Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że niektórzy uczuleni na Jachirę

Popatrz na jej wcześniejsze dokonania,chociażby na jej twitterze

Można się zastanowić czy Klaudia Jachira dobrze się wywiąże z mandatu posła :hmm:

Widzisz,wczoraj artykuł o niej,dzisiaj też inny artykuł o niej się pojawił,o tym że chce walczyć o krzyż

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA i Brytole mają plan dobrać się bogatym nierobom :E do d*** Mój linkCzytałem, że swego czasu (w latach 50,60,70) w wielu krajach najbogatsi płacili dużoooo więcej niż obecnie się proponuje i głodem nie przymierali. Zobaczymy co z tego wyjdzie- zapewne na "dobrych chęciach się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wdrożona seks edukacja do jakiej dąży u nas lewa strona? W skrócie, propaganda afirmacyjna trans, homo itd. Jak lubisz celebryte męskiego będąc chłopcem, to może się zaliczasz do grupy homo albo fluid...

Niezłe pranie mózgu dzieciom.

https://twitter.com/robbystarbuck/status/1194303196459614209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda wdrożona seks edukacja do jakiej dąży u nas lewa strona? W skrócie, propaganda afirmacyjna trans, homo itd. Jak lubisz celebryte męskiego będąc chłopcem, to może się zaliczasz do grupy homo albo fluid...

Niezłe pranie mózgu dzieciom.

https://twitter.com/...303196459614209

 

Co to za głupi bełkot? Przestań siać zamęt i bajdurzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje dziecko jakby się okazało homo to miałoby p*******ne jak w ruskim czołgu, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrobinkę prawa do błaznowania to każdy z nas powinien mieć, bo inaczej to się robi totalitaryzm.

Ale to już nie jest błaznowanie, tylko coś więcej.

Kiedy tej lazanji zostaną ucięte możliwości ekspresji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawłowicz w sejmie nie przeszkadzała

Pawłowicz w TK nie przeszkadza

Jachira w sejmie to skandal

Zabawne te pisowskie trole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w sumie dalej nie mam pojęcia kim ona jest, ale jak widziałem ten film:

To poczułem jakieś takie mocne zażenowanie :lol2: To taki pajac na poziomie Korwina, tylko w wydaniu PO?

Btw. juz są zdjęcia spiącego Korwina w sejmie - nie zawiódł! XD W sumie - jaki wynik, takie zaangażowanie :D

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzrost akcyzy na alkohole i wyroby tytoniowe. Rząd przyjął projekt

 

Rząd zaakceptował projekt, który przewiduje 10-proc. wzrost akcyzy na alkohole i wyroby tytoniowe - poinformowała kancelaria premiera. Za sprawą podwyżki budżet państwa ma zyskać w 2020 r. ok. 1,7 mld zł. To pierwsza rządowa ustawa, która wpłynęła do Sejmu nowej kadencji. Z kolei cena płynów do e-papierosów (tzw. liquidów) od lipca może wzrosnąć nawet dwukrotnie.

 

HlqzFAQ.png

 

 

 

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten nowy marszałek senatu. Niszczy w każdej wypowiedzi swojego poprzednika(a dureń Karczewski odpowiada kłamstwami :D). Coś pięknego. Te możliwości też jego i senatu to wcale nie takie małe. Będzie ciekawie przez te 4 lata. Oby zaraz też Prezydent był z opozycji.

 

https://www.money.pl/gospodarka/tadeusz-koscinski-nowy-minister-finansow-nie-ma-wyksztalcenia-wyzszego-6446002686920833a.html - takie to są właśnie kadry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten nowy marszałek senatu. Niszczy w każdej wypowiedzi swojego poprzednika(a dureń Karczewski odpowiada kłamstwami :D). Coś pięknego. Te możliwości też jego i senatu to wcale nie takie małe. Będzie ciekawie przez te 4 lata. Oby zaraz też Prezydent był z opozycji.

 

https://www.money.pl/gospodarka/tadeusz-koscinski-nowy-minister-finansow-nie-ma-wyksztalcenia-wyzszego-6446002686920833a.html - takie to są właśnie kadry...

 

Z akcyzą na liquidy to ostro ich popier***.

Teraz płace 20zł za 50ml, jeśli wejdzie ta akcyza to zapłace przynajmniej 45zł :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: To już taniej mi będzie wrócić do zwykłych fajek - łapóweczki koncernów tytnoniowych i zbieranie hajsu na pincet plus jak widać działają.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liquid najlepiej samemu zrobić, wyjdzie grosze wtedy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liquid najlepiej samemu zrobić, wyjdzie grosze wtedy :E

Po wejściu akcyzy każdy ma być opodatkowany, ten zerowy też i gliceryna.... Więc nie zrobisz taniej, chyba że kupisz sobie teraz po 100 litrów gliceryny i glikolu.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliceryna kosztuje w chemicznym 80zł za 5L, nie można zrobić wcześniej zapasu?. Na ile starczy 5L?, wydaje mi się że na dość długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gliceryna kosztuje w chemicznym 80zł za 5L, nie można zrobić wcześniej zapasu?. Na ile starczy 5L?, wydaje mi się że na dość długo...

Co z tego jak można ją przechowywac do kilkunastu miesięcy :P Więc co najwyżej na rok sobie zapas zrobisz, o ile nie lezala w magazynie nie wiadomo ile, i przechowujesz ja w dobrych warunkach. Glikol też na pewno ma jakąś datę wazności.

 

Ja dłużej niż pare miesięcy bałbym się trzymać.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam pecha bo NY ma najwyzsze stawki w calych USA na papierosy:) 14 dolcow paczka, chyba ze sie pojedzie 2 godz to wychodzi $5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Z kolei cena płynów do e-papierosów (tzw. liquidów) od lipca może wzrosnąć nawet dwukrotnie."

 

Czyli, że akcyza na liquidy wzrasta dopiero od lipca? Ja słyszałem, że od stycznia. Jak to jest?

 

Prosiłbym kogoś zorientowanego o odpowiedź. ;)

 

PS. Dlaczego ilekroć słucham Pani Jachiry to mam wrażenie jakby mówiła do przedszkolaków? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ktoś w 2019 roku jeszcze pali(wśród moich znajomych to może co 10 osoba)? O epapierosach to już tyle napisano... Teraz to życie fit jest na topie(a nie wóda, papierochy, prochy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeszcze jest to 20-31%:

 

Duży wpływ na popularność palenia ma płeć badanych. Odsetek palących mężczyzn wynosi 31 proc. – w tym regularnie pali 26 proc. Odsetek palących kobiet wynosi 21 proc. – w tym 17 proc. pali regularnie. W ostatnich latach można zauważyć wyraźny spadek liczby palących mężczyzn, bo w 2012 r. palenie deklarowało 40 proc. mężczyzn, czyli od tego czasu palących mężczyzn jest mniej o 9 punktów procentowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ktoś w 2019 roku jeszcze pali(wśród moich znajomych to może co 10 osoba)? O epapierosach to już tyle napisano... Teraz to życie fit jest na topie(a nie wóda, papierochy, prochy).

 

Ale epapierosy są spoko. Lepiej jak ktoś pali to niż zwykłe, przynajmniej nie śmierdzi.

Do tego zauważyłem, że wśród moich znajomych jest to właśnie sposób by przestać palić całkowicie. Znajomy jak na efaje przeszedł to palił więcej, bo nawet jak dawał max dawki to mu było mało ale po pół roku jak już się organizm przyzwyczaił to co miesiąc schodził z dawką i po roku nie pali wcale. Wcześniej próbował rzucać niezliczoną ilość razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale epapierosy są spoko. Lepiej jak ktoś pali to niż zwykłe, przynajmniej nie śmierdzi.

 

 

wole palic nix wdychac pare do pluc z innym syfem, pewnie wyjdzie ze sa gorsze niz papierosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niech sobie są gorsze, ważne, że przez nie możesz spróbować rzucić, a innym przynajmniej nie śmierdzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wole palic nix wdychac pare do pluc z innym syfem, pewnie wyjdzie ze sa gorsze niz papierosy

 

Ale bzdury, niby co wdychasz w epapierosach?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...