Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Akozz

Samsung Galaxy S + zdechł i nie ładuje się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Telefon mam od około miesiąca, jak dotąd zero problemów i sama przyjemność. Natomiast wczoraj wieczorem o ile pamiętam miał kilkanaście % bateri, potem wydał z siebie jakiś dźwięk i umarł. Pomyślałem że bateria się rozładowała więc podłączyłem na noc do ładowania. Teraz patrzę a telefon dalej martwy. Nie da się go włączyć. Jak podłącze ładowarkę/kabel usb to bateria się nie ładuje, nic nie wyskakuje żadna ikonka, czarny ekran.

 

Ktoś miał coś podobnego ? Bateria by się popsuła tak szybko ? Gniazdo do łądowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy telefon wchodzi w tryb Download - wciśnij klawisz głosności down (ściszania) następnie wciśnij klawisz home (nie puszczaj poprzedniego) a następnie wciśnij klawisz power (nie puszczając dwóch poprzednich) i sprawdź czy coś rusz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xadrian

Nie tak też nic nie rusza.

 

Byłem w salonie i próbowałem z nową baterią, odpalić, ładować, etc. Też zero reakcji. A myślałem że może bateria padła czy cosik.

Pewnie pojedzie do serwisu, temat w takim razie do kasacji, no chyba że ktoś miał identyczny problem i pragnie się podzielić wrażeniami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...