Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś oddać kasę za swoją edukację.

 

Ty tgeż za niemcami ? ku****a nasi przodkowie rozstrzeliwani przez niemcow się w grobach przewracają ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

[quote name=Damian ;)' date='19 Październik 2018 - 20:34' timestamp='1539974054' post='15264191]

Ty tgeż za niemcami ? ku****a nasi przodkowie rozstrzeliwani przez niemcow się w grobach przewracają ....

Owszem przewracają się jak patrzą na twoje głupie posty.

To jest po prostu wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Już chyba wiem, co mieli na myśli Poznaniacy, których niedawno poznałem "nic nie remontujemy, bo i tak Niemiec przyjdzie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno więcej będzie przypadków złego traktowania w małżeństwach arabsko-polskich, ale też nie masz spisu, w ilu takich rodzinach jest dobrze. U nich też są radykalni/konserwatywni i bardziej luzackie osoby, nie wszyscy mają mózgi zmielone przez islam. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.

 

Racja.

Z tym, że ta racja nie kłóci się z moimi słowami. Nawet współgra, zaś każdy przypadek przemocy należy piętnować i karać. Nie ma na to usprawiedliwienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Damian ;)' date='19 Październik 2018 - 19:34' timestamp='1539974054' post='15264191]

Ty tgeż za niemcami ? ku****a nasi przodkowie rozstrzeliwani przez niemcow się w grobach przewracają ....

 

 

Widać że kolega Damian ;) to widz rachońTV. 24 września w "wiadomościach" był reportaż o tym, że Polacy nie ufają Grzegorzowi Schetynie. I tam przyjęto narrację, że Niemcy są źli bo napadli nas w 1939. Więc jak ten Schetyna może się spotykać z Merkel skoro na świecie żyją jeszcze ludzie którzy pamiętają koszmar II wojny światowej (w tle materiały archiwalne z II wś). Nie jestem w stanie wstawić linku, bo po wpisaniu frazy: "POLACY NIE UFAJĄ GRZEGORZOWI SCHETYNIE tvp" wygląda na to że materiał został skanowany, a "wiadomości" z 24 września też nie można odpalić. Chyba się karakany wstydzą :kupa: jakie codziennie pokazują ludziom. Jest tylko link z wp.pl Mój link

Edytowane przez log92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych ktoś zamieścił filmik, jak polski kierowca TIRa jest mijany przez uchodźców. Że też ludzie nie boją się wstawiać tam swoich realfotek, adresów oraz danych osobowych i dodawać takie wpisy :lol2:

 

ext.png

 

Z ciekawości wchodzę na profil, a tam "Prawica Rzeczypospolitej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz rozwinąć? Dobrzy Niemcy dbają o nasz kraj? Jak to dobrze mieć takich sąsiadów - zawsze na tym tak dobrze wychodziliśmy... 

 

albo wiesz co? Spie*@laj najlepiej :E Nic nie rozwijaj bo raka dostanę od czytania twoich bredni. Jeszcze nic ciekawego ani mądrego nie napisałeś.

 

Nie ma co sie unosić, Gordon to typ człowieka co lubi jak ktos mu przytakuje, a jak ktos inaczej myśli, ma inne poglądy, swoje zdanie, to jest BE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

możesz rozwinąć? Dobrzy Niemcy dbają o nasz kraj? Jak to dobrze mieć takich sąsiadów - zawsze na tym tak dobrze wychodziliśmy... 

 

albo wiesz co? Spie*@laj najlepiej :E Nic nie rozwijaj bo raka dostanę od czytania twoich bredni. Jeszcze nic ciekawego ani mądrego nie napisałeś.

 

 

[quote name=Damian ;)' date='19 Październik 2018 - 22:30' timestamp='1539981022' post='15264325]

Nie ma co sie unosić, Gordon to typ człowieka co lubi jak ktos mu przytakuje, a jak ktos inaczej myśli, ma inne poglądy, swoje zdanie, to jest BE.

Jesteście przykładami skrajnej głupoty.

 

Tłumaczyć mi się nie chce. Nie rokujecie na to, ze zrozumiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz rozwinąć? Dobrzy Niemcy dbają o nasz kraj? Jak to dobrze mieć takich sąsiadów - zawsze na tym tak dobrze wychodziliśmy... 

 

albo wiesz co? Spie*@laj najlepiej :E Nic nie rozwijaj bo raka dostanę od czytania twoich bredni. Jeszcze nic ciekawego ani mądrego nie napisałeś.

Załóż kapturek i nie powielaj swojego materiału genetycznego dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety Gordon i tak wie że nic nie wiesz - a tak w ogóle to źle mu liżesz pośladki - od złej strony. Pamiętaj on nie szanuje nikogo tutaj. Ciebie malutki robaczku bez własnego zdania też nie. Powtarzając po nim kapturek udowadniasz że jesteś tylko jego eunuchem.

Tutaj i tak zachowuje się znacznie grzeczniej, niż na wykopie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up z Wykopem juz sie pozegnal :E Z reszta nie pierwszy raz. Dlatego tez tutaj jest go ostatnio duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Wszędzie mam widze fanów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Wszędzie mam widze fanów?

 

Co ty się przejmujesz. Według niektórych tutaj, ja już dawno jestem Pisowcem, a nie Korwinowcem. :E

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie całego forum komputerowego na czas wyborów. Muszę przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz moza?

 

Tak, ale tylko w nocy przy zgaszonym świetle i pod kołdrą 8:E

 

Blokowanie całego forum komputerowego na czas wyborów. Muszę przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

 

Nie jesteś sam, też się mocno zdziwiłem, ale jak widać nikomu się nie chciało ganiać po forum i pilnować 24/7.

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie całego forum komputerowego na czas wyborów. Muszę przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie widziałem.

 

popieram,idiota ktory to wymyślił popisał sie wyśmienicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIS w miastach wojewódzkich nigdzie nie wygrał w 1 turze - prezydenci. Dobrze widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Hejka. Siedzę na komisji nocnej ustawiać wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...