Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

januzi

[vid] Konwent Love 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wyglądało:

http://www.youtube.com/watch?v=frgdpSEr50k

 

Konwent godził w katolickie wartości niesione przez szkołę (generalnie liczba przestępstw w 1997 roku była o 66% większa w stosunku do roku 1989, gdy Kościół przejmował władzę w Polsce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ku$#a chodzi?

A już rozumiem. Nic nowego. Myślałem, że jakiś filmik z przebiegu konwentu. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu byłem na konwencie a&m i więcej nie zamierzam na żadnym być. Tak szczerze, to ludzie tam obecni mnie przerażają... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Reportaż" Mr. Jedi'a i tekst z "Przewodnika" są siebie warte - szkoda czasu na oglądanie całości. Może jednak organizatorzy konwentów powinni się zastanowić, czy zawsze grają fair i czy przypadkiem nie żerują na braku orientacji w temacie osób udostępniających pomieszczenia - mówię o atrakcjach w klimatach nie tylko yuri/yaoi, ale i ogólnie ecchi/hentai (jeśli muszą być, to co za problem zrobić imprezę od 18 lat?). Reszta zarzutów doskonale pasuje do dużej części zachodniej twórczości. Z drugiej strony sam Kościół jest BARDZO niejednorodny, i mamy tu środowiska od na prawdę liberalnych, tolerancyjnych, oraz idących z duchem czasu i starających sie rozumieć nowości/odmienności, po prawdziwy "beton", "zaścianek", "mohery", ciasne horyzonty, ksenofobię etc. (dość wspomnieć ostatnie wynurzenia abp. Michalika o atakujących Kościół masonach).

 

Osobiście nie mam problemów z godzeniem katolicyzmu z zamiłowaniem do mangi, anime i szeroko rozumianego fantasy - po prostu jeśli czuję, że coś się kłóci z moimi przekonaniami, to daję sobie z tym spokój. Tym czego ta dziennikarka i jej podobni nie rozumieją jest fakt, że dla Japończyków kultura europejska jest czymś równie egzotycznym i nie do końca zrozumiałym jak japońska dla nas. Dlatego nie ma się co oburzać np. o niekiedy bardzo kreatywne wykorzystywanie pewnych motywów, w tym chrześcijańskich (np. twórca "Evangeliona" jest buddystą, a terminologię chrześcijańską wykorzystał "bo fajnie brzmiała", czy coś w ten deseń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu byłem na konwencie a&m i więcej nie zamierzam na żadnym być. Tak szczerze, to ludzie tam obecni mnie przerażają... :E

Dobierali się do Ciebie, czy jak? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierali się do Ciebie, czy jak? :E

Jacyś tacy dziwni byli (zwłaszcza cosplayowcy bez jakiegokolwiek samokrytycyzmu) i ogólnie czułem się nieswojo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam podejście niektórych jednostek katolickich do innych kultur, wyszukując w nich satanizmu, okultyzmu ... blah blah blah

Moim zdaniem nie warte uwagi są ich wnioski na temat tego.

Mnie kiedyś ksiądz na lekcji religii opierniczył za to że miałem zeszyt z Yin-Yang :E ... masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januzi :troll:-u jeden :E

 

Usłyszałem "przegląd katolicki" i mi się odechciało oglądać... :E

Na trzeźwo na tego typu zlot bym się nie udał, więc średnio czuję dramaturgię. Tym bardziej nieudolnie budowaną muzyką i komentarzem Jedi'a który jak zwykle nagrywa mikrofalą, a nie mikrofonem.

U podstawy jak zwykle leżą zyski, lub ich brak więc tym bardziej mi to zwisa.

 

Nudzę się na tyle, że wlazłem na stronę tego szmatławca i przeczytałem te wypociny, dalej zwane artykułem.

Wnioski? Jadę na konwent! Skąpe stroje i orgie, super! :D

 

Tylko jeden fragment nie przypadł mi do gustu...

Odgrywanie scenki (film dostępny w internecie), w której trzech chłopców (można mieć wątpliwości, czy ukończyli magiczne 18…) udaje brutalny akt homoseksualny
[:/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jadę na konwent! Skąpe stroje i orgie, super! :D

Będziesz zawiedziony. Skąpo to może ludzie są ubrani na cosplayu jeżeli strój tego wymaga, ale normalnie nikt skąpo nie chodzi. Przynajmniej kiedy byłem latem na konwencie to nie chodzili. :E

 

Tylko jeden fragment nie przypadł mi do gustu...

[:/]

Ojej, no jak się lubią to co. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu byłem na konwencie a&m i więcej nie zamierzam na żadnym być. Tak szczerze, to ludzie tam obecni mnie przerażają... :E

 

 

Przyznam, że raz na rok jestem na ok 2-3 konwentach i powoli też zaczynam odczuwać strach. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska zacofany naród. Aż mi się śmiać chce z tych wszystkich idiotów którzy nie mają nawet zielonego pojęcia co z czym, jak , gdzie i po co ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwenty w Polsce są robione na odj*b (z czego połowę odwołują). Zrobić ze 2-3, ale mega porządne, a nie takie ciamciaramcia w szkolnej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...