Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jakub0345

Skąd mogę pobrać Windowsa 7 (mam oryginalny klucz)

Rekomendowane odpowiedzi

W moim laptopie padł dysk na którym był prawdopodobnie na ukrytej partycji Windows 7 więc założyłem nowy dysk i teraz się pytam czy mogę skądś pobrać Windowsa 7 i wpisać oryginalny klucz przyklejony na laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierz z torentów i jak będzie krzyczał o kod to wpisz swój i będziesz miał legalny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Microsoftu masz do pobrania. Jest to wersja chyba trial na 90 dni. Ale jak wpiszesz swój klucz to będziesz miał normalną wersję. A ja z kolei mam ten problem, że mam zainstalowany na laptopie oryginalny win7 ale nie znam klucza. Jest to jakoś aktywowana specjalna wersja dla studentów (ponad rok temu i nie pamiętam już dokładnie), i chciałbym przeinstalować ale nie mam klucza produktu... Wiecie jak wyciągnąć klucz z oryginalnej wersji windowsa 7 ?

 

Ps. przynajmniej kiedyś była do pobrania. Teraz szukam i nie widzę. Ale możesz się skontaktować z supportem Microsoftu i spytać się o obraz płyty. Jak masz oryginalny klucz, to raczej nie będzie kłopotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie jest to. (edit post gościa nademną został usunięty). Najlepiej się supportu Microsoftu spytać o obraz płyty. Bo ta 90 dniowa wersja systemu funkcjonowała kiedyś. A jak Microsoft nie będzie chciał udostępnić, to rzeczywiście pozostanie pobranie z torrentów i wpisanie własnego klucza. A nie wiecie jak wyciągnąć klucz produktu z oryginalnego windowsa? Mam zainstalowany, ale nie znam klucza. A oryginalny jest na 100% bo sprawdzałem na stronie Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Aida 64, zakładka programy>licencje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie pobrać trial i wpisać klucz. ps poprawiłem tam link co wyświetla klucz obecnie zainstalowany ale jakiś coś się stało :lol2: ACTA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ketton mam pobrać program Aida 64, i tam będzie klucz produktu win 7? Ps. z tego co zobaczyłem, to trzeba wykupić pełną wersję tego programu (na trial nie widać cd-keya). Także to raczej odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skontaktuj się z producentem lapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj za pomocą tego programu (bezpłatny) System Info for Windows , ewentualnie wpisz w google „odczytanie klucza windows 7” i tam znajdziesz co najmniej kilka polecanych programów z których możesz odczytać klucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...