Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem to mają zwiększyć efektywność. Nie wiem jak, bo to nie mój projekt.

Skisłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SunTzu

Mnie przeraża, jak ludzie są podatni na manipulację i propagandę. Zero krytycznego myślenia w wielu przypadkach, nawet u ludzi z dyplomem. Zwykły skok na stołki i władzę przedstawiany jest jako oczekiwana reforma i ludzie to łykają. Oczywiście PO "przez 8 ostatnich lat" mogła zrobić więcej w zakresie reformy sądownictwa, ale i tak zrobiła sporo (wprowadzenie nagrywania rozpraw; nowelizacja KPK - ambitna, kontrowersyjna, ale wg mnie sensowna; odpolitycznienie prokuratory - tu zabrakło drugiego etapu w postaci odpowiedniej kontroli, ale kierunek był dobry). Te dwie ostatnie zmiany Ziobro na samym początku uwalił, a w zamian proponuje się prostacki skok na stołki.

Tylko zmiany dobre robi się powoli, konsultacje wszystko zajmuje czas.

Zauważ, że to i tak nie ma znaczenia. Jest punkt konstytucji łamany nie ma znaczenia, robią ustawę wewnętrznie sprzeczną, nie ma znaczenia. Tu chodzi nie tyle o stołki...

.. tu chodzi o to by te stołki utrzymać przez najbliższe 40 lat.

 

Zauważ czym ma się zajmować nowe bojówki macierewicza za te 200+ mają donosić zgłaszać, interweniować. Oni są przygotowani na każdy scenariusz i musi się wkr... 15mln luda. To jest niemożliwe. Idź na bazar ludzie są szczęśliwi, mają 500+, zaczyna im się układać, mają gdzieś sądy.

 

Tak doszedł do władzy hitler, który miał też pomocowe programy dla rodzin, infrastruktury... Tak gigantyczne projekty z cyklu "dworzec centralny, port centralny, stocznia centralna"

 

Ten reżim wojskowo usuwali ZSSR, US, UK... cała koalicja państw. Jak będziemy siedzieli cicho palcem nie kiwną by ich odsunąć (sankcje itp nie ma znaczenia).

Edytowane przez SunTzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skisłem.

ale już tłumaczyliśmy jak "zwiększa efektywność" - wyroki będą zapadały jeszcze przed rozprawą.

i o to właśnie jest cały szum cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja przenosi się już na poziom parlamentarny, obrzucanie się gównem, kto jest prawdziwym Polakiem, to kłamie, to troll pisowski. Dla mnie to nic nowego jak brakuje sensownych argumentów.

 

Oczywiście, że jest to skok na stołki i oczywiście, że ludzie nie będą walczyć o stołki sędziów którzy mają 10000+ i uważają się za nadzwyczają kastę, przez lata tratowali tych "patoli" z 500+ z pogardą, czego się spodziewali.

 

Wymienią sobie ludzi na stanowiskach, ale dla nas nic się nie zmieni. Ja nie mam nic za uszami, mogę spać spokojnie, cwaniaczki z warszawskiego ratusza od reprywatyzacji mogą zacząć się martwić.

Cytując klasyka:

Prezydent Gdańska: "Jesteśmy zwierzyną łowną. Okres ochronny już minął..."

A ja mam wolną sobotę i wszystkim Polakom (prawdziwym czy też nie), życzę spokojnego weekendu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie.

 

Grubo przesadzacie. Zmiany nie są wcale tak znaczące, niektóre powinny być wprowadzone 25 lat temu. Jedyny problem, że akurat z wyglądu gestapowiec jest MS, a on to będzie wdrażał.

 

Nie no, wywalenie całego obecnego składu SN z wyjątkiem tych wskazanych palcem przez Ziobrę to w sumie bułka z masłem thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienią sobie ludzi na stanowiskach, ale dla nas nic się nie zmieni. Ja nie mam nic za uszami, mogę spać spokojnie, cwaniaczki z warszawskiego ratusza od reprywatyzacji mogą zacząć się martwić.

hyhyhy "niewinni nie mają się czego obawiać" komuna 101

i nie wiem o co cię tak tyłek piecze(bo przecież "ciebie to nie dotyczy". ) z tym ratuszem na okrągło bo w sumie powtarzasz tylko jakieś durne slogany dla przygłupów, które gdyby okazały się prawdą to już dawno zostały by postawione zarzuty.

ALE mam tutaj ciekawy tekst: http://www.tvn24.pl/...ocno-sie-mylisz,109,2012

jeśli wskażesz nam w którym miejscu redaktor kłamie lub manipuluje i uzasadnisz dlaczego, to cię przeproszę i przestanę się czepiać.

jeśli nie, przestaniesz wypisywać w kółko te same brednie...

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tvn24

O rany tvn24 jako źródło, nawet nie otwieram, bo woda z mózgu.

 

To wszystko, co się może zdarzyć, wynika bezpośrednio z przepisów, które – jeśli Prezydent ich nie zawetuje – wejdą w życie. (http://www.tvn24.pl)

 

W tym miejscu przestałem czytać, bo tu zaczyna się strasznie pisem, które nie znudziło się od 15 lat pomimo tego, że od 2 nie działa. Od tego momentu fantastyka i brednie. Mokre fantazje o tym co się może stać.

 

A to wydarzyło się naprawdę:

https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/27933/Zamach-krzeslem-na-Komorowskiego-Sad-Apelacyjny-wydal-wyrok.html

Edytowane przez h8r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany tvn24 jako źródło, nawet nie otwieram, bo woda z mózgu.

no właśnie specjalnie aby było ci łatwiej. w końcu to tn24 więc nie powinieneś mieć żadnego problemu ze wskazaniem tych fragmentów.

 

ale jak wolisz oddać walkowerem i tylko potwierdzić że jesteś bezmyślnym trolem to nie za bardzo mogę cię powstrzymać...

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś bezmyślnym trolem

Nie, po prostu wolę się nie zniżać do Twojego poziomu i obrażać ludzi, którzy mają inne poglądy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Przecież nie było czystki sędziów. Ci sami sędziowie którzy byli sędziami w PRL są i dziś wraz z rodzinkami. Jak się więc mogli odpolitycznić?

Zwykłe kłamstwo.

 

Skoro średnia wieku sędziów to 38 lat, to jak mogli oni sądzić w PRL?

A lustracja sędziów była, kłamco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo pomimo rozdawnictwa 500+ jest nadwyżka w budżecie,

Dług publiczny na koniec 2016r. wzrósł do biliona złotych, dziura budżetowa osiągnęła niewyobrażalne 46 mld zł. Więc co te 5 mld zł jest za osiągnięcie? OK, fajnie jeżeli to realne dane, ale jak się najpierw założy wydatki o 46 mld zł większe niż przychód to chyba jest coś nie tak.

Po drugie ta nadwyżka jest za pierwsze 6 miesięcy roku 2017 a w drugiej połowie wchodzi obniżony wiek emerytalny gdzie ludzie masowo uciekną na emeryturę i będzie kolejne kilkanaście miliardów wydatków więcej. Więc ta nadwyżka nawet tego nie pokryje.

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie było czystki sędziów. Ci sami sędziowie którzy byli sędziami w PRL są i dziś wraz z rodzinkami. Jak się więc mogli odpolitycznić?

 

Kłamczuchu, komunistyczni sędziowie SN w 1990 r. przeszli w stan spoczynku, zostało dwudziestu kilku cywilistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Senator PiS o ludziach, którzy wyszli na ulicę:

"protestujący to upiory bolszewickie, ubeckie wdowy i pożyteczni idioci

 

Kim jest? Senator Waldemar Bonkowski, absolwent zawodówki, rolnik.

Skazany prawomocnie w 2010 na karę grzywny za "namawianie swojego pracownika do fałszowania dokumentacji paliwowej – olej napędowy tankowany do służbowego auta był rozpisywany jako paliwo do ciągnika."

 

 

 

Czemu tacy ludzie zasiadają w PiS?

Czemu PiS się nie oczyścił?

Czyli trzeba cały PiS zdelegalizować.

 

 

Poza tym - po deformie sądownictwa nie zostanie skazany.

Brawo, h8r i Zdzisiu. To są wasi idole.

 

Tak jak wiceminister sprawiedliwości Piebiak. Też ma wyrok dyscyplinarny z czasów gdy był sędzią.

Do tego peerelowski prokuratur i już mamy komplet reformatorów.

Edytowane przez Gordon Lameman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldemar Bonkowski - rolnik niepokorny, ofiara nieuzasadnionych represji ze strony wymiaru sprawiedliwości (przecież powszechnie wiadomo, że od czasu do czasu wolno kraść).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu wolę się nie zniżać do Twojego poziomu i obrażać ludzi, którzy mają inne poglądy.

jest pewna delikatna róznica miedzy "posiadaniem poglądów" a "powtarzaniem poglądów" ? nie wiesz jaka ? przyjżyj się uważnie

 

posiadaniem / powtarzaniem

 

dobra, żarty na bok cool.gif

osoba "posiadająca" poglądy potrafi je uzasadnić i merytorycznie obronić.

oczywiście w konfrontacji z rzeczywistością wielu ludzi nie potrafi przyznać, że to co uważała za pewnik mija się z prawdą, chociażby dlatego, ze w momencie kiedy wyrabiała sobie na na jakiś temat "poglądy" nie posiadała wszystkich informacji.

dlatego całą rozmowa często kończy się na kłótni mordobiciu albo komunałach w stylu "dobra, pan wiesz swoja a ja wiem swoje".

chyba że rozmówca uzyje argumentów które do delikwenta dotrą, o ile delikwent nie będzie w trybie "read only" i nastąpi objawienie "o kurde faktycznie".

to właśnie charakteryzuje ludzi inteligentnych często z silnych kręgosłupem moralnym którzy będą potrafili uczyć się na swoich błędach, wyciągać wnioski i potrafiących przyznać się do błędu.

 

na razie twoja rozmowa z nami wygląda mniej więcej tak.

- sądy to syf trzeba rozgonić reforma jest potrzebna

- tak, ale wymiana sędzio na wydających wyroki na polecenie ministra tej sytuacji nie poprawi

- kwiczycie bo was od koryta odrywają i afery w ratuszu

 

nie użyłeś do tej pory żadnych merytorycznych argumentów aby pokazać, że to akurat my się mylimy w sprawie "reformy".

wiemy, że gordon to beton i jego akurat nie przekonasz, ale nie jest on jedynym użytkownikiem na forum i nie jedynym w tej dyskusji.

dlatego proponuję ci jednak podjąć rękawicę i przeanalizować tekst który podlinkowałem. naprawdę długo ci nie zajmie a możesz wiele zyskać cool.gif

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podasz może jakieś przykłady ? konkretne ? i uzasadnisz jeszcze w którym przypadku i w jaki sposób ? nie ? no cóż...

Art. 68.

 

1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.

 

2. Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa ustawa.

 

Nie masz ubezpieczenia, nie masz prawa do świadczeń opieki zdrowotnej.

 

Art. 73.

 

Każdemu zapewnia się wolność twórczości artystycznej, badań naukowych oraz ogłaszania ich wyników, wolność nauczania, a także wolność korzystania z dóbr kultury.

 

Dla pewnych treści ustawy narzucają cenzurę.

 

 

Art. 32.

 

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

 

Zwłaszcza sędziowie i politycy...

 

Art. 96.

 

2. Wybory do Sejmu są powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne oraz odbywają się w głosowaniu tajnym.

 

Próg wyborczy sprawia że niema mowy o proporcjonalności wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art. 68.

 

1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.

 

2. Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa ustawa.

 

Nie masz ubezpieczenia, nie masz prawa do świadczeń opieki zdrowotnej.

Z jednej strony masz rację, z drugiej jak widzę czasami jak osoba nieubezpieczona jest w zakładzie opieki / szpitalu i się dobija, a słyszą to ludzie to prawie zawsze idzie na niego licz: Cytat:

- "trzeba było się ubezpieczyć, za darmo umarło, płacisz to masz".

 

 

Art. 96.

 

2. Wybory do Sejmu są powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne oraz odbywają się w głosowaniu tajnym.

 

Próg wyborczy sprawia że niema mowy o proporcjonalności wyborów.

A jeszcze w tym roku pis rozpoczął działania / rozmowy aby podnieść próg wyborczy do 10%. Jak to jarek opisał: "trzeba ograniczyć dostęp tych grup do władzy, które nie mają dużego poparcia".

 

Więc jak to jest z tym pise'em? Jeszcze bardziej chce łamać prawo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Art. 68.

 

1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.

 

2. Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa ustawa.

 

Nie masz ubezpieczenia, nie masz prawa do świadczeń opieki zdrowotnej.

 

Art. 73.

 

Każdemu zapewnia się wolność twórczości artystycznej, badań naukowych oraz ogłaszania ich wyników, wolność nauczania, a także wolność korzystania z dóbr kultury.

 

Dla pewnych treści ustawy narzucają cenzurę.

 

 

Art. 32.

 

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

 

Zwłaszcza sędziowie i politycy...

 

Art. 96.

 

2. Wybory do Sejmu są powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne oraz odbywają się w głosowaniu tajnym.

 

Próg wyborczy sprawia że niema mowy o proporcjonalności wyborów.

 

1. nawet jak jesteś bezrobotny jesteś objęty ubezpieczeniem, istnieją tez "okresy przejściowe" w trakcie których też jesteś tym ubezpieczeniem objęty.

podaj konkretne zapisy konkretnej ustawy które to zmieniają.

 

2. które ustawy narzucają "cenzurę" jakich treści - konkretnie z przykładami poproszę

 

3. i policjanci i żołnierze i strażnicy miejscy i księża i plebani. czytanie ze zrozumieniem ci nie idzie chyba.

zapis w tym punkcie (w tym pominiętym przez ciebie fragmencie też) oznacza między innymi ze nie możesz być dyskryminowany czy to przed sądem czy w urzędzie na podstawie widzimisię urzędnika.

rozchodzi ci się o "immunitet",  "pojazdy uprzywilejowane" czy "koperty dla niepełnosprawnych" ?

ponownie. przedstaw konkretne ustawy które ten punk łamią.

 

 

4. brednie - jak wyobrarzasz sobie 1/8 posła na sali ?

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet dziennikarze wSieci widzą w czym problem :

 

https://www.przewodn...rsze-od-choroby

 

 

A beton partyjny nie :-)

 

W tygodniku wSieci jest dwóch hamletyzujących dziennikarzy, których stać na krytyczne słowa wobec pisowskiej władzy: Skwieciński i Zaremba. Reszta to beton więc ten ten tekst nie dziwi.

Edytowane przez Olafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest pewna delikatna róznica miedzy "posiadaniem poglądów" a "powtarzaniem poglądów" ? nie wiesz jaka ? przyjżyj się uważnie

Tu mnie zaintrygowałeś, bo najwyraźniej wiesz o mnie więcej niż ja sam. To czyje poglądy powtarzam? Chciałbym wiedzieć kto jest moim sojusznikiem, żeby stworzyć sobie kółko wzajemnej adoracji na wzór waszego.

 

Nawet jeśli ktoś wygłosił jakiś pogląd i mnie się spodobał, uważam go za słuszny to teraz jest też mój.

Nie ma znaczenia to czy myślisz tak samo czy inaczej, ale jak masz ochotę ze mną dyskutować to oczekuję szacunku, a nie wycieczek osobistych i wpychania kto jest moim idole, czy czyim trollem jestem. Wierz mi, że nikt mi za to nie płaci, nie potrzebuję sobie dorabiać w internecie pracując na kapitał polityczny, zwłaszcza partii na którą nigdy nie głosowałem.

 

osoba "posiadająca" poglądy potrafi je uzasadnić i merytorycznie obronić.

Brawo, ciesze się, że to napisałeś i weźmiesz sobie do serca. Broń merytorycznie swoich poglądów zamiast mnie obrażać, straszyć tym co będzie snuć fantazje i domysły. No i oczywiście obozy nie są tylko dwa, bo jest też merytoryczna opozycja, która widzi problem i stara się naprawić zarówno obecną sytuację jak i tą przyszłą. Ale obóz peło mówi nie i już, bo pis totalitaryzm i prl.

 

oczywiście w konfrontacji z rzeczywistością wielu ludzi nie potrafi przyznać, że to co uważała za pewnik mija się z prawdą, chociażby dlatego, ze w momencie kiedy wyrabiała sobie na na jakiś temat "poglądy" nie posiadała wszystkich informacji.

Tu muszę Cię uświadomić, że żaden z nas nie posiada wszystkich informacji. Ani ja, ani Ty. Tylko ja nie produkuje fałszywych informacji na Twój temat, nie uznaje metody dyskusji zaczynających się od obelg do przeciwnika, to jest parlametarny sposób prowadzenia dyskusji, być może wzorujesz się na swoich idolach, bo moich tam nie ma.

 

na razie twoja rozmowa z nami wygląda mniej więcej tak.

- sądy to syf trzeba rozgonić reforma jest potrzebna

- tak, ale wymiana sędzio na wydających wyroki na polecenie ministra tej sytuacji nie poprawi

- kwiczycie bo was od koryta odrywają i afery w ratuszu

Zaufanie do polskich sądów oscyluje w okolicy 20%, jest to wynik tragiczny, potrzebne są reformy szybko i mocne. To już jest taka sytuacja, że jak rząd nic z tym nie zrobi to ludzie wyjdą na ulice (inni ludzie w większej ilości) i zaczną się tego domagać. Nie wiadomo czy poprawi, na pewno nie pogorszy, bo osiągnęliśmy dno. Tak, dokładnie kwiczą, bo pousuwają przychylnych im sędziów i nie będzie kto im miał pilnować tyłków. Sprawa ratusza to tylko jedna z wielu, która rzuca ogromny cień na polski wymiar sprawiedliwości. Ludzie chcą krwi po 8 latach afer, oszustw i okradania, wcale się im nie dziwie.

 

Tak samo są uczciwi sędziowie jak i nie dokońca uczciwi, apolityczni i sympatyzujacy... Środowisko sędziowskie przez lata nie było w stanie samo się oczyścić to ktoś musi to zrobić za nich.

 

dlatego proponuję ci jednak podjąć rękawicę i przeanalizować tekst który podlinkowałem. naprawdę długo ci nie zajmie a możesz wiele zyskać

Ale tam nie ma czego analizować, to jest zwykła szmata dziennikarska. Czego się spodziewać po TVNiemiecka24? To są domysły i spekulacje, straszenie pisem, stara metoda, już nieaktualna. Wyroki przed rozprawą, prl i tego typu babajagi.

Edytowane przez h8r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo słów, a żadne z nich nie odnosi się do meritum. Jedynie żalenie się na Hozara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Bo w nowej ustawie jest nawet zapis, że sędzia nie mógł pracować przed 1989, więc to typowe zerwanie z prlem i odbetonowanie sądów.

Jest to oczywiście kłamstwo.

Nie ma takiego zapisu w projekcie ustawy.

 

Po co tak kłamiesz?

czemu dyskutujesz o ustawie, której nie czytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To ten co mu platforma płaciła za hejt? Znaczu za analizy polityczne i inne ekspertyzy a hejt robił charytatywnie?
    • Oled jest bardzo tani w produkcji. Tylko na razie traktowane jako produkt premium. Zobaczymy czy z tego niewypalania coś wyjdzie bo to i zmniejszenie poboru o którym było niedawno i mamy ekran idealny na lata. Microled niby w 2025 w zegarkach apple ale to jeszcze daleko. Też nie bardzo wierzę w microledy w zwykłych ekranach w jakimś rozsądnym czasie. Musiałby nastąpić przełom. Oledy są dużo szybsze i microled z każdym pixelem świecącym własnym światłem ciężko sobie wyobrazić. W jakichś wielkich ekranach to się sprawdzi ale w monitorach jakoś tego nie widzę w najbliższej przyszłości.
    • Problem rozwiazany , wystarczylo wylaczyc rdzenie , ktore osiagaja 4 ghz. Temat mozna zamknac.
    • Nie. Zacytowałeś przepisy, które nie są oderwane od siebie. Dodatkowo nie zabraniają mi wykonywać nalotu dronem. A cytowanie w tym przypadku konstytucji to kuriozum takie, że nawet nie chce mi się tego komentować. Tyle piszecie o tej przestrzeni publicznej i prywatnej. Mogę Ci pokazać zdjęcie zrobione z "terenu" przestrzeni publicznej jakim wg was jest droga publiczna, a jednak z osobami na prywatnych posesjach. Idąc waszym tokiem rozumowania po co mi się pchali w obiektyw - przecież latałem nad przestrzenią publiczną. Mieli siedzieć w domu i czekać aż skończę nalot. Nie wiem czy macie wyobrażenie jaki obszar obejmuje zdjęcie z drona z wysokości powiedzmy 50m. Tak mi jeszcze przyszło to głowy. Wejdźcie sobie na stronę Pansy do zgłaszania lotów, tam nawet są podane numery telefonu do pilotów. Dzwońcie i pytajcie się ilu z nich zbiera właśnie zgody od wszystkich postronnych osób na możliwość wykonania lotu
    • Witam forumowicze! Zwracam się do was z zapytaniem, a być może będzie to również wskazówka dla pozostałych forumowiczów. Szykuję się do zakupów sprzętów RTV/AGD itp., obserwuję sieciówki typu Media Expert, Media Markt. Z racji tego, że będę potrzebował dużej ilości sprzętu do zakupu zainteresowała mnie promocja 5 produkt za 1 zł. Oczywiście chcę to zrobić z głową i kupować produkty w miarę zbliżone do siebie cenami, czyli na przykład lodówka, pralka, suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, wszystko w zbliżonej do siebie cenie, tak aby wyjść na tym korzystnie. Ostatnio jednak znajomy, który pracuje w branży powiedział mi, że korzystniejsza jest aktualna promocja w MM, za każde wydane 500 zł 50 zł zwrotu i za każdy wydany 1000 zł, 120 zwrotu. Chciałbym się was doradzić, może ktoś jest bardziej ogarnięty w tej kwestii, co wyjdzie korzystniej, bo znajomy jak to znajomy, po prostu pracując w takiej sieciówce może mieć narzucony plan do realizacji i dlatego poleca mi aktualną promocję. Z góry dziękuję za pomoc!!
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...