Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

januzi

[vid] Konwent Love 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wyglądało:

http://www.youtube.com/watch?v=frgdpSEr50k

 

Konwent godził w katolickie wartości niesione przez szkołę (generalnie liczba przestępstw w 1997 roku była o 66% większa w stosunku do roku 1989, gdy Kościół przejmował władzę w Polsce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ku$#a chodzi?

A już rozumiem. Nic nowego. Myślałem, że jakiś filmik z przebiegu konwentu. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu byłem na konwencie a&m i więcej nie zamierzam na żadnym być. Tak szczerze, to ludzie tam obecni mnie przerażają... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Reportaż" Mr. Jedi'a i tekst z "Przewodnika" są siebie warte - szkoda czasu na oglądanie całości. Może jednak organizatorzy konwentów powinni się zastanowić, czy zawsze grają fair i czy przypadkiem nie żerują na braku orientacji w temacie osób udostępniających pomieszczenia - mówię o atrakcjach w klimatach nie tylko yuri/yaoi, ale i ogólnie ecchi/hentai (jeśli muszą być, to co za problem zrobić imprezę od 18 lat?). Reszta zarzutów doskonale pasuje do dużej części zachodniej twórczości. Z drugiej strony sam Kościół jest BARDZO niejednorodny, i mamy tu środowiska od na prawdę liberalnych, tolerancyjnych, oraz idących z duchem czasu i starających sie rozumieć nowości/odmienności, po prawdziwy "beton", "zaścianek", "mohery", ciasne horyzonty, ksenofobię etc. (dość wspomnieć ostatnie wynurzenia abp. Michalika o atakujących Kościół masonach).

 

Osobiście nie mam problemów z godzeniem katolicyzmu z zamiłowaniem do mangi, anime i szeroko rozumianego fantasy - po prostu jeśli czuję, że coś się kłóci z moimi przekonaniami, to daję sobie z tym spokój. Tym czego ta dziennikarka i jej podobni nie rozumieją jest fakt, że dla Japończyków kultura europejska jest czymś równie egzotycznym i nie do końca zrozumiałym jak japońska dla nas. Dlatego nie ma się co oburzać np. o niekiedy bardzo kreatywne wykorzystywanie pewnych motywów, w tym chrześcijańskich (np. twórca "Evangeliona" jest buddystą, a terminologię chrześcijańską wykorzystał "bo fajnie brzmiała", czy coś w ten deseń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu byłem na konwencie a&m i więcej nie zamierzam na żadnym być. Tak szczerze, to ludzie tam obecni mnie przerażają... :E

Dobierali się do Ciebie, czy jak? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierali się do Ciebie, czy jak? :E

Jacyś tacy dziwni byli (zwłaszcza cosplayowcy bez jakiegokolwiek samokrytycyzmu) i ogólnie czułem się nieswojo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam podejście niektórych jednostek katolickich do innych kultur, wyszukując w nich satanizmu, okultyzmu ... blah blah blah

Moim zdaniem nie warte uwagi są ich wnioski na temat tego.

Mnie kiedyś ksiądz na lekcji religii opierniczył za to że miałem zeszyt z Yin-Yang :E ... masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januzi :troll:-u jeden :E

 

Usłyszałem "przegląd katolicki" i mi się odechciało oglądać... :E

Na trzeźwo na tego typu zlot bym się nie udał, więc średnio czuję dramaturgię. Tym bardziej nieudolnie budowaną muzyką i komentarzem Jedi'a który jak zwykle nagrywa mikrofalą, a nie mikrofonem.

U podstawy jak zwykle leżą zyski, lub ich brak więc tym bardziej mi to zwisa.

 

Nudzę się na tyle, że wlazłem na stronę tego szmatławca i przeczytałem te wypociny, dalej zwane artykułem.

Wnioski? Jadę na konwent! Skąpe stroje i orgie, super! :D

 

Tylko jeden fragment nie przypadł mi do gustu...

Odgrywanie scenki (film dostępny w internecie), w której trzech chłopców (można mieć wątpliwości, czy ukończyli magiczne 18…) udaje brutalny akt homoseksualny
[:/]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jadę na konwent! Skąpe stroje i orgie, super! :D

Będziesz zawiedziony. Skąpo to może ludzie są ubrani na cosplayu jeżeli strój tego wymaga, ale normalnie nikt skąpo nie chodzi. Przynajmniej kiedy byłem latem na konwencie to nie chodzili. :E

 

Tylko jeden fragment nie przypadł mi do gustu...

[:/]

Ojej, no jak się lubią to co. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu byłem na konwencie a&m i więcej nie zamierzam na żadnym być. Tak szczerze, to ludzie tam obecni mnie przerażają... :E

 

 

Przyznam, że raz na rok jestem na ok 2-3 konwentach i powoli też zaczynam odczuwać strach. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska zacofany naród. Aż mi się śmiać chce z tych wszystkich idiotów którzy nie mają nawet zielonego pojęcia co z czym, jak , gdzie i po co ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwenty w Polsce są robione na odj*b (z czego połowę odwołują). Zrobić ze 2-3, ale mega porządne, a nie takie ciamciaramcia w szkolnej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak ARGB to https://proline.pl/koszyk/6c75512a   Jak bez ARGB to zmieniłbym jedynie budę na ZENPC Z3 Mesh 4x120 mm - ProLine
    • po części masz rację, qd oledy mają w teorii mniej bandingu i rzadko mają tinting, więc pod tym względem są na pewno lepsze niż woledy, ale wystarczy wejść na forum avs forums i zobaczyć, że banding w qd oledach jednak występuje i 2 generacja tych paneli do TV zaliczyła mały krok wstecz pod tym względem w porównaniu do pierwszej generacji poza tym Samsung ma gorszą quality control niż LG Sony w tym roku to już w ógole ma dość oledów i w topce stawia na mini ledy 😄
    • Najnowsze sterowniki chipsetu AMD to aktualnie V6.03.19.217 i pobierasz je stąd ROG CROSSHAIR X670E HERO | Gaming motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global (asus.com) https://drive.google.com/file/d/15Zd-70Im0NCVtWUR04aqrGrzJwsEs-Cm/view?usp=sharing Najnowsze sterowniki do kart sieciowych Realtek pod Windows 11 64 bit ze wsparciem dla Power Saving Mode (nie pobieram tych bez wsparcia tej funkcji którą i tak wyłączam) Realtek BIOS do MOBO ściągasz maksymalnie najnowszą wersję dla swojego modelu danego producenta. Najnowsze sterowniki do dźwiękówki znajdziesz tu Realtek Sterowniki graficzne najnowsze pobierasz w wersji Game Ready ze strony NVIDII jak karta NVIDII.      
    • Nie, ale poprzeglądaj reddit i na pewno na taki temat trafisz jeśli grasz w większości w gry online bierz 27 cali, jak zalezy ci na 4k, robiącym lepsze wrażenie hdr i grasz w większosci w gry single player to kupuj C3 42  - zrobi większe wrażenie i zapewni większa immersję, na C3 nawet ultrawide dobrze wygląda (custom rozdziałka), zastanów się tylko czy masz miejsce i dobrą odległość od ekranu jak myślisz o 42 calach na biurko, bo moim zdaniem minimalna odległość od jego ekranu do komfortowej pracy to 80cm  ja tez mam za słabe gpu do 4k obecnie (4080), ale niedługo wyjdą nowe karty i 4k (dlss) i 120fps będą bardziej realne jeśli chodzi o rozdzielczość to jest róznica w ostrości miedzy 4k (dlss q), a 3440x1440 (dlss q) w grach (mam oba ekrany w domu)
    • Myślałem, że będzie gorzej. Okazuje się, że w tych wymagających tytułach zapewnia cinematic experience 30+ fps, a w niektórych tytułach 60+ fps.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...