Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lysy91

Adobe Flash Player (Niepowodzenie Inicjowania podczas instalacji)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Postawiłem na nowo system xp. Zainstalowałem firefoxa, a z nim razem chciałem adobe flash player bo nie mogę odtwarzać filmików. Wyskakuje mi błąd taki jak w temacie i nie mogę nic z tym zrobić. Mam wszystko powyłączane, nic nie chodzi w tle.

 

Próbowałem też adobe flash player zainstalować z trybu awaryjnego ale nic to nie pomogło...

 

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam

 

 

 

Dla tych co mieli podoby problem jak ja zainstalujcie GG10 automatycznie wam zainstaluje flash'a

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu jestes WIELKI !!!!! 3 dni się na to wku...., a tu taki kapitalny sposób :thumbup: - THX !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pisanie o konkretnym GPU w kontekście tak boleśnie wolnego na obecne standardy CPU tak naprawdę nie ma znaczenia. Czy wsadzi się tam 4080 SUPER, czy 4070, czy nawet 4060, bottleneck będzie taki sam
    • Po czym Braun dowalił swoje Ponadto mi zarzucasz niewiedzę albo trolling, a sam piszesz, tak jakbyś zapomniał, że ta sama Socha organizowała spotkania na których prowadziła panele typu: "Szczepienia, autyzm i obrona przed ich wymuszaniem". Justyna Socha STOP NOP" Ponadto ja tylko przytoczyłem ogólny obraz tego co głosili i napisałem, że obecnie wypadałoby zapytać Mentzena czy dalej podziela to zdanie, bo kilka lat minęło, a fundusz kompensacyjny powstał i dotyczy również pakietu szczepień obowiązkowych. https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/U/D20081570Lj.pdf A Ty się już uruchamiasz, bo ktoś ośmielił się sprzeciwić Twojemu zdaniu i już go od głupich i od trolli traktujesz. I co do tego wszystkiego ma Kamiński czy Wąsik? Nic. Ale jak chcesz wiedzieć konkretnie to tu masz wyrok: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20082341570/U/D20081570Lj.pdf Poczytaj sobie co zlecił, podrobienie jakich dokumentów i czyich z ważnym dopiskiem "w celu użycia za autentyczny". Nie wiem czy to pojmiesz, ale gość w ramach pełnienia swojej funkcji kazał podrobić dokumenty wójta gminy, opinii, podrobienie uchwały zarządu Izby Rolniczej!, uchwały Rady Gminy! (wykrzyknik stosuję w celu zwrócenia uwagi na rodzaj dokumentu). Tam tego jest znacznie więcej i wszystko "w celu użycia za autentyczny". To wszystko w latach 2006-2007.  Nagrywał bez otrzymania zgody prokuratora i sądu, co nawet z ustawą o CBA jest niezgodne, a Ty będziesz pierniczył, że  Zatem sorry, ale najpierw doczytaj potem pouczaj...  
    • Człowiek który niechce się zaszczepić ma do tego prawo to się nazywa wolność, ludzie którzy się zaszczepili mają prawo się zaszczepić to też ich prawo i to jest ok, ludzie którzy biegają po ulicy krzyczą o  szczepionkach powodujących mutacje DNA, depopulacji szczepionkami, atakujący fizycznie pracowników medycznych wykonujących swoją pracę itd itd to antyszczpionkowa szulernia która wiedzę o świecie czerpie z randomowych filmików na tiktoku lub youtubie i to w najlepszym przypadku, w gorszym to ludzie którzy robią to z pobudek finansowych lub mających na celu skłócanie społeczeństw danych krajów i podważanie jakby nie patrzeć osiągnięć wspólczesnej nauki/medycyny. Szczepienia są jednym z większych osiągnięć medycznych ludzkości i trzeba być kompletnym ignorantem żeby to negować, oczywiście zgadzam się zdarzają się powikłania a nawet zgony po szczepieniach i trzeba mieć tego świadomość, ale wciąż jeżeli popatrzymy na statystyki zgonów z czasów przed i po wymyśleniu szczepionki na daną chorbę rachunek jest prosty. Co do stwierdzenia że jestem antyszczepionkowcem bo nie wlałem w siebie wszystkich szczepionek świata, to brawo Argument ad absurdum i to nawet dobrze zastosowany gratuluje jestem pod wrażeniem , aczkolwiek moja definicja antyszczepionkowca raczej troszkę różni się od twojej, nie uwazam ludzi którzy z jakiegos im znanego powodu się nie zaszczepili za antyszczepionkowców. Ale to jest temat zbyt szeroki na dyskuje na forum. Konfa + inne kraje jako alternatywa dla POPISU? Co mają do tego inne kraje? rozumiem że te kraje to taka pomyłka ? Szersza koalicja Konfederacja + nie wiadomo kto jako alternatywa centro-prawicowa, czyli kto?  Co do krytyki konfederacji, to cóż o ile ja mogę mówić tylko za siebie, to o ile pewne pomysły konfederacji gdyby je obciosać z głupot i swego rodzaju ideologii brzmią sensownie, to tak długo jak ta partia będzie otaczać się kolokwialnie mówiąc durniami mojego głosu nigdy nie dostanie. Osobiście liczyłem, że Bosak z Mentzenem po wyborach zachowają się rozsądnie i dogadają się z Tuskiem co pozwoli do następnych wyborów zmarginalizować Lewicę której nie trawię i odebrać część głosów PiS-owi, ale oni zamiast skorzystać z szansy którą dostali, pokazać się jako racjonalna siła w polityce i sięgnąć po tabun wyborców środka kosztem utraty części poparcia szuro-prawicy, najzwyczajniej w świecie nie mieli do tego jaj i znowu próbują siedzieć okrakiem na barykadzie. Chęć bycia partią centro-prawicową za którą zawsze uważano PO a która obecnie troszkę zaczyna się za bardzo odchylać w lewo,  oznacza, że pewne hasła które działają na prawo do PiS-u, tu przestają działać i trzeba podjąc decyzję rozważajać bardzo starannie jaką przyjąć strategię i czy utrata jednych wyborców kosztem pozyskania innej grupy jest finalnie opłacalna. I pamiętaj że partia centrum jest zawsze troszkę w lewo troszkę w prawo i przez wiele wiele lat to takie partie wiodły prym, a naturalny balans sił w tych partiach pozwalał hamować zapędy zarówno lewicowych oszołomów od LGBT i klimatu, jak i ich pobratymców z prawej strony z ich genialnymi pomysłami na życie.  Ogólnie temat rzeka, moim zdaniem konfederacja w obecnej postaci szanse na jakikolwiek wpływ na rządy w Polsce ma tylko jako przystawka POPISU, tak samo jak PSL, Hołownia czy Lewica, i z dwojga złego dla nich lepiej było zostać przystawką PO niż PIS-u, bo mniejsze ryzyko zostania skonsumowanym przez naczelnika i jego zgraje, a i szansa dotarcia do szerszego rezerwuaru wyborców większa, bo łowić mogliby zarówno w wyborcach PSL jak i Hołowni czy PIS-u. Ale to wymaga realistycznego spojrzenia na świat i strategii rozpisanej na lata, a nie siedzenia okrakiem na barykadzie. Ale to tylko moje prywatne zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać.
    • Mam Fractala R5 po kilku latach frontowy wentylator zaczyna głośniej działać i będę wymieniał na razie frontowy. Powiedzcie mi jaka powinna być maksymalna predkość wentylatorów od obudowy, czy powiną mieć 1000 aby zachować odpowiednie wartości cisza/wydajność tak jak w modelach R5, R6 i R7, czy predkość powinna być przybliżona do pracy innych wentylatorów np chłodzenia CPU czyli np. 1400/1500 ? 
    • Spoko, to ty kup ta gre za 300zl w ktora zagrasz raz, ja wezme abo i tez zagram raz. Na kim zarabiaja wiewcej, kto jest wiekszym frajerem do golenia? To matematyka na poziomie zerowki.  Naprawde polecam, zdjac klapki z oczu i dac innym zyc tak jak chca a nie na sile ustawiac wszystkich pod siebie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...