Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie krytykuje LGBT i toleruje ich orientacje seksualną.Jak wszyscy będziemy żyć w zgodzie to dobrze będzie.

 

Jedna mnie sprawa w LGBT zastanawiam co im dają te ich marsze.Fakt jest jeden chcą być tolerowani jak wszyscy a mają do tego prawo bo nie są gorsi od innych.Najbardziej mnie irytują chamskie odzywki w ludzi w czasie marszu bo dorośli ludzie zachowują się jak by im mózg wyparował.

 

Brak komentarz dla przeciwników LGBT :E

 

No i po co komu ten szczutym problem :kwasny:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

next.gazeta.pl/next/7,151003,25251991,bogusz-jesli-nie-powstrzymamy-autorytarnych-chin-to-beda-nam.html#s=BoxMMt1

 

Temat: Chiny. Płaszczyzn wiele, od modelu gospodarki w różnych częściach globu, przez próbę (i sposób) podporządkwoania sobie Afryki (też i Ameryki Południowej), po potencjalną konfrontację potęg, niekoniecznie militarną.

 

Ja podsumowałbym to nieco złośliwie. Dzisiaj niekiedy za Janusza biznesu uchodzi ten, który nie chce produkować towaru w cenie chińszczyzny, a równolegle płacić niemieckich pensji. Obyśmy się nie obudzi w realiach pracy w chińskiej firmie, na chińskich warunkach pracy, z ceną towaru jak na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie krytykuje LGBT i toleruje ich orientacje seksualną.Jak wszyscy będziemy żyć w zgodzie to dobrze będzie.

 

Jedna mnie sprawa w LGBT zastanawiam co im dają te ich marsze.Fakt jest jeden chcą być tolerowani jak wszyscy a mają do tego prawo bo nie są gorsi od innych.Najbardziej mnie irytują chamskie odzywki w ludzi w czasie marszu bo dorośli ludzie zachowują się jak by im mózg wyparował.

 

Brak komentarz dla przeciwników LGBT :E

 

No i po co komu ten szczutym problem :kwasny:

Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konfederacja wygrała proces w trybie wyborczym z TVP

 

Proces dotyczył manipulacji jakich dopuściła się redakcja Wiadomości wycinając z prezentowanego sondażu Konfederację, a pokazując ugrupowania z gorszymi notowaniami.

 

 

tICX09x.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Pan pewien?

 

iks de

 

"Ja jednak będę się upierał że dla Polskie te zmiany są korzystne" - nie będzie mi wykształciuch mówił, ja wiem jak jest

Edytowane przez mag_zbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są dopiero świry. A z Grety się śmieją xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są dopiero świry. A z Grety się śmieją xd

Ja się nie śmieję, jej starzy mają łeb do interesów, chciałbym taką Gretkę na własność, mógłbym już nigdy nie pracować. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDD

[mediaz]

[/media]

3:27 mniej będziemy wydawali na... ocieplenie

To prowadzący cały temat globalnego ocieplenia sprowadza do śniegu, zimy i ogrzewania domków? IQ LEVEL 3000 :E

 

Dostałem raka :rotfl:

Teraz wstanę i idę nałożyć sobie loda waniliowego, spróbuje zamrozić raka.

Obowiązkowy balkon i głębokie wdechy i wydechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

I to są dopiero świry. A z Grety się śmieją xd

Ja przed poprzednimi wyborami miałem okazję zobaczyć kilka razy tę telewizję. Jak zobaczyłem po wyborach, że ludzie od nich przechodzą do TVP, wiedziałem, że będzie rak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Właśnie tacy dziennikarze opanowali TVP. Nic więc dziwnego, że jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:24 Wszyscy będą szczęśliwi, pomodli się, zagłuszyli, a chłopaczek (w dodatku gość jest młodym księdzem? no to już są jaja jak ksiądz "miłujmy się" leci z łapami do gościa który nie stanowi zagrożenia dla otoczenia) jako jedyny może mieć smutne i ciężkie dni jeżeli ktoś będzie chciał mu udowodnić że "nie maca się obcego faceta i nie narusza się jego nietykalności cielesnej" KK217. Ludzie bardzo ochoczo lecą z łapami jedni na drugiego, a później płacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KK217. Ludzie bardzo ochoczo lecą z łapami jedni na drugiego, a później płacz.

Zapomniałeś o jednym drobnym szczególe - pewnej kasty prawo nie dotyczy. Jak np. ten ksiądz skazany za rażenie turysty paralizatorem od roku unika wykonania wyroku i co mu zrobisz. Jeszcze napisał do Ziobry, żeby ten wniósł w jego imieniu skargę nadzwyczajną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pani Greta Thunberg przyjęła od Arnolda Schwarzeneggera Teslę, która bynajmniej do ekologicznych nie należy (chociaż by produkcja ogniw elektrycznych) mało tego od człowieka który wozi się potworami benzynowymi jak Hummery itp. Powinna odmówić i wyjaśnić dokładnie dlaczego to robi

 

Natomiast zrobiła dokładnie to co państwa które oskarża i politycy których oskarża. Przy najbliższej nadarzające się okazji - sprzedała swoje przekonania za hajs, hajs tu i teraz - nie jakieś "wyimaginowane" i mgliste korzyści dla planety...

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesla jest bardziej ekologiczna niż jakikolwiek spalinowiec a wydobycie i obróbka litu owszem nie jest zbyt szczególnie fajna dla środowiska ale tak samo nie jest wydobycie ropy a a ogniwa w autach elektrycznych można regenerować.

 

 

A Arnie w ostatnich latach zmienia poglądy, łącznie z tym, że przeszedł na weganizm - czyli zrobił jedną z lepszych rzeczy jaką można zrobić dla klimatu.

Próbuj dalej.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesla jest bardziej ekologiczna niż jakikolwiek spalinowiec a wydobycie i obróbka litu owszem nie jest zbyt szczególnie fajna dla środowiska ale tak samo nie jest wydobycie ropy a a ogniwa w autach elektrycznych można regenerować.

 

 

A Arnie w ostatnich latach zmienia poglądy, łącznie z tym, że przeszedł na weganizm - czyli zrobił jedną z lepszych rzeczy jaką można zrobić dla klimatu.

Próbuj dalej.

Dzieciak to po prostu kukiełka w rękach rodziców którzy trzepią na niej kapuchę, to nie jest ani pierwsza ani też ostatnia "dziecięca aktywistka", tyle że dzisiaj o popularkę jest dużo łatwiej dzięki Fejsbuniowi i Instuniowi, więc o tych sprzed lat już pies z kulawą nogą nie pamięta.

Raczej zrobił to dla siebie, po prostu pikawa mu wysiadła od sterydów które walił w ilościach hurtowych, chociaż i tak na pewno mniej i ogólnie "zdrowsze" od tych których używają współcześni "miszczowie pakerstwa" (co widać po rosnącej ilości kipnięć tych "okazów zdrowia i tężyzny").

Poza tym nie wiem czy wegańskie pierdy są aż tak zdrowe dla środowiska. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jeszcze inne dziecięce aktywistki ekologiczne są?

No i jakie były te sprzed czasów social media?

W jaki sposób rodzice tej dziewczyny trzepią na niej kapuchę i ile tego jest?

Są jakieś dowody na to, co tam Arni ostatnio sobie ciekawego podjadał z dopalaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny brutal atakujący bezwzględnie niewinne ideowe niezmanipulowane i nie wykorzystywane dziecko. Denialista klimatyzny! Jak tak możesz lżyć chore dziecko!

 

Czy są jakieś badania potwierdzające hipoteze iż tesla jest mniej emisyjna od mercedesa czy audi lub innego lexusa, w analogicznym budżecie?

 

https://forsal.pl/artykuly/1091092,auta-elektryczne-wcale-nie-takie-ekologiczne-wychodza-na-jaw-ukryte-koszty.html

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jeszcze inne dziecięce aktywistki ekologiczne są?

No i jakie były te sprzed czasów social media?

W jaki sposób rodzice tej dziewczyny trzepią na niej kapuchę i ile tego jest?

Są jakieś dowody na to, co tam Arni ostatnio sobie ciekawego podjadał z dopalaczy?

Zamiast pytać możesz poszukać, widzę że masz dostęp do sieci, jest sporo informacji.

 

Dowody na użycie sterydów przez Arniego? Po co mi, on się sam do tego przyznaje i mówi że mimo wszystko nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w swoim ograniczeniu umysłowym mam problem z tym tematem i liczę że ktoś mnie oświeci.

Jedyne źródła, które kierują czytelnika w stronę kasiory, jaką ona zarabia i które znalazłem, są na jeszcze niższym poziomie intelektualnym, więc sam rozumiesz, wolę od kogoś mądrzejszego, niż głupszego...

 

Poza tym, ciągle pozostają aktualne pytania o te inne dzieci-aktywistki. I inne.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat:

 

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował o tym, że prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. Prezes PiS obrażał podczas wystąpienia osoby homoseksualne. Prokurator

 

w uzasadnieniu dowodzi, że słowa prezesa podobały się wielu zgromadzonym.

 

"Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Prokurator odmawia ścigania Jarosława Kaczyńskiego przy pomocy kruczków prawnych, argumentując to tym, że nie będzie ścigał przestępstwa, bo podobało się wielu osobom, które były świadkami jego

 

popełnienia" – czytamy na stronie OMZRiK.

 

Nie wierze, że naprawde tak to uzasadniał. Już pal sześć tę odmowe wszczęcia postępowania... :hmm:

 

Mój link

 

Link do Facebooka.

 

Mój link

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma homoseksualizm do ksenofobii i rasizmu? To ten sam samozwańczy OMZRIK, który został założony przez przestepcę Rafała G. który wyłudzał pieniądze właśnie na biciu piany ideologicznej, został prawomocnie skazany przez sąd, po czym uciekł za granice?

 

Polecam przejrzeć kanał

https://www.youtube.com/channel/UCCwETptVikR2uJ19x7Rm-hg/videos

Są tu nagrania z procesu tego recydywisty.

 

Ja bym się wstydził propagować czegokolwiek tego ten portal się dotyka.

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny materiał w temacie :cool:

 

 

i ciekawy przykład NAIRAH, która mówiła jak to widziała tortury stosowane przez Irackich żołnieży podczas agresji na kuwejt, potwierdziły to UNHCR i Amnesty International a okazała się być córką kuwejckiego Ambasadora w USA... no ale spreparowała powód do wypowiedzenia wojny także wszystko legitnie.

 

 

 

BTW: Cullis Suzuki była 12 latką. Greta ma lat 16, choć ja od początku dawałem jej 12. Wygląda także na 12. Dopiero potem doczytałem, że ma 15/16

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...