Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilosAdventure

Gilette fusion proglide czy jest jakaś lepsza maszynka?

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym bądź razie, lepsza dla mojego krótkie zarostu, taka blue 3 czy może dla "szpanu" tego proglide ;D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przed kim chcesz szpanować, będziesz do szkoły ją nosił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah zaraz ktoś wpadnie i powie, że występuje tutaj fanbojstwo na temat maszynek :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma oryginalnych nożykach - żadna jednorazówka (no może nie żadna - wszystkich nie przetestowałem hehe) nie ma szans

Nożyki w Fusion/Mach3/Blue3 są takie same tylko w Fusion krócej przycięte żeby się zmieściły. Z własnych doświadczeń Ci powiem że tępi się podobnie szybko co jednoczęściówki Blue 3.

 

Co do fusion proglide.. widzę, że mało opiń bo Wy macie Fusion power a to chyba co innego.

To samo tylko inne kolorki. Końcówek z Fusion/Fusion Power/Phenom/Fusion Proglide/ Fusion Power Stealth (Tę dokładnie mam), możesz używać w każdej z Fusion, różnią się tym że niektóre nie mają tego wibratorka dla picu.

 

Zastanawia mnie fakt, czy to tylko dla oczu/gustu, że jedna jest niebieska, a druga czerwona? To nie ma znaczenia chyba no nie? Bo jest zestaw czerwonych maszynek blue 3, i zestaw niebieskich. Czerwone mają lepsze opakowanie według mnie, bo mają motocyklistę xD.

Tylko kwestia kolorków, jeszcze są zielone i turkusowe z 'mentolowym paseczkiem'

 

Quatrro wilkkin sword titatnium widzę, że chyba złe opinie.

Nie wiem, po doświadczeniach z fusion nie próbowałem. Wilinsona jednoczęściówki Xtreme3 też są dość spoko, aczkolwiek w moim odczuciu Blue 3 są lepsze.

 

Jest taka sprawa, że ja mam tylko 16 lat, i ten zarost po prostu mam miękki, a nawet jak by zaczął się robić twardy, to przecież mam żel lub piankę (mam do wyboru ;D) nivea, co zmiękczają zarost.

Jak masz miękki zarost to gęste upakowanie ostrzy w fusion nie powinno Ci aż tak przeszkadzać. Więc jak koniecznie chcesz mieć szpanerskiego Fusiona to możesz brać :P. Generalnie jednak szkoda kasy.

Anyway, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sobie potestował sobie tańsze jednoczęściówki, a potem kupił coś 'solidniejszego', chociaż i tutaj polecę raczej Mach 3.

 

-gdy mowa o o pseudo nożykach "oryginałach" z alledrogo to zwracam honor

Ja kupowałem zawsze w Rosmanie, albo Super-Pharmie, więc raczej wątpię żeby tam dawali podróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja jak do tej pory używałem, tylko 2 maszynki. A pro po wibracji, to akurat wujek mówi, że mu się przydają.

 

co do maszynek, które ja testowałem- Wilnkson sword, taki zielonkawy kolor, jest to jednorazóweczka i trzyma się dobrze i fajnie się nią goli, ma 3 ostrza. Ale mój tata kupił sobie już dawno taką maszynke z lidla no name, ale dalej ją sprzedają, taka szara, 2 ostrza, i też bardzo fajnie goli, ona ma wymienne ostrza. Noi to na tyle.

 

Także, jednak według ciebie najbardziej tanio i solidnie ogolę się MACH3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Także, jednak według ciebie najbardziej tanio i solidnie ogolę się MACH3?

Czy ja wiem... Ja się przestałem golić Mach3 ze względu na trochę droższe nożyki niż jednorazówki, 'solidność golenia' taka sama jak w Blue3. Możesz sobie kupić na próbę w końcu i tak wszędzie się płaci za nożyki, sama maszynka nawet w wersji Nitro cośtam to kilkanaście złotych.

 

I Mach 3 i Fusion mają też jak dla mnie mniej wygodny kąt nachylenia rączka-końcówka. W jednoczęściówkach Blue3 czy Xtreme3 jest to jak dla mnie wygodniejsze, ale to już kwestia preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w końcu najlepiej blue 3, tak?

Wypróbuj. Blue3 kupisz często w supermarkecie jedną sztukę za parę zeta. Jak zapragniesz czegoś wibrującego, zawsze możesz kupić. Przy młodym miękkim zaroście wszystko jest dobre poza niektórymi elektrycznymi golarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na górze napisał sugerując że jeżeli uważam za najlepszą maszynkę jednoczęsciową/jednorazową zamiast normalnej z wymiennymi ostrzami to poprostu nigdy nie używałem innej. Miałem fusion, generalnie padło 2 razy machne i mam ją zapchaną(wiem to zależy od rodzaju zarostu), mach 3 którą również posiadam jest ok, ale najbardziej preferuje jednoczęsciówki. W przypadku mojego zarostu użyje 2-3 razy potem leci do smietnika. Przynajmniej nie gole sie 15 razy tym samym syfem który zbiera się podczas golenia, tymbardziej jeżeli ktoś ma wrażliwą i tłustą skóre( z przypadkowymi skłonnosciami do wyprysków), generalnie co kto lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak my już tu o maszynkach rozmawiamy to mam pytanie :

 

Otóż mam jeszcze stara maszynke Gillette Sensor Excel - tylko wkładów brak bo już od dawna nie używana .

 

czy te wkłady na allegro są coś warte i opłacalne ??

 

1. http://allegro.pl/wklady-gillette-sensor-excel-3-ostrza-12-sztuk-i2107862733.html

 

2. http://allegro.pl/wklady-do-gillette-sensor-excel-blue-3-12-szt-i2103611526.html

 

3. http://allegro.pl/12-nozykow-wkladow-do-gillette-sensor-excel-blue3-i2115737336.html

 

4. http://allegro.pl/okazja-gillette-sensor-excel-anglia-unikaty-i2100281933.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil jesteś w młodym wieku .

Musisz dopiero dojść do tego jaka maszynka jest najlepsza dla Ciebie :)

Kup w jednym miesiącu jeden zestaw , po następnym kolejny , potem ten trzeci i czwarty i bedziesz wiedział który Tobie najlepiej odpowiada .

Każdy ma inny zarost i inaczej skóra reaguje .

Musisz Sam zauważyć które ci najlepiej odpowiadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak my już tu o maszynkach rozmawiamy to mam pytanie :

 

Otóż mam jeszcze stara maszynke Gillette Sensor Excel - tylko wkładów brak bo już od dawna nie używana .

 

czy te wkłady na allegro są coś warte i opłacalne ??

 

1. http://allegro.pl/wklady-gillette-sensor-excel-3-ostrza-12-sztuk-i2107862733.html

 

2. http://allegro.pl/wklady-do-gillette-sensor-excel-blue-3-12-szt-i2103611526.html

 

3. http://allegro.pl/12-nozykow-wkladow-do-gillette-sensor-excel-blue3-i2115737336.html

 

4. http://allegro.pl/okazja-gillette-sensor-excel-anglia-unikaty-i2100281933.html

Ja tez szukam sensor excel, na allegro wszystko to podrobki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szukam sensor excel, na allegro wszystko to podrobki.

Czyli to co podałem to szkoda wydawac kase ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Całe życie korzystałem z cholernie, jak dla mnie, drogiej Wilkinson Sword Quattro z oryginalnymi wkładami i jak dla mnie jest świetna, lekko ciągnie się po skórze, ciężko się zaciąć. Dodatkowy nożyk do precyzyjnego cięcia czasem ratuje, jak któreś włoski rosną pod dziwnym kątem, przyjemny pasek aloesu. Czasem w trasie korzystam z jednorazówek Gillete Mach 3 i te już trochę szarpią czasem... a wczoraj po raz pierwszy w życiu użyłem jednorazówki z biedronki i... po raz pierwszy w życiu się zaciąłem, burżuazyjne przyzwyczajenia? ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że raczej mam krótki zarost oraz nie ostro twardy ;/

Więc kup narazie te tanie Blue 3 .

Jak nie będzie pasowało to kupisz coś droższego , a potem najwyżej przejdziesz na najdroższe FUSION ( np przy okazji urodzin zażyczysz sobie na prezent :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że niby w biedronkach są Fusion proglide przecenione i to ostro... to jakiś tam zestaw za 29,90 słyszeliście o tym? O Wilkinson quatro mam ale bez ostrzy ;d

 

ixmerof używałeś blue 3 czy te jakieś niebieskie co jest ich kupę w takim woreczku xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, że niby w biedronkach są Fusion proglide przecenione i to ostro... to jakiś tam zestaw za 29,90 słyszeliście o tym?

 

Czy ja wiem czy ostro ??

 

Też kiedyś kupiłem taki zestaw w podobnej cenie .

Nie wiem co w tym zestawie z Biedronki dokładnie jest :P

Nieraz się zdarzają takie obniżki cen zestawów , akurat teraz nie dziwi ( jutro wale tynki :E albo wale z dynki :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest Fusion? 2 albo 3

 

Power, Proglide .

Do tego jakieś specjalne serie Power Stealth .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten power stealth jest najlepszy?

Wszystko jedno i to samo , mają te same nożyki .

Poprostu różnią sie nóżką .

Jednak ma wibracje , druga nie ma inna ma znowu co innego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najlepiej goli się Wilkinsonem Xtreme 3, znacznie trwalsze od G3. Kwestia gustu, myślę jednak że warto spróbować :-)

 

Zigu, mam w domu dwa fusiony, świąteczne. Jeden jeszcze nie otwierany, mogę Ci oddać. Tylko nie mów mi że się nie znam :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...