Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko poza paroma wybitnymi przypadkami oni nie wskakują bo chcą wskakiwać tylko chcą równego traktowania, więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie równego traktowanie tylko narzucania ludziom stylu życia i przekonań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę 1000x wchodził w tego typu dyskusje bo mi się już nie chce.

Narzucają przekonania oparte na realnej krzywdzie, a nie na "robiom inaczej niż w mojej świentej ksionżce!" czy po prostu "o fuj, mnie to brzydzi". Bo te ostatnie są nic nie warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBGT to walczy o specjalne traktowanie, a nie równe :E . Mi tam wszystko jedno jakie ktoś ma orientacje, ważne jakim człowiekiem jest, a dobry człowiek umie zachować przyzwoitość i kulturę osobistą w odpowiednich miejscach. Niech się i faceci całują w przestrzeni publicznej, byle w bardziej ustronnym miejscu :lol2: .

Drag Quenn czy tam cokolwiek to moim zdaniem poziom sztucznego przerabiania się na lalkę barbi toną botoksu i operacjami.

Ja tam nie widzę większego prześladowania homo niż ludzi oglądających anime kilkanaście lat temu.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym i owszem marzą się przywileje i reparacje rodem z Izraela czy naszych rządzących i Niemiec, ja tego nie neguję. Większość chce być traktowana równo, a nie jest.

To, że Ty traktujesz ich niezależnie od chwali się, ale nie każdy tak robi i fakt, że nie widzisz prześladowania nie świadczy o jego braku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko poza paroma wybitnymi przypadkami oni nie wskakują bo chcą wskakiwać tylko chcą równego traktowania, więc...

Ostatnia laska LGBT, którą poznałem miała również pierdolca na punkcie ekologii i różnorodności, bo biali starsi panowie rządzą światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia laska LGBT, którą poznałem miała również pierdolca na punkcie ekologii i różnorodności, bo biali starsi panowie rządzą światem.

No toż ja o tym mówię. Ja stoję za osobami LGBT, a nie za aktywistką o różowych włosach z setką kolczyków, przypinanymi flagami i sojowym latte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No toż ja o tym mówię. Ja stoję za osobami LGBT, a nie za aktywistką o różowych włosach z setką kolczyków, przypinanymi flagami i sojowym latte.

Nazwa LGBT kojarzy mi się z aktywistami. O normalnych gejach i leszbijkach mówmy normalnie, bo od LGBT zaraz puszczę pawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardy etyczne i zawodowe zgodne z linią rządzącej partii ofc. Absolwenci toruńskiej uczelni z pewnością je posiądą, reszcie odmówi się akredytacji dziennikarskiej a więc np. zakaz wstępu na konferencje prasowe rządu.

Smaczku sytuacji dodaje fakt, że Ziobro ostro pracował nad rozbiciem korporacji prawniczych swego czasu. Jak to optyka się zmienia zależnie od potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym i owszem marzą się przywileje i reparacje rodem z Izraela czy naszych rządzących i Niemiec, ja tego nie neguję. Większość chce być traktowana równo, a nie jest.

To, że Ty traktujesz ich niezależnie od chwali się, ale nie każdy tak robi i fakt, że nie widzisz prześladowania nie świadczy o jego braku.

 

No to fakt w tej materii mało widziałem, ale serio potrzeba do tego całego LGBT opłacanego przez zagranicę? Ludzie grubi czy z inną wizja na świat są częściej męczeni, ale może to były tylko takie chwile mojego dawnego kolegi z gimnazjum, bo w liceum w innym mieście odżył, a obecnie jest youtuberem, oraz przedsiębiorcą będącym dziennikarzem, filmowcem.

 

Moim zdaniem cała myśl patriotyczna / narodowa jest bardziej prześladowana od homo, ale głównie przez inne organizacje itd. Przypadkowy znajomy z koszulką patriotyczną prawie dostał wpierdol od 3 chyba studentów UW, duży z niego chłop to skończyło się na podbitym oku. GW nie raz jedzie równo po ideach, z tego co słyszałem.

Do tego co chwilę próbuje się zrównać organizacje patriotyczne / nacjonalistyczne z nazizmem, faszyzmem, szowinizmem... Nacjonalizm w skrócie jest to po prostu przekładanie dobra narodu ponad własną wygodę, żeby nie powiedzieć życie. Nacjonalizm każdego narodu jest inny, ponieważ każdy naród posiada inne cechy i historię.

Meh, znowu wylewam swoje przemyślenia na forum zamiast bloga stworzyć :lol2: .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cała myśl patriotyczna / narodowa jest bardziej prześladowana od homo,

Ja w sumie też ostatnio zauważyłem, że "patrioci" czy "wierzący" są już częściej "prześladowani" :D Aczkolwiek to trochę inny typ, bo to raczej wyśmiewanie i szydzenie w necie, i w niektórych grupach społecznych, a nie bieganie za kimś po ulicy - ale w sumie to jak to mówią "przemoc psychiczna często jest gorsza od fizycznej", więc nie wiem czy robi to różnicę.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO tego pomału dochodzi, że "normalni ludzie" będą się czuć jak jacyś wynaturzeńcy.

 

No toż ja o tym mówię. Ja stoję za osobami LGBT, a nie za aktywistką o różowych włosach z setką kolczyków, przypinanymi flagami i sojowym latte.

Dobrze wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prawej stronie macie oszołomów, ale lewica trzyma poziom i nawet przebija. Lewicowe ekstremum to całe spektrum świrów od rasizmu, równości wg ich wersji.

 

Screenshot-20190915-211842-Samsung-Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wam się z tym prześladowaniem kolejność myli. To nie są biedni konserwatyści opluwani przez lewaków - od tak. To konserwy mają swoje święte poglądy którymi w większym lub mniejszym stopniu osoby LGBT dyskryminują.

Dyskryminacja to nie tylko spuszczenie wpie*dolu, oplucie czy wyzwanie od pedałów. Tekst typu "ja nic nie mam ale niech się nie obnoszą" to również dyskryminacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wam się z tym prześladowaniem kolejność myli. To nie są biedni konserwatyści opluwani przez lewaków - od tak. To konserwy mają swoje święte poglądy którymi w większym lub mniejszym stopniu osoby LGBT dyskryminują.

Dyskryminacja to nie tylko spuszczenie wpie*dolu, oplucie czy wyzwanie od pedałów. Tekst typu "ja nic nie mam ale niech się nie obnoszą" to również dyskryminacja.

A to hetero chodzą po ulicach i protestują swoją orientację? Na co ten cyrk. Za zynam wierzyć, że dostają hajs na robienie burdelu, również ludziom w głowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest protest nie w ramach promowania "zostań gejem" tylko zwrócenia uwagi na problemy. Jakoś muszą to robić jak chcą być traktowani na równi.

Nie mam statystyk jak zmienia się średnio postrzeganie na świecie ale wydaje mi się, że jednak na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś w "pasku" wiadomości dali ostro do wiwatu :E Co chwilę super, najlepsi, sukces, a najbardziej mi się podobało jak napisali "PiS podniósł najniższą krajową" jakby to było faktem dokonanym i była na to stosowna ustawa.

 

Dorzucę coś od siebie, z tym akurat się zgadzam, brawo PiS!... ;)

 

tvpis723896.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dzisiaj. Kiedy bym nie przełączał to jest albo opozycja be albo sukcesy rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to was podziwiam że to wgl. oglądacie, tym bardziej że nie lubicie :E Masochiści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam oglądam z ciekawości tak z raz w miesiącu. Ewentualnie jak dzieje się coś większego żeby zobaczyć co partia na ten temat głosi.

Poza tym pasywnie niestety i tam jest dzień w dzień dokładnie taka sama sieczka dla debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ustawione. Pisiory przejęły Polsat. Wszędzie na debaty zapraszają tylko kandydatów PiS i PO oraz Lewicy. Nie moja brocha, ale wygląda na to, że wszędzie pomijana jest partia Korwina. Dziadek i tak przerżnie, ale dajcie wszystkim równe szanse.

Gdyby dali równe szansę, to weszliby bez większego problemu (choć i tak stawiam, że wejdą). Kukiz, który kiedyś sobie wyskoczył, darł mordę o Jowy, był jako tako zapraszany, narobił trochę zamętu i wprowadził 44 posłów. Być albo nie być to kwestia dostępu do mediów. A te są po prostu kupą gówna.

Edytowane przez HΛЯPΛGŌN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe imperium tego świata upadło do poziomu tęczy.

 

Mój link

Oby u nas żadnemu nie przyszło śpiewanie hymnu z flagą LGBT.

UK nie jest imperium od dekad, może i od stu+ lat.

Rule, Britannia nie jest brytyjskim hymnem.

Pieśń ta jest jednak nasycona wątkiem imperialistycznym. Z racji tego, że oznaczało to dokonania, z których nie zawsze można być dumnym, jest (ta pieśń) obecnie kontrowersyjna.

Flaga tęczy to manifest polityczno-kulturowy. Ot wykorzystano moment. Nie pierwszy raz.

W zasadzie to już wykorzystywano politycznie sprawę LGBT w Polsce, ale nie ma co się bać, takie manifesty podczas śpiewu polskich piosenek patriotycznych nad Wisłą nie przejdą. No chyba że u Donatana z Cleo, bo to chyba ostatni wykonawcy powszechnie znanej pieśni patriotycznej (:E) w nadwiślańskim zaścianku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest protest nie w ramach promowania "zostań gejem" tylko zwrócenia uwagi na problemy. Jakoś muszą to robić jak chcą być traktowani na równi.

Nie mam statystyk jak zmienia się średnio postrzeganie na świecie ale wydaje mi się, że jednak na plus.

Pewny jesteś? A podręczniki w szkołach o zmianie płci i te gówniane pomysły Trzaska w Wawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podręczniki o zmianie płci w szkołach? Jakieś konkretne informacje? Co, uczą teraz przedszkolaki jak sobie uciąć siusiaka dla jaj, czy co?

Kampania przeciw mowie nienawiści jest zła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Amerykanów ręce świerzbią coraz bardziej Mój link Może sobie wymyślili, że to będzie obecnie jedyny pewny sposób na podniesienie słupków w gospodarce?? :/ Nie zakładamy chyba, że Iran jest aż tak głupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...