Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luki1111

Jakie Psp kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

mam do wydania około 400zł więc

 

Kup używkę ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psp 1004 czyli FAT znany również jako czołg. Jest prawie jak 3310 :P

2004 czyli slim jest lżejszy, inaczej się go włącza, otwiera UMD itp

3004 najnowsze psp z WiFi. Nie ma takich możliwości przeróbek jak 1 slimka ale da sie perma wgrać. Ja bym ci radził 2004.

 

Podsumowanko

1004 nie zniszczysz

2004 jest chude

3004 lekko się różni wyglądem od 2004, ma więcej VRAM ale to nic nie robi i ma mikrofon wbudowany.

IMO 1004/2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 3004.

Dlaczego nie pozostałe?

 

1. Bo 1004 - jest cegłą

2. Bo 2004 jest tylko slim, a nie bright :)

3. PSP Go ma mniejszy ekran

4. PSP to najnowsze jest okrojone.

 

Najlepsze możliwe jest 3004 slim and bright a jeśli chodzi o przeróbkę, to obecnie ładuje się nietrwałą przeróbkę do każdej możliwej PSP. Nie ma z tym problemu żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale 3004 jak zbrickujesz to nie ma zmiłuj :) Tylko semi będzie się dało odratować. Poza tym 3004 jest bardzo delikatne. U moich znajomych w "pijano blak" schodził lakier :o 2k4 do Ta-88v2 można brickować, flashować i inne pierdoły robić. Ja jestem jak najbardziej za 2k i fatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

Tylko i wyłącznie FAT czyli 1004. 3004 sprawia wrażenie taniej tandety, jeśli komuś to odpowiada... Miałem obie. Ostała się tylko 1004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat ew 1`szy slim. Fat super leży w ręce i to CEGŁA. Slim to piórko przy nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet z zamkniętymi oczami, i odbrickujesz go a 3004 nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale 3004 jak zbrickujesz to nie ma zmiłuj :) Tylko semi będzie się dało odratować. Poza tym 3004 jest bardzo delikatne. U moich znajomych w "pijano blak" schodził lakier :o 2k4 do Ta-88v2 można brickować, flashować i inne pierdoły robić. Ja jestem jak najbardziej za 2k i fatem.

Żeby zbrickować konsolę nietrwałą przeróbką to naprawdę trzeba mieć talent. Naprawdę wielki talent. Technicznie rzecz biorąc jest to niewykonalne, chyba, że obsługujący nie ma mózgu i próbuje wgrać trwałą przeróbkę na konsoli na której się nie da, no to sorry :]

 

Btw. posiadam PSP2000 GoW Edition (Czerwona slimka) i czarnulkę 3000. Gdybym miał wybierać jedną z nich to zdecydowanie tą drugą - te barwy na 3000 w porównaniu z 2000 po prostu urywają mosznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaczynasz w to bawić to wszystko jest możliwe :E

 

ziCk a czy tobie w 3k, łuszczył się i odpadał lakier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez jakiś rok miałem 3k i lakier z tyłu mi odpadał, konsolka się ocierała, ale dlatego, że kładłem konsolkę gołą na parapecie (mam łóżko obok okna) albo na biurku, gdzie zdarzało się, że było trochę kurzu, czy jakiegoś innego syfu. Trzeba uważać, gdzie się kładzie konsolkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania PSP 3004 + dodatki. Miałem wszystkie modele oprócz Vity i 3004 zostało właśnie na stałe.

PSP 1000 - ogromna cegła, nie praktyczna i mniej mobilna

PSP 2000 - dużo chudsza od 1000 ale dalej nie to co 3000

PSP 3000 - lekka, poręczna, mobilna, bardzo dobry wyświetlacz, odziwo jak kolegom wyżej nigdy mi lakier nie odpadał -.- jak się dba to nic się nie dzieje, dzięki softowi 5.03 przerabia się jak malina

PSP GO - ze względu na brak UMD i nie wygodne przyciski odpadła na początku

PSP Vita - za 1000zł to już wolę tableta/netbooka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziCk a czy tobie w 3k, łuszczył się i odpadał lakier ?

Nie. Nie miałby zresztą szans - ja dbam o sprzęt (fakt, nie używam żadnych osłonek, ale zawsze w soft pouchu noszę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz psp 3k się opłaca kupić. Nie dość że masa gier - świetnych rpgów to jeszcze tania, a zapewni więcej zabawy niż taka vita, na którą nie ma gier :/ Sam się zastanawiam nad zakupem, bo pspka nie miałem, a warto by było zagrać chociażby w takiego FF CC

 

up co do tableta, wybacz ale do grania się nie nadaje na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania PSP 3004 + dodatki. Miałem wszystkie modele oprócz Vity i 3004 zostało właśnie na stałe.

PSP 1000 - ogromna cegła, nie praktyczna i mniej mobilna

PSP 2000 - dużo chudsza od 1000 ale dalej nie to co 3000

PSP 3000 - lekka, poręczna, mobilna, bardzo dobry wyświetlacz, odziwo jak kolegom wyżej nigdy mi lakier nie odpadał -.- jak się dba to nic się nie dzieje, dzięki softowi 5.03 przerabia się jak malina

PSP GO - ze względu na brak UMD i nie wygodne przyciski odpadła na początku

PSP Vita - za 1000zł to już wolę tableta/netbooka :)

Fat jest wygodniejszy od 2000 i 3000 - głównie dzięki wyprofilowanemu tyłowi pod palce.

GO - jaki problem braku UMD jak się używa CFW w wiadomym celu? :E

Mam Tableta i Netbooka - nie warto, na pewno nie do grania (chociaż HoMM3 na Netbooku na wykładach - malina ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość NightKing

Mam do sprzedania PSP 3004 + dodatki.

I zasadniczo można dalej nie czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz psp 3k się opłaca kupić. Nie dość że masa gier - świetnych rpgów to jeszcze tania, a zapewni więcej zabawy niż taka vita, na którą nie ma gier :/ Sam się zastanawiam nad zakupem, bo pspka nie miałem, a warto by było zagrać chociażby w takiego FF CC

 

up co do tableta, wybacz ale do grania się nie nadaje na dłuższą metę.

 

Bo na 100x i 200x nie ma już takich świetnych gier bo to zupełnie inne konsole :)

 

sarkazm

 

 

UP dokładnie.

Yankes jak to fat mniej mobilny ? Mojemu koledze czasem dłużej trzymał niż mi a miałem nową oryginalną baterię od 3k. Ekran to jedyny plus 3k.

 

Fat/2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na 100x i 200x nie ma już takich świetnych gier bo to zupełnie inne konsole :)

Po prostu lepszy wyświetlacz, a da się wyrwać za tyle samo co 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz psp 3k się opłaca kupić. Nie dość że masa gier - świetnych rpgów to jeszcze tania, a zapewni więcej zabawy niż taka vita, na którą nie ma gier :/ Sam się zastanawiam nad zakupem, bo pspka nie miałem, a warto by było zagrać chociażby w takiego FF CC

To samo mam. Myślę nad wersją kolorystyczną. Piano Black niby standard, ale jednak będzie się to szybko brudzić chyba. Myślałem na wersją Pearl White, ale tu z kolei pewnie będzie konsola żółkła :( Miał ktoś taką wersję? Jak z tym jest? A może Mystic Silver? :hmm:

 

psp-3000-mystic-silver-big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup najtaniej jak się da

 

po dwóch tygodniach ci się znudzi i bedziesz chciał sprzedać, no chyba, że dużo podróżujesz w pociągu/autobusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam. Myślę nad wersją kolorystyczną.

That's the spirit! Co prawda to nie duża konsola, ale zawsze jakiś postęp. Teraz będziesz mógł wiedzę teoretyczną na temat gier poprzeć doświadczeniem praktycznym :terefere:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...