Skocz do zawartości
qjin

Assassin's Creed III

Rekomendowane odpowiedzi

171.jpg

51.jpg

 

Producent: Ubisoft Montreal

Wydawca: Ubisoft

Polski dystrybutor: Ubisoft Polska

Data premiery: 23 listopada 2012 roku

 

Ameryka. XVIII wiek. Trzynaście brytyjskich kolonii staje na krawędzi otwartego buntu. Twój bohater, człowiek o nazwisku Connor, bierze udział w burzliwych wydarzeniach amerykańskiej Rewolucji. Urodzony z ojca Brytyjczyka i indiańskiej matki pochodzącej z plemienia Mohawków, próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie, który postrzega go jako wyrzutka.

 

Myślisz, że wiesz, czym jest Assassin's Creed? Zastanów się jeszcze raz.

 

Jest rok 1775. Amerykańskie kolonie już wkrótce rozpoczną rewolucję. Oto nasz bohater - nazywa się Connor Kenway, jest Asasynem, który przysiągł iż nie spocznie, nim nie zapewni wolności swojemu ludowi i narodowi. Aby osiągnąć ten cel, będziesz polował na wrogów w oszałamiająco wielkim, otwartym i realistycznym świecie. Swe zabójcze zdolności wykorzystasz podczas brutalnej misji, która poprowadzi cię przez pełne chaosu ulice miast aż po przesiąknięte krwią pola bitew rozgrywanych w samym sercu amerykańskiej głuszy! Poznasz legendarnych bohaterów z kart historii Ameryki i razem z nimi uczynisz wszystko, by zniszczyć tych, którzy zagrażają samej idei Wolności.

 

Niezależnie od tego, czy używasz swoich instynktów drapieżnika po to, by zabijać cicho, czy może swojego budzącego strach arsenału do otwartej walki, jedno jest pewne: świat, w którym żyją Asasyni stał się znacznie bardziej zabójczy. A ty razem z nim.

 

Dzieje Rewolucji Amerykańskiej spisano na kartach historii. Twoja rewolucja będzie jednak inna, osadzona w świecie znacznie bardziej realistycznym, ponurym i tętniącym życiem niż wszystko to, co można znaleźć w podręcznikach.

 

Ścigaj swych wrogów przez potężny, dynamiczny świat, w którym jedyną stałą jest fakt, że wszystko wciąż się zmienia. Od legendarnych pól bitewnych pod Lexington i Concord przez zatłoczone ulice Bostonu i Nowego Jorku, aż po pokryte śniegem szczyty Appalachów - wszędzie będziesz toczył walki w zaskakująco realistycznym i otwartym otoczeniu. Niezależnie od tego, czy tropisz krwawy ślad swojej zdobyczy, pozostawiony w świeżym śniegu, czy może wykorzystujesz wyjący wiatr i gęstą mgłę, aby ukryć swoje działania - jedno jest pewne: nigdy wcześniej nie walczyłeś w taki sposób.

 

Twój bohater to Connor Kenway, wojownik będący synem Indianki oraz Brytyjczyka. W miarę zbliżania się krwawej rewolucji, twojemu plemieniu zdaje się coraz bardziej zagrażać potężna grupa, której celem jest zmiażdżenie buntowników i panowanie nad wszystkimi trzynastoma koloniami. Zniszczenie twojej rodzinnej wioski popycha cię do działania, poprzysięgasz oddać swoje życie za wolność i wyruszasz w rozciągającą się na całe dekady podróż, aby ją wywalczyć.

 

Twoje instynkty drapieżnika, szlifowane przez lata podczas polowań w niewybaczającej błędów dziczy, pozwolą ci na śledzenie i eliminowanie celów w kompletnej ciszy. Gdy jednak rozpocznie się otwarta walka, wykorzystasz podczas niej szokujący wachlarz nowych broni, wśród których są tomahawki, lina z ostrzem, broń palna i wiele innych śmiercionośnych przedmiotów. Choć dopiero za 200 lat powstanie termin "czarne operacje", ty właśnie stałeś się pionierem w tej dziedzinie sztuki wojennej.

 

 

GALERIA

 

40.jpg41.jpg

42.jpg43.jpg

44.jpg45.jpg

46.jpg47.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie to przeraża ze 1 info dotyczy się premiery gry o której tak naprawde nie wiadomo prawie nic.

Zapewne prace rozpoczęli jeszcze w trakcie tworzenia Revelations.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie to przeraża ze 1 info dotyczy się premiery gry o której tak naprawde nie wiadomo prawie nic.

Zapewne prace rozpoczęli jeszcze w trakcie tworzenia Revelations.

Bo był przeciek (jak to bywa...), a Ubisoft nie zdementował, tylko potwierdził. Na pełna zapowiedz jeszcze przyjdzie nam poczekac, pewnie na dniach pojawi sie wiecej.

 

Wcześniej. Znacznie wczesniej. Gra tworzona jest od trzech lat. Ubisoft to niejedno studio, a do tego ich studia nie naleza do malych. Wystarczy przypomniec, ile osob robilo AC II (kilkaset).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny news, nic tylko oczekiwać z niecierpliwością dalszych informacji, przede wszystkim tej najważniejszej - gdzie i kiedy. :) Jeszcze ciekawostka, która wypłynęła przy okazji - blisko 7 milionów egzemplarzy Revelations zostało rozesłanych przez Ubi do sprzedawców. Realna ilość sprzedanych kopii nie powinna być dużo niższa, więc można śmiało mówić o dużym sukcesie ostatniej odsłony, zwłaszcza że teoretycznie to najsłabsza część serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obrazku (z tematu Jacoba) widzę, że jednak chiny lub japonia chyba nas czekają. Wysportowany Asasyn plus do tego umiejętności Ninja (wiem, że ninja to japonia)

Zapowiada się super. Byle tylko sprzęt pociągnął :lol2:

Edytowane przez Ationx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obrazku (z tematu Jacoba) widzę, że jednak chiny lub japonia chyba nas czekają. Wysportowany Asasyn plus do tego umiejętności Ninja (wiem, że ninja to japonia)

Zapowiada się super. Byle tylko sprzęt pociągnął :lol2:

Przecież jest to obrazek z rewolucją francuską - zreszta to fake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa :E Nie przeczytałem napisu do góry Paris :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam rewolucję amerykańską(choć nie zdziwiłbym się jak jednocześnie mielibyśmy i francuską), trochę mnie zastanawia tak wczesna data premiery i te niedawne ankiety ubi o umiejscowieniu fabuły(na co to było?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam rewolucję amerykańską(choć nie zdziwiłbym się jak jednocześnie mielibyśmy i francuską), trochę mnie zastanawia tak wczesna data premiery i te niedawne ankiety ubi o umiejscowieniu fabuły(na co to było?)

Na kolejne odsłony AC, w jakie realia i miejsce chcieliby się gracze najchetniej przenieść. Czysto orientacyjna ankieta, bo jak Ubisoft twierdzi - maja szerokie pole do popisu i tak naprawde moga umiejscowic akcje gdzie tylko chcą.

 

Tak wczesna data to nie jest zaskoczenie, od zeszlego roku wiadomo, ze nowy AC pojawi sie w 2012 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w grafice coś zmienią. bo od AC II jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba pokażą historię życia Desmonda przez porwaniem go przez Abstergo -> this game would conclude the story of protagonist Desmond Miles before the series' doomsday date arrives in real life.

 

Już zacieram rączki i modlę się do piekła, by nie zwiększyli astronomicznie wymagań systemowych (jak dla mnie silnik graficzny mógłby pozostać ten sam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce żadnych historii Desmonda czy innych współczesnych bohaterów.

AC jest rewelacyjną serią ale te wstawki z "współczesności" strasznie mi przeszkadzały i psuły klimat. Chciał bym aby historia w całości była w "dawnych czasach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce żadnych historii Desmonda czy innych współczesnych bohaterów.

AC jest rewelacyjną serią ale te wstawki z "współczesności" strasznie mi przeszkadzały i psuły klimat. Chciał bym aby historia w całości była w "dawnych czasach".

Dokładnie :thumbup:

 

Tylko mnie szkoda Ezio.. Fajny włoski akcent miał a teraz sluchać jakiegos francuskiego bełkotu.. Bleeee

Edytowane przez Ationx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się będzie przestawić, ja jako megamaniak seri AC już tuptam nogami za październikiem...Mnie też jest żal za Eziem, wszystkie 3 części z nim pochłonęły mnie całkowicie, ale fascynującym będzie dalej brać udział w rozwinięciu wątku fabularnego, nawet z jakimś innym bohaterem (ciekawym w sumie jak wplotą tę nową postać do rozgrywki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo pewnie jak wplotli Ezio zamiast Altaira ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC3 jako zwieńczenie serii Desmonda będzie się dział w teraźniejszości i skupi się na szukani aretfaktów i ratowaniu świata (albo przynajmniej jakiś jego części).

 

Może ze wstawkami historycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość addition

Czekam z niecierpliwością. Mam nadziej, że będzie zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa dni obszerna zapowiedź AC III.

 

I taki przeciek w postaci tajemniczego obrazka...

 

145.jpg

 

Księżyc? :E Pustynia? Zaśnieżony teren? Pole bitwy noca? Wizja świat postapo? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zaśnieżony teren, widać nawet płatki śniegu. Szkoda, że nic z tego nie wynika. :E No, ale już niedługo będą konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zaśnieżony teren, widać nawet płatki śniegu. Szkoda, że nic z tego nie wynika. :E No, ale już niedługo będą konkrety.

Też zwróciłem uwagę, że pruszy, ale to również dobrze może być na moje oko zdmuchiwany przez wiatr piasek, jesli byłaby to pustynia. Chociaż widoczny efekt bardziej wskazuje na pruszacy snieg. A może nic nie znaczy. :E

 

Gdyby osadzili akcję w starożytnym Egipcie, byłbym wniebowzięty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem uwagę, że pruszy, ale to również dobrze może być na moje oko zdmuchiwany przez wiatr piasek, jesli byłaby to pustynia. Chociaż widoczny efekt bardziej wskazuje na pruszacy snieg. A może nic nie znaczy. :E

 

Gdyby osadzili akcję w starożytnym Egipcie, byłbym wniebowzięty. :D

Przecież akcja ma się zbliżać do 2012 a nie cofać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Wygrałem browara u kumpla :E Chociaż Desmond "czerwonym"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obrazek obiegł mnóstwo stron, i choć na razie to chyba jeszcze nic pewnego, nie byłoby zaskoczenia, gdyby ostatecznie okazało się to prawdą. Osobiście wolałbym jednak francuską rewolucję, ale i tutaj da się wiele zdziałać.

Przecież akcja ma się zbliżać do 2012 a nie cofać.

Fabularnie da się uzasadnić praktycznie każdy okres, nie ma tutaj żadnych sztywnych ograniczeń.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...