Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kuchciński jak potulny piesek przy nodze Kaczyńskiego wygłosił tekst który dostał i cisza.

Jak to jest człowiek nr 2 w Polsce, to nie wiem jak określić Kaczyńskiego - car, dyktator :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuchciński jak potulny piesek przy nodze Kaczyńskiego wygłosił tekst który dostał i cisza.

Jak to jest człowiek nr 2 w Polsce, to nie wiem jak określić Kaczyńskiego - car, dyktator :E

 

Z jednej strony tak, ale z drugiej to pokazuje ze jednak w PIS jest osoba która ma twardą reke, a nie to co Donald Tusk który tego nie potrafił i Państwo działało jak działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
comment_DgK6U4N9CKGlJgXa4oisl5lP1ncTbDbd,w400.jpg

 

Coraz bardziej się przekonuję do tej wersji, że zrobią z niego ofiarę.

 

"Pan marszałek nie złamał prawa, pan marszałek nie złamał też istniejących w tej dziedzinie obyczajów. To chcę bardzo mocno podkreślić" - mówił prezes PiS.

 

"Ale skoro państwo najwyraźniej mają inne zdanie i przynajmniej bardzo poważna część opinii publicznej ma inne zdanie, to w związku z tym mogę powiedzieć, iż decyzja pana marszałka jest dowodem postawy, która jest związana z naszym hasłem: słuchać Polaków, służyć Polsce" - podkreślił Kaczyński.

Edytowane przez Medivho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, robimy zakłady kto na marszałka sejmu? :E

Daję 100 zł że będzie to Ryszard Terlecki - stary komuch, dziad i lizus Kaczyńskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się przekonuję do tej wersji, że zrobią z niego ofiarę.

 

Pewnie za czas jakiś dowiemy się, że został prezesem jakiejś spółki.

 

I znów było... a za Tuska.. .

 

Trochę komiczne było jak na początku przytoczono wypowiedź prezesa z 2011 r, że on by nie czepiał lotów Premiera do domu. Następnie mówi do dziennikarzy: zajmijcie się lotami Tuska.

 

Słyszałem w TV wypowiedź jakiejś pani dziennikarki, że w PIS-ie jest wielu takich Kuchcińskich i do wyborów jeszcze niejeden trup może zostać znaleziony.

 

Pamiętacie jak była afera z nagrodami dla rządu Szydło i niej samej? Prezes wówczas obniżył parlamentarzystom pensje chyba o 20% (swoją drogą bez sensu- zawinił rząd a "ukarani" zostali parlamentarzyści)

 

Będzie podwyżka.

 

"O ponad 600 zł więcej mają zarabiać w przyszłym roku politycy - pisze "Rzeczpospolita". To pierwsza tak wysoka podwyżka od wielu lat".

 

Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvp.info/43853997/marek-kuchcinski-rezygnuje-z-funkcji-marszalka-sejmu

 

I po Kuchcińskim. Ciekaw jestem tylko jak to wyjaśnia w telewizji publicznej. Mam tylko nadzieję że nie tak jak opisywałem to w poprzednim poście

No właśnie teraz ekspert wyjaśnia "nie ma znaczenia za ile i z kim leciał, liczy się gospodarka i programy socjalne". Kocham, jak afery wychodzą, jest ubaw po pachy, jsk te eksperty się produkują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że uczciwe rozwiązanie by się jednak znalazło. Urzędnik nakłada kare na Google za bezzasadne usuwanie treści zgodnych z prawem. Google się odwołuje od kary do niezawisłego sądu i ten to rozstrzyga ostatecznie. Żeby jednak miało to jakaś skuteczność, kary powinny być natychmiastowo płatne, z zastrzeżeniem zwrotu w razie uwzględnienia odwołania.

I ten niezawisły sąd np. w naszym kraju to w ktorym miejscu? Biorąc pod uwagę jakby to zaraz zostało wystarowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuchciński jak potulny piesek przy nodze Kaczyńskiego wygłosił tekst który dostał i cisza.

Jak to jest człowiek nr 2 w Polsce, to nie wiem jak określić Kaczyńskiego - car, dyktator :E

Imperator.

 

 

48CyAsF.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa, plebiscyt na największego matoła w tym kraju wygrywa... Paweł KUKIZ!!!

 

Kukiz

 

Ciekawe, jaka będzie nowa retoryka antysystemowa :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten niezawisły sąd np. w naszym kraju to w ktorym miejscu? Biorąc pod uwagę jakby to zaraz zostało wystarowane.

Jakby w naszym kraju nie było niezawisłych sądów to karanie zagranicznych korporacji medialnych horrendalnymi karami byłoby ostatnim z naszych problemów.

 

Na razie straciliśmy tylko TK i wątpliwości budzi niezawisłość Izby Dyscyplinarnej SN. Reszta sądów jest niezawisła, zaufaj mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że się czepiam. Kukiz sam zaproponował głosowanie w stylu demokracji bezpośredniej ostatecznie ją olewając.

 

EBc5-MYXUAAJVXh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby w naszym kraju nie było niezawisłych sądów to karanie zagranicznych korporacji medialnych horrendalnymi karami byłoby ostatnim z naszych problemów.

 

Na razie straciliśmy tylko TK i wątpliwości budzi niezawisłość Izby Dyscyplinarnej SN. Reszta sądów jest niezawisła, zaufaj mi.

 

Nie zgadzam sie. Niezawisłość to wolność od nacisków, a te są, wystarczy popatrzeć na bardzo dziwne awanse i dyscyplinarki, jest tego masa. To, że jak dotąd większość sędziów stara się im nie ulegać niewiele tu zmienia.

 

A co Kukiza to nawet mi trochę go żal, kolejny megaloman który myślał że da się z PiSem współpracować unikając pożarcia. Przypadek Leppera i Giertycha niczego nie uczy, ciekawe czy PSL też pójdzie tą drogą

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa, plebiscyt na największego matoła w tym kraju wygrywa... Paweł KUKIZ!!!

 

Kukiz

 

Ciekawe, jaka będzie nowa retoryka antysystemowa :lol2: :lol2: :lol2:

 

Idż do polityki miej tylko kilkunastu ludzi i spróbuj zaistnieć tam bez koalicji, w dzisiejszych czasach ... zyczę Ci powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciski zawsze są. Jak nie polityczne to medialne czy społeczne. Na razie jeszcze władza wykonawcza nie ma mocnych środków nacisku na sędziów, a te którymi dysponuje są z jej punktu widzenia zbyt słabe (bo sędziowie to ogólnie środowisko z poczuciem misji, dumne ze swojej niezależności; oczywiście zdarzają się wyjątki jak choćby Przyłębska, ale zasada jest taka jak napisałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Damian ;)' date='08 Sierpień 2019 - 17:28' timestamp='1565281724' post='15591450]

Idż do polityki miej tylko kilkunastu ludzi i spróbuj zaistnieć tam bez koalicji, w dzisiejszych czasach ... zyczę Ci powodzenia.

Przestań, bo się rozpłaczę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Mina przeciwlotnicza.

comment_KUe1Pj3iix7hDv7ydg6rZeXrbzhIiNF2,w400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen, szczęść boże

 

Od kilku dni cała Polska żyje sprawą Kamila Durczoka, od kilku dni komentowane jest, że nie dostał od sądu aresztu. Przyznam się, że nie rozumiem, czemu Durczok miałby zostać aresztowany? Złapany został na gorącym uczynku, do wszystkiego się od razu przyznał, teraz odpowie za wszystko przed sądem. Tymczasem słyszę, że Durczok pokazuje bezkarność kierowców i uległość polskiego sądu, a dzielna prokuratura walczy z złem.

 

O tym, jak naprawdę działa prokuratura widać na przykładzie pisowskiego radnego Piaseckiego. Tak, tego radnego, który traktował żonę, gorzej niż szmatę, jak przypomina oko press:

 

„Nie zrobiłaś na czas obiadu”, krzyczy mężczyzna i rwie się do rękoczynów. „Nie dotykaj”, błaga żona. „To się k… nie stawiaj”, wrzeszczy mąż i zaczyna ją przepytywać: „O której k… wróciłaś z pracy?” „O 17.00” – tłumaczy Karolina. „A o której masz wracać?” – wykrzykuje P. „O 16.00”, odpowiada cicho kobieta. „O 16.00 ku… masz tu być najpóźniej. A o której ma być obiad?” – pyta P. „O 17.00” – szepce żona. „I k… codziennie ma być czysto, nie tylko na stołach! ” – rozkazuje mąż.

 

Tak, tego, który tłukł żonę, jak relacjonuje słynne nagranie natemat:

 

„Zaczyna się piekło. Wyraźnie słychać, jak na kobiety spadają razy. – Nie bij – błaga kobieta. – Dopiero zacznę bić – grozi coraz bardziej wściekły małżonek. – Nie płacz, k.. bo cię zaje… Zabiję cię! – wrzeszczy. Później, już w furii, nagle uznaje, że w domu jest brudno. Pyta więc skąd wzięła się pajęczyna na suficie?”

Nie, Piasecki nie był to żaden zwykły radny, ale także asystent posła Schreibera. I dziś ten zwyrodnialec tłukący żonę, owszem, ma postawione przez Ziobrowską prokuraturę zarzuty, w których ziobrowska prokuratura domaga się kary w wysokości… 30 godzin prac społecznych miesięcznie.

 

Tak, 30 pieprzonych godzin prac społecznych miesięcznie za napierdalanie kobiety. Tak, 30 godzin prac społecznych miesięcznie, za traktowanie jej gorzej niż szmatę. Tak, 30 godzin prac społecznych miesięcznie dla pisowskiego radnego podwieszonego pod Schreibera.

 

To jest właśnie cała ta obrona rodziny, to jest cała ta praworządność, możesz bić kobietę, tłuc ją, wyzywać i się nad nią znęcać, bylebyś był dobrze politycznie ustawiony.

 

Że opozycja tego tematu nie podejmuje, nie robi konferencji i nie każe się srogo Ziobrze tłumaczyć, tego ja nie rozumiem. Bardziej niż zamieszanie wokół tego całego Durczoka.

 

link

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie argumentacja Kukiza odnośnie sztamy z PSL jest sensowna- aż nie wierzę, że to piszę. W sumie razem obie partie mają szansę na przekroczenie progu, osobno kiepsko bym widział ich przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to jednak bogaty i zasobnym krajem jest... ;)

 

Dokumenty z czipem funkcjonują zaledwie kilka miesięcy, a już pojawiają się informacje o jeszcze nowszych dowodach. Wszystko przez nowe regulacje unijne, które weszły w życie z początkiem sierpnia. Termin na dostosowanie dowodów

 

osobistych minie 2 sierpnia 2021 roku. Warto zaznaczyć, że prace nad obecnymi e-dowodami trwały ponad dekadę.

 

Dowody osobiste w Polsce do wymiany. Ledwo weszły nowe, a już zapowiedziano następne

 

Co takiego jest w tym kawałku plastiku z elektroniką, że myślano nad nim ponad 10 lat? :hmm:

 

Czy ktoś wie coś bliżej co się dzieje w sprawie Srebrnej i tego pana z Austrii? Coś sprawa nagle ucichła.

 

PS. Sprawę z marszałkiem ja osobiście uważałbym za zakończoną, gdyby zrezygnował on z kandydowania do Sejmu, albo przynajmniej nie był jedynką na liście.

 

Coś mówi się, że tak samo mógł postępować marszałek Senatu.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XD, chyba zgłupiałeś

 

OK, nie było pytania thumbup.gif

 

To na kogo głosował ktokolwiek nie jest Twoim interesem, nic Cię to nie powinno obchodzić misiu. Niechby sobie nawet na Korwina głosował, gunwo Tobie do tego. Tutaj tkwi źródło podziałów w naszym społeczeństwie, że nie obchodzi nas "co ja robię, na kogo głosuję, gdzie pracuję, itd." ale "co sąsiad robi, ile zarabia, na kogo głosuje, z kim na wakacje jedzie, itd". Po to wybory są tajne, żeby nikogo nie świerzbiły łapy, to jest jedna z nadrzędnych i najważniejszych zasad demokracji.

 

Ochrona prawna dla kapłanów? Ksiądz niczym funkcjonariusz publiczny? Tego chce posłanka PiS - panią posłankę posrało chyba...

 

Nie wybory są tajne, tylko głosowanie ptysiu. I każdy ma prawo ujawnić na kogo głosował, a ja mam prawo zapytać. Zanim zaczniesz pouczać, dokształć się w temacie.

Aha i poszedł raport za słownictwo ptysiu

Edytowane przez Olafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/ryszard-czarnecki-kontra-roza-thun-jest-wyrok-6411628365891201a

 

https://wiadomosci.wp.pl/piotrowicz-lecial-z-kuchcinskim-mial-przewozic-leki-instytut-sprzedazy-nie-prowadzimy-6411284208175233a

 

Mam naiwne pytanie. Czy jakaś partia, ma w swoim programie możliwość odwołania posła lub senatora, podczas trwania kadencji? Zagłosował bym za tym. Łamiesz prawo lub kłamiesz i jest ci to udowodnione? Z automatu aut i następny po tobie z listy.

I ograniczyć liczbę posłów i senatorów o połowę. Po co ich tylu? I tak większość to statyści od głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt że pytanie naiwne.

 

Jak sobie to wyobrażasz? Co to znaczy "z automatu"?

I kto miałby oceniać czy "poseł kłamał"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam naiwne pytanie. Czy jakaś partia, ma w swoim programie możliwość odwołania posła lub senatora, podczas trwania kadencji? Zagłosował bym za tym. Łamiesz prawo lub kłamiesz i jest ci to udowodnione? Z automatu aut i następny po tobie z listy.

 

Byłby to tylko bat na opozycję. Po "reformach" PiS członkowie partii rządzącej są niewinni dopóki partia nie postanowi inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Kuchciński przecież został teraz wielokrotnie złapany na kłamstwie. Piotrowicz złapany na kłamstwie. Karczewski złapany na kłamstwie. Skoro w takich kwestiach kłamią, to jak dla mnie należy im się aut. Ja wiem, że kłamstwo jest wpisane w politykę, ale to już jest przegięcie. Mówię o całej klasie politycznej. A to, jak by to miało wyglądać to już kwestia przepisów. Dlaczego mogą ściemniać i łamać prawo cztery lata, bez konsekwencji i to natychmiastowych?

A pytanie świadomie zadałem naiwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...