Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LasagnaBolognese

Część ludzi z listy którą byłeś uprzejmy przedstawić wsławiła się takim działaniami iż w normalnym kraju powinno się ich osadzić i powiesić. Za działanie przeciwko narodowi polskiemu czy też Polsce.

 

Poparcie jakiejś tam "cenzury internetu" jest po prostu śmieszne na tle ich "dokonań". ;-(

 

A za co tak konkretnie? że tak się wtrącę. Ci ludzie to też nie moja bajka, ale już mieliśmy jedno symboliczne wieszanie podobizn i więcej takich nie trzeba, niezależnie kogo by to tyczyło. Dziwny jest też fakt, że takie opinie wygłasza moderator forum. Osoba, która jak mi się wydaje, powinna prezentować bardziej wyważony punkt widzenia.

 

 

Jeszcze w sprawie ACTA2. Krytykowanie tylko polityków PO/koalicji przy jednoczesnym niezauważaniu, że sprzeciw PiS w tej sprawie to tylko element gry politycznej na naszym podwórku, zakrawa na wielką naiwność. Jak nie poprzez ACTA, to sami najprawdobodobniej będą zamierzali to wprowadzić kiedy będą mieli pełną samodzielność w sprawowaniu władzy.

 

Wszak to za czasów "wolnościowego" Pis:

- nałożono obowiązek rejestracji kart Sim

- zmieniono prawo o zgromadzeniach, faworyzując te cykliczne

- śledzi się uczestników niewygodnych dla władzy zgromadzeń

- z dużą dozą prawdopodobieństwa zakupiono zaawansowany program do inwigilacji

- ciągle słyszy się o "repolonizacji" mediów lub pomysłach o licencjach dla dziennikarzy / artystów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dywagacje, co nie do końca zrównoważony facet chciał powiedzieć, niestety facet mający sporą władzę.

Ten niebezpieczny i nie do końca zrównoważony facet to pierwszy prezydent USA od ponad ćwierć wieku, który nie rozpoczął wojny. Z kolei jego mili i postępowi poprzednicy wprawdzie mordowali ludzi, ale byli bardziej stonowani w mediach, więc wszystko OK. Taka dygresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten niebezpieczny i nie do końca zrównoważony facet to pierwszy prezydent USA od ponad ćwierć wieku, który nie rozpoczął wojny. Z kolei jego mili i postępowi poprzednicy wprawdzie mordowali ludzi, ale byli bardziej stonowani w mediach, więc wszystko OK. Taka dygresja.

 

Dlatego pisałem to nieco żartem, co zaznaczyłem kilka słów później. Niestety, nie można też brać na poważnie wszystkiego, co Trump mówi, czy pisze. A faktycznego podżegacza wojennego wskazałem w tym samym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za burdel tam nie winiłbym wyłącznie Trumpa. Wojnę przygotował tam i zaczął noblista Obama.

A faktycznego podżegacza wojennego wskazałem w tym samym poście.

 

Masz niewątpliwie dość wybiórczą pamięć - jak rozumiem, Obama nie dostał absolutnie niczego w spadku po dwóch kadencjach Busha juniora?

Trochę to dziwne, ponieważ fakty temu przeczą:

https://en.wikipedia.org/wiki/Axis_of_evil

Edytowane przez rainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz niewątpliwie dość wybiórczą pamięć - jak rozumiem, Obama nie dostał absolutnie niczego w spadku po dwóch kadencjach Busha juniora?

Trochę to dziwne, ponieważ fakty temu przeczą:

https://en.wikipedia.org/wiki/Axis_of_evil

Co Ty linkujesz? Z tego, że Bush kogoś tam jakoś nazwał, to ma niby wynikać, że ileś lat później ktoś inny miał rozjechać jakieś państwa? Że Libia i Syria to zasługi Busha? edit I jeszcze faktami chcesz to nazywać?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty linkujesz? Z tego, że Bush kogoś tam jakoś nazwał, to ma niby wynikać, że ileś lat później ktoś inny miał rozjechać jakieś państwa? Że Libia i Syria to zasługi Busha? edit I jeszcze faktami chcesz to nazywać?

 

Udajesz teraz naiwnego czy nim faktycznie jesteś?

Za tą "Osią Zła" poszły bardzo konkretne działania i de facto Bush rozpoczął przysłowiową rozpierduchę w tym regionie świata, ale Twoje prawicowe poglądy/sympatie nie pozwalają Ci tego dostrzec.

https://en.wikipedia.org/wiki/War_on_Terror

Edytowane przez rainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszeństwo dla pieszych przed wejściem na pasy, lepsza infrastruktura i mandat za przekraczanie prędkości zależny od dochodu - to postulaty Lewicy dla poprawy bezpieczeństwa pieszych.

https://oko.press/lewica-chce-skonczyc-z-krwawymi-zniwami-na-polskich-drogach-obwinianie-pieszych-to-obwinianie-ofiar/

i cyk - jeden głos więcej dla Lewicy

Edytowane przez przemekkwiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za co tak konkretnie? że tak się wtrącę. Ci ludzie to też nie moja bajka, ale już mieliśmy jedno symboliczne wieszanie podobizn i więcej takich nie trzeba, niezależnie kogo by to tyczyło. Dziwny jest też fakt, że takie opinie wygłasza moderator forum. Osoba, która jak mi się wydaje, powinna prezentować bardziej wyważony punkt widzenia.

Jak już wspomniałem za działanie na szkodę Polski/Polaków. Przykładowo Pani Hubner za domniemane negocjacje z UE. W UE była bardzo lubiana. "Zgadzała się na wszystko". Tak wyglądały negocjacje w jej wykonaniu. Pan Lewandowski. Oooo. Tutaj to wystarczy poczytać i posłuchać tego pana. Jeśli on reprezentuje Polskę to nie mam więcej pytań. Przypomina się powiedzenie: "Boże uchowaj mnie od przyjaciół bo z wrogami sobie poradzę." :-|

Gdybym miał życzenie wypunktował bym po kolei. Na szczęście (być może niestety) nie mam życzenia a i szkoda mi czasu żeby na takich ludzi marnować. Nie mniej, jeśli dojdzie kiedykolwiek do osądzenia tych ludzi (co wątpliwym) to bardzo chętnie wesprę stronę oskarżenia. :-]

 

I nie bądź już taki delikatny. Nie pisałem o wieszaniu kukieł tylko ludzi. Jeśli państwo ma przetrwać i być silne to ludzi którzy na arenie międzynarodowej działają na jego niekorzyść wypada odpowiednio karać. Chyba każdy nawet średnio ogarnięty człek, zdaje sobie sprawę, iż jednym z powodów dla których politycy robią co chcą jest brak jakiegokolwiek bata. Ci ludzie nie odpowiadają za nic. Nawet w zbliżających się wyborach startują ludzie którzy winni mieć zakaz. Jednak wygrają. Wyborcy mają krótką pamięć.

Właśnie ten brak jakiejkolwiek odpowiedzialności jest jedną z przyczyn dla których niemal wszyscy politycy mogą mówić co chcą - łgać w oczy.

No, ale my to musimy być postępowi i delikatni. Pewnie "były naciski" albo mieli gorszy dzień. ;-E

 

Jeszcze w sprawie ACTA2. Krytykowanie tylko polityków PO/koalicji przy jednoczesnym niezauważaniu, że sprzeciw PiS w tej sprawie to tylko element gry politycznej na naszym podwórku, zakrawa na wielką naiwność. Jak nie poprzez ACTA, to sami najprawdobodobniej będą zamierzali to wprowadzić kiedy będą mieli pełną samodzielność w sprawowaniu władzy.

Oczywiście że tak. PiS podobnie zrobił w sprawie ustawy o "bratniej pomocy" jak i w przypadku "ustawy o nasiennictwie". Przypomnijmy jeszcze pisowskie wrzaski o wprowadzaniu multi-kulti w Polsce - czyt. przyjmowanie nieszczęsnych byczków rozpłodowych z Afryki.

 

Jak już wspominałem nie raz PiS zrobi to samo co PO czy inni nazywani lewicą tylko inaczej to wszystko ubierze. Decyzje już zapadły. Realizacją zajmą się "zwycięzcy" wyborów.

 

Mój punkt widzenia jest wysoce wyważony. Krytykuję kiedy widzę jakieś świństwa. Zaś Ty "Nie masz prawa pozbawiać mnie żadnych praw" ;-D

 

Z cyklu perły kampanii

O! Pan Bubel. To ten od wykrywania Żydów. Zajrzał mu wreszcie ktoś w papiery? On był zdaje się jubilerem kiedyś. Jew-elry ;-E Powinien się sprawdzić pod tym kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postulaty ogólnie dobre, oprócz tylko tego żeby piesi mieli pierwszeństwo już przed wejściem na pasy - teraz po wejściu samochody mają bezwzględnie się zatrzymać, a i tak sytuacje że ktoś wyprzedza samochód ustępujący pieszym są nagminne. Najpierw trzeba nauczyć kierowców respektować już istniejące przepisy (srogimi mandatami), a dopiero potem je zaostrzać. W przeciwnym wypadku liczba zabitych pieszych tylko wzrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem za działanie na szkodę Polski/Polaków. Przykładowo Pani Hubner za domniemane negocjacje z UE. W UE była bardzo lubiana. "Zgadzała się na wszystko". Tak wyglądały negocjacje w jej wykonaniu. Pan Lewandowski. Oooo. Tutaj to wystarczy poczytać i posłuchać tego pana. Jeśli on reprezentuje Polskę to nie mam więcej pytań. Przypomina się powiedzenie: "Boże uchowaj mnie od przyjaciół bo z wrogami sobie poradzę." :-|

Gdybym miał życzenie wypunktował bym po kolei. Na szczęście (być może niestety) nie mam życzenia a i szkoda mi czasu żeby na takich ludzi marnować. Nie mniej, jeśli dojdzie kiedykolwiek do osądzenia tych ludzi (co wątpliwym) to bardzo chętnie wesprę stronę oskarżenia. :-]

Nie jestem jakimś wielkim fanem Danuty Hubner (mam zupełnie inne poglądy), ale akurat do Unii weszliśmy na naprawdę dobrych zasadach. Wystarczy policzyć te miliardy euro netto jakie zyskaliśmy od początku naszej obecności w Unii. Najbardziej można czepiać się niższych dopłat dla rolników (ale i tan na wejściu do Unii najwięcej zyskała wieś i jeszcze wyższe dopłaty za "koszenie trawy" mogłyby doprowadzić do nadmiernej agraryzacji Polski) i okresów przejściowych na podejmowanie pracy (ale jeszcze większa skala emigracji nie byłaby wcale korzystna dla polski jako państwa). Politycznie najwięcej straciliśmy dopiero za czasów pierwszego rządu PiS-u, bo Kaczyńscy zgodzili się na marginalizacje Polski (odejście od systemu nicejskiego).

 

Postulaty ogólnie dobre, oprócz tylko tego żeby piesi mieli pierwszeństwo już przed wejściem na pasy - teraz po wejściu samochody mają bezwzględnie się zatrzymać, a i tak sytuacje że ktoś wyprzedza samochód ustępujący pieszym są nagminne. Najpierw trzeba nauczyć kierowców respektować już istniejące przepisy (srogimi mandatami), a dopiero potem je zaostrzać. W przeciwnym wypadku liczba zabitych pieszych tylko wzrośnie.

A według mnie postulaty są w większości złe, ale ten z pierwszeństwem akurat jest dobry ;) Nie da się potracić pieszego, który nie znajdowałby się na pasach i nie miał pierwszeństwa, ale obecny niejednoznaczny przepis pozwala niekiedy sprawcom wypadków uniknąć odpowiedzialności.

 

Nie popieram za to powiązania mandatów z dochodami (bo najbogatsi nierzadko w ogóle nie wykazują dochodów, a poza tym uważam, że system punktowy jest wystarczającym straszakiem), wyniesionych przejść dla pieszych (przesada, już teraz różnego rodzaju progi zwalniające są nadużywane), naziemnych przejść na dużych skrzyżowaniach (ok, w wyjątkowych sytuacjach mogą być, ale generalnie miasta są przede wszystkim dla pieszych i wypychanie pieszych do podziemi czy w przestworza nie jest ok), zmian czasu zapalenia zielonego światła (zamiast tego należy edukować, że pieszy ma pełne prawo spokojnie opuścić skrzyżowanie nawet na czerwonym świetle, liczy się moment wejścia na pasy) i znaków poziomych dla pieszych przypominających o rozglądaniu się (szanujmy swoją inteligencję, jak ktoś wchodzi na przejście z głową w telefonie to nie dlatego, że nikt mu nie powiedział, że tak nie wolno...).

Edytowane przez Assassin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś wielkim fanem Danuty Hubner (mam zupełnie inne poglądy), ale akurat do Unii weszliśmy na naprawdę dobrych zasadach. Wystarczy policzyć te miliardy euro netto jakie zyskaliśmy od początku naszej obecności w Unii. Najbardziej można czepiać się niższych dopłat dla rolników (ale i tan na wejściu do Unii najwięcej zyskała wieś i jeszcze wyższe dopłaty za "koszenie trawy" mogłyby doprowadzić do nadmiernej agraryzacji Polski) i okresów przejściowych na podejmowanie pracy (ale jeszcze większa skala emigracji nie byłaby wcale korzystna dla polski jako państwa). Politycznie najwięcej straciliśmy dopiero za czasów pierwszego rządu PiS-u, bo Kaczyńscy zgodzili się na marginalizacje Polski (odejście od systemu nicejskiego).

Powiem Tobie szczerze Assassin. Minęło dość sporo czasu odkąd wnikliwie badałem nasze warunki jeśli o traktat i UE idzie. (trochę lat minęło)

Nie będę tutaj wypowiadał się co do konkretnego ustalenia. Dlatego pozwoliłem sobie tak po łebkach skoczyć. Natomiast fakt że negocjujący przepadali za Panią Hubner (nawet mieli jakąś specyficzną ksywkę dla niej) z pamięci mi nie umknęło. Negocjatorka nie ma być lubiana tylko ostra.

 

Nie jestem również osobą która by jakieś często mityczne czy zmarnowane częstokroć miliardy wychwalał pod Niebiosa. Jestem przeciwnikiem UE. Polska nie miała i nie ma interesu w UE.

Polska nigdy nie była i nie będzie równoprawnym członkiem UE. Jeśli są równi i równiejsi to coś jest nie tak.

Podobnie jestem przeciwnikiem tzw. "wspólnej" waluty czyli ojro a i przeciwnikiem pozbycia się gotówki i przejścia do płacenie jedynie w formie elektronicznej. (No z tym ostatnim to trochę odbiegłem przepraszam :-P )

 

Czy odkąd "weszliśmy" do UE sytuacja rolnictwa nie zmieniła się bądź polepszyła? W jaki sposób przeciętny Polak skorzystał na "wejściu" do UE?

Jestem przeciętnym Polakiem. Nie widzę zysków widzę starty. Nie możemy jako kraj decydować o swoim samostanowieniu. Brak takiej możliwości nie jest wart żadnych kredytowanych dotacji. Żadnych. Ktoś był uprzejmy w tym bądź innym temacie napisać "nie ma św. Mikołaja.". Otóż nie ma a już z pewnością w polityce.

Jeśli ktoś widzi miliardy za które zresztą przyjdzie/przychodzi słono zapłacić to ja widzę limity. :-(

Szczerze wątpię aby jakikolwiek argument miał mnie do UE przekonać tak już abstrahując od Pani Hubner i innych szkodliwych person w polityce w tym PiS.

 

Na koniec pojawia się jeszcze jedno pytanie. Dlaczego poświęcono tak wiele uwagi aby przekonać większość Polaków iż Polska w UE to coś dobrego?

Pieniędzy czasu antenowego. Sponsorowanych artykułów itp.

TO była propaganda w czystej postaci. Pamiętacie te pierdoły jak "Europa da się lubić"?

Jeśli coś jest dobre nie wymaga propagandy. Propaganda pojawia się wtedy kiedy człowieka trzeba stosownie uformować.

Już to winno ukazywać jakie cele ma UE.

 

Zwróć również proszę uwagę iż nie ważne która z partii by "rządziła". I tak wepchnięto by nas do UE. Takie są wytyczne.

Pani Hubner nie tylko w mojej ocenie wsławiła się czym się wsławiła choć nie mam żadnych wątpliwości iż aparatczyki PiS nie musiały by być lepsze.

 

Zastanawia mnie. Może odrobinkę mnie zastanawia. Czy możliwe jest kiedykolwiek aby PiS zechciał aby Polska z UE wyszła. (Oczywiście nie sam PiS tylko decydenci)

Z jednej strony UE może nie być w smak USA jednak z kolejnej podzielenie świata na takie Unie jak UE to krok we właściwym kierunku do totalnej kontroli.

Co jest ważniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób przeciętny Polak skorzystał na "wejściu" do UE?

Szybciej przekracza granice w wakacje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Lechu utopił KO, a teraz chce dobić PSL (zapowiedział, że chce na nich głosować )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crush, to ty? :lol2: 2:19

 

[youtubez]

Nie będę Ci już czasu zajmował bo teraz będziesz miał pracowity tydzień. :thumbup:

 

 

 

 

"Jak coś jest dobre to nie wymaga propagandy"? Powiedz to antyszczepionkowym po*********om.

Edytowane przez RyszardGTS
kryptowulg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Łohoooo! Nie wiedziałem że TVP taka postępowa.

Brawo, brawo. Teraz już się "tęczowi" nie przyczepią że zaścianek.

 

EDYCJA:

Szybciej przekracza granice w wakacje :E

Tak. To jeden z czołowych argumentów. Niebawem może nawet do USA będziem śmigać na wakacje.

Ze mnie to taki globetrotter że mnie przekonali. ;-)

 

EDYCJA:

"Jak coś jest dobre to nie wymaga propagandy"? Powiedz to antyszczepionkowym po*********om.

Najmocniej przepraszam ale to nie antyszczepionkowcy wydają na "promocję" grubiutkie miliony?

To nie oni opłacają lekarzy i skutecznie lobbują w Sejmie.

Ktoś wykazał skuteczność tych szczepień albo udowodnił fakt że dzięki szczepionkom ludzkość została uratowana?

Jakimi badaniami została udowodniona skuteczność tych czy innych szczepionek?

Sporo jest tych ale. O ile nie będę skreślał wszystkich szczepionek to co najmniej kilka stwarza sporo wątpliwości.

Do tego dochodzą pomysły (w trakcie realizacji) że trzeba będzie przymusowo szczepić każdego - na siłę jeśli odmówi.

Jak mniemam gorąco popierasz Pana Prezydenta Dudę który podpisał co trza żeby dziewczynki szczepić na HPV zdaje się.

Ciekawe wziął pod uwagę głosy o szkodliwości tego szczepienia? O wpływie na ewentualny poziom płodności szczepionych oraz różne powikłania?

Ciekawi mnie również czy córka Pana Prezydenta juz zaszczepiona i czy akurat tą szczepionką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym USA to poczekaj, bo już ponoć Schetyna zapowiedział (żart), że jak tylko PO dojdzie do władzy to przywrócą wizy ;)

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

...

 

Zastanawia mnie. Może odrobinkę mnie zastanawia. Czy możliwe jest kiedykolwiek aby PiS zechciał aby Polska z UE wyszła. (Oczywiście nie sam PiS tylko decydenci)

...

 

Nie wiązałbym tego może z PiS, raczej zapytałbym, czy jako społeczeństwo tego chcielibyśmy. Bo jeśli my nie, to taka decyzja kazdy rząd wysadzi z siodła. I tu już kiedyś pisalem o tym, jest kilka krajów, które zrobiłyby to przed nami, gdyby powiedzmy UE zaczęła się sypać. Mimo różnic, my zawsze ciągnęliśmy i do Europy Zachodniej i do Anglosasów, taka nieco miłość bez wzajemnosci. My mówimy, że ich kochamy, a ono do nas: udowodnij, wypnij ładnie tyłeczek. Ze Słowacją czy Węgrami już może być nieco inaczej. Włochów i Greków też nie byłbym do końca pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Najmocniej przepraszam ale to nie antyszczepionkowcy wydają na "promocję" grubiutkie miliony?

To nie oni opłacają lekarzy i skutecznie lobbują w Sejmie.

Ktoś wykazał skuteczność tych szczepień albo udowodnił fakt że dzięki szczepionkom ludzkość została uratowana?

Jakimi badaniami została udowodniona skuteczność tych czy innych szczepionek?

Sporo jest tych ale. O ile nie będę skreślał wszystkich szczepionek to co najmniej kilka stwarza sporo wątpliwości.

Do tego dochodzą pomysły (w trakcie realizacji) że trzeba będzie przymusowo szczepić każdego - na siłę jeśli odmówi.

Jak mniemam gorąco popierasz Pana Prezydenta Dudę który podpisał co trza żeby dziewczynki szczepić na HPV zdaje się.

Ciekawe wziął pod uwagę głosy o szkodliwości tego szczepienia? O wpływie na ewentualny poziom płodności szczepionych oraz różne powikłania?

Ciekawi mnie również czy córka Pana Prezydenta juz zaszczepiona i czy akurat tą szczepionką.

Oczywiście, że popieram Dudę w dobrej decyzji. Nawet Kaczyńskiego bym poparł wiedząc, że jest to umotywowane tylko i wyłącznie politycznie.

 

Szczepienia przymusowe oby jak najszybciej. Ja nie mam ochoty chodzić wśród mutujących zarażaczy którym się zwoje pod aluminiową czapką przepaliły i im się coś wydaje.

 

Lokalnie się już kilka przedszkoli pozbyło dzieci pro-epidemików. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiązałbym tego może z PiS, raczej zapytałbym, czy jako społeczeństwo tego chcielibyśmy. Bo jeśli my nie, to taka decyzja kazdy rząd wysadzi z siodła. I tu już kiedyś pisalem o tym, jest kilka krajów, które zrobiłyby to przed nami, gdyby powiedzmy UE zaczęła się sypać. Mimo różnic, my zawsze ciągnęliśmy i do Europy Zachodniej i do Anglosasów, taka nieco miłość bez wzajemnosci. My mówimy, że ich kochamy, a ono do nas: udowodnij, wypnij ładnie tyłeczek. Ze Słowacją czy Węgrami już może być nieco inaczej. Włochów i Greków też nie byłbym do końca pewny.

To jakieś "polackie kompleksy" z tym ciągnięciem na zachód. Jakaś pozostałość po przeszłości. Zachód to symbol dostatku, postępu, wolności.

Dziwne że ta choroba trwa nadal. Najsilniej chyba u ludzi o większej mocy tych kompleksów. Niektórzy gotowi zrobić wszystko byle by nie być nazwanym "zaściankowcem" i "niepostępowcem". :-|

 

To oczywiście nie tak że wszystko co na zachodzie wypada potępić. Natomiast małpować wszystko bez względu na to czym to się kończy?

 

Oczywiście, że popieram Dudę w dobrej decyzji. Nawet Kaczyńskiego bym poparł wiedząc, że jest to umotywowane tylko i wyłącznie politycznie.

 

Szczepienia przymusowe oby jak najszybciej. Ja nie mam ochoty chodzić wśród mutujących zarażaczy którym się zwoje pod aluminiową czapką przepaliły i im się coś wydaje.

 

Lokalnie się już kilka przedszkoli pozbyło dzieci pro-epidemików. :thumbup:

 

Skąd ta obawa? Skoroś zaszczepiony to przecież nic Ci nie grozi?

 

Sugeruję poza tym aby chętnych do szczepień i zaszczepionych przenieść do specjalnie wyznaczonej strefy. Niech tam bezpiecznie mieszkają skoro pomimo zaszczepienia nadal są zagrożeni.

Pomysł wziąłem stąd iż ostatnio pojawiają się głosy w sprawie technologi 5G. Chodzi o to że niektórzy twierdzą że czują się w okolicy anten/masztów źle czy też gorzej. Specjalistka rządowa już (zapomniałem nazwiska tej Pani chyba v-ce minister) oficjalnie nazwała to czy raczej zasugerowała że to oczywiście jakieś zaburzenia natury psychicznej. Tym ludziom się tylko wydaje.

Powstały przy okazji pomysły o tworzeniu stref dla tych pie... chor... znaczy nadwrażliwych. Oni niepostępowi i nie potrzebują mieć pornosa w 8K w przeciągu minuty przy użyciu anten. Mogą światłowodem. Więc żeby takie specjalne strefy dla nich uczynić.

 

Co ciekawe ani szczepionki ani 5G nie potrzebują specjalnej reklamy dla rządu. Nie ma to oczywiście nic wspólnego z siła lobbingową przedstawicieli konkretnych biznesów.

Podobnie jest ze strefami "wolnymi od GMO" (Prawda Panie Szyszko?). Gdzie silna mamona tam rząd już zdecydowany. A zdrowie obywateli sprawa wtórna. Obywateli sprowadzi się z Bangladeszu, Afryki, Ukrainy. Co do GMO to jest jeszcze jednak kwestia. O ile ktoś może się śmiać że GMO nie ma wpływu na zdrowie, że to wszystko brednie to już niektóre kraje mięsa czy produktów GMO nie wpuszczą. Jakieś widzimisię mają. Dlaczego zmniejszać szanse na eksport? Za bogate my jesteśmy? Czy z tych fruwających samochodów Premiera Morawieckiego ustawimy się jako państwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta obawa? Skoroś zaszczepiony to przecież nic Ci nie grozi?

 

1) Odporność zbiorowa2) Jako, że coś mi tu zaczyna śmierdzieć grzywką - w przeciwieństwie do proepidemików to np doskonale wiem, że szczepionki nie są w 100% skuteczne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiązałbym tego może z PiS, raczej zapytałbym, czy jako społeczeństwo tego chcielibyśmy. Bo jeśli my nie, to taka decyzja kazdy rząd wysadzi z siodła. I tu już kiedyś pisalem o tym, jest kilka krajów, które zrobiłyby to przed nami, gdyby powiedzmy UE zaczęła się sypać. Mimo różnic, my zawsze ciągnęliśmy i do Europy Zachodniej i do Anglosasów, taka nieco miłość bez wzajemnosci. My mówimy, że ich kochamy, a ono do nas: udowodnij, wypnij ładnie tyłeczek. Ze Słowacją czy Węgrami już może być nieco inaczej. Włochów i Greków też nie byłbym do końca pewny.

 

Nie potrafie teraz jakoś tego głębiej uzasadnić, ale od jakiegoś czasu mam wrażenie, że my jako Polacy do UE tak średnio pasujemy. Może to to łamanie reguł praworządności, a może co innego...Nie wiem... Nie jestem przeciwnikiem UE.

 

Dziś lub wczoraj Pan Szyszko rzekł był, że żłobki i przedszkola to taki relikt komunizmu, także w ramach dekomunizacji... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby szczepionki działały w 100% i nie działały na zasadzie odporności zbiorowej, to w sumie ludzkość miałaby gdzieś antyszczepionkowców bo nikomu by nie zagrażali :P A niestety jest jest.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wykazał skuteczność tych szczepień albo udowodnił fakt że dzięki szczepionkom ludzkość została uratowana?

Jakimi badaniami została udowodniona skuteczność tych czy innych szczepionek?

 

Spadłem z krzesła i nie mogę się pozbierać :). To jest pisane na serio? Przez osobę o zdrowych zmysłach? Gdzie tak edukują? Wiedza nie boli i można ją łatwo przyswoić, i odnaleźć. Chociaż był tu już prawdziwek, który twierdził, że elektrownie węglowe nie trują środowiska :D. Profesorowie na polskich(i nie tylko) uczelniach łapią się za głowy.

 

Polska nigdy nie była i nie będzie równoprawnym członkiem UE. Jeśli są równi i równiejsi to coś jest nie tak.

 

Cały post stoi pod znakiem braku wiedzy. Polska była jednym z najważniejszych członków UE(przed kadencją nieudaczników, którzy przyjaźnią się albo z partiami sponsorowanymi przez Rosjan, albo z ludźmi, którzy chcą wyprowadzenia swoich państw z UE). Żadna decyzja nie była podejmowana bez udziału Polski. Byliśmy przy stoliku(z Niemcami, Francuzami), gdzie kształtowała się polityka UE.

A dalszych bredni to nie będę komentował. Jedź do jakiejś wsi i porozmawiaj z rolnikami(jeśli w rodzinie takich nie masz) :). To nawet TVPiS nie kształtuje takiej rzeczywistości. Mógłbym się rozwinąć i napisać kilkadziesiąt zdań, ale w jakim celu?

I po co nam ta Unia to mógł tylko napisać komunista, wariat lub młody człowiek, który nie ukończył żadnej szkoły. Moi rodzice byli w Solidarności(od powstania) i marzyli o tym żebyśmy kiedyś należeli do cywilizacji zachodniej, a Ty zadajesz durnowate pytania.

Edytowane przez forfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są pseudo badania BIG PHARMY! Korporacje (pewnie Żydowskie) wmawiają nam choroby i epidemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...