Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wilk84

błąd podczas otwarcia urządzenia audio

Rekomendowane odpowiedzi

Na starym komouterze nagrywałem w audacity często różne rzeczy takie jak muzyka podczas instalacji gry ,audycje radioowe itp...

Teraz gdy chcę nagrać właśnie jeden utwór który leci podczas instalacji niestety zrobionej przez kogoś więc nazwy utworu się nie dowiem,wyskakuje błąd:

 

błąd podczas otwarcia urządzenia audio. Proszę sprawdzić ustawienia urządzenia wejściowego audio i

częstotliwość próbkowania projektu" mimo że są zainstalowane wszystkie sterowniki do karty dźwiękowej.

 

Przejżałem inne fora na temat tego błędu i rzeczy typu zmienić ustawienia w audacity itp nic nie dają ,więc czy mógłby ktos pomóc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie - co to za karta dźwiękowa? Miałem podobny problem ostatnio ze swoją Audigy SE, pomogło ustawienie odpowiedniego źródła sygnału dla nagrywania w oryginalnym panelu sterowania Creative, nie tym systemowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie - co to za karta dźwiękowa? Miałem podobny problem ostatnio ze swoją Audigy SE, pomogło ustawienie odpowiedniego źródła sygnału dla nagrywania w oryginalnym panelu sterowania Creative, nie tym systemowym.

Kartę dźwiękową mam zintegrowaną z płytą główną ,a nazwa karty: Realtek ALC889

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Panelu sterowania powinieneś mieć Realtek Konfiguracja audio HD, tam wybierz źródło sygnału dla nagrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Panelu sterowania powinieneś mieć Realtek Konfiguracja audio HD, tam wybierz źródło sygnału dla nagrywania.

Nie ma tam takiej opcji jak źródło nagrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładka Mikser, w część Nagrywaj wybierasz które urządzenie ma być źródłem do nagrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładka Mikser, w część Nagrywaj wybierasz które urządzenie ma być źródłem do nagrywania.

Ja mam Win 7 tam nie ma już takiej zakładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...