Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to zabawne, ze korporacja chce decydować co jest legalne a co nielegalne i kto ma prawo do wolności wyrażania myśli a kto nie. Po co nam sądy, no po co? Skasować... hehe... zdecyduje moderator z łapanki

 

Hej, ale nikt CI nie broni kupić serwera (albo taniej hostingu) i wrzucać filmy jakiej tam sobie chcesz treści. Albo nawet nie musisz się bawić. Wrzuć filmik na przykład na liveleak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest typowy sposób działania aktywistów LGBT, ale akurat w tym konkretnym przypadku wydaje mi się, że nieudaczny aktor celowo sprowokował całe zdarzenie, żeby choć przez chwilę zrobiło się o nim głośno...

Były PROWOKACJE, teraz są AKTYWIŚCI. Typ powiela debilne pytanie padające w srodowiskach anty.

Tym samym osobom które stają w jego obronie dupy pękają jak gdziekolwiek jest mowa o pedofilii w kościele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj. Ty aby na niego nie głosowałeś 4 lata temu?

To na kogo głosował ktokolwiek nie jest Twoim interesem, nic Cię to nie powinno obchodzić misiu. Niechby sobie nawet na Korwina głosował, gunwo Tobie do tego. Tutaj tkwi źródło podziałów w naszym społeczeństwie, że nie obchodzi nas "co ja robię, na kogo głosuję, gdzie pracuję, itd." ale "co sąsiad robi, ile zarabia, na kogo głosuje, z kim na wakacje jedzie, itd". Po to wybory są tajne, żeby nikogo nie świerzbiły łapy, to jest jedna z nadrzędnych i najważniejszych zasad demokracji.

 

Ochrona prawna dla kapłanów? Ksiądz niczym funkcjonariusz publiczny? Tego chce posłanka PiS - panią posłankę posrało chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jednak Rola odblokowany? Czemu taki gigant jak Google co chwilę zmienia zdanie? Przecież zgodnie z tym co powiedziało parę osób na forum, to prywatna firma i może usuwać kogo chce... rozumiem przywracać też, ale jaki jest tego cel? :hmm: Czyżby jednak niezadowolenie sporej grupy widzów jak i samych redaktorów tego kanału było w stanie wywrzeć presję na potężnym i nieomylnym Google? :cool:

Edytowane przez HΛЯPΛGŌN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Nie. Żeby trzymać sprawiedliwe standardy. Znając życie to bot usunął, a obsługa przywróciła. Takie rzeczy zdarzają się zupełnie spokojnym i nie politycznym kanałom.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spora grupa? :D Byle gówniany kanał o modzie/jedzeniu/pogodzie ich zjada popularnością. Nie pierwszy raz gdy YT działa nielogiczne. Mniejsze kanały leciały i wracały.

Wywarcie presji. Pfff... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kukiz pojdzie z PSL najbardziej partyjniacką partią w historii Polski.

STOP PARTYJNIACTWU XD

Wszyscy tylko kasa, stołki itd. ....

 

Kukiz krytykuje partyjaniaków, a sam nim się staje z własnej woli wchodząc do psl'u.

 

Bierdoń dał się sprzedać za "garść srebrników". Tak się zaklinał że odda mandat euro posła i wystartuje w wyborach parlamentarnych. A tutaj kręci że nie, że on musie zostać w brukseli. Poczuła świnia koryto i już przy gnoju zostanie.

 

PSL tak na prawdę wystartuje osobno, bo czuje że PIS'owi (jak dostanie się KWL - komitet wyboryczy lewicy) może być potrzebne koalicjant. Z KO PO nie mogli by wejść w koalicję. A tak zostawiają sobie wolną furtkę. Ale wcześniej - nie, nigdy z pis'em w koalicji. Jak wejdzie psl + kukiz i lewica (powyżej 5%) to pis będzie szukał koalicjanta, a psl już się na to szykuje.

 

PO swoją listą (jedynki) pokazuj że nie mają pomysłu na Polskę i na siebie. Tylko aby swoi się dostali i dalej chapali kasę jako opozycja. A Schetyna, dla utrzymania władzy w PO odda wszystko, nawet to aby PIS miał większość konstytucyjną.

 

Porażka, a nie partie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko kasa, stołki itd. ....

 

Kukiz krytykuje partyjaniaków, a sam nim się staje z własnej woli wchodząc do psl'u.

 

Bierdoń dał się sprzedać za "garść srebrników". Tak się zaklinał że odda mandat euro posła i wystartuje w wyborach parlamentarnych. A tutaj kręci że nie, że on musie zostać w brukseli. Poczuła świnia koryto i już przy gnoju zostanie.

 

PSL tak na prawdę wystartuje osobno, bo czuje że PIS'owi (jak dostanie się KWL - komitet wyboryczy lewicy) może być potrzebne koalicjant. Z KO PO nie mogli by wejść w koalicję. A tak zostawiają sobie wolną furtkę. Ale wcześniej - nie, nigdy z pis'em w koalicji. Jak wejdzie psl + kukiz i lewica (powyżej 5%) to pis będzie szukał koalicjanta, a psl już się na to szykuje.

 

PO swoją listą (jedynki) pokazuj że nie mają pomysłu na Polskę i na siebie. Tylko aby swoi się dostali i dalej chapali kasę jako opozycja. A Schetyna, dla utrzymania władzy w PO odda wszystko, nawet to aby PIS miał większość konstytucyjną.

 

Porażka, a nie partie....

Podobne odczucia. Na dodatek zraziłem się Gwiazdowskim, który olał sprawę i zrezygnował z dalszej działalności. Nie ma już kompletnie na kogo głosować. Nie ma autorytetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu będzie frekwencja ~35%. Co raz bardziej mnie to przestaje irytować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał obstawiać to powiedział bym, że będzie większa niż w ostatnich eurowyborach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zabawne, ze korporacja chce decydować co jest legalne a co nielegalne i kto ma prawo do wolności wyrażania myśli a kto nie. Po co nam sądy, no po co? Skasować... hehe...

Google, facebook itd nie roszczą sobie prawa do decydowania co jest legalne. Im po prostu zależy na utrzymaniu wizerunku przyjaznych reklamodawcom, żeby kasa na koncie się zgadzała. Za tym nie stoi żadna ideologia poza ideologią okresowego raportu finansowego. Oczywiście dla użytkownika końcowego, któremu skasowano konto to w sumie bez znaczenia, no ale...

Tak się kończy wolność i brak regulacji w internecie. Jak pokazuje praktyka, po pewnym czasie oznacza to praktyczną wolność dla wielkich korporacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko precyzyjne regulacje w tej kwestii są raczej trudne do wprowadzenia i egzekwowania. I później zamiast korporacji miałbyś rząd czy inny tego typu podmiot decydujący. Czy to lepiej?

To generalnie jest bardzo ciężki temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google, facebook itd nie roszczą sobie prawa do decydowania co jest legalne.

Nie bez powodu już 30 lat temu tematyka SciFi i PostApo często pokazywała firmy i korporacje jako instytujce rządzące światem etc :cool: Kto wie, może dobrze przewidzieli. Znaczy, w dużym stopniu już tak jest, ale nie oficjalnie :D

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, bo to właśnie za nienoszenie tęczowej koszulki zwolniono tego biedaka :(

Wyczuj czasem sarkazm ;) Choć zapewne sytuacja, którą opisujesz to mokry sen niejednego obyczjowego postępowca.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google, facebook itd nie roszczą sobie prawa do decydowania co jest legalne. Im po prostu zależy na utrzymaniu wizerunku przyjaznych reklamodawcom, żeby kasa na koncie się zgadzała. Za tym nie stoi żadna ideologia poza ideologią okresowego raportu finansowego. Oczywiście dla użytkownika końcowego, któremu skasowano konto to w sumie bez znaczenia, no ale...

Tak się kończy wolność i brak regulacji w internecie. Jak pokazuje praktyka, po pewnym czasie oznacza to praktyczną wolność dla wielkich korporacji.

Mam co do tego wątpliwości. Patostreamy czy "wyrafinowane" żarty z serii "papież-pedofil" na pewno nie pomagają zachować wizerunku przyjaznych reklamodawcom (przynajmniej na polskim rynku), a jednak co do zasady są tolerowane. Podobnie nie sądzę, żeby dawanie do każdego serialu Netfliksa wątku LGBT miało jakiś wymierny wpływ na zyski. Ja nawet rozumiem, że ktoś kto szczerze wyznaje jakaś ideologię czy światopogląd stara się "zmieniać świat na lepsze" zgodnie ze swoimi poglądami. Gdy jednak mówimy o podmiotach mających monopol czy pozycję dominującą na rynku, powinno wkraczać państwo, na które jednak obywatele mają jakiś wpływ przez wybory (w przeciwieństwie do korporacji).

 

Inna sprawa, że aktywiści LGBT (;)) są bardzo dobrze zorganizowani, potrafią skutecznie zaspamować serwisy nieuzasadnianymi zgłoszeniami (co i tak jest lajtowe w stosunku do spamowania pracodawców czy uczelni swoich "wrogów"). Możliwe, że faktycznie w większości przypadków może chodzić o tego typu nadużycia, a nie ręczne działania pracowników YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muminek Marszałek całe rodzinki woził ze sobą. Ciekawe, czy sondaże im spadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://bit.ly/33hLV6Q

 

Kolejny dzień i znów kolejne informacje. Teraz zabieranie innych polityków z rodzinami i podróże w czasie... Ale jak widać to chyba za mało żeby zajęły się tym jakiekolwiek służby a media(TVP) i tak cała sytuację tłumaczą a nawet nie tylko co tłumaczą a też atakują, że za czasów PO-PSL to...

 

@up

A co do sondaży to mam wrażenie że twardy elektorat by się jeszcze umocnił. Tym bardziej(o ironio) jakby doszło do dymisji. W TVP i tak Ci ludzie nie słyszą o szczegółach. Dowiedzą się tylko że nie złamał prawa, i tak przeprosił a nie musiał - za PO-PSL nie przepraszali(złoty człowiek) a "totalna" opozycja go tak zaszczula że ustąpił (taki biedny).

Edytowane przez Medivho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż żal Jarka :E , że z takimi półgłówkami, którzy PRem się zupełnie nie przejmują musi współpracować. Biedaczysko powinien każdy najmniejszych ruch podopiecznych zatwierdzać osobiście bo się chłopy same wykończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem rozmowę (chyba w TVN24) jak młody pisowiec (Michał Woś, chyba z ministerstwa sprawiedliwości) się produkował. Babka mu przed nos daje kartkę, że samolot był zamówiony dla żony marszałka, a ten swoje że nie był. To nawet człowiek z niskim ilorazem inteligencji widzi, że te samoloty robiły za taksówkę. Jak można wierzyć, że marszałek latał na konsultację do Rzeszowa, a nie do domu. Niech sejm i senat przeniosą do Rzeszowa. A wracając do tego młodego Wosia. Jak on się znajomych nie wstydzi, takie głupoty w tv opowiada. Od razu mi się przypomina scena z Alternatywy 4 i wywiad Gajosa w tv.

 

ile za to można kupić ośmiorniczek, cała Polska by się wyżywiła :E

kprm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tego młodego Wosia. Jak on się znajomych nie wstydzi, takie głupoty w tv opowiada. Od razu mi się przypomina scena z Alternatywy 4 i wywiad Gajosa w tv.

Zerknąłem na jego oświadczenie za 2018, Z sumowania różnych fuch (z których zapewne prawie wszystkie dzięki partii) średnio wychodzi jakieś 22k PLN miesięcznie. Plus być może cośtam nieoficjalnie, jakaś przysługa dla żony, rodziców itp. Dla chłopaka przed 30 to sporo, ja też bym mógł za tyle trochę głupot poopowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na jego oświadczenie za 2018, Z sumowania różnych fuch (z których zapewne prawie wszystkie dzięki partii) średnio wychodzi jakieś 22k PLN miesięcznie. Plus być może cośtam nieoficjalnie, jakaś przysługa dla żony, rodziców itp. Dla chłopaka przed 30 to sporo, ja też bym mógł za tyle trochę głupot poopowiadać.

Ale on przynajmniej po UJ. Jakaś wiceminister tylko po LO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Marszałka to właśnie miałem wklejać,że latali z nim także członkowie PiS z Podkarpacia i ich rodziny. Chodzi o loty o statusie HEAD.

 

Chodzi między innymi o posła Piotrowicza i jego żonę, ale nie tylko. Widziałem dokument w TV.

 

Ponadto wychodzą jakieś nieprawidłowości związane z użytkowaniem jego służbowego mieszkania. Nie wiem czy to łamanie prawa, czy "tylko" nadużywanie władzy.

 

 

"Marek Sawicki z PSL-u zasugerował w TOK FM, że w służbowym mieszkaniu marszałka Sejmu mieszka jego syn "i cała jego rodzina".

 

Mój link

 

Ale PO wypomina się ośmiorniczki, zegarek Nowaka i rozmowy w restauracjach w których w sumie chyba nic kontrowersyjnego się nie znalazło :hmm:

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/marszalek-sejmu-marek-kuchcinski-i-jego-loty-z-rodzina-i-przyjaciolmi-piotrowicz-dla-wp-to-byl-wypadek-losowy-6410936244287105a

 

Robi się coraz ciekawiej. To naprawdę wygląda na KuchcińskiTravel. W..rw niesamowity. "Praca, pokora, umiar. Dość arogancji władzy." I do tego odmawiana przez wszystkie przypadki jeszcze niedawno "wiarygodność". Pusty śmiech. A wyborcy pisu ich bronią zaciekle. Gdzieś widziałem komentarz takiego typa, że może i kradną, ale się dzielą a za PO-PSL tylko kradli. Same bluzgi się cisną na usta. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że nie mam na kogo głosować. Jedni i drudzy są siebie warci.

 

Edit

Ja się nie dziwię, że przy takim rozwoju wypadków, PAD zarządził wybory na 13.10. Niejedno jeszcze na jaw wyjdzie.

Edytowane przez theza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Gdzieś widziałem komentarz takiego typa, że może i kradną, ale się dzielą a za PO-PSL tylko kradli. Same bluzgi się cisną na usta. Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że nie ma na kogo głosować. Jedni i drudzy są siebie warci.

 

Ja zaś kiedyś widziałem lpmentarz typu: "jeszcze wszyscy zatęsknicie za ośmiorniczkami" Zgadzam się z drugą częścią wypowiedzi.

 

Marszałek podobno tak "przelatał" ok 4 mln. złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...