Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pełna zgoda z ostatnim akapitem. Mieszanie lekarzy i nauczycieli z błotem jest co najmniej nie na miejscu.

 

Wracając do spraw bieżących żeby brak dymisji Zbiory nie odbił się Jarkowi czkawką po wyborach, chyba że ostatni wyniki sondaży są miarodajne to wtedy ja już nie mam więcej pytań...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z ostatnim akapitem. Mieszanie lekarzy i nauczycieli z błotem jest co najmniej nie na miejscu.

 

Wracając do spraw bieżących żeby brak dymisji Zbiory nie odbił się Jarkowi czkawką po wyborach, chyba że ostatni wyniki sondaży są miarodajne to wtedy ja już nie mam więcej pytań...

A czego się można spodziewać? Niedawne olewanie wyroku NSA przeszło bez żadnego echa. Rozwałka TK, KRS czy SN też PiS ani trochę nie zaszkodziła a to były sprawy znacznie większego kalibru. Nawet zamiecenie w sposób dość prostacki pod dywan sprawy KNF też nie spowodowało odpływu wyborców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że problemy ze służbą zdrowia czy też edukacją pojawiły się dopiero w ostatnich 3 latach jest nawet nie warte komentowania bo to zdarta płyta.

Wskaż mi przykład, gdzie poprzedni rząd, albo jakikolwiek wcześniej, wykazywał się taką pogardą do pracowników służby zdrowia, albo otwartym łamaniem wypracowanych porozumień, vide obiecane 6.7% PKB na służbę zdrowia.

 

Niech jadą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się można spodziewać? Niedawne olewanie wyroku NSA przeszło bez żadnego echa. Rozwałka TK, KRS czy SN też PiS ani trochę nie zaszkodziła a to były sprawy znacznie większego kalibru. Nawet zamiecenie w sposób dość prostacki pod dywan sprawy KNF też nie spowodowało odpływu wyborców.

TK, SN czy KRS prze sporej dawce ignorancji (lub dobrej woli-jak kto woli ;) ) wyborcy mogli traktować jako abstrakcje, która ich nie dotyczy.

Tutaj jest czarno na białym pokazane, że można sobie ludzi mieszać z błotem bezkarnie ( chyba, że poleci naprawdę sporo ważnych głów) tego gówienka nie da się w żaden sposób ładnie zapakować.

 

Wskaż mi przykład, gdzie poprzedni rząd, albo jakikolwiek wcześniej, wykazywał się taką pogardą do pracowników służby zdrowia, albo otwartym łamaniem wypracowanych porozumień, vide obiecane 6.7% PKB na służbę zdrowia.

 

Niech jadą

Napisałem wcześniej, że ich zachowanie względem lekarzy jest nie wporządku jednak patrząc z szerszej perspektywy nasza publiczna służba zdrowia stacza się odkąd sięgam pamięcią.

Jedyny pożytek z tego taki, że prywatne przychodnie wyrastają jak grzyby po deszczu abonamenty nie są przesadnie drogie i na rzeczy, które w nfz czeka się latami tam człowiek ogarnie wszystko w kilka dni przy okazji czując się jak klient, a nie petent.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniej, że ich zachowanie względem lekarzy jest nie wporządku jednak patrząc z szerszej perspektywy nasza publiczna służba zdrowia stacza się odkąd sięgam pamięcią.

Patrząc z szerszej perspektywy, to PiS rządzi od 4 lat i nie zrobił nic w kierunku poprawy stanu służby zdrowia, wręcz przeciwnie.

 

Jedyny pożytek z tego taki, że prywatne przychodnie wyrastają jak grzyby po deszczu abonamenty nie są przesadnie drogie i na rzeczy, które w nfz czeka się latami tam człowiek ogarnie wszystko w kilka dni przy okazji czując się jak klient, a nie petent.

No w sumie prawda. Płacę składki zdrowotne, więc powinienem się cieszyć że dostaję za to nic, ale zamiast tego mogę sobie zapłacić osobno za prywatny abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahhaha, królowa Wielkiej Brytanii zgodziła się (na wniosek premiera) na zawieszenie pracy parlamentu do 14 października, żeby w żaden sposób nie mogli już ewentualnie zablokować brexitu :E "monarchia" ;D

UK pokazuje Polsce jak nie robic demokracji ^^

Królowa technicznie nie miała za dużo do powiedzenia, jej odmowa miałaby ją podobno postawić w bardzo trudniej sytuacji.

To tylko bogata, stara kobieta...

Boris chyba bardzo bardzo chce doprowadzić do jak najszybszego odłączenia się Szkocji od UK.

Borysio przede wszystkim musi jak najszybciej udowodnić, że jest najtwardszy z największych twardzieli. Nie robi, tego, co robi, dla ludu. Robi dla partii, dla Real Brexiters. No i dla strategicznego uderzenia poprzedzającego wymierzonego we Wroga: Brexit Party z giętkim i moralnym niczym penis makaka Najdżelem, który po pińcet nieudanych próbach wejścia do Prawdziwej Polityki UK może wreszcie się tam zainstalować. Najdżel ogniskuje frustrację brytyjskich jełopów, miksuje to że strategiami swoich bogatych kolegów, jest niebezpieczny 10x więcej niż tępawy Corbyn.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Patrząc z szerszej perspektywy, to PiS rządzi od 4 lat i nie zrobił nic w kierunku poprawy stanu służby zdrowia, wręcz przeciwnie.

 

 

Każda partia obiecuje poprawić sytuacje w służbie zdrowia. W najlepszym wypadku nie robi się nic, albo podejmuje się działania, które pogarszają sytuacje.

 

Ja tego chyba nigdy nie zrozumiem. Jak można polikwidować jakąś tam liczbę szpitali i twierdzić, że dzięki temu skróci się czas oczekiwania do lekarzy. Chyba jestem na to za głupi ;)

 

Ostatnio była jakaś kontrola NIK, która wykazała, że czas oczekiwania na wizytę u specjalisty się zwiększył. Nie znajde teraz linka, ale czytałem gdzieś niedawno o tym.

 

Dodać jeszcze należy np to, że w tym roku połowa pielęgniarek nabędzie prawa emerytalne, lekarze którzy uciekają za granice itd... Co da zwiększenie składki zdrowotnej jeśli fizycznie będą duże braki kadrowe?

 

Ostatnio gdzieś czytałem, że w jakimś mieście zwolnił się lekarz ze szpitala (jeden lekarz). Z tego powodu szpital zamknął (nie wiem czy czasowo, czy na stałe) trzy oddziały.

 

Wydaje mi się, że w tym kraju służbę zdrowia uzdrowić/polepszyć jej funkcjonowanie będzie bardzo trudno.

 

No w sumie prawda. Płacę składki zdrowotne, więc powinienem się cieszyć że dostaję za to nic, ale zamiast tego mogę sobie zapłacić osobno za prywatny abonament.

 

Wszystko fajnie, ale miejcie na uwadze dwie rzeczy.

 

1. Na prywatne abonamenty nie każdego stać (emerytów np, ale przecież nie tylko). Zdecydowana większość ludzi w tym kraju nie zarabia na poziomie 10 tys zł, a o wiele mniej.

 

2. W małych miasteczkach /na wsiach takich przychodni po prostu nie ma. Chyba, że rozmawiamy o lekarzach mających prywatne praktyki.

 

Mam pytanko: zakładając, że PIS wygra wybory, ale będzie zmuszony stworzyć koalicje (bo sam nie zdobędzie większości), to czy Waszym zdaniem do tego dojdzie? Czy ktokolwiek będzie chciał z nimi zawiązać sojusz koalicyjny? Pamiętajcie co chcieli zrobić z Lepperowi i w ogóle ile było konfliktów w koalicji PIS-Samoobrona-LPR w latach 2005-2007.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda partia obiecuje poprawić sytuacje w służbie zdrowia. W najlepszym wypadku nie robi się nic, albo podejmuje się działania, które pogarszają sytuacje.

Uchwalanie ustaw, rozporządzeń czy wytycznych, takich jak np. Pakiet Onkologiczny, jednocześnie nie robiąc absolutnie nic żeby technicznie umożliwić ich realizację to nawet nie jest próba naprawy służby zdrowia. To jest pie*****nie o szopenie.

 

Dodać jeszcze należy np to, że w tym roku połowa pielęgniarek nabędzie prawa emerytalne, lekarze którzy uciekają za granice itd... Co da zwiększenie składki zdrowotnej jeśli fizycznie będą duże braki kadrowe?.

Lekarze systematycznie odpływają za zachód, jednoczenie nie zwiększa się liczba miejsc na specjalizacjach, np. w ostatnim rozdaniu liczba przyznanych miejsc rezydenckich dla endokrynologów to 3. W całym kraju. Nie będzie więcej, bo nie ma pieniędzy. A wszystko przez to, że rezydenci żądają milionów (tak mówi telewizja reżimowa, a ona kłamać nie może)

 

Wydaje mi się, że w tym kraju służbę zdrowia uzdrowić/polepszyć jej funkcjonowanie będzie bardzo trudno..

Pieniądze. Nic więcej. Wydajemy na zdrowie jeden z najniższych odsetków PKB w całej Unii.

 

Wszystko fajnie, ale miejcie na uwadze dwie rzeczy.

 

1. Na prywatne abonamenty nie każdego stać (emerytów np, ale przecież nie tylko). Zdecydowana większość ludzi w tym kraju nie zarabia na poziomie 10 tys zł, a o wiele mniej.

 

2. W małych miasteczkach /na wsiach takich przychodni po prostu nie ma. Chyba, że rozmawiamy o lekarzach mających prywatne praktyki.

Nie myślałem, że sarkazm trzeba tagować, ale może zacznę.

 

Mam pytanko: zakładając, że PIS wygra wybory, ale będzie zmuszony stworzyć koalicje (bo sam nie zdobędzie większości), to czy Waszym zdaniem do tego dojdzie? Czy ktokolwiek będzie chciał z nimi zawiązać sojusz koalicyjny? Pamiętajcie co chcieli zrobić z Lepperowi i w ogóle ile było konfliktów w koalicji PIS-Samoobrona-LPR w latach 2005-2007.

Kukiz, jeśli się dostanie, już teraz są de facto koalicjantem, tyle że bez stołków. Jak się nie dostaną to Szuralicja, a przynajmniej jej kato-prawakoidalna część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w sumie prawda. Płacę składki zdrowotne, więc powinienem się cieszyć że dostaję za to nic, ale zamiast tego mogę sobie zapłacić osobno za prywatny abonament.

Tylko prywatny abonament pierwsze co zrobi jak przyjdziesz z czymś poważniejszym to wywala Cię do państwowego szpitala.

To jest spoko bo możesz sobie w miarę sprawnie i szybko robić podstawową diagnostykę, ale jak tylko coś się dzieje to sayonara ;)

 

Dodać jeszcze należy np to, że w tym roku połowa pielęgniarek nabędzie prawa emerytalne, lekarze którzy uciekają za granice itd... Co da zwiększenie składki zdrowotnej jeśli fizycznie będą duże braki kadrowe?

Ostatnio gdzieś czytałem, że w jakimś mieście zwolnił się lekarz ze szpitala (jeden lekarz). Z tego powodu szpital zamknął (nie wiem czy czasowo, czy na stałe) trzy oddziały.

Wydaje mi się, że w tym kraju służbę zdrowia uzdrowić/polepszyć jej funkcjonowanie będzie bardzo trudno.

 

Kasa da bardzo dużo.

-Zmniejszy emigrację zarobkową lekarzy na zachód

-Skłoni niektórych do powrotu do kraju

-Ściągnie niektórych z sektora prywatnego do państwowego

-Zatrzyma emigrację lekarzy do innych branż. (np. ostatnio mój kuzyn, skończył medycynę, pozdawał wszystko i stwierdził, że jak ma za 3 koła gdzieś na wsi pod Warszawą robić speckę która go nie interesuje prze 5 lat, to ma to gdzieś i poszedł w finanse i oceny długów. Kosi nie 3, a 6 koła i do medycyny wracać nie chce.)

-Sprawi, że zacznie zatrudniać się asystentki/sekretarki od papierkowej roboty - obecnie robi to lekarz - bo jest tańszy niż sekretarka medyczna.

 

Odciążenie papierologiczne jest bardzo istotne i uwolni sporo zasobów kadrowych na leczenie. Żona kończy kardiologię, jakieś 60% jej pracy z tego co mówi to siedzenie przy kompie i wklepywanie głupot w kilku systemach. Kumpel robi endokrynologię w Austrii i po prostu przechadza się po oddziale z dyktafonem z którego potem sekretarka/pielęgniarka notuje co trzeba. Bo sekretarka zarabia 3k Euro, a on 6.5k Euro.

 

My nie wydajemy mało na Służbę Zdrowia bo jesteśmy biednym krajem - w relacji do PKB wydajemy najmniej w Europie. W liczbach bezwzględnych to już w ogóle kosmos - u nas na mieszkańca to niecałe 750 Euro w takiej Holandii - 4250 Euro. I to nie jest tak, że za sprzęt medyczny płacimy 6 krotnie mniej, Tomograf, Rezonans, Ultrasonograf czy cokolwiek u nas i w Holandii kosztuje tyle samo.

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My nie wydajemy mało na Służbę Zdrowia bo jesteśmy biednym krajem - w relacji do PKB wydajemy najmniej w Europie. W liczbach bezwzględnych to już w ogóle kosmos - u nas na mieszkańca to niecałe 750 Euro w takiej Holandii - 4250 Euro. I to nie jest tak, że za sprzęt medyczny płacimy 6 krotnie mniej, Tomograf, Rezonans, Ultrasonograf czy cokolwiek u nas i w Holandii kosztuje tyle samo.

Budżet NFZ to ok. 80 miliardów rocznie. Jednocześnie premier Maowiecki poinformował, że koszt rozszerzonego programu 500+ to 40 miliardów rocznie. Innymi słowy - ty Polaku zdychaj pod płotem, bo Populizm i Socjalizm musi kupić głosy. Można by zwiekszyć wydatki na służbę zdrowia o połowę, ale tym nie zdobywa się poparcia patologii i nierobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mag_zbc' date='29 Sierpień 2019 - 11:50' timestamp='1567072227' post='15613082

 

Kukiz, jeśli się dostanie, już teraz są de facto koalicjantem, tyle że bez stołków. Jak się nie dostaną to Szuralicja, a przynajmniej jej kato-prawakoidalna część.

 

Moim zdaniem PIS ma bardzo małą zdolność do współpracy z kimkolwiek. Możę sprawować władze samodzielnie, albo wcale. Wejście w koalicje z PIS-em (kogokolwiek), może oznaczać nieustające konflikty, kryzysy koalicyjne itd...

 

Takie mam zdanie. Jak przypomne sobie afere gruntową, to nie dziwi mnie hejterska, chociaż ta nie jest skierowana przeciwko koalicjantowi.

 

PS. Przepraszam, że nie wyłapałem sarkazmu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależne media w akcji: https://i.imgur.com/lVjF1rp.jpg :rotfl:

 

Wszystkie portale informacyjne na pierwszych stronach informacyjne (w tym naTemat - szacun!) piszą o potencjalnej katastrofie sanitarnej w Wiśle. TNV24 jakoś ma problem z zauważeniem sprawy, gdzieś pojawia się na dole strony linijka czy dwie pod działem Warszawa, ale generalnie "nie drążmy sprawy". Ciekawe, czy postać Trzaskowskiego ma z tym związek i czy inna byłaby reakcja i bicie tematu, gdyby prezydentem był pisowski Dzban. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko prywatny abonament pierwsze co zrobi jak przyjdziesz z czymś poważniejszym to wywala Cię do państwowego szpitala.

To jest spoko bo możesz sobie w miarę sprawnie i szybko robić podstawową diagnostykę, ale jak tylko coś się dzieje to sayonara ;)

No lekarz z prywatnej kliniki "wywali" Cię do państwowego szpitala, w którym też przypadkiem pracuje i reszta już leci z górki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależne media w akcji: https://i.imgur.com/lVjF1rp.jpg :rotfl:

 

Wszystkie portale informacyjne na pierwszych stronach informacyjne (w tym naTemat - szacun!) piszą o potencjalnej katastrofie sanitarnej w Wiśle. TNV24 jakoś ma problem z zauważeniem sprawy, gdzieś pojawia się na dole strony linijka czy dwie pod działem Warszawa, ale generalnie "nie drążmy sprawy". Ciekawe, czy postać Trzaskowskiego ma z tym związek i czy inna byłaby reakcja i bicie tematu, gdyby prezydentem był pisowski Dzban. ;)

 

Oglądałem wczoraj Wiadomości, Wydarzenia i Fakty. We wszystkich trzech duży materiał o awarii i potencjalnych skutkach. Tylko w TVP połączenie tego z Trzaskowskim i LGBT. Więc już chyba wole ten zły TVN...

 

A co do samej awarii - wczoraj właśnie w Faktach powiedzieli że wróciliśmy do stanu sprzed 2012r(kiedy to nie było tego kolektora). Wtedy podobno też wszystko z lewej strony trafiało do Wisły. Chciałem to zweryfikować ale trudno znaleźć taką konkretną informację. Znalazłem tylko informację, że od 2012r trafiało 100% a wcześniej 60%. Jak to jest dokładnie? Myślę że ma dość duży wpływ na ocenę aktualnej awarii.

Edytowane przez Medivho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TNV24 jakoś ma problem z zauważeniem sprawy

Pierwsze dwa newsy po otwarciu TVN24 są o tym, w części Warszawskiej prawie wszystkie więc nie wiem o co chodzi.

 

A że nie napisali, że to wina LGBT to się nie ma co czepiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Wiadomości, Wydarzenia i Fakty. We wszystkich trzech duży materiał o awarii i potencjalnych skutkach. Tylko w TVP połączenie tego z Trzaskowskim i LGBT. Więc już chyba wole ten zły TVN...

Pierwsze dwa newsy po otwarciu TVN24 są o tym

1. Nie oglądam telewizji ani portali reżimowych, porównywałem do wp, onetu, rmf24 i natemat.

2. Wklejony screenshot z dzisiejszego przedpołudnia. Sugerujesz że przeglądarka sobie wybiera treści i nie pokazuje części strony?

3. Z argumentacją "A bo tvpis..." możesz sobie co najwyżej z gordonem na wykopie porozmawiać, to żaden argument.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TVN24 walą o tym od wczoraj co chwilę. Telewizor w tle więc się nie skupiam ale słyszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KHOT

 

Ale ja o tym też wyczytałem na TVN, od razu rzucali się w oczy.

 

Poza tym czemu mieliby to jakoś ukrywać? Sugerujesz, że awaria oczyszczalni w Warszawie to sprawa polityczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależne media w akcji: https://i.imgur.com/lVjF1rp.jpg :rotfl:

 

Wszystkie portale informacyjne na pierwszych stronach informacyjne (w tym naTemat - szacun!) piszą o potencjalnej katastrofie sanitarnej w Wiśle. TNV24 jakoś ma problem z zauważeniem sprawy, gdzieś pojawia się na dole strony linijka czy dwie pod działem Warszawa, ale generalnie "nie drążmy sprawy". Ciekawe, czy postać Trzaskowskiego ma z tym związek i czy inna byłaby reakcja i bicie tematu, gdyby prezydentem był pisowski Dzban. ;)

 

PiSowski troll w akcji :D. Oglądałem dzisiaj TVN24 przez 3 godziny(zawsze w czasie pracy leci w tle) i wałkowanie cały czas tej oczyszczalni(można oci...). Nie jestem z Warszawy i mało mnie to obchodzi. W dodatku były już wystąpienia Ministra Zdrowia i Prezydenta Warszawy, które powinny uspokoić powstałą panikę(awarie się zdarzają). Potem widzę rzecznika rządu, który opowiada jakieś bzdury o katastrofie(kiedy minister z jego rządu mówi zupełnie co innego...). Ci ludzie chcą wszystko upolitycznić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do samej awarii - wczoraj właśnie w Faktach powiedzieli że wróciliśmy do stanu sprzed 2012r(kiedy to nie było tego kolektora). Wtedy podobno też wszystko z lewej strony trafiało do Wisły. Chciałem to zweryfikować ale trudno znaleźć taką konkretną informację. Znalazłem tylko informację, że od 2012r trafiało 100% a wcześniej 60%. Jak to jest dokładnie? Myślę że ma dość duży wpływ na ocenę aktualnej awarii.

Wszystko to na pewno nie. Jest jeszcze oczyszczalnia "Południe" na Wilanowie, uruchomiona jakoś po 2000 i tam trafiają ścieki z południowej cześci lewego brzegu. Nie wiem dokładnie z których dzielnic.

 

Ale tez trzeba powiedzieć, że wody w Wiśle poniżej średniej, a ludzi w Warszawie przybywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KHOT

 

Ale ja o tym też wyczytałem na TVN, od razu rzucali się w oczy.

 

Poza tym czemu mieliby to jakoś ukrywać? Sugerujesz, że awaria oczyszczalni w Warszawie to sprawa polityczna?

Opieram się na tym, co widzę na stronie, telewizora nie mam. Screen dałem na dowód. Jeżeli to przypadkowe wypadnięcie tematu z głównej strony na kilka godzin, to trudno mi sobie wyobrazić tego powód, ale nich będzie.

 

Nie, nie sugeruję, że sprawa jest polityczna, wprost przeciwnie: sugeruję typowy dla tego portalu "nasizm" - "o naszych piszemy tylko dobrze, a jak się nie da, to jak najmniej i na piątej stronie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka tu jest podstawa do "nasizmu"? Trzaskowski sabotował oczyszczalnię? :lol2::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KHOT

 

Tu masz wygląd strony z wczoraj.

Mój link

 

Kurde, TVN nie lubię ale zarzucanie mu praktyk mediów prawicowych to gruba przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezależne media w akcji: https://i.imgur.com/lVjF1rp.jpg :rotfl:

 

Wszystkie portale informacyjne na pierwszych stronach informacyjne (w tym naTemat - szacun!) piszą o potencjalnej katastrofie sanitarnej w Wiśle. TNV24 jakoś ma problem z zauważeniem sprawy, gdzieś pojawia się na dole strony linijka czy dwie pod działem Warszawa, ale generalnie "nie drążmy sprawy". Ciekawe, czy postać Trzaskowskiego ma z tym związek i czy inna byłaby reakcja i bicie tematu, gdyby prezydentem był pisowski Dzban. ;)

Nie no rewelacja. Dzięki tobie na prawdę się ubawiłem.

 

Zobaczyłeś stronę a twój mózg połączył kropki. "Spiseg", "łże media", itp.

 

Dzięki temu postowi bardzo dobrze można zobaczyć jak bardzo nieobiektywne jest twoje podejście do tematu rzetelności mediów. Zastanów się dlaczego zareagowałeś właśnie w taki sposób. Może w przyszłości pozwoli ci to uniknąć podobnego blamażu.

 

Miłego ;)

Edytowane przez DeFik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poseł Suski porównał tę awarię do katastrofy w Czarnobylu. :hmm: No już naprawde są chyba jakieś granice...

 

Chyba chodziło mu o to, że władze Warszawy ukrywają coś przed opinią publiczną. Nic takiego nie ma miejsca.

 

Mój link

 

Nie wiedeziałem, że nawet na fekaliach można uprawiać politykę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...