Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mój link

Mój link

 

Ciekaw jestem jak ostatnie emigracje i wzrastające słupki poparcia skwitują paliko-sceptycy. :>

Powiem, że nawet mnie choć nie byłem sceptykiem zaskakuje z jaką łatwością ta partyjka nabiera wiatru w żagle. Chyba można mówić o ewenemencie na skale europejską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zmienic nazwe tematu na "watek obrzucajacy" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja jestem rozczarowany i coraz bardziej bliski opinii, że ruch palikota to tylko taki pajac, służacy po.

Podajcie mi przykład czynności podjętych w celu realizacji ich programu politycznego, jakieś konkretne projekty ustaw złożone w odpowiednie miejsce, a nie tylko palenie kadzidełek i naciąganie się z resztą hipokrytów o krzyż w sejmie.

Spodziewałem się po nim więcej tym bardziej, że jestem częścią jego elektoratu.

 


 

Myst ma rację, zaraz będzie wojna smoleńsko-platformowa z wplecionymi w to elementami wyśmiania palikota i zwyzywania jego wyborców od niedojrzałych 15 latków.

 


 

W linku podałeś jakieś wybory online... przecież to nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Edytowane przez Master Husky
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

A ja jestem rozczarowany i coraz bardziej bliski opinii, że ruch palikota to tylko taki pajac, służacy po.

Podajcie mi przykład czynności podjętych w celu realizacji ich programu politycznego, jakieś konkretne projekty ustaw złożone w odpowiednie miejsce, a nie tylko palenie kadzidełek i naciąganie się z resztą hipokrytów o krzyż w sejmie.

Spodziewałem się po nim więcej tym bardziej, że jestem częścią jego elektoratu.

 


 

Myst ma rację, zaraz będzie wojna smoleńsko-platformowa z wplecionymi w to elementami wyśmiania palikota i zwyzywania jego wyborców od niedojrzałych 15 latków.

Jak myślisz, jak długo projektuje się ustawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze trzeba stworzyć Off ekonomiczny i nie będzie trzeba rozwalać wszystkich tematów aby:

 

 

/wulg gif/

 

 

 

:E

 

Jak myślisz, jak długo projektuje się ustawę?

Najlepiej dłużej niż trwa kadencja - 4 i pół roku. W kolejnej i tak coś innego się obiecuje.

Edytowane przez Bono[UG]
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku podałeś jakieś wybory online... przecież to nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Akurat sondaże z tej stronki wykazały się najlepszą celnością przed ostatnimi wyborami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Najlepiej dłużej niż trwa kadencja - 4 i pół roku. W kolejnej i tak coś innego się obiecuje.

Ile mniej więcej może potrwać analiza makroekonomiczna dla ustawy o deregulacji zawodów? W 3 miesiące da się ją zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile mniej więcej może potrwać analiza makroekonomiczna dla ustawy o deregulacji zawodów? W 3 miesiące da się ją zrobić?

Analizy robi się po to aby udowodnić swój pogląd na sprawę. Jeżeli w analizie wyjdzie inaczej niż chcemy to analizę się odrzuca. Albo dobiera takich ludzi aby analiza wyszła poprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Podajcie mi przykład czynności podjętych w celu realizacji ich programu politycznego, jakieś konkretne projekty ustaw złożone w odpowiednie miejsce, a nie tylko palenie kadzidełek i naciąganie się z resztą hipokrytów o krzyż w sejmie.

Pogooglałem trochę:

 

Mój link

 

Mój link

 

Mój link

 

No i przede wszystkim:

 

http://www.ruchpalikota.org.pl/kategorie/projekty-ustaw

 

Analizy robi się po to aby udowodnić swój pogląd na sprawę. Jeżeli w analizie wyjdzie inaczej niż chcemy to analizę się odrzuca. Albo dobiera takich ludzi aby analiza wyszła poprawna.

Nie w przypadku analizy kosztów i skutków dla ustawy.

 

Analizy robi się po to aby udowodnić swój pogląd na sprawę. Jeżeli w analizie wyjdzie inaczej niż chcemy to analizę się odrzuca. Albo dobiera takich ludzi aby analiza wyszła poprawna.

Nie w przypadku analizy kosztów i skutków dla ustawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem rozczarowany i coraz bardziej bliski opinii, że ruch palikota to tylko taki pajac, służacy po.

Podajcie mi przykład czynności podjętych w celu realizacji ich programu politycznego, jakieś konkretne projekty ustaw złożone w odpowiednie miejsce, a nie tylko palenie kadzidełek i naciąganie się z resztą hipokrytów o krzyż w sejmie.

Spodziewałem się po nim więcej tym bardziej, że jestem częścią jego elektoratu.

I niech z prośby stanie się zadość. Mój link

 

Swoją drogą chciałbym wspomnieć, że jeżeli chodzi o poważne projekty z ich strony w tej kadencji nie ma co liczyć. Struktury RPP potrzebują profesjonalizacji, a to przyjdzie z czasem. Póki co większość za posłów odwalają ich asystenci i tym podobni, a i sami posłowie (w wielu prypadkach) dopiero co zaczęli doświadczać polityki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak myślisz, jak długo projektuje się ustawę?

 

 

Wszystko zależy od tego czego ma ona dotyczyć, inaczej wygląda sprawa gdy wprowadzamy coś całkiem nowego

(regulacje dotyczące marihuany przykładowo, bo obecnie jest ona zakwalifikowana do narkotyków- narkotyki zabronione i koniec gadania, nie ma w tej kwestii absolutnie niczego

 

Inaczej gdy ustawa ma reformować jakiś system, który istnieje kilkanaście lat.

 

Idąc dalej, o marihuanie dużo się ostatnio rozmawia, odkąd powstał ruch palikota z jego postulatami jeszcze więcej, w związku z tym, społeczeństwo( tu i tam/internet/ruch wolnych konopi) podsunęło mnóstwo propozycji w jaki sposób mogłaby wyglądać ustawa depenalizująca. Czy zebranie tego, trochę rozumu i sklecenie razem "do kupy" musi zajmować lata? To ile lat jeszcze musi upłynąć żeby np. osoba, która jest konsumentem THC mogła np. na drugi dzień "po", prowadzić samochód i żeby to nie było przestępstwo?

 


 

Dziękuje za linki zabieram się do czytania/oglądania ;)

Edytowane przez Master Husky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w przypadku analizy kosztów i skutków dla ustawy.

Tak w przypadku analizy kosztów i skutków dla ustawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Tak w przypadku analizy kosztów i skutków dla ustawy.

Chcesz powiedzieć, że analizy to scam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesli i tak chca cos wprowadzic to owszem, przedstawia takie wyniki roznych badan by wskazywaly na slusznosc ustawy.

Edytowane przez Badalaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Jesli i tak chca cos wprowadzic to owszem, przedstawia takie wyniki roznych badan by wskazywaly na slusznosc ustawy.

Czytałeś kiedykolwiek jakiś projekt ustawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że analizy to scam?

Polityczne tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką ideę. Kupmy sobie dwie rakiety dalekiego zasięgu. Jedną wystrzelimy na wschód, drugą na zachód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat do obrzucania się błotem przez fanatyków PiS oraz PO. Jakby mało tego było w innych tematach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam taką ideę. Kupmy sobie dwie rakiety dalekiego zasięgu. Jedną wystrzelimy na wschód, drugą na zachód...

 

Nie zgadzam się Nie zgadzam się Nie zgadzam się... znowu zrobią podział na wiśle i Ci na zachód będą mieli lepiej (tym bardziej dziś, gdy raczej nikt nie walczy o przestrzeń życiową), z rakietami jest ciężko, łatwiej było by zorganizować bojowy oddział kutrów (już by tam ktoś wymyśli czy będą one samobieżne czy podhalańskie czy karpackie) i zaatakować wybrzeże np. norwegi, a potem się poddać. :E

 


 

Kolejny temat do obrzucania się błotem przez fanatyków PiS oraz PO. Jakby mało tego było w innych tematach.

 

O dziwo jak na ok. 3 godziny istnienia tego wątku jest spokojnie i kulturalnie.

 


 

O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść.

Unikaj głośnych i napastliwych - są udręką ducha.

 

Jest to wyskrobane na ścianie u mnie w LO, nigdy za bardzo nie zwracałem uwagi na to ale spostrzegłem w sygnaturze, w sumie niegłupie:

 

Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu.

Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

Edytowane przez Master Husky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat do obrzucania się błotem przez fanatyków PiS oraz PO. Jakby mało tego było w innych tematach.

Moze dzieki temu tematowi przestana to robic gdzie indziej bo beda mieli swoj watek.Dlatego mi.in. zaproponowalem na poczatku zmiane nazwy tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O dziwo jak na ok. 3 godziny istnienia tego wątku jest spokojnie i kulturalnie.

Zobaczysz co będzie się tutaj działa o 20.00-2.00

 

Moze dzieki temu tematowi przestana to robic gdzie indziej bo beda mieli swoj watek.Dlatego mi.in. zaproponowalem na poczatku zmiane nazwy tematu ;)

Serwer tego nie wytrzyma...

Edytowane przez Sad_MadMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak ostatnie emigracje i wzrastające słupki poparcia skwitują paliko-sceptycy. :>

Powiem, że nawet mnie choć nie byłem sceptykiem zaskakuje z jaką łatwością ta partyjka nabiera wiatru w żagle. Chyba można mówić o ewenemencie na skale europejską.

Jak na razie Palikot udowadnia to, co o nim sądzi się powszechnie - że jest politycznym błaznem albo jakby to eufemistycznie powiedzieć "hapeningowcem". W kwestiac społecznych jest lewicowcem, w ekonomicznych prawicowcem. Nie ma swojego pomysłu na rozwiązania, tylko skupia się na krytykowaniu/popieraniu pomysłów innych ugupowań. Z jednej strony bardzo serdecznie zaprasza Leszka Millera do "zjednoczenia lewicy", z drugiej ucieka za każdym razem, gdy prosi się go o wyjaśnienie konkretne : czego chce i jaki ma program polityczny. Bo jeżeli partia nie ma programu, to nie jest partią. No, przynajmniej poważną partią, która może mieć konkretny pomysł co zrobić żeby w kraju wreszcie dobrze się wszystko układało.

Czym do tej pory wyróżnia się Palikot i jego partia? Wizytą na jednym z protestów p-ko ACTA, co do którego utrzymuje że został gorąco powitany? Bo Leszek Miller może się pochwalić, że SLD głosowało przeciwko ACTA. Taka też jest różnica pomiędzy nimi : deklaracje przeciwko konkretom.

 

Na razie nie odróżnia się niczym od typowej zgrai ludzi, którzy myśleli przed wejściem do Sejmu że coś wiedzą i czego chcą. Teraz wiedzą tylko tyle, że trzeba mówić, że oni zrobiliby to lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Na razie nie odróżnia się niczym od typowej zgrai ludzi, którzy myśleli przed wejściem do Sejmu że coś wiedzą i czego chcą. Teraz wiedzą tylko tyle, że trzeba mówić, że oni zrobiliby to lepiej.

Czyli niczym się w sejmie nie wyróżniają od innych partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niczym się w sejmie nie wyróżniają od innych partii.

Wyróżnia się. Chociażby świetnym pr'em. :)

 

@Everyman

Chyba nie możesz przeboleć, że SLD dalej się marginalizuje, a dziadek Miller najwyżej przyśpieszy ten stan? W ogóle ostatnio jakoś mniej sld w debacie publicznej.

 

Kolejny temat do obrzucania się błotem przez fanatyków PiS oraz PO. Jakby mało tego było w innych tematach.

Te czasy już minęły. Imperium prezesa sypie się. Teraz na czasie są wojenki z korwinkami. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie możesz przeboleć, że SLD dalej się marginalizuje, a dziadek Miller najwyżej przyśpieszy ten stan? W ogóle ostatnio jakoś mniej sld w debacie publicznej.

I im mniej tego popeerelowskiego trupa tym lepiej.Mnie zawsze zastanawialo co kieruje ludzmi glosujacymi na SLD?Dlaczego lubia jak im sie przykreca srube?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...