Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam:

[media]

[/media

 

Teraz czekam na materiał Podziemnej o kontaktach Macierewicza z ruskimi agentami. Wszak to telewizja uczciwa, patriotyczna, rzetelna i bezstronna.

Edytowane przez bielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie afery z marszałkiem, to w TV mówili, że chodzą plotki o jego zdymisjonowaniu, ale to na razie tylko plotki. Ja jednak nie wierzę w tę

 

dymisję...

 

Widzę, że merytoryczny rozmówca z Ciebie. Na przeciw faktom rzucasz... mema. lol2.gif Byle tylko odwrócić uwagę od pisowca, który dał ciała. Jak na takich wiernych czcicieli mówiło się przed 1989? Pamiętasz? :brow:

 

 

YT to kanał będący własnością prywatną, więc mogą tam banować kogo chcą. Wolna wola. To nie przestrzeń stricte publiczna. Wchodzisz do kogoś z buciorami, to przestrzegaj jego zasad. Albo wyjdź zanim cię wyniosą. Polakom komuna mocno zryła berety, że 30 lat po jej upadku nie ogarniają prawa własności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że merytoryczny rozmówca z Ciebie. Na przeciw faktom rzucasz... mema. lol2.gif Byle tylko odwrócić uwagę od pisowca, który dał ciała. Jak na takich wiernych czcicieli mówiło się przed 1989? Pamiętasz? :brow:

Odwraca uwagę od PiSowca podając przykłady pokazujące jak mocno patologiczne jest jego zachowanie? :brow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mem to Twoim zdaniem obrona marszałka i odwracanie uwagi od problemu?

 

Poza tym nie jestem niczyim wiernym czcicielem. Już z całą pewnością nie PIS-u.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuchciński to megaloman, brakuje jeszcze aby sypano przed nim płatki róż. Typ zakończył edukację na pomaturalnym ogrodnictwie, więc mu palma odbiła. Raczej nie utrzyma stołka marszałka, swoje już zrobił, więc pewnie poda się do dymisji (już prezes o to zadba). Oczywiście spadnie na cztery łapy i dostanie inną posadę po wyborach. Jaro nie będzie ryzykował straty głosów w wyborach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuchciński to megaloman,...

 

W tym ugrupowaniu nie tylko on. Przed Zielińskim sypano co prawda nie kwiaty, ale confetti. ;)

 

W całej tej sprawie ja widzę kilka "patologicznych" momentów .

 

1. Po czymś takim marszałek sam z własnej i nieprzymuszonej woli powinien podać się do dymisji.

 

2. Nie słyszałem, by z jego ust padła jakaś refleksja, czy słowo przepraszam.

 

3. Słyszałem na własne uszy wypowiedź marszałka Terleckiego, że on by nie zapłacił za te loty i w sumie to nie ma żadnego pronblemu.

 

4. Kłamstwa Kancelarii Sejmu w całej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w pierwszym momencie myśleli, że tych lotów tak dużo nie było, i można je łatwo przypisać do "służbowych podróży". Jak się wydało, że jest ich masa oraz latał do domu na obiad, do kościoła lub na libacje alkoholowe, to trochę słabo to wygląda. Pewnie POKO nie odpuści i też zgłosi poświadczenie nieprawdy przez kancelarię, ktoś się musiał podpisać pod pismem zawierającym informację publiczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym ugrupowaniu nie tylko on. Przed Zielińskim sypano co prawda nie kwiaty, ale confetti. ;)

 

Nie tylko:

z20619014V,Wiceminister-SWiA--Jaroslaw-Zielinski--kroczy-po-c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Pewnie POKO nie odpuści i też zgłosi poświadczenie nieprawdy przez kancelarię, ktoś się musiał podpisać pod pismem zawierającym informację publiczną....

 

Jeśli tak się stanie, to ciekawy jestem co zrobi prokuratura sterowana przez pana Ziobrę? Widząc przykład sprawy tego pana z Austrii contra Kaczyński, mogę się domyślać...

 

PS. Tych lotów budzących wątpliwości było chyba lekko ponad 100 jeśli dobrze słyszałem i zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o ostatnich przemówieniach Owsiaka??? Dla mnie koleś kroczy ścieżką Wałęsy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ten kraj się nie stacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacza-nie stacza. Jurek najpierw kazanie o mowie nienawiści prawi by potem przejść do rzucania mięsem, tłumaczenia, że USA jest beee i musimy się Rosji trzymać. Jak dla mnie facet odpływa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że merytoryczny rozmówca z Ciebie. Na przeciw faktom rzucasz... mema. lol2.gif Byle tylko odwrócić uwagę od pisowca, który dał ciała. Jak na takich wiernych czcicieli mówiło się przed 1989? Pamiętasz? :brow:

 

 

 

YT to kanał będący własnością prywatną, więc mogą tam banować kogo chcą. Wolna wola. To nie przestrzeń stricte publiczna. Wchodzisz do kogoś z buciorami, to przestrzegaj jego zasad. Albo wyjdź zanim cię wyniosą. Polakom komuna mocno zryła berety, że 30 lat po jej upadku nie ogarniają prawa własności.

Yt jest prywatny ale internet nie jest prywatny. Jest tak sam przestrzenią publiczną jak chodnik czy ulica. Tym bardziej, że konstytucja gwarantuje prawo prasowe. Ponadto firmy działają w otoczeniu regulacyjnym. Pomyliłeś regulowaną gospodarke rynkową z anarchią.

 

Polecam czytać konstytucje

"Art. 14. Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu"

 

"Art. 54.1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej"

 

Kolega chyba nie za bardzo ma pojęcie na czym polega prawo własności.

Ja bym na miejscu tych gości co im zamknęli kanał, kupił 1 akcje spółki matki Google, alphabet. :lol2:

 

Ale potwierdzam stwierdzenie o zryciu polakom beretów przez komune. Syndrom sztokholmski się odzywa u niektórych i wręcz klaszczą widząc, że kogoś tam cenzurują.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stacza-nie stacza. Jurek najpierw kazanie o mowie nienawiści prawi by potem przejść do rzucania mięsem, tłumaczenia, że USA jest beee i musimy się Rosji trzymać. Jak dla mnie facet odpływa.

Moim zdaniem również odleciał ... Hipokryzja się wylala "nie denerwujmy się, nie kręćmy afery i nienawiści", mija kilkadziesiąt godzin i sam robi coś takiego, osobiste wycieczki, hejt i polityka - świetne przemówienie na festiwalu muzycznych/charytatywnym którego sloganami były "peace and love" ;D

 

Mój link

Mój link

 

Moim zdaniem strzał w stopę i to z dużego kalibru.

Do tej pory miał swoich całkowitych miłośników i całkowitych hejterów, widać chce powiększyć grupę tych drugich

 

 

Szef WOŚP zachęcał, by wszyscy stworzyli "piękny dom" w "tej skłóconej Polsce" <-- "wszyscy tylko nie ja"

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie widzę nic niestosownego. On ma określone poglądy, każdy kto tam jedzie ma określone poglądy. A, że prawaków dupa zaszczypie bo wiedzą, że to do nich? Słusznie.

 

Na cały festiwal to chyba i tak mało tej polityki.

 

Pięknego domu z patologicznym partnerem nie da się stworzyć.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otrzymane przez posłów PO dokumenty na temat ponad stu lotów Marka Kuchcińskiego obejmują tylko ostatnich 16 miesięcy. Reszta została zniszczona – donosi poniedziałkowa "Rzeczpospolita".

 

Czyli mamy "taksówkę", mamy kłamanie w oficjalnych dokumentach, mamy niszczenie dokumentów - to jest idealne podsumowanie tej władzy. Ciekawe ile dokumentów zostanie zniszczonych jeśli stracą władzę(bo że obecne instytucje państwowe kłamią w oficjalnych pismach to wiadomo nie od dziś)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsiak to zbyt inteligentny człowiek by robić to nieświadomie. Zapewne na kanwie "więzi" między nim, festiwalem i uczestnikami, liczy na wywołanie negatywnych emocji.

 

Przykre patrzeć jak człowiek, który swój wizerunek zbudował poprzez Charytatywną działalność, teraz używa go do antagonizowania ludzi i wulgarnej chuliganerki politycznej. Piękny przykład daje młodzieży.

 

Kolego @Crush <facepalm>

 

Stacza-nie stacza. Jurek najpierw kazanie o mowie nienawiści prawi by potem przejść do rzucania mięsem, tłumaczenia, że USA jest beee i musimy się Rosji trzymać. Jak dla mnie facet odpływa.

 

Narcyzm i egocentryzm. Jemu się chyba wydaje, że jest szamanem , który teraz będzie zaklinał i nawoływał plemie festiwalowiczów czy wolontariuszy do konkretnych zachowań czy emocji względem innych.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Bo niezadowolenie z sytuacji takich jak w Białymstoku to jest cenzura i namawianie do kneblowania. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT to kanał będący własnością prywatną, więc mogą tam banować kogo chcą. Wolna wola. To nie przestrzeń stricte publiczna. Wchodzisz do kogoś z buciorami, to przestrzegaj jego zasad. Albo wyjdź zanim cię wyniosą. Polakom komuna mocno zryła berety, że 30 lat po jej upadku nie ogarniają prawa własności.

Po części sie z Tobą zgadzam, ale pewne rzeczy, które robi Google są sprzeczne z ich własnymi zasadami. Po pierwsze Rola został usunięty za materiał który nie naruszał zasad. Po drugie istnieją filmy z udziałem dzieci z komentarzami i monetyzacją (sławny Bartek), a podobno miało to być wyłączone. Przez wiele miesięcy wrzucane były transmisje i filmiki pato-streamerów ze szkodliwymi tresciami, a mimo to problemów większych nie mieli. Zastanawiające, ze akurat teraz na nieco ponad 2 miesiące przed wyborami, youtube wycina prawicowe kanały. Przypadek? Jeśli zarabiają na polskich użytkownikach ponad 1 mld zł, płaca tu również podatki, to powinni polskich nadawców traktować zgodnie z naszym prawem, a nie wydumanymi wewnętrznymi zasadami. Jeśli zarejestruje działalność gdzieś tam, ale otworze jedną z knajp w Polsce, to nie mogę zabronić wejść osobom o innym kolorze skóry albo w określonym wieku, bo zaraz by mi to zamknęli. Możesz mieć prywatna działalność i ustalić swoje zasady, ale nie może to łamać prawa (!) W tym przypadku dyskryminacja osób o poglądach prawicowych.

Edytowane przez HΛЯPΛGŌN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o ostatnich przemówieniach Owsiaka??? Dla mnie koleś kroczy ścieżką Wałęsy...

 

Tak szczerze to po tym jak go prawicowi fanatycy mieszają z błotem (a od 2015 r. ci fanatycy to władza) uważam że i tak nic nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Może powinien przyjąć "Jaki challange" ;) to wtedy by wszystkie pisaki zaczęły z nim kwestować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co powiecie o ostatnich przemówieniach Owsiaka??? Dla mnie koleś kroczy ścieżką Wałęsy...

Ponoć jest tak, że gdy jest wojna obok Ciebie (tu polityczna), to wcześniej, czy później, zostajesz zmuszony do opowiedzenie się po którejś stronie. Choćby z tego powodu, że Ty lub ktoś Tobie bliski oberwie jakimiś odpyskami konfliktu. I w takim wymiarze, powiedzmy ludzkim, można go zrozumieć. Ot zaczał się bawić w politykę na podobnym poziomie co inni. Natomiast jest to ostra dewaluacja i jego wizerunku, i tej "jego" orkiestry.

 

Do Wałesy bym go jednak nie porównywał, ten to przypadek ciężki do pobicia. Już wcześniej do tego co Jędraszewski odwala. Hipokryzja, żerowanie na ideach, ładowanie polityki tam, gdzie nie powinno jej być, do tego chamstwo i brak panowania nad emocjami. Niestety, atmosferę zaczynają podkręcać ci, którzy w pierwszej kolejności powinni tonować nastroje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YT to kanał będący własnością prywatną, więc mogą tam banować kogo chcą. Wolna wola. To nie przestrzeń stricte publiczna. Wchodzisz do kogoś z buciorami, to przestrzegaj jego zasad. Albo wyjdź zanim cię wyniosą. Polakom komuna mocno zryła berety, że 30 lat po jej upadku nie ogarniają prawa własności.

Tu się troszeczkę nie zgodzę. Abstrahujemy zupełnie od tego, czy ten ban był zasłużony za debilizm, bo mógł być - nie oceniam, bo nie oglądam tego typu treści. Oceniając wyłącznie w kontekście "własność prywatna, więc mogą", Youtube ma pozycję monopolisty jako platforma do publikacji treści wideo, w związku z czym nie należy jej traktować w tych samych kategoriach co np. forum.pclab.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...