Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jakieś takie straszne jęki tu widzę. A to że Kurski i TVP manipuluje, a to że Grześ na lidera się nie nadaje, a to że naród w większości to idioci, etc. No i ...? Coś poza samym marudzeniem?

 

Na łeb nie upadłem by Kurskiego bronić, bo to obślizły i wredny sk...n. Ale wypadałoby coś innego/lepszego pokazać, a z tym kłopot. Że robi się jazdę po Timmermansie? Wielkie zdziwienie. W tym, że on zatroskany o Polskę, tyle samo prawdy co w TV Kurskiego. A później jęki "skąd tyle idiotów za PiSem", gdy Timmermans sprzedawany jako zbawca Polski. Dalej, kreować na zbawcę narodu każdego, kto tylko poprze kary finansowe dla Polski, to tak genialne w swojej prostocie, że to się musi udać.

 

A jak można kreować rzeczywistość, nawet tą niepolityczną, jak nisko upadły media (nie tylko te pisiorowate), jaką prostytucją się parają, to można zobaczyć choćby przy młodym Staraku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później jęki "skąd tyle idiotów za PiSem", gdy Timmermans sprzedawany jako zbawca Polski.

Oczywiście nie będziesz miał problemu przytoczyć chociażby jeden cytat, gdzie Timmermans sprzedawany jest jako zbawca Polski?

Edytowane przez mag_zbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadka Dulkiewicz o egzotycznym burmistrzu Londynu. Ignorancja i rasizm? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś takie straszne jęki tu widzę. A to że Kurski i TVP manipuluje, a to że Grześ na lidera się nie nadaje, a to że naród w większości to idioci, etc. No i ...? Coś poza samym marudzeniem?

I zgodnie z tym też nie piszesz niczego poza marudzeniem. :)

 

A jak można kreować rzeczywistość, nawet tą niepolityczną, jak nisko upadły media (nie tylko te pisiorowate), jaką prostytucją się parają, to można zobaczyć choćby przy młodym Staraku.

Wskaż mi gdzie konkretnie jakieś prywatne media zjechały do poziomu TVP. Co do Staraka, to wszystkie media u nas od zawsze miały fioła, żeby po czyjejś tragicznej śmierci mówić tylko w superlatywach o zmarłym. Przypomnij sobie jak to było na przykład z Lechem Kaczyńskim, że aż ludzie żarty robili z tej wolty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pence podziękował za odrzucenie podatku cyfrowego na takich molochów jak Google, czy Facebook. Ciekawe, czy PiS już wie.

 

#wstawaniezkolan

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I zgodnie z tym też nie piszesz niczego poza marudzeniem. :)

...

 

Ja niespecjalnie marudzę, ja kibicuję obu stronom, by odnosiły jak najwięcej sukcesów ;)

 

edit

Krzyyys tez o tym pisal, ze opozycja nie chce tych wyborow wygrac. Ja nie rozumiem, jak Schetyna moze ciagle byc u sterow PO. Tusk mial charyzme i byl jak prawdziwy wodz. Mozna go bylo lubiec czy nie ale z Kaczynskim sobie dawal rade.

 

Tusk, czy Kaczyński, to typ wodza, z jakąs tam ideą i pomysłem na to co robić. Mniejsza o ocenę obu. Grześ tego nie ma. Grześ jedynie w czym jest dobry, to w zagryzaniu potencjalnych rywali w swoim gronie (Tusk i Kaczyński też to potrafią ;) ). I dla Grzesia drugorzędne będzie to, czy on te wybory wygra, czy nie, dla niego najważniejsze będzie, by władzę w PO utrzymać. Nie odda przywództwa w partii, nawet jeśli pozwoliłoby to wygrać wybory.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opozycja czeka, aż się to wszystko zawali inie przyjdzie ratować sytuację. Problem w tym, że z ludźmi pokroju Schetyny nie chciałbym się znaleźć w sytuacji bankructwa kraju.

 

I mi to odpowiada. :D Im bardziej je... tym lepiej, będę siedział, jadł popcorn, i kibicował kolejnym bankructwom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mi to odpowiada. :D Im bardziej je... tym lepiej, będę siedział, jadł popcorn, i kibicował kolejnym bankructwom :D

Ja czekam do przyszłego roku, jak nie ogarną wzrostu cen energii. Będzie beka na całego. Po coś kasę na zrównoważony budżet wzięli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mi to odpowiada. :D Im bardziej je... tym lepiej, będę siedział, jadł popcorn, i kibicował kolejnym bankructwom :D

A mi jednak kraju i ludzi szkoda. Tak, nawet tych, którzy nie ogarniają rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jednak kraju i ludzi szkoda. Tak, nawet tych, którzy nie ogarniają rzeczywistości.

Nie przejmuj się. W razie W ogłosimy się 51 stanem amerykańskim. Mamy już 123 lata doświadczenia bycia pod butem innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

www.money.pl/gospodarka/japonska-agencja-ri-podwyzszyla-rating-polski-do-a-perspektywa-stabilna-6420193216624769a.html

wskaźniki PKB jedne z wyższych chyba nie tylko w Europie, ale nie wiem czy i na swiecie, z gospodarką właśnie wcale nie jest tak źle, jakby niektórzy chcieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja, bo opozycja może cokolwiek zrobić.

 

Wprowadzeniem 500+ od pierwszego dziecka PiS zagwarantowało sobie zwycięstwo wyborcze.

O takim podejściu właśnie pisałem, aż nowotworu można dostać słysząc takie brednie. Skoro nie mogą i się nie da, to może niech od razu sobie darują całą działalność i spadają do lasu drzewa liczyć, a na ich miejsce przyjdzie ktoś kto nie będzie wiedział "ŻĘ SIĘ NIĘDA". Kanapowa opozycja: chlip, chlip, bo pińcetplus to my nic nie możem!.

Schetyna wynajął izraelską firmę doradczą, jednak jej sugestie mu się nie spodobały – twierdzi polityk opozycji i zdradza, że z badań fokusowych, które zleciła firma, wyszła negatywna ocena lidera. – Okazało się, że dla wyborców Platformy Schetyna ma wizerunek agresywny. Wzbudza ogromną nieufność własnego elektoratu. (...) Firma poradziła więc Schetynie, żeby usunął się w cień w czasie kampanii. (...) kiedy Grzegorz o tym usłyszał, wpadł w szał

Pisałem o tym z punktu widzenia, kogoś kto by chciał na PO zagłosować, ale Grzesiu jest wku**cy, nieudolny i słaby i odpycha od głosowania na tę partię. Pewnie podobnych ludzi jest wielu.

Już kiedyś o tym pisałem. Do wybuchu kryzysu imigracyjnego byłem wiernym wyznawcą kościoła PO, czytałem wyborczą, namiętnie słuchałem TokFM podczas jazdy do i z pracy. Wtedy zaczęło się dziać źle w tym środowisku, poglądy zaczęły się dramatycznie radykalizować, a środowisko zgromadzone wokół Platformy każde odstępstwo od wiary traktowało jak herezję gorszą niż bycie wyborcą pisu. To trwa do dzisiaj. Jeżeli w moim okręgu wyborczym jedynką na liście jest "wkurwiona vel antypawłowicz", którą znam osobiście i brzydziłbym się oddać głos na partię, która takie osoby wprowadza do sejmu, to sorry, ale najprawdopodobniej do wyborów po prostu nie pójdę. Platformie najbardziej zaszkodziła radykalizacja poglądów, zresztą widać było jak internetowe trolle walczyły, również tutaj, z urojonym "centryzmem": "nie masz prawa krytykować partii, bo w ten sposób wspierasz pis".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takim podejściu właśnie pisałem, aż nowotworu można dostać słysząc takie brednie. Skoro nie mogą i się nie da, to może niech od razu sobie darują całą działalność i spadają do lasu drzewa liczyć, a na ich miejsce przyjdzie ktoś kto nie będzie wiedział "ŻĘ SIĘ NIĘDA". Kanapowa opozycja: chlip, chlip, bo pińcetplus to my nic nie możem!.

 

 

To co napisał Badalaman (nie ujęło mi się w cytacie) to racja jest. Nie chce wyjść na obrońce PIS-u, ale pokaż mi drugą taką partię, która po 89 r. dała ludziom taki socjal (500+,

 

300+, trzynasta emerytura). Tymi ruchami partia rządząca troche zaszachowała pozostałe.

 

Wiem, że wielu się to nie podoba, ale ludzie to doceniają (zauważają). To, że pozostałe aspekty rządzenia schodzą na dalszy plan (bo dali 500 zł) to osobna sprawa. Ciężko będzie

 

to przebić, jeszcze przy propagandzie typu, że jak PO dojdzie do władzy to to zabierze. Wielu ludzi takie gadanie po prostu kupuje. PIS po prostu zauważył biedniejsze warstwy

 

społeczeństwa, które dotychczas były pomijane (bo liczyły się inwestycje typu drogi, autostrady, stadiony itd).

 

Mimo tego co napisałem uważam, że i tak mamy nieudolną opozycje.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mi to odpowiada. :D Im bardziej je... tym lepiej, będę siedział, jadł popcorn, i kibicował kolejnym bankructwom :D

 

A zgadnij, kto za to je... będzie płacił. Na dokładkę zastanów się, jak długo zejdzie się z tym płaceniem. Dla ułatwienia podpowiem Ci, że nie będzie to ani Kaczyński, ani jego pisowczyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jednak kraju i ludzi szkoda. Tak, nawet tych, którzy nie ogarniają rzeczywistości.

 

Mi też, bo patrząc jak ten kraj się rozwinął, szczególnie od czasów wstąpienia do UE. Szkoda niektórych miejsc, spraw i tematów. Ale 26 lat zabawy wystarczy. I tak to był najdłuższy okres prosperity od uzyskania niepodległości.

 

A zgadnij, kto za to je... będzie płacił. Na dokładkę zastanów się, jak długo zejdzie się z tym płaceniem. Dla ułatwienia podpowiem Ci, że nie będzie to ani Kaczyński, ani jego pisowczyki.

 

Na pewno nie ja, ani moja rodzina. :D. Protestowałem, darłem japę, Policja mnie spisywała za protesty, mówiłem głośno pod swoją gębą i nazwiskiem, co myślę o tym. Zawsze twierdziłem, że patriotyzm to płacenie podatków, przestrzeganie przepisów, i dbanie o dobro wspólne.

 

Reszta uznała, że należy wszystko rozp... bo to są za głupi, aby cokolwiek osiągnąć. Chcą hajs za nic, i mają w du... wszytko pozostałe.

 

 

Wenezuela 15 lat temu była najbogatszym krajem w Ameryce Południowej.

Edytowane przez Sfinks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Badalaman (nie ujęło mi się w cytacie) to racja jest. Nie chce wyjść na obrońce PIS-u, ale pokaż mi drugą taką partię, która po 89 r. dała ludziom taki socjal (500+, 300+, trzynasta emerytura). Tymi ruchami partia rządząca troche zaszachowała pozostałe.

Nie. Ponieważ gdyby było prawdą że nie da się wygrać "bo pińcetplus", to należy to całe towarzystwo kanapowe rozgonić kijami, bo i tak nic nie mogą i nic nie robią, a ich egzystencja na arenie politycznej jest bezwartościowa.

 

"Bo pińcetplus" stało się magicznym zaklęciem tłumaczącym każdą porażkę i ogólną nieudolność Platformy, a partia zamiast wrócić do centrum, coraz bardziej się radykalizuje. Szczerze? Ja nie mam dzisiaj na kogo głosować. Nie ma na scenie politycznej niezradykalizowanej partii centrowej, która byłaby prounijna jednocześnie nie bojąc się pytań o bezkrytyczne przyjmowanie nielegalnych imigrantów, oraz dążąca do całkowicie świeckiego państwa nie odrzucając jednak wartości płynących z historii narodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ja, ani moja rodzina. :D. Protestowałem, darłem japę, Policja mnie spisywała za protesty, mówiłem głośno pod swoją gębą i nazwiskiem, co myślę o tym. Zawsze twierdziłem, że patriotyzm to płacenie podatków, przestrzeganie przepisów, i dbanie o dobro wspólne.

 

Reszta uznała, że należy wszystko rozp... bo to są za głupi, aby cokolwiek osiągnąć. Chcą hajs za nic, i mają w du... wszytko pozostałe.

 

 

Wenezuela 15 lat temu była najbogatszym krajem w Ameryce Południowej.

 

Łatwo poddałeś się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo tego co napisałem uważam, że i tak mamy nieudolną opozycje.

 

Muszę zacytować sam siebie. Symbolem tego co napiałem niech będą słowa zasłyszane przed chwilą w TV (Polsat News) Autor W. Czarzasty: "Naszym celem jest walka z PIS-em" Kurcze, a

 

wydawało mi się, że polityka nie służy do tego by jedno ugrupowanie naparzało się z drugim. Widocznie jestem naiwny.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

next.gazeta.pl/next/7,151003,25151377,mial-byc-podatek-od-google-amazona-i-facebooka-ale-nie-bedzie.html#s=BoxOpMT

 

Na swój sposób chyba dobrze pokazane zasady globalnej gospodarki. Jak jesteś neokolonią, to bulisz, albo pozwalasz grabić swój kraj. Jesteś mocarstwem, to z pozycji siły grabisz małych. O ile pamietam, to projekt rozbudowy UE szedł naprzeciw takim wyzwanimom, być na tyle mocnym, by nie pozwalać na tego typu numery u siebie. Kłopot chyba nieco wyszedł z tym, że niektóre stare kraje UE robiły dokłądnie to samo wobec byłych demoludów (patrz np podatek ryczałtowy od sklepów wielkopowierzchniowych, które dochodowego nie płacą). Byłe demoludy się nieco zirytowały i za Francją czy Niemcami w rozgrywkach z USA nie staną. Teraz od USA (a też i Chin za jakiś czas) po tyłku dostaną wszyscy, pytanie kto mocniej, ile nasi na tym "geście" ugrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opozycja czeka, aż się to wszystko zawali inie przyjdzie ratować sytuację. Problem w tym, że z ludźmi pokroju Schetyny nie chciałbym się znaleźć w sytuacji bankructwa kraju.

 

Opozycja (POKO) jest w całkiem dobrej sytuacji. Kasa poselska się zgadza, choć nie mogą obsadzać swoimi ludźmi (rodzinami) spółek skarbu państwa, to mają masę stołków w samorządach. Więc nie mają się co spinać. Znajoma robi w jakimś dziwnym stowarzyszeniu finansowanym z kasy samorządów i pensje zwykłych pracowników są na poziomie dyrektorski w urzędach administracji rządowej. A takich posad jest masa. No i będąc w opozycji można się nieźle opierdzielać. Za 6 tygodni wybory a oni jeszcze robią zmiany na listach :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Badalaman (nie ujęło mi się w cytacie) to racja jest. Nie chce wyjść na obrońce PIS-u, ale pokaż mi drugą taką partię, która po 89 r. dała ludziom taki socjal (500+,

 

300+, trzynasta emerytura). Tymi ruchami partia rządząca troche zaszachowała pozostałe.

 

Wiem, że wielu się to nie podoba, ale ludzie to doceniają (zauważają). To, że pozostałe aspekty rządzenia schodzą na dalszy plan (bo dali 500 zł) to osobna sprawa. Ciężko będzie

 

to przebić, jeszcze przy propagandzie typu, że jak PO dojdzie do władzy to to zabierze. Wielu ludzi takie gadanie po prostu kupuje. PIS po prostu zauważył biedniejsze warstwy

 

społeczeństwa, które dotychczas były pomijane (bo liczyły się inwestycje typu drogi, autostrady, stadiony itd).

 

Mimo tego co napisałem uważam, że i tak mamy nieudolną opozycje.

 

Od 2020r. będzie prąd plus 60% podwyżki dla wszystkich. Trzynasta Emerytura to oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opozycja (POKO) jest w całkiem dobrej sytuacji. Kasa poselska się zgadza, choć nie mogą obsadzać swoimi ludźmi (rodzinami) spółek skarbu państwa, to mają masę stołków w samorządach. Więc nie mają się co spinać. Znajoma robi w jakimś dziwnym stowarzyszeniu finansowanym z kasy samorządów i pensje zwykłych pracowników są na poziomie dyrektorski w urzędach administracji rządowej. A takich posad jest masa. No i będąc w opozycji można się nieźle opierdzielać. Za 6 tygodni wybory a oni jeszcze robią zmiany na listach :lol2:

Gdyby nie ten przerost pociotków aż boję się pomyśleć, gdzie byśmy byli. Chyba nawet przed USA.

 

A tak poważnie. To się nigdy nie zmieni. U nas ludzie sami to akceptują. Sam byłem świadkiem dawania w łapę urzędnikowi. Wujek wysoko postawiony na kopalni. Mówił, że czasami inaczej się nie da. Coś z tej sowieckiej mentalności nam zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ponieważ gdyby było prawdą że nie da się wygrać "bo pińcetplus", to należy to całe towarzystwo kanapowe rozgonić kijami, bo i tak nic nie mogą i nic nie robią, a ich egzystencja na arenie politycznej jest bezwartościowa.

 

"Bo pińcetplus" stało się magicznym zaklęciem tłumaczącym każdą porażkę i ogólną nieudolność Platformy, a partia zamiast wrócić do centrum, coraz bardziej się radykalizuje. Szczerze? Ja nie mam dzisiaj na kogo głosować. Nie ma na scenie politycznej niezradykalizowanej partii centrowej, która byłaby prounijna jednocześnie nie bojąc się pytań o bezkrytyczne przyjmowanie nielegalnych imigrantów, oraz dążąca do całkowicie świeckiego państwa nie odrzucając jednak wartości płynących z historii narodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2020r. będzie prąd plus 60% podwyżki dla wszystkich.

"Zamrożenie cen prądu na przyszły rok. "Za wcześnie by o tym rozmawiać" " Krzysztof Tchórzewski, minister energii.

 

To kiedy Krzysiu chcesz rozmawiać? akurat tak się trafiło z twoją dzisiejszą wypowiedzą, że dziś był u mnie gazownikowy-odczytywacz i spisał mi stany licznika gazu. Dzięki temu będę miał sześć blankietów wpłat na cały rok bo właśnie mi się skończyły i czekałem na gazownika.

Co do prądu to około 25 października powinien być u mnie elektryczny-odczytywacz. To kiedy Krzysiu mamy rozmawiać o cenie prądu jak za niecałe dwa miesiące będę miał odczyt prognozy na 2020? Krzysiu daj spokój... ;)

 

Dowalą nam tak że się pięknie zdziwimy, na giełdzie znów ceny waliły rekordami o sufit, prawie 300zł za 1MWh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...