Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szewskitomasz

Centrum F1 - Sezon 2012

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jutro chciał bym zobaczyć Buttona na pierwszym miejscu, a jest to możliwe i oczywiście kibicuję Kimiemu - też liczę na wysoką pozycję, chciał bym aby znalazł się w pierwszej piątce ale zobaczymy :)

 

niemożliwe

 

 

A Red Bull ? Trochę dziwinie ogląda się ostatnie sekundy kwalifikacji wiedząc, że Vettel jednak nie wbije się na pierwszą pozycję

 

 

a ja sie cieszę, czas na zmianę warty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe

 

Niemożliwa pozycja Kimiego czy zwycięstwo Buttona ?

 

Co do Raikkonena to oczywiście źle się wyraziłem w poprzednim poście. Nie chodziło mi o jutrzejszy wyścig (jutro top 5 Kimiego jest praktycznie niemożliwe, dał ciała w kwalifikacjach) tylko ogólną klasyfikację na zakończenie sezonu. Brzmi niemożliwie ale zawsze na niego liczyłem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwa pozycja Kimiego czy zwycięstwo Buttona ?

 

Co do Raikkonena to oczywiście źle się wyraziłem w poprzednim poście. Nie chodziło mi o jutrzejszy wyścig (jutro top 5 Kimiego jest praktycznie niemożliwe, dał ciała w kwalifikacjach) tylko ogólną klasyfikację na zakończenie sezonu. Brzmi niemożliwie ale zawsze na niego liczyłem.

 

 

 

Chodziło mi o miejsce kimiego w jutrzejszym wyścigu. Myślę ze powrót do optymalnej formy zajmie mu kilka wyścigów, jednak ma szanse na 8-mke na koniec sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może namiary, gdzie można obejrzec dzisiejsze kwalifikację? bo nie widzę, żeby polsat planował puścić powtórkę na swoich kanałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może namiary, gdzie można obejrzec dzisiejsze kwalifikację? bo nie widzę, żeby polsat planował puścić powtórkę na swoich kanałach.

 

Znalazłem coś takiego: CLICK (rozmiar 4,45GB, 720p lecz w wersji angielskiej (może to i lepiej)). Na torrentach też znajdziesz (widziałem SD o wadze ~1,3GB jak masz słabe łącze), między innymi na tpb. 

 

P.S.

 

Na "najpopularniejszym forum warezowym" znalazłem ciekawe materiały ze stacji Sky Sports, między innymi z testów w Jerez, Barcelonie a także materiały z przygotowań do GP Australii. Szkoda, że żadna polska stacja nie emituje podobnych materiałów.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do tej pory pamiętam widok z kamery na kasku Ricciardo - coś niesamowitego. Powinni częściej pokazywać widzom takie atrakcje. Grojean zaskakująco. Szkoda, że Raikkonen odpadł w Q1. Skoro GRO zaszedł tak wysoko to co zrobiłby RAI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sezon chyba będzie ciekawy ,środek stawki widać bardzo wyrównany

a wielkimi literami można napisać Kubica wróć - Ferrari bardzo need you ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maldonado FAIL :E

 

+1

 

 

Szkoda mi Grosjeana, zepsuł start a później samochód :E

 

Z Raikkonena też będzie dobry zawodnik, dzisiaj startował z 17 pozycji a skończył na 7 - dla mnie cudownie :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Raikkonena też będzie dobry zawodnik, dzisiaj startował z 17 pozycji a skończył na 7 - dla mnie cudownie :D

 

 

 

ale zwróć uwagę na to że 12 nie dojechało ;) Formy jeszcze nie ma, ale poczekajmy kilka wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 4 godziny pierwsza sesja treningowa.

 

GP Malezji - 2012

Kuala Lumpur

EYLlj.jpg

Wyniki:

 

1 sesja treningowa:

Ljtid.jpg

 

2 sesja treningowa:

5plxg.jpg

3 sesja treningowa:

u37yN.jpg

 

Kwalifikacje:

33tFW.jpg

Główny wyścig:

0D0Yo.jpg

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig wstrzymany z powodu deszczu - Polsat się cieszy bo może zasypywać nas reklamami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenada po prostu. Pytam sie po co sa pelne deszcowki?

Pewnie za pare lat wyscigi bede tylko mogly byc organizowane w pelnym sloncu a wyprzedzanie bedzie moglo sie odbywac tylko w wyznaczonych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig wstrzymany z powodu deszczu - Polsat się cieszy bo może zasypywać nas reklamami :E

Oby nie przerwali transmisji po wznowieniu wyścigu tak jak kiedyś(chodzi ni o otwarty polsat) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by bylo w stylu polsatu. :)

 

Chociaz kiedys te z byla czerwoana flaga to komentatorzy nie mieli co mowic to juz byly poruszane sprawy rodzinne itd - podobnie jak w komentowaniu kolarstwa, tam zawsze czegos mozna sie dowiedziec o komentatorach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy Perez ma kontrakt w Sauberze ?. To jest idealny kandydat na zajęcie miejsca Massy w Ferrari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy Perez ma kontrakt w Sauberze ?. To jest idealny kandydat na zajęcie miejsca Massy w ferrari.

 

Perez jest objęty programem młodych kierowców ferrari, najprawdopodobniej za rok zajmie miejsce Massy ;)

Wyścig pokazał prawdziwe umiejętności kierowców. Fernando po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszym kierowcą na świecie. Po pamiętnym wypadku Pereza w Monaco nie pozostało śladu. Młody ambity kierowca pokaże jeszcze nie raz na co go stać :) Bruno zadedykował 6-te miejsce wujkowi. Udowodnił, że jest niezłym driverem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BeerBoobs

W końcu zapowiada się na to, że w F1 będzie się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał, aby ten sezon był ciekawy i zróżnicowany - tak jak tutaj koledzy piszą. Jednak popatrzmy na to wszystko z obiektywnego punktu widzenia. Moim zdaniem, McLaren zdominuje wyścigi które będą suche. Obym się mylił, ale coś mnie strzyka, że znowu jedna stajnia będzie wiodła prym...... Na ile mokrych wyścigów można liczyć w sezonie ? One na bank będą ciekawe. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dopiero dwa wyścigi za nami.

Raczej wątpie w dominację całego sezonu przez cały sezon patrzać na wyniki dwóch GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ten zachwyt nad Perezem, gość już ma trochę przejechane w F1 i poza tym jednym wyścigiem niczego ciekawego nie pokazał. W 2011 roku miał dwa razy mniej punktów od Kamui. Ja na razie wstrzymuje się z zachwytem. Przy tym drugim miejscu Perez miał sporo szczęścia ze strategią, oczywiście tempo również miał dobre, ale byli szybsi na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie ten zachwyt nad Perezem, gość już ma trochę przejechane w F1 i poza tym jednym wyścigiem niczego ciekawego nie pokazał. W 2011 roku miał dwa razy mniej punktów od Kamui. Ja na razie wstrzymuje się z zachwytem. Przy tym drugim miejscu Perez miał sporo szczęścia ze strategią, oczywiście tempo również miał dobre, ale byli szybsi na torze.

 

Również uważam że Perez po jednym dobrym wyścigu medalu nie dostanie, trzeba jednak brać po uwagę, że ma w tym sezonie konkurencyjny bolid. Na tym torze, na suchej nawierzchni, o wiele szybszy od Ferrari. I to jest śmieszne, przecież korzystają z silników Ferrari. Jedynym kierowcą do którego nie mam na dzień dzisiejszy zastrzeżeń to Alonso. W poprzednich sezonach pokazał że potrafi jeździć również słabszym bolidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2011 roku miał dwa razy mniej punktów od Kamui.

A wypadek w Monako? Na ilość zdobytych punktów w F1 wpływa za dużo czynników żeby sobie tak dywagować.

Dla tych co nie pamiętają przypomnę, że w swoim pierwszym wyścigu(Australia 2011) jako jedyny kierowca pojechał na 1 pit-stop, na nowych szybko degradujących się(porównując do Bridgestone) oponach Pirelli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...