Kwiecień 2012 - 15:47, napisał(a):

I Perez potwierdził swój talent, blisko 1 s wolniej od Kamui, a napinacze już wieszczą transfer Pereza do Ferrari. Nie ma to jak oceniać zawodnika na podstawie jednego dobrego GP. Gratulację dla Rosberga, ciekawy i wyrównywany sezon się nam szykuje bez dominacji Red Bull-a :D

I te ok 0.8 w qualu GP Chin ma świadczyć o tym ze Perez jest gorszy od Kamui i nie nadaje się do Ferrari ? :lol2: nie znając nawet przyczyn tego gorszego czasu.To jest dopiero głupie myślenie ;).

Ten post był edytowany przez paweł366 dnia: 14 Kwiecień 2012 - 16:02

#56 Użytkownik jest niedostępny   lukaszk99 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 16:23

Zobacz postpaweł366, o 14 Kwiecień 2012 - 16:54, napisał(a):

I te ok 0.8 w qualu GP Chin ma świadczyć o tym ze Perez jest gorszy od Kamui i nie nadaje się do Ferrari ? :lol2: nie znając nawet przyczyn tego gorszego czasu.To jest dopiero głupie myślenie ;).

Nie jeden wyścig, a cały tamten sezon :lol2: :lol2: :lol2: Nie oceniam kierowców po jednym wyścigu. Pereza obserwowałem cały tamten sezon i uważam, że nie jest on jakimś wyjątkowo utalentowanym kierowcą i nie rozumiałem tego podniecania się drugim miejscem. Po prostu oprócz tego, że dobrze jeździł miała szczęście ze strategią, słabo spisującą się konkurencję i całkiem nizały bolid.

Ten post był edytowany przez lukaszk99 dnia: 14 Kwiecień 2012 - 16:25

#57 Użytkownik jest niedostępny   paweł366 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 17:05

Zobacz postlukaszk99, o 14 Kwiecień 2012 - 17:23, napisał(a):

Nie jeden wyścig, a cały tamten sezon :lol2: :lol2: :lol2: Nie oceniam kierowców po jednym wyścigu. Pereza obserwowałem cały tamten sezon i uważam, że nie jest on jakimś wyjątkowo utalentowanym kierowcą i nie rozumiałem tego podniecania się drugim miejscem. Po prostu oprócz tego, że dobrze jeździł miała szczęście ze strategią, słabo spisującą się konkurencję i całkiem nizały bolid.

No ale on debiutował w tamtym sezonie:-),miał prawo mieć tych punktów mniej.Żeby dostać się do lepszego teamu jak Ferrari to trzeba w jakimś wyścigu mocno zabłysnąć co udało się Perezowi.On ma dopiero 22lata a już przymierzany jest do Ferrari.Na pewno jest znacznie bliżej czerwonych niż Robert.

Ten post był edytowany przez paweł366 dnia: 14 Kwiecień 2012 - 17:14

#58 Użytkownik jest niedostępny   lukaszk99 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Kwiecień 2012 - 18:14

Zobacz postpaweł366, o 14 Kwiecień 2012 - 18:05, napisał(a):

No ale on debiutował w tamtym sezonie:-),miał prawo mieć tych punktów mniej.Żeby dostać się do lepszego teamu jak Ferrari to trzeba w jakimś wyścigu mocno zabłysnąć co udało się Perezowi.On ma dopiero 22lata a już przymierzany jest do Ferrari.Na pewno jest znacznie bliżej czerwonych niż Robert.

Dobra zobaczymy jak będzie radził sobie przez resztę sezonu, wtedy zobaczymy ile jest wart i czy faktycznie jest taki dobry. Mi jednym, dobrym wyścigiem niczego nie udowadnia bo to za mało.

#59 Użytkownik jest niedostępny   (GW)Bialy 

• Hardware Man
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Kwiecień 2012 - 08:32

Oglada ktos? Calkiem ciekawy wyscig. fatalny blad mechanikow Mercedesa, wyeliminowali Schumiego :E

#60 Użytkownik jest niedostępny   GoreK. 

• Juventino
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Kwiecień 2012 - 08:39

Zobacz post(GW)Bialy, o 15 Kwiecień 2012 - 09:32, napisał(a):

Oglada ktos? Calkiem ciekawy wyscig. fatalny blad mechanikow Mercedesa, wyeliminowali Schumiego :E

oglądamy :E

• (21 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »