Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Konfederacja nie dostanie się do sejmu, a im więcej zabiorą głosów PiSowi tym lepiej. Mam rację?

Pod warunkiem że odebrane głosy przejdą na "Konfederację".

Pod warunkiem że "Konfederacja" ma cokolwiek zmienić. A nie podtrzymać fekalia które przyszło nam oglądać a i znosić.

:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego jasno, że nawet różne kombinacje genów w najlepszym przypadku odpowiadają za max 25% pacjentów :E :E

A 100% przez propagandę która u owych "pacjentów" wywołuje tą chorobę psychiczną.

 

 

Konfederacja nie dostanie się do sejmu, a im więcej zabiorą głosów PiSowi tym lepiej. Mam rację?

Znikoma ilość tak czy inaczej. Generalnie jestem zdania, że nawet ich potencjalny elektorat jest zbyt specyficzny żeby szczekaczka ich przekonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty nie powiesz...po coś je jednak organizowali.

 

 

Ręce opadają. napisz w takim razie, który to gen w 100% odpowiada za homoseksualizm.

 

 

twoje żenujące prowokacje nie robią już naprawdę na mnie wrażenia to, że kilka osób powieli tę samą bzdurę nie znaczy, że mają rację. Naturalnie tych, którzy piszą tak samo nie dostrzegasz co w zasadzie mnie nie dziwi. Koniowi zawsze jest łatwiej jak ma na oczach klapki.

ROTFL kłamco kilka postów później przyznałeś, że łgałeś. :rotfl: I tak jest prawie zawsze. Jak ci któs mówi, że łżesz to przeproś i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem TVP gra tak, żeby ludzi zniechęcić do Konfederacji, by ta nie zabierała im konserwatywnego elektoratu.

Jakie tymczasem? Minimum pół roku cisną po Konfie, jak nie lepiej. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tymczasem? Minimum pół roku cisną po Konfie, jak nie lepiej. :E

Who cares?

Ktoś naprawdę chce oglądać śpiącego Janusza za naszą kasę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a nawet przeciw

 

Anna Maria Żukowska na antenie TVP Info przyznała, że jeśli raport komisji śledczej ds. VAT jest rzetelny, Donald Tusk i Ewa Kopacz powinni stanąć przed Trybunałem Stanu. Rzeczniczka SLD i Lewicy szybko zmieniła zdanie i przeprosiła. "Nie mam i moja partia nie ma do efektów pracy tej komisji zaufania i nie popieram stawiania Donalda Tuska oraz innych osób przed Trybunałem Stanu" - napisała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tymczasem? Minimum pół roku cisną po Konfie, jak nie lepiej. :E

 

Całkiem niepotrzebnie. Konfa sama sobie skutecznie krwi upuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 lat prezesem Najwyższej Izby Kontroli był Kwiatkowski - człowiek PO.

NIK zrobił raport na temat luki VAT pod którym podpisał się tenże Kwiatkowski z PO

Wykres luki VAT

Artykuł

więc jak Żukowska nie ufa raportowi komisji śledczej niech zaufa człowiekowi PO który wydał raport na tema luki VAT w czasach PO

Patrząc na wykres w końcu w czymś byliśmy powyżej unijnej średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niech Ci będzie. Powinienem użyć zwrotu "nie ma jednej magicznej kombinacji genów, która uczyni Cię homoseksualistą"

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes grubo pojechał. Już za kilka lat każdy 4k brutto wyciągnie. Do tego czasu opłaty skoczą o tyle, że te 4k nie będzie robić na nikim wrażenia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak słuchając dziś Morawieckiego... Patrząc na to jak ludzie reagują, czy raczej nie reagują na ich afery, dodatkowo lecąc na rozdawnictwo to co raz mocniej jestem przekonany o ich szansie na większość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie zależeć od tego jak mocno zmobilizuję się elektorat negatywny PiSu, bo że tego jest wystarczająco dużo chyba nikt nie ma wątpliwości. Większym problemem jest to, że wielu z nich najzwyczajniej w świecie zagłosować nie pójdzie bo nie ma na kogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nie dali dodatkowej emerytury co miesiąc. Jak ten kraj za 10 lat nie skończy jak Wenezuela, to się mocno zdziwię :E Wzrost płacy minimalnej uderzy pewnie w najmniejsze firmy, ale też przedsiębiorstwa wytwórcze, które opierają biznes głównie na eksporcie. Może dla nich PIS też zrobi jakąś dopłatę, którą sfinansuje ktoś inny. A temat kwoty wolnej od podatku jak przemilczany był, tak przemilczany pozostał. No i ten idiotyzm w postaci opodatkowania wypłacanych emerytur, który zawsze mnie śmieszy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że nie dali dodatkowej emerytury co miesiąc. Jak ten kraj za 10 lat nie skończy jak Wenezuela, to się mocno zdziwię :E Wzrost płacy minimalnej uderzy pewnie w najmniejsze firmy, ale też przedsiębiorstwa wytwórcze, które opierają biznes głównie na eksporcie. Może dla nich PIS też zrobi jakąś dopłatę, którą sfinansuje ktoś inny. A temat kwoty wolnej od podatku jak przemilczany był, tak przemilczany pozostał. No i ten idiotyzm w postaci opodatkowania wypłacanych emerytur, który zawsze mnie śmieszy :lol2:

W przyszłym roku sądzę, że wszystko się rozsypie.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 6 lat prezesem Najwyższej Izby Kontroli był Kwiatkowski - człowiek PO.

NIK zrobił raport na temat luki VAT pod którym podpisał się tenże Kwiatkowski z PO

Wykres luki VAT

Artykuł

więc jak Żukowska nie ufa raportowi komisji śledczej niech zaufa człowiekowi PO który wydał raport na tema luki VAT w czasach PO

Ale słuchaj tak to działa. Każda partia wstawia swoich ludzi WSZĘDZIE. Czy to NIK czy KRS czy inne trolololo. Po prostu PIS jak dotąd robi to najbardziej bezczelnie, nieudolnie i często ludźmi którzy zupełnie się do tego nie nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes grubo pojechał. Już za kilka lat każdy 4k brutto wyciągnie. Do tego czasu opłaty skoczą o tyle, że te 4k nie będzie robić na nikim wrażenia :E

 

Niby wynagrodzenie minimalne w 2020 ma być na poziomie 3k, aktualnie w administracji rządowej szukają ludzi za 2700 brutto. Trochę im brakuje do pensji minimalnej. Muszą się śpieszyć z naborami, bo w przyszłym roku pensje wzrosną :lol2: Choć i tak bardziej bawi mnie zapowiedź POKO o remontach kibli, ja rozumiem że jakiś procent osób załatwia swoje potrzeby jak w Ferdynand Kiepski, ale niech lepiej idą za głosem Bronka: "zmień pracę, weź kredyt".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom podniesienie minimalnej nie uderzy aż tak w duże firmy, produkujące na eksport.

One płacą znacznie powyżej minimalnej. Oczywiście wzrost minimalnej spowoduje że lepiej zarabiający również zażądają podwyżek; więc tu dotknie to pośrednio i tych większych spółek. Jednak te wzrosty mogą nie być takie duże. Tzn dojdzie do zmniejszenia różnicy wynagrodzeń między pracownikami o niskich kwalifikacjach a tymi o średnich i wysokich. Tak już jest w państwach bogatszych UE.

 

 

Natomiast firmy produkujące czy świadczące usługi na rynek krajowy po prostu podniosą ceny.

 

Na pewno wzrosną ceny żywności i usług, do których świadczenia potrzeba dużo roboczogodzin.

 

P.S. Duży wzrost pensji minimalnej obiecują już tak PO(KO) jak i PiS, wiec można przyjąć że jest to pewnik na następną kadencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie zależeć od tego jak mocno zmobilizuję się elektorat negatywny PiSu, bo że tego jest wystarczająco dużo chyba nikt nie ma wątpliwości. Większym problemem jest to, że wielu z nich najzwyczajniej w świecie zagłosować nie pójdzie bo nie ma na kogo.

Bo jaki PiS by zły nie był to PO nie jest żadną alternatywą. Gdyby PO wygrało mielibyśmy koalicję z PSL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem Schettinio u Lubeckiej w radiu. Jak ten kretyn został szefem tej partii jeśli nie zna własnego programu?

 

Przerżną na własne życzenie. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrześcijaństwo jest częścią naszej tożsamości narodowej. Kościół był i jest głosicielem i dzierżycielem jedynego w pełni znanego w Polsce systemu wartości

 

Każdy dobry Polak musi wiedzieć, jaka jest rola Kościoła. Kościół jest ważny dla polskich patriotów!

 

Tylko państwo narodowe może być demokratyczne. A my chcemy demokracji i to jest nasza kolejna, wielka wartość

 

Państwo wyznaniowe in spe, budowe czas zacząć. A to wszystko za wasze podatki, zrobimy wszystko aby się nie dało nas odspawać od stołków. Jeszcze wiele MLD jest do zagospodarowania. Energetyka straciła tylko 40% wartośći na giełdzie. Jeden z największych banków spolonizowanych zaledwie 25% w 2 lata.

 

 

A tym czasem u naszego głównego partnera, zaczyna się recesja

 

"Produkcja przemysłowa w Niemczech zmalała w lipcu o 4,2 proc. rok do roku, po zniżce o 4,7 proc. w czerwcu.

 

Ekonomiści spodziewali się przeciętnie spadku produkcji nad Renem o 3,9 proc. rok do roku. – Te dane potwierdzają, że Niemcy znalazły się w recesji – ocenił Claus Vistesen, główny ekonomista ds. strefy euro w Pantheon Macroeconomics"

 

Link

 

Będzie piękna grecka katastrofa, jak to wszystko walnie mocniej niż tupolew. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Państwo wyznaniowe in spe, budowe czas zacząć. A to wszystko za wasze podatki, zrobimy wszystko aby się nie dało nas odspawać od stołków. Jeszcze wiele MLD jest do zagospodarowania. Energetyka straciła tylko 40% wartośći na giełdzie. Jeden z największych banków spolonizowanych zaledwie 25% w 2 lata.

 

 

A tym czasem u naszego głównego partnera, zaczyna się recesja

 

"Produkcja przemysłowa w Niemczech zmalała w lipcu o 4,2 proc. rok do roku, po zniżce o 4,7 proc. w czerwcu.

 

Ekonomiści spodziewali się przeciętnie spadku produkcji nad Renem o 3,9 proc. rok do roku. – Te dane potwierdzają, że Niemcy znalazły się w recesji – ocenił Claus Vistesen, główny ekonomista ds. strefy euro w Pantheon Macroeconomics"

 

Link

 

Będzie piękna grecka katastrofa, jak to wszystko walnie mocniej niż tupolew. :D

Dziadek tylko pierniczy od rzeczy. Prawda jest taka, że ludzie wypisują się z kościoła i nic tego nie zatrzyma. Na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak ktoś rzuca idealnie równymi liczbami to na 99% zmyśla bajeczki :)

3000zł... 4000zł.... a czemu się ograniczać? 10000zł w 2030! 1000000zł w 2035!!! w 2040 prezes Kaczyński zostanie Imperatorem Europy, a w 2050 Polska zostanie władcą wszechświata i okolic... wreszcie będziemy mieli pokój i dobrobyt

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wynagrodzenie minimalne w 2020 ma być na poziomie 3k, aktualnie w administracji rządowej szukają ludzi za 2700 brutto. Trochę im brakuje do pensji minimalnej. Muszą się śpieszyć z naborami, bo w przyszłym roku pensje wzrosną :lol2: Choć i tak bardziej bawi mnie zapowiedź POKO o remontach kibli, ja rozumiem że jakiś procent osób załatwia swoje potrzeby jak w Ferdynand Kiepski, ale niech lepiej idą za głosem Bronka: "zmień pracę, weź kredyt".

Dlaczego tak mało? Powinni od razu przywalić 5k.

Im szybciej rozkręci się inflacja tym lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak ktoś rzuca idealnie równymi liczbami to na 99% zmyśla bajeczki :)

3000zł... 4000zł.... a czemu się ograniczać? 10000zł w 2030! 1000000zł w 2035!!! w 2040 prezes Kaczyński zostanie Imperatorem Europy, a w 2050 Polska zostanie władcą wszechświata i okolic... wreszcie będziemy mieli pokój i dobrobyt

:rotfl:

Dziś właśnie kuzyn podesłał mi linka z tymi obietnicami minimalnej pensji 3k :E I cieszy się głupi nie wiadomo z czego , tak samo trzynastek. A ja o ile sam rozumiem że takie obietnice nawet jeśli zostałyby spełnione - to wyjdzie nam to tylko na złe na dłuższą metę, to nie potrafię przekonać ludzi którzy mówią mi że "żyje się lepiej", "lepiej żeby dawali nam naszą kasę niż żeby sami kradli", "pożyjemy zobaczymy".

 

Jak wytłumaczyć łopatologicznie komuś to, że ten socjal, trzynastki, zwiększanie pensji minimalnej to tylko kupowanie wyborców i pogrązanie kraju w długoterminowej perspektywie (bez znaczenia czy zostają spełnione czy nie, gdy zostają to chyba nawet gorzej) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie kuzyn podesłał mi linka z tymi obietnicami minimalnej pensji 3k :E I cieszy się głupi nie wiadomo z czego , tak samo trzynastek. A ja o ile sam rozumiem że takie obietnice nawet jeśli zostałyby spełnione - to wyjdzie nam to tylko na złe na dłuższą metę, to nie potrafię przekonać ludzi którzy mówią mi że "żyje się lepiej", "lepiej żeby dawali nam naszą kasę niż żeby sami kradli", "pożyjemy zobaczymy".

 

Jak wytłumaczyć łopatologicznie komuś to, że ten socjal, trzynastki, zwiększanie pensji minimalnej to tylko kupowanie wyborców i pogrązanie kraju w długoterminowej perspektywie (bez znaczenia czy zostają spełnione czy nie, gdy zostają to chyba nawet gorzej) ;D

Polityka wstawania z kolan. Ale jak upadniemy to już tak konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • w pełni wyczerpując temat: Włączenie opcji TPM 2.0 Security w BIOSie na starszych laptopach z procesorami Intel 8. generacji i systemem Windows 10 64-bit może mieć wpływ na zabezpieczenia systemu, ale głównie w kontekście niektórych zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa i funkcji uwierzytelniania. Oto kilka możliwych korzyści z włączenia TPM 2.0: - BitLocker i szyfrowanie danych: Włączenie TPM 2.0 może umożliwić skuteczniejsze korzystanie z funkcji szyfrowania danych, takich jak BitLocker. BitLocker wykorzystuje moduł TPM do przechowywania klucza szyfrowania, co może zwiększyć bezpieczeństwo danych na dysku. - Funkcje bezpieczeństwa systemu Windows: System Windows może korzystać z funkcji TPM do różnych zastosowań, takich jak uwierzytelnianie sprzętowe, uwierzytelnianie systemowe i uruchamianie zaufanej ścieżki (Trusted Platform Module). - Zwiększone bezpieczeństwo autoryzacji: Włączenie TPM może wpłynąć na zabezpieczenia autoryzacji na poziomie sprzętowym, co może zapobiegać niektórym atakom związanym z próbami przejęcia konta użytkownika. - Zarządzanie kluczami: TPM może być używany do generowania, przechowywania i zarządzania kluczami kryptograficznymi, co może być przydatne w przypadku aplikacji wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Jednakże, jeśli użytkownik korzysta jedynie z zwykłego hasła w swoim profilu systemu Windows, to włączenie TPM 2.0 może nie mieć znaczącego bezpośredniego wpływu na zabezpieczenia jego systemu, ponieważ TPM jest bardziej przydatny w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami uwierzytelniania i szyfrowania danych. W takim przypadku włączenie TPM może być bardziej korzystne, gdy użytkownik korzysta z funkcji takich jak BitLocker lub wymagane są zwiększone zabezpieczenia na poziomie sprzętowym.
    • Manipulując krzywą napięć i taktowania, możemy też jednocześnie wykonać OC. UV nie musi wiązać się z obniżeniem wydajności. Można uzyskać jedno i drugie zarazem np podnosząc max taktowanie i jednocześnie obniżając dla niego napięcie. Poza samym podniesieniem taktowania, jednoczesne obniżenie napięcia pozwala obniżyć nieco temp rdzenia co też pozwoli utrzymać dłużej wysokie takty. Mamy więc 3 zalety za jednym posunięciem. 
    • W poprzedniej części też nawet dużo zmian zajmowało parę kilobajtów. Całość to fixy w skryptach LUA. Największy Update w poprzedniej części chyba miał 1 MB z groszami. Bardzo dobre rozwiązanie niż pobieranie paru GB.
    • Ja już od lat lecę na jakiś kartach czy dac'ach żeby wzmocnienie było na słuchawki bo inaczej kroków w multi to prawie że nie słychać  w 3 ostatnich płytach miałem i mam alc 892 to jest dramat na słuchawkach, nie mając osobnej karty/daca podłączałem jakiś czas pod głośnik słuchawki aby robił za wzmacniacz  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...